Kiedy szczur atakuje? – gdy czuje się zagrożony

szczury6-rat” (CC BY-SA 2.0) by  mattymatt 

.

A kto na Zachodzie czuje się najbardziej zagrożony?

Czyż nie ten, kto ma najwięcej do stracenia?

A więc kto?

Biali Europejczycy, islamscy imigranci, Murzyni w USA, czy światowa żydowska finansjera dzierżąca stery władzy i marząca o NWO?

Dlaczego nie atakują finansowych centrów, banków ?

Znów żydo-media doniosły o kolejnym zamachu terrorystycznym, tym razem w NRF. Oczywiście wszyscy wiemy – wiemy z żydo-mediów, że terrorystami są zawsze radykalni islamiści.

Czego chcą terroryści – czy mają jakieś żądania, postulaty, jakiś program?

Nic o tym nie wiadomo.

Dlaczego dokonują zbrodniczych ataków na niewinnej ludności, od której przecież nic nie zależy – bo nie ma ona wpływu na politykę żydo-reżimów?

W jakim celu terroryści chcą wzbudzić w Europejczykach – zresztą nie tylko w Europejczykach, wśród ofiar są także muzułmanie – nienawiść do samych siebie, przecież chcą pośród Europejczyków żyć?

Dlaczego posiadając broń, często odpowiednie przeszkolenie bojowe (terrorystyczne), tworząc zorganizowane grupy terrorystyczne, adresatem ich zamachów nie są przedstawiciele żydo-reżimowych władz, żydo-reżimowi politycy, od których przynajmniej formalnie zależy polityka?

Dlaczego nie atakują finansowych centrów, banków – dlaczego?

Dlaczego są zaprogramowani tylko na zabijanie – na zabijanie zwykłych ludzi?

Nie wykluczone, że są także zaprogramowani na własną śmierć, jak piloci samolotów wbijających się w wieże WTC w Nowym Yorku?

Czemu służy ta eskalacja zbrodni?

Logiczna odpowiedź może być tylko jedna.

Celem aktów terroryzmu jest skonfliktowanie społeczeństwa, narodu z mniejszościami, wywołanie zamieszek, zmuszenie do wojen domowych, pozwoli to na odwrócenie społecznej uwagi od faktycznych winowajców niebezpiecznie ewoluującej sytuacji politycznej i ekonomicznej. Stąd terroryści nie atakują żydo-reżimowych centrów politycznych, z których płyną rozkazy zamachów terrorystycznych.

Szczur czuje się zagrożony

Brexit był ucieczką złodzieja z wypchanym pieniędzmi workiem na plecach – ucieczką w biały dzień pośród tłumów. W ten sposób Międzynarodowy Żyd (MŻ) próbuje chronić swoje kapitały w brytyjskiej walucie, bo $ USA jest już bezwartościowy, a i € UE nie jest w dużo lepszej kondycji.

Aż trudno uwierzyć, że MŻ snujący plany imperium NWO ze swoją nieograniczoną w nim władzą jest jednocześnie tak prostackim i głupim „finansistą”, który nie jest w stanie wznieść się ponad własną pazerność.

Nawet dla początkującego studenta ekonomii już trzydzieści lat temu było oczywiste, że te wszystkie żydowskie finansowe geszefty (kreacja pieniądza wirtualnego, instrumenty pochodne, gry w kursy walut, itd., itp.) będą miały swój koniec, bo nie uda się kraść więcej, niż świat posiada dóbr i producent jest w stanie wytworzyć produktów.

Złamanie tej podstawowej prawidłowości ekonomicznej uniemożliwia kontynuowanie żydowskiego geszeftu.

Stres szczura powiększa jeszcze świadomość, że praktycznie nie ma on dróg ucieczki, bo nie ma już obszarów, na których mógłby pasoży(t/d)ować.

Agresja – czyli terroryzm – to jego jedyna szansa ratunku zwłaszcza, że projekt wywołania wojny, najlepiej światowej, jak na razie ponosi fiasko. Ani Rosja, ani Chiny nie dają się wciągnąć do takiej gry.

Trudno tylko przewidzieć, czy w akcie desperacji MŻ nie sięgnie po broń jądrową USA, do której ma niestety dostęp.

Dariusz Kosiur

źródło – wiernipolsce1.wordpress.com

P.S. Zapraszam na wideo – „Zostaliśmy zniewoleni ekonomicznie, czyli jak ograć międzynarodowego bankiera?” –LINK

Formularz z NeTeS


2 Responses to “Kiedy szczur atakuje? – gdy czuje się zagrożony”

 • Marcjan on 16 sierpnia 2016

  Tak, elita finansowa ma wiele do stracenia a MŻ zrobi wszystko by tak się nie stało. Cała ta hucpa z nachodźcami z Północnej Afryki i Bliskiego Wschodu ma być zasłoną dymną dla tych lichwiarzy. Te wszystkie akty terroru są reżyserowane i sterowane z góry.

 • Marek on 29 stycznia 2017

  W sumie się zgadzam tylko czy napewno jakikolwiek samolot ✈ uderzył w WTC pierwszego nikt nie widział drugi to jakiś hologram 7D . Elity doprowadzą do wielkiej wojny a sami bezpiecznie będą sobie siedzieć na obszarach bezpiecznych. Wojna będzie i to w krótkim czasie właśnie widzimy jej początek musi się zacząć bo dokładnie ludzie się budzą i zaczynają być świadomi tego że to wszystko to jakaś nie naturalna bańka finansowa i już naprawdę nie ma co kraść. Potrzebny jest im człowiek bezmyślny który zgodzi się na wszystko do tego potrzebna jest wielka wojna trałma głód skrajne wyczerpanie i wtedy przyjdą z rozwiązaniem koniec wojny, czipizacja jedno z rozwiązań.,jakiś super mądry przywódca ” pozornie dobry człowiek , prawdopodobnie fałszywy Mesjasz czyniacy cuda i mamy NWO. STRASZNE CZASY NADCHODZĄ DLA NAS. W Objawienie Św Jana jest wszystko. sami chorzy tak zwana elita od samego gnoja szatana też nam pokazuje to wszystko np lotnisko Denver i wiele innych znaków Haa tylko oni mają jakąś inną Biblię nieśw. Haa ale im się dupska będą smarzyły A Aniołowi zboru Pergameńskiego napisz: To mówi ten, który ma miecz on z obydwóch stron ostry;
  13 Znam uczynki twoje i gdzie mieszkasz, to jest, gdzie jest stolica szatańska, a iż trzymasz imię moje i nie zaprzałeś się wiary mojej, i w one dni, w które Antypas, świadek mój wierny, zabity jest u was, gdzie szatan mieszka.
  14 Ale mam nieco przeciwko tobie, iż tam masz tych, którzy trzymają naukę Balaamową, który uczył Balaka, aby wrzucił zgorszenie przed syny Izraelskie, żeby jedli rzeczy bałwanom ofiarowane i wszeteczeństwo płodzili.
  15 Także masz i tych, którzy trzymają naukę Nikolaitów, co ja mam w nienawiści.
  16 Pokutujże: a jeźli nie będziesz, przyjdę przeciwko tobie w rychle i będę walczył z nimi mieczem ust moich.
  17 Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi zborom: Temu, co zwycięży, dam jeść z onej manny skrytej i dam mu kamyk biały, a na onym kamyku imię nowe napisane, którego nikt nie zna, tylko ten, który je przyjmuje.Fajna księga ta apokalipsa. Niestety nas czeka jeszcze wiele bólu i cierpienia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.