Amerykańskie media okupowane przez żydów

usa media

Przez całe wieki żydzi emigrowali z kraju do kraju. Z jednych byli wyrzucani, w innych zapuścili korzenie. Te działania spowodowały ogromny wpływ na politykę, ekonomię, medycynę i wiele innych dziedzin w wielu zakątkach świata.

Łatwo i szybko zdobywali rynki, wpływy, ponieważ zawsze mieli dostęp do darmowej kasy.

Ich sponsorami były żydowskie rodziny bankowe tzw. międzynarodowa finansjera. Przykładowo, na zbudowanie w Polsce Judeopolonii, dostali 400 mln dolarów. Pieniądze od braci żydowskich powodowały ich szybki rozwój, wykupywanie nieruchomości, biznesów, przejmowanie całych dzielnic, miast i państw.

Również Ameryka nie ustrzegła się wpływów żydowskich.

Z praktyki wiem, że Amerykanie ostrzegają się nawzajem przed żydami. Jeżeli słusznie czy niesłusznie obrazisz żyda, możesz mieć duże problemy natury zawodowej lub prawnej. Ich organizacja działa bardzo prężnie.

Mało tego, wiele Amerykanów chce być żydowskimi gojami. Wieszają na swoich domach tzw. „gwiazdę Dawida„, czyli opisaną w Biblii gwiazdę bożka remfana. Uważają, że w ten sposób będą chronieni przez lobby żydowskie.  

Dzisiaj, Izrael nałożył kurtynę na amerykańskie media. Nie pojawiają się w nich informacje, wyraźnie oskarżające żydów o mordowanie Palestyńczyków. Chcą wyrwać dla siebie ziemię palestyńską, a rodowitych mieszkańców posłać tam gdzie znajdują się islamiści.

W Bejrucie w  3 miesiące zamordowali 17,5 tys osób. Większość to cywile. Zabójstw, morderstw z udziałem izraelskich żołnierzy jest bardzo dużo. Dlatego od lat 80-tych powstał specjalny program wpływania na amerykańskie media.

Poniższy film pokazuje skale manipulacji przekazywanych wydarzeń.

Przeciętny Amerykanin, Europejczyk nie ma zielonego pojęcia, w jaki sposób jest permanentnie okłamywany…

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeS

 

Przeczytaj koniecznie:

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.