Czy to nie jest faszyzm medyczny?

faszyzm

Porównanie jakiegokolwiek państwa czy systemu do faszyzmu jest bardzo odważne. Niemiecki faszyzm był bezwzględnym systemem. Mordował, gwałcił, głodował miliony ludzi. Działo się to oficjalnie, jawnie, bez żadnych kurtyn czy medialnego bełkotu.

Do faszyzmu można porównać działalność Państwa islamskiego – ISIS. Inni krytykują Państwo żydowskie za destrukcje, morderstwa na Palestyńczykach.

Jednak nazwać obecny przemysł farmaceutyczno-medyczny „faszyzmem” jest ryzykowne. Chociaż… wielu lekarzy, naukowców, ludzi dobrej woli zginęło, zamordowano, umarli w dziwnych okolicznościach.

Dlaczego?

Bo walczyli o prawdę. Nie dali się skorumpować.

Jednak, gdy przyjmiemy prawidłową definicje faszyzmu, to problem nazewnictwa przestaje szokować.

Nazizm –  system, w którym korporacje dogadują się z władzami w celu zdominowania i kontroli społeczeństwa.

W takiej nomenklaturze, nazwanie przemysłu farmaceutyczno-medycznego faszyzmem jest jak najbardziej prawidłowe. Ponieważ, w sposób legalny, oczywisty, morduje miliony ludzi na świecie.

W wielu przypadkach leczy i działa na korzyść pacjenta: chirurgia, ratownictwo. To jest jego bielsza strona medalu. Druga strona jest brudna, zakłamana, skorumpowana do granic morderstwa.

Te mocne słowa są adekwatne, kiedy poznamy ich makabryczną politykę medyczną: przymus leczenia nowotworów metodami farmaceutyczno-medycznymi, przymus szczepienia ludzi czy leczenia wielu chorób nieskutecznymi metodami.

Skoro chemioterapia daje tylko kilka procent wyleczeń, to dlaczego nie zastosować:

Skoro odważni lekarze leczą pacjentów tymi metodami, to dlaczego przemysł farmaceutyczno-medyczny zabrania ich, a lekarzy pozbawia praw do wykonywania zawodu?

Czy to nie jest faszyzm medyczny?

[jwplayer player=”1″ mediaid=”670″]

.
. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie chcesz stracić na inwestycjach? Chcesz dowiedzieć się co będzie z rublem, frankiem, dolarem? Nie wiesz jak założyć e-biznes? => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeSFoto: „medical fascism”

2 Responses to “Czy to nie jest faszyzm medyczny?”

 • Queseek on 7 listopada 2015

  Dr. med. Mag. theol. Ryke Geerd Hamer

  Germańska Nowa Medycyna (Nauka o podstawowych procesach leczenia zaburzeń funkcjonowania ludzkiego organizmu) Nauka Przyrodnicza

  https://germanska.pl/
  https://5prawnatury.pl/

  Wskaźnik wyleczeń w tej Nauce Przyrodniczej wynosi 98% powrotów do zrowia.

 • Wybudzeni on 5 września 2016

  Witam

  Witam
  Już jakiś czas temu robiłem tłumaczenia do serii filmów „Prawda o raku”, 6 z 9 części jest z polskimi napisami. Z youtube zostały usunięte. Ale jeśli ktoś jest zainteresowany to można je znaleźć w linku poniżej
  Prawda o raku

  „Kiedy wychodzisz z czymś kompletnie nowym i ludzie nie potrafią tego ogarnąć, stajesz się ofiarą prześladowań, ponieważ destabilizujesz system. I tak każde odkrycie, wielkie, prawdziwe odkrycie czyni stary system bezużytecznym. To dlatego ucisza się wynalazcę. Bo żyjemy w systemie średniowiecznym. To jest rzeczywisty powód, dla którego rak wciąż zabija miliony ludzi.” – Matthias Rath

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.