Koszer Nostra, czyli żydowska mafia rządzi światem

 mafia

Powstanie żydowskiej mafii można datować na przełom XIX i XX wieku, a jej największy rozwój nastąpił wraz z rozwojem przemysłu w latach 20-tych i prohibicją, która dała możliwości rozszerzenia wachlarza działań. Wówczas to pojawiły się takie znane postaci w świecie przestępczym, jak Arnold Rothstein, który, jak pisał Leo Katcher, „przekształcił przestępczość prowadzoną przez drobnych chuliganów w wielki biznes działający niczym korporacja, a sam usadowił się na samym szczycie”.

W latach dwudziestych żydowsko-amerykański gang znany jako Murder Inc. rządził na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, konkurując z włoskimi organizacjami przestępczymi.

Żydowscy gangsterzy byli zaangażowani w ściąganie haraczy, przemyt i produkcję alkoholu, prostytucję, a także przemyt oraz produkcję narkotyków. Ustawiali również wyniki spotkań sportowych. W tej kwestii doszli do mistrzostwa, ustawiając nawet wszystkie mecze baseballowej World Series w sezonie 1919.

Co najważniejsze mieli ogromne poparcie w społeczeństwie, zwłaszcza wśród rosnącego w siłę ruchu robotniczego. Z drugiej strony morderstwa i brutalne ściąganie haraczy, powodowało wzrost antysemityzmu wśród drobnych przedsiębiorców i polityków. Zwłaszcza, że większość z nich była powiązana z konkurencyjnymi mafiami: włoską lub irlandzką.

Dopiero czystki wśród polityków przeprowadzone przez FBI pod koniec lat 20-tych, zrównały obraz wszystkich mafii działających na terenie USA. Dotychczas bowiem Irlandczycy i Włosi przedstawiani byli przez media jako obrońcy amerykańskich wartości.

Meyer Lansky

Meyer Lansky był drobnym złodziejaszkiem i przemytnikiem, jednak dzięki bezwzględności i umiejętnościom „dyplomatycznym” szybko zaczął piąć się po szczeblach mafijnej kariery. W czasie wojny Castekkammarese, która toczyła się pomiędzy włoskimi rodzinami mafijnymi, ten młody gangster stanął po stronie Giusepppe „Joe Bossa” Masserii, szefa jednego z największych włoskich gangów, przeciwko Salvatore Maranzano. Kiedy okazało się, że Masseria przegrywa walkę, on i Lucky Luciano – kolejny młody gniewny, porozumieli się z Maranzano i zlikwidowali swego dotychczasowego sojusznika.

Po tym wydarzeniu Maranzano dał w swojej organizacji bardzo wysoką pozycję wszystkim uczestnikom spisku, a zwłaszcza Lucky’emu Luciano, który był zastępcą Maranzano. Jednak pokój nie trwał długo – Luciano i Lansky ustalili, że trzeba się pozbyć Maranzano, do czego doszło 10 września 1931 roku.

Zaogniło to sytuację, która i tak była napięta, zwłaszcza, że część byłych członków żydowskiej mafii, jak Red Levine, czy Bo Weiberg, przeszło na stronę Włochów, gdzie byli cenieni jako lojalni współpracownicy, którzy sprawnie wykonywali wyroki na przeciwnikach. Po kilku miesiącach wyczerpani wojną przeciwnicy zasiedli do rozmów.

Spotkanie mafijnych rodzin odbyło się 11 listopada 1931 roku w Hotelu Franconia. Tam Luciano i Lansky, porozumieli się w sprawie współpracy i wspólnego prowadzenia biznesu z Irlandczykami i pozostałymi organizacjami żydowskimi i włoskimi, a także wprowadzili strefy wpływów. Żydzi byli bardzo niechętni do tworzenia mafii ponadnarodowej. Jednak Lansky przekonał pozostałych żydowskich gangsterów, m.in. Jacoba „Gurraha” Shapiro, Josepha „Doca” Strachera, Hymana „Curly” Holtza i Harry’ego Tietlebauma do wzięcia udziału w przedsięwzięciu.

W ten sposób powstało konsorcjum przestępcze znane jako Narodowy Syndykat, czyli Nowa Mafia Amerykańska.

Lansky nie mógł być szefem żadnej z rodzin ponieważ nie był Włochem, jednak to on kierował działaniami organizacji z tylnego fotela, mając największy wpływ na sposób jej działania. Był on ostatnim wielkim bossem żydowskiej mafii. Stworzył podwaliny dla wielkiej międzynarodowej organizacji przestępczej, na której wzorowali się później wszyscy najwięksi bossowie na świecie. Również pokolenie współczesnych żydowskich mafiosów.

Koszer Nostra

Koszer Nostra to gra słów odnosząca się do najsłynniejszej mafii świata – Cosa Nostry. Ich rolę mieli przejąć żydowscy mafiosi, którzy wyemigrowali z krajów Europy Wschodniej. Pierwszy raz to określenie pojawiło się w latach 20-tych i odnosiło się do zatrudnionych przez Włochów w roli „cyngli” młodych bezwzględnych Żydów. Później zostało ono przeniesione na całą etnicznie czystą mafię żydowską.

Dziś żydowska mafia jest oparta na emigrantach pochodzących z byłego ZSRR i działa praktycznie na całym świecie. Siły bezpieczeństwa Izraela i Stanów Zjednoczonych uważają, że mafia stworzona przez rosyjskich Żydów odpowiada za 60 procent przemytu broni na świecie i jest głównym dostawcą uzbrojenia dla Hezbollahu toczącego wojnę z Izraelem.

Od czasów, kiedy Meyer Lensky był głową wszystkich organizacji przestępczych wiele się zmieniło. Początek lat 80-tych był wręcz wymarzonym okresem dla mafiosów. Kiedy Breżniew zezwolił Żydom na ograniczony wyjazd do Izraela, najczęściej korzystali z tego członkowie gangów, których było stać na przeprowadzkę. Tym samym zwiększali obszar swoich interesów.

Wraz z najsłynniejszym handlarzem bronią, Wiktorem Butem, sprzedawali uzbrojenie do państw całego świata – do Afryki, Azji, na Bliski Wschód  i do Ameryki Południowej. Zaopatrywali m.in angolskich rebeliantów, bojówki Hutu z Rwandy, a także wielkich przywódców, jak Muammara Kaddafiego z Libii czy Charlesa Taylora z Liberii.

W tej chwili największymi organizacjami przestępczymi prowadzonymi przez Żydów są rodziny Abergil i Zeeva Rosensteina. W oświadczeniu wydanym przez amerykański Kongres ujawniono, że w poprzednim dziesięcioleciu mafie te opanowały rynek narkotyków i handlu bronią warty kilkadziesiąt miliardów dolarów w samych tylko Stanach Zjednoczonych.

Zeeva Rosensteina aresztowano w Izraelu w 2006 roku i przewieziono do USA, gdzie został skazany na 12 lat za handel narkotykami i przestępstwa skarbowe. Nie przeszkadza mu to jednak w kierowaniu organizacją, która obecnie po rządzie Stanów Zjednoczonych jest największym handlarzem bronią na świecie.

Obecnie mafia izraelska jest największą organizacją piorącą pieniądze w światowych bankach. Szacuje się, że rocznie przez ich konta przepływa więcej pieniędzy, niż wynosi budżet Izraela. Dzięki powiązaniom ze światem polityki dzisiejsi bossowie są właściwie nieuchwytni, dodatkowo sytuację zaciemniają teorie spiskowe, które bardzo dobrze maskują prawdziwe działania mafiosów.

źródło: facet.interia.pl

Uzupełnienie do artykułu:

Koszer Nostra nie jest największą żydowską mafią na świecie. Ten prym wiedzie międzynarodowa finansjera skupiona wokół żydowskiej rodziny Rothschild. Koszer Nostra nigdy nie mogłaby istnieć, gdyby nie współpracowała z bankierami.

Wystarczy uzmysłowić sobie prostą zależność.

W jaki sposób mafia dostaje pieniądze ze sprzedaży broni, surowców, narkotyków, organów, ludzi?

Chyba nikt nie wierzy, że po drogach krążą tiry czy latają samoloty wyładowane milionami dolarów. Takie bzdury mogą wygadywać tylko politycy. Opowiadają dyrdymała o zmniejszeniu przestępstwa, kiedy wyeliminujemy gotówkę z obiegu.

Prawda jest znacznie prostsza.

Mafie korzystają z systemów bankowych do wszelkich płatności. Dzieje się to pod przykrywką legalnych firm. Proceder łatwy do zmierzenia, jednak ujawniany tylko wtedy, kiedy finansjera chce zagrać znaczoną kartą. Przykład: Panama Papers.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zobacz niesamowite komentarze o polityce, geopolityce, inwestycjach pod bezpłatnym wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: shanewarne_60000 via Foter.com / CC BY

Przeczytaj koniecznie:

4 Responses to “Koszer Nostra, czyli żydowska mafia rządzi światem”

 • kamil on 21 kwietnia 2016

  Extra artykuł,troche więcej powiazań ,nazwisk by się przydało ale jest ok pozdro

 • John on 23 kwietnia 2016

  ad. kamil

  Patrz: David Duke, były amerykański senator ujawnia prawdziwych mafiozów z USA. Większość w języku angielskim.

 • John on 23 kwietnia 2016

  David Duke Polska:

  https://www.youtube.com/watch?v=pdJdG0tZBmY

 • John on 23 kwietnia 2016

  Kim są tzw. dzisiaj, żydzi?!

  Około 5100 lat temu, 200 Boskich aniołów, widząc piękno i erotyzm ludzkich kobiet, pieczętując pomiędzy sobą, zgodę i dozgonne zaufanie przysięgą, zstąpiło na ziemię, aby spółkować z ludzkimi kobietami, za co spotkała ich surowa Boska kara, a więc powrotu do Nieba nie ma! Od tego momentu postanowienie zemsty na Stwórcy przybrało charakteru samobójczej patologii. Atlantyda, położona była prawie na środku dzisiejszego Atlantyku, tam dokonywali swoich technicznych innowacji jak i genetycznych manipulacji. Wiedzieli, że prędzej czy później Bóg Stwórca będzie musiał coś z tym badziewiem zrobić i nie pomylili się, lecz był to , dla większości z nich, gwóźdź do trumny! Bóg, około 4400 lat temu zalał ziemię wodą, potopem, zniszczył wszystkich ludzi, a genetycznie poprawionemu Noemu dał zadanie ponownego zaludnienia ziemi. Podczas potopu zginęły całe rodziny Nefilim (upadłych (na ziemię) aniołów) oraz wielu z nich samych. Kroniki mówią o 8 ocalałych z potopu Nefilim. Tym którym udało się przeżyć, stworzyli cywilizację starego Egiptu. Noe zaś dzięki swoim dzieciom zaludniał ponownie całą ziemię ludźmi. Dał im Bóg większą możliwość prokreacji i ziemia, na krótki okres stała się znowu krainą ludzi. Gdy Nefilimi urośli w siłę, zmienili taktykę wojny z Bogiem i schowali się za ludzkimi plecami. Bóg mówił od zawsze, że śmieć jest za śmierć zadaną innym, NIE ZABIJAJ! Oni więc aby nie ponosić więcej konsekwencji swoich ohydnych czynów, postanowili uczynić ludzi, winnym wszystkim swoim uczynkom. Jak to zrobiono?! Bardzo prosto, mając przewagę intelektualną nad ludźmi, stawiając ich przed sobą, a więc książęta, królowie, przywódcy religijni etc. zajmowali w ich hierarchii role marionetek, oni schowani byli za nimi i zza ich pleców rządzili (rządzą) naszym światem do dzisiaj. Niestety Stary Testament nosi znamiona oszustwa, tzw. żydów nigdy nie było w Palestynie, byli za to Izraelici którzy zasiedlali całą zdobytą sobie Europę, Adam i Ewa mówili po polsku! Cała ludzka historia to stek bzdur, wszystko co słyszymy i widzimy to bezczelne kłamstwa. Około 1500 lat temu postanowili stworzyć swoją rasę. My ludzie mamy grupę krwi A, lub B. Poprzez manipulację genetyczną stworzyli hybrydy AB, a byli to tureccy górale i dzieci Nefilim dalej zwani chazarami, którzy zostali umieszczeni na terytorium dzisiejszej wschodniej Ukrainy. Tam powstał Talmud i język Jidisch, z którego później wyodrębniono język niemiecki i angielski. Po wojnach z książętami ruskimi i po sromotnych klęskach, „elity” uciekły na zachód, na teren dzisiejszych Niemiec środkowo-północnych. Mając dobre kontakty z Pontifex Maximus a więc powstałą w 313 roku religią tzw. katolicką, stworzyły w X wieku ŚWIĘTE IMPERIUM, które trwa do dzisiaj z rozszerzeniem na Amerykę Północną. Całe ponad 1000 lat wprowadzali w Europie swoją „chrześcijańską opcję” mordując i zniewalając narody. A więc gdy powstawał zakon ILLUMINATI, Jezuity i Nefilima „o nazwisku” Adam (pierwszy) Weis (mądry) Haupt (przywódca) grunt pod ponowne zniszczenie ludzkości został dokonany, a naród Boga, który odwrócił się do niego plecami a wieki później zmazany z mapy świata, już od kilkuset lat wierzył i nadal wierzy w „złotego cielca rozpostartego na krzyżu” a rządzą nim psie h…je z Watykanu. Jakimż to trzeba być imbecylem aby wierzyć OBCYM!!!
  Dzisiaj to nawet już sławetna Antlanis musi ustąpić pierwszeństwa bandzie Nefilimskiej, której ponad 160 baz znajduje się na południowych terenach USA, jest to region tzw. parku Yelloestone, gdzie ich zgromadzenie powoduje „gotowanie się ziemi” gdyż ich urządzenia, wszystkie, opierają się na technologii elektro-magnetyzmu, tak samo zresztą jak ich pojazdy tzw. ang. UFO pol. NOL. Ich genetyczne modyfikacje to katastrofa dla ludzkiego życia! Bydło to ma zamiar zniszczyć całą ludzką populacje, znowu rękami Boga.
  Tak oni nas i Boga nienawidzą, a Bóg uważa nas niestety za nic! Spójrzcie po sobie! Ścierwo i nicość, zero miłości i szacunku, jeden do drugiego, coś takiego to zagłada na własne żądanie.
  I właśnie to się dzieje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.