AGENDA 21 – Program Kontroli Ludzkości

Agenda 21

Każdy inteligentny człowiek już wie, że żyją na ziemi takie „poczwary” jak George Soros, którzy sponsorują: destabilizacje, rewolucje i wszystko to, co niszczy narody. Ostatnio pan Jerzy przeznaczył pół biliona dolarów na biznesy, które mają zakładać islamscy uchodźcy.

Byłby to znakomity pomysł, gdyby nie fakt, że uchodźcy nie mają do tego umiejętności i wiedzy. Pan Jerzy o tym wie, dlatego te pieniądze mają iść na biznesy, które będą obsługiwać uchodźców.

Innymi słowy, powstanie cały sektor zarabiający na islamistach. Uwaga! Sektor płacący podatki. Coś jak unormowanie prostytucji.

To jest spryt miłośników, tego co nazywamy Agenda 21.

Co to jest agenda 21?

„Agenda 21 to wszechstronne plany działań, które mają zostać podjęte lokalnie i globalnie przez wyspecjalizowane organizacje ONZ, rządy i główne grupy w każdym miejscu, w którym człowiek ma wpływ na środowisko. Zadaniem Agendy 21 jest rozwiązać globalne problemy ze środowiskiem i przyspieszyć zrównoważony rozwój”.

Globalne problemy ze środowiskiem „udało im” się rozwiązać, poprzez limity wypuszczanych toksyn w powietrze przez każde przedsiębiorstwo. Jeżeli przekroczysz limit, to płacisz.

Fajna inicjatywy, ale… dotyczy tylko krajów Unii Europejskiej. Takie kraje jak: Chiny, Rosja, USA, Japonia, mogą kopcić ile chcą. Europa będzie płacić i to słono, ponieważ rynek wart jest około 100 mld dolarów rocznie.

Jak zwykle, globaliści znakomicie rozwiązali problem ocieplenia klimatu, który dokonuje się cyklicznie co ileś dekad. Szwindel został zaplanowany z detalami. Polecam posłuchać w mediach, kto popiera walkę z ociepleniem klimatu.

Są to marionetki i klauni globalistów.

Drugą sprawą jest zrównoważony rozwój.

Globaliści chcą zrównania dochodów na całym świecie

Łoł, przyznaj brzmi pięknie. Coś jak piękna kobieta, którą obserwujesz z daleka. Kiedy podchodzisz bliżej, przyglądasz się jej, zaczynasz rozmowę, to okazuje się, że jest…. mężczyzną.

Dokładnie tym samym jest hasełko „zrównoważony rozwój” w ustach globalistycznej szajki.

Międzynarodowa finansjera swoim monopolistycznym systemem finansowym, tak mocno zadłużyła kraje, że pisanie o zrównoważonym rozwoju jest globalnym kabaretem.

Tylko kraje, które będą samodzielnie inwestować we własne instytucje, w narodowe firmy, w narodowe instytucje finansowe, mogą przetrwać zbliżający się upadek globalistycznej szajki. Państwa, które będą usłużnie wypełniać rozkazy globalistów/finansistów skończą, jak: Grecja i Ukraina.

Proszę zobaczyć, co Agenda 21 zorganizowała dla Amerykanów. Przygotowują się do wciśnięcia społeczeństwa w jeden ciasny region.

Dlaczego?

Bo łatwiej kontrolować…

Kiedy zrobią to w Ameryce, przerzucą się na Europe…

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Tea Party at UN” (CC BY 2.0) by DonkeyHotey

One Response to “AGENDA 21 – Program Kontroli Ludzkości”

  • inga on 24 stycznia 2017

    chca sie zrobic panami tego swiata miec swoich cyborgow dni ich sa policzone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.