Czy można powstrzymać nowy porządek świata?

nowy porządek świata

Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że NWO – nowy porządek świata, zostanie wdrożony. Nie znamy szczegółów, nie wiemy na jaką skalę wdrożą, czy wszystkie elementy systemu, czy podporządkują sobie cały glob?

NWO – kontrola nad podażą pieniądza

Przypomnę, że głównym celem jest narzucenie światu:

 • jednej globalnej armii,
 • jednego systemu finansowego,
 • jednego rządu.

Jeszcze niedawno rozpatrywaliśmy te plany w strefie absurdu. Dzisiaj przyglądamy się, jak sukcesywnie wdrażają poszczególne etapy.

Głównym centrum, sercem, bez którego nic nie zrealizują jest system monetarny. Kto ma władzę nad pieniądzem, nad podażą pieniądza, ten może narzucić każdemu rządowi swoją wolę.

Politycy oddając kontrolę nad złotówką, dolarem, euro, stali się marionetkami. Ich jedyną możliwością wpływania na gospodarkę jest podwyższanie podatków lub cięcie wydatków. I jedno i drugie sieje bezrobocie, marazm gospodarczy, biedę, niskie wynagrodzenia.

Dokładnie w takiej sytuacji znalazł się rząd PiS. Nie są w stanie poprzez emisje pieniądza wrzucić do gospodarki około 70-100 mld złotych, które co roku potrzebuje polska gospodarka. Bez tych pieniędzy nie ma możliwości odbudowania dobrobytu, czyli przynajmniej dogonienia Europy.

Dlaczego nie mogą tego zrobić?

Ponieważ polską gospodarką, jak i większością gospodarek świata rządzi finansjera. Bardzo łatwo to zaakceptujemy, jeżeli zrozumiemy, jak działa system międzynarodowej finansjery.

Będzie jeszcze gorzej, kiedy pozbędziemy się możliwości płacenia gotówką. Dla osób nie myślących, system bezgotówkowy jest wygodny, nowoczesny, modny.

Dla osób rozumiejących system finansjery, brak gotówki, to krok do przejęcia władzy nad społeczeństwem.

NWO to jedna armia i jeden rząd

W tych dwóch elementach jest chyba najłatwiej. PiS błaga wręcz armie amerykańską, aby założyła bazy w Polsce. Prawdopodobnie taka jest ich rola. Budujemy armie, ale nikt nie ma wątpliwości, że PiS bez szemrania przyłączy ją do każdej globalnej armii świata.

Jeden rząd to zaczątek tego, co czyni Unia Europejska. Nie może być rozpadu eurokołchozu. Jedynie co może nastąpić, to przekształcenie Unii w jeden twór, w jedno państwo europejskie.

To dlatego unijni komisarze dostają szału, kiedy dane państwo odrzuca choć jeden element policyjnej dyktatury. W przypadku Polski, była to kontrola nad TVP i w mniejszym stopniu cyrk wokół Trybunału Konstytucyjnego.

Szopka z przesłuchaniem Beaty Szydło, to pogrożenie palcem PiS, by nie posunął się za daleko.

Kto przejmie schedę?

Fakt, że system międzynarodowej finansjery upadnie, nie ma wpływu na kształt przyszłego świata. Ktoś przejmie schedę po bankowcach. My prognozujemy, że tym ktosiem będzie chazarski Izrael.

Czy chcesz czy nie, świat podąża w kierunku odbudowania systemu komunistycznego, w kierunku totalnej kontroli nad każdym mieszkańcem świata.

Oprawcy i mordercy od dawna zrozumieli prawdę. Wojny służą do fizycznego zniszczenia dorobku ludzkości. Tak było w latach ery złota przed pierwszą wojną światową. Był to jeden z najlepszych okresów w historii świata. Nie było banków centralnych, a handel międzynarodowy rozliczano za pomocą złota. Obie wojny światowe zniszczyły dobrobyt i wprowadziły system międzynarodowej finansjery.

Drugi element tej prawdy, to kontrola nad pieniądzem. Niewyedukowane społeczeństwo odda każdy element wolności. Wystarczy dać im kolorową, płytką rozrywkę, aby zaciemnić obraz rzeczywistości.

Kontrola nad pieniądzem to władza, która przyciągnie każdy rodzaj sprzedajnej hieny. 

Na koniec tych rozważań powinniśmy zadać następujące pytanie: czy można przy obecnym układzie światowym, budować niezależne systemy finansowe?

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zobacz niesamowite komentarze o polityce, geopolityce, inwestycjach pod bezpłatnym wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: AZRainman via Foter.com / CC BY

6 Responses to “Czy można powstrzymać nowy porządek świata?”

 • klimczak on 10 lutego 2016

  dobre!!! mocne!!! pozdrawiam

 • prawdziwek on 13 lutego 2016

  wystarczy ze wirus swinskiej lub inskiej nad jaka nie bedzie
  mozna zapanowac epidemia poprzez propagande tv naglasniana wszem i wobec gloszac poglad roznoszenia sie szczepow wirusow poprzez wymiane gotowkowa,czyz to nie szatanski pomysl.
  Ludziska w tamten czas sami pozbeda sie gotoweczki.

 • sobol on 25 maja 2016

  Przeczytałem pierwszą część, niestety bajki. Dobrodziejstrwem dla gospodarki miało by być dodrukowanie 700 mld zł i rozdanie ich przez PIS. Wystarczy. To nie było by dobrodziejstwo tylko hiperinflacja, Euro po 7 zł i niekontrolowany wzrost cen.
  Cytat: ‚Politycy nic nie mogą tylko podwyższać podatki’. Tacy politycy nie nadają się do rządzenoa krajem, nawet nie potrafili by poprowadzić zwyklego sklepu. Z takimi nieudacznikami -wynocha.

 • Jezus on 29 października 2016

  przeciez pieniadz to tylko UMOWNY nic nie warty kawalek papieru, licza sie dobra namacalne, nie umowne. Jak nas odetna od pieniadza to co? zginiemy z glodu? bzdury najemy sie tymi swistkami? Polska jest samowystarczalna jakos nie widze sytuacji zeby poprzez pieniadz sprawiono, ze nie mogli bysmy zyc. Dla mnie to jakas abstrakcja

 • Robert on 29 października 2016

  Polecam zbadać tę abstrakcję, czyli jak zareaguje gospodarka, kiedy odetną pieniądz.
  Jeżeli mieszkasz na wsi i masz własną żywność, prąd, to przetrwasz, jeżeli mieszkasz w mieście, to za co kupisz jedzenie, jeżeli zamkną ci bank?

  Myśl, zdobywaj wiedzę zanim skrytykujesz podstawowe prawa ekonomii…

 • Piotr Tom. on 31 października 2016

  Witam Panie Robercie :)

  „Czy można powstrzymać nowy porządek świata?”

  Genialny Stwórca, już o to zadbał, zanim my, dowiedzielismy się o tym :) . Polecam wykłady: Roman Nacht i/lub Aron jasnowidz …. na Y. T. Prosze nie obawiać się, oni mówią o Bogu o Chrystusie.

  Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.