Marilyn Monroe, Kennedy i ich śmierć

Marilyn Monroe

Nie ma innego sposobu poznania prawdy, jak szukanie, szperanie, dodawanie wiedzy do już istniejącej. 

Tym razem mamy zagadnienie dotyczące prezydenta Johna Kennedy, jego brata Roberta Kennedy i gwiazdy show biznesu Marilyn Monroe.

Nie od dziś wiemy, że Monroe miała bliskie relacje z braćmi Kennedy. Kolejna informacja znana, to szybka śmierć całej trójki.

John Kennedy to spektakularna pokazówka, zastraszenie przeciwników międzynarodowej finansjery. Prezydent znał wiele tajemnic, które zamierzał wyjawić.

Nie tylko mówił, ale również działał.

Jako ostatni prezydent Stanów Zjednoczonych oficjalnie sprzeciwił się bankierom, próbował zniszczyć ich system finansowo-kredytowy, zabrać im władzę nad dolarem i amerykańskim systemem finansowym.

Wypuścił w obieg dolary, które były własnością rządu, a nie prywatnych, żydowskich bankierów. Dlatego w tak spektakularny sposób odstrzelili go.

Robert Kennedy, senator i prokurator Stanów zjednoczonych został zastrzelony w mniej spektakularny sposób. 

Marilyn Monroe znaleziono martwą w domu w Los Angeles. Miała przedawkować środki nasenne.

Dzisiaj znamy coraz więcej faktów na temat ich śmierci. 

Dlaczego uśmiercono Marilyn Monroe?

Za dużo wiedziała.

Miała romans z Johnem i Robertem Kennedy. Obaj panowie przekazywali jej poufne informacje. Podobno miała notes/pamiętnik, w którym zapisywała wszystkie usłyszane rewelacje.

Wszystko odmieniło się kiedy bracia Kennedy postanowili odstawić na bok Marilyn Monroe. Stała się dla nich niebezpieczna.

W zemście Monroe planowała opublikować, przekazać mediom wszystkie zebrane informacje.

Dlatego musiała zginąć…

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeS


One Response to “Marilyn Monroe, Kennedy i ich śmierć”

  • inga on 24 stycznia 2017

    bo juz wiedzieli ze sfinguja smierc Kenediego 33stopien

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.