Utajnione wynalazki

zamek coral

Wyobraź sobie, co się stanie jeśli społeczeństwo w Polsce skorzysta z 1 lub 2 poniżej wymienionych wynalazków!?

Czy korporacje i rządy będą dalej mogły zbierać haracz w imię demokracji i pasożytnictwa?!

Cała historia hierarchicznej struktury władzy, pełna jest technologii i wynalazków spychanych w niebyt.

Gazownie, elektrownie, fabryki… mogłyby być niepotrzebne.

 • 3. 99 mil na galonie (MPG)

Świętym Graalem techniki motoryzacyjnej jest spalanie na poziomie 99 mpg. Chociaż technologia jest dostępna od lat, celowo wstrzymano jej rozwój z powodu strat koncernów paliwowych.

W 2000 roku New York Times podało mało znany fakty: silnik Diesla w Volkswagenie Lupo pozwala na średnie zużycie paliwa na poziomie 99 mpg. Lupo był sprzedawany w Europie od 1998 do 2005 roku, jednak ani Amerykanie, ani europejczycy nie mieli żadnego interesu w produkcji małych, oszczędnych samochodów!

Tak naprawdę najwięksi producenci samochodów należą poprzez konsorcja i spółki zależne do koncernów paliwowych takich jak Big Oil, a oni nigdy nie pozwolą na rozwój elektrycznych i oszczędnych aut.

 • Bezpłatna Energia

Nikola Tesla w 1899 roku wymyślił sposób na eliminacje paliw kopalnych, elektrowni i linii energetycznych, dowodząc, że „darmową energię” można wytworzyć za pomocą jonizacji w górnych warstwach atmosfery.

 • Pojazdy na wodę

Istnieją pojazdy napędzane silnikiem wodnym.

Najbardziej znanym tego typu pojazdem jest samochód Stana Meyera – buggy, który osiąga 100 mil na galonie wody. Niestety Mayer w wyniku działania ręki sprawczej – CIA, w jeden dzień nabawił się tętniaka mózgu i zmarł w wieku 57 lat.

Wielu twierdzi głośno, że Meyer został otruty, ponieważ nie chciał sprzedać swojego patentu. Obawiając się spisku, jego wspólnicy, zniknęli, a wraz z nimi ich buggy.

 • Urządzenie Rife’a

Amerykański wynalazca Royal Rife, w 1934 roku, wyleczył 14 chorych na raka i setki nowotworów zwierzęcych dzięki terminalowi generującemu wiązki promieniowania. (Badania nad innym typem promieniowania prowadzono również w Polsce, m.in. prowadził je inżynier Rychnowski).

Dlaczego więc urządzenia Rife’a nie ma w użyciu?

W 1986 roku w książce „Cancer Cure”, Barry Lynes i John Crane, ożywili urządzenie Rife’a .

Książka, przywołuje nazwiska, daty, wydarzenia i miejsca, dając wrażenie autentyczności wielu dokumentów historycznych.

Autorzy twierdzą, że Rife’owi udało się wykazać zdolność leczenia raka. „Wszystkie raporty opisujące skutki leczenia urządzeniem Rife’a były cenzurowane przez szefa ARR w głównych czasopismach medycznych”.

W 1953 roku, Senat USA wszczął specjalne dochodzenia w ramach, którego stwierdzono, że Fishbein i AMA spiskowali z US Food and Drug Administration fałszując badania nad różnymi alternatywnymi metodami leczenia raka, które są sprzeczne z zaleceniami AMA.

 • Cloudbuster

W 1953 roku, susza zagroziła uprawom jagód w Maine, kilku rolników zapłaciło wynalazcy Reichowi za spowodowanie opadów deszczu.

Reich rozpoczął eksperyment o 10 rano w dniu 6 lipca 1953 roku. Bangor Daily News poinformował w dniu 24 lipca:

„Dr Reich i trzech jego asystentów skonfigurowali urządzenie „rain-making” (Cloudbuster) na brzegu Grand Lake. Urządzenie składało się z zestawu pustych rurek, zawieszonych nad małym cylindrem, wszystko to było połączone kablami…”.

Operacja „rysunek” trwała trochę ponad godzinę. Według wiarygodnego źródła w Ellsworth nastąpiły zmiany klimatyczne w nocy z 6 na 7 lipca:

 „Deszcz zaczął padać tuż po dziesiątej w poniedziałek wieczorem, najpierw mżawka, a następnie do północy jako łagodny, stały deszcz. Deszcz padał przez całą noc, a opady wyniosły 0,24 cala”.

 • Generator Overunity

Generatory overunity produkujące więcej energii, niż jakakolwiek inna technologia tego typu, pojawiły się w ubiegłym wieku.

W prawie wszystkich przypadkach, prototypy nie wyszły z etapów doświadczeń za co obwinić, można tylko i wyłącznie korporacje i instytucje rządowe trzymające w swoich rękach monopol energetyczny.

 LUTEC 1000, „wzmacniacz energii elektrycznej”, został niedawno dopuszczony do sprzedaży komercyjnej… ale, drzwi sieci handlowych zostały zamknięte przed tym urządzeniem.

 • Zimna Fuzja

Miliardy dolarów zostały wydane na badania, jak tworzyć energię za pomocą kontrolowanej, ” gorącej fuzji”.

Tymczasem garażowi naukowcy i nieliczni naukowcy uniwersyteccy byli coraz bliżej wykorzystania mocy „zimnej fuzji”, która jest znacznie bardziej stabilna, ale znacznie mniej wspierana przez rząd i organizacje pozarządowe wspierane przez pieniądze korporacji.

 W 1989 roku Martin Fleischmann i Stanley Pons ogłosili, że dokonali przełomu i ujarzmili zimną fuzję.

 • Gorąca Fuzja

Po kilkudziesięciu latach pracy zamknięto projekt: „Tokamak Hot Fusion” prowadzony w Laboratorium Los Alamos. Projekt przegrał z ponoć tańszymi i bezpieczniejszymi metodami wytwarzania energii.

Laboratorium zostało odcięte od rządowych pieniędzy. W odwecie, główni naukowcy stworzyli Focus Fusion Society, które jest finansowane z prywatnych pieniędzy.

 • Magnetofunk i Himmelkompass

Nazistowscy naukowcy spędzili większość II wojny światowej ukryci, tak jak chcieli tego syjonistyczni mocodawcy w tajnej bazie wojskowej na Arktyce, tworząc Magnetofunk.

Ten wynalazek został zaprojektowany, aby odchylać wskazania kompasów samolotów.

Piloci samolotów myśleli, że lecą w linii prostej, ale tak naprawdę zataczali koła, nie wiedząc, że zostali oszukani.

Himmelkompass używany był przez niemieckich nawigatorów, którzy orientowali się w położeniu za pomocą słońca, a nie sił magnetycznych, pomimo działania Magnetofunk.

Według Wilhelma Landiga, byłego oficera SS, te dwa urządzenia były ściśle strzeżoną tajemnicą III Rzeszy. Tak ściśle strzeżoną, że urządzenia przeżyły upadek hitlerowskich Niemiec.

 • Elektroniczna przezskórna stymulacja nerwów (TENS)

TENS zostało stworzone w celu złagodzenia bólu bez użycia leków. W 1974 roku, firma Johnson & Johnson kupiła firmę StimTech, która sprzedawała maszyny TENS.

Inżynierowie z StimTech pozwali nowych właścicieli, twierdząc, że Johnson & Johnson świadomie tłumi technologię TENS, w celu ochrony sprzedaży swojego flagowego leku, Tylenolu.

Johnson & Johnson odpowiedział, że produkcja urządzenia nie była opłacalna. Inżynierowie z StimTech wygrali 170 milionów dolarów, jednak nigdy nie udało im się zainteresować swoim wynalazkiem żadnej firmy dystrybucyjnej!

 • Phoebus Cartel

Philips, GE i Osram zaangażowani byli w latach 1924/39 w spisek, którego celem było kontrolowanie raczkującego przemysłu żarówkowego.

Według raportu opublikowanego w magazynie „Time”: sześć lat później, kartel zabijał cenowo lepszą technicznie konkurencje przejmując ich technologie, i skracając czas działania żarówek.

Dzięki temu układowi, te trzy firmy zachowały monopol w Europie i Ameryce Północnej. Ten sam kartel w 1990 roku, rozpoczął grę z producentami kompaktowych świetlówek.

 • Coral Castle

Jak Ed Leedskalnin zbudował ogromny Koralowy Zamek w Homestead na Florydzie, z gigantycznych kawałków koralowca o wadze do 30 ton każdy. Ed zrobił to bez ciężkiego sprzętu i bez pomocy z zewnątrz!

Teorie opisywały użycie urządzeń antygrawitacyjnych, rezonansu magnetycznego i nieznanej technologi.

Leedskalnin zmarł w 1951 roku, nie pozostawiwszy żadnych planów lub pisemnych wskazówek co do techniki wykorzystanej przy budowie koralowego zamku.

Centralny zamek, w którym obecnie znajduje się muzeum, zamykany jest dziewięcio tonowymi drzwiami, które można uchylić za pomocą jednego palca. Łożyska bramy były wymieniane w 1980 roku, przez pięciu ludzi, którym zajęło to ponad dwa tygodnie, jednak pomimo użycia ciężkiego sprzętu nie udało się odwzorować pracy Eda.

pełny tekst: ligaswiatanews.wordpress.com

 

P.S. Zobacz niesamowite komentarze o polityce, geopolityce, inwestycjach pod bezpłatnym wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: psyberartist via Foter.com / CC BY

2 Responses to “Utajnione wynalazki”

 • grzegorz on 4 marca 2016

  To prawda że jest kilka nowatorskich wynalazków, które ludzkość mogłaby wykorzystać ale ta ludzkość jest jeszcze zbyt prymitywna i niezorganizowana i nie zasługuje na nie.

 • Red Stitch on 12 marca 2016

  tak, jest tego trochę co zwiększa wiarygodność i zamyka usta sceptykom 😉 na szczęście, sam fakt, że o tym mówimy – TERAZ, jest już ogromnym postępem. Warto zwrócić uwagę na to, iż jeszcze 5 lat temu mało kto o Tym miał pojęcie, teraz rozmawiam o takich rzeczach ze znajomymi w czasie spotkań towarzyskich. Zawsze powtarzam – inspirowany Bucky Fuller’em – Z TYM SIĘ NIE WALCZY, O TYM TRZEBA WIEDZIEĆ BY MÓC ROBIĆ INACZEJ.
  aloha!

  p.s.
  świetna robota, Robert Brzoza – pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.