David Duke – żydzi są na piedestale rządów światowych

żydExecution of Jew” (CC BY 2.0) by  paukrus 

.

David Duke bardzo dobrze stawia żydów na piedestale rządów światowych. Kluczem do zrozumienia obecnego świata jest odrzucenie mani o masonach, iluminatach, religii jako głównej sile dowodzącej gospodarką światową. Wymienione grupy plus politycy, to goje najgorszej kategorii, konfidenci, donosiciele, agenci żydowscy.

„Jeżeli żydzi nie byliby szefami, to dlaczego media na całym świecie promowałyby ludobójstwo i nienawiść wobec Europejczyków, a żydzi byliby wynoszeni jako wyższa rasa?” – pyta David Duke.

Oczywiście, wszystkie te grupy, czyli Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna, masoneria, iluminaci, a nawet sprzedajne gwiazdki polskie, hollywoodzkie są niebezpieczne, sieją kłamstwa, manipulują społeczeństwem, mordują w wielu przeprowadzonych rewolucjach i zamachach stanów. Jednak dalej są na służbie żydowskiej.

Wykonują zaplanowane z góry zadania.

Proszę wziąć pod uwagę fakt, że największa, najbardziej wpływowa rodzina bankierska Rothschild, od której zaczęło się organizowanie dzisiejszego systemu finansowo-kredytowego, to żydzi. Najbardziej znany finansista świata George Soros, to żyd.

Tutaj nie ma mani prześladowczej, tylko realne przedstawienie obrazu świata.

Proszę sobie przypomnieć, jak Kongres amerykański wiwatował na cześć żydowskiego premiera Netanjahu. Traktowali go jak bohatera, króla, przyszłego władcę – Czy Netanjahu zeszmacił prezydenta USA?.

Dzisiaj, masoneria jest niepotrzebna

David Duke znakomicie zwrócił uwagę na zanik znaczenia masonerii w obecnych czasach. Organizacja ta była silna, prężna i wpływowa w XVII/XVIII wieku. Dzisiaj, w zależności od regionów, jednak ich rola została zmarginalizowana. Zrobili swoje, dzisiaj są niepotrzebni.

Mechanizmy, jakie wykorzystują żydzi w dzisiejszych czasach, to: kontrola mediów, kontrola pieniądza poprzez system finansowo-kredytowy, kontrola polityki. Nie potrzebują nic więcej w celu kontroli międzynarodowej społeczności. Masoneria wyczerpała swoje możliwości.

Mit o Chazarach 

Osobiście dzielę żydów na dwie grupy:

 • na żydów mieszkający w Izraelu,
 • na żydów wchodzących w skład międzynarodowej finansjery.

Ci pierwsi to trochę umownie nazwani Aszkenazyjczycy, ci drudzy to Sefardyjczycy.

Pan Duke przedstawia argumenty na państwowość żydów, czy byli Hiszpanami, Niemcami, Polakami. To nie jest ważne, ponieważ oni mało kiedy identyfikowali się z danym narodem. Ważne jest czy zaliczamy ich do finansjery czy do obecnego Izraela z ziem palestyńskich. Z wielu źródeł wynika, że te dwie grupy nie przepadają za sobą, walczą o wpływy.

Czy teoria o Chazarach jest prawdziwa?

Być może, trudno tego dowieść. Pan Duke powołuje się na autora jakieś książki. Ja przyjąłem nazywać żydów izraelskich, Chazarami. Jednak najważniejsze jest, jaką oni teraz grupę reprezentują: finansjerę czy żydów izraelskich. Nazwy są mniej ważne, ponieważ zawsze można je sfałszować.

„Trzynaste Plemię” – to nie jest wzorcowa prawda

Niestety, wiele osób traktuje książkę „Trzynaste Plemię” jako wyrocznie i wzorcową wiedzę encyklopedyczną na temat żydów. Tutaj należy zachować ostrożność, ponieważ autor książki, Arthur Koestler był syjonistą i komunistą.

Powiedział o treści swojej książki:

„Wypromowałem tę teorię, bo był to sposób na zatrzymanie antysemityzmu”.

.
Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na wideo – „Zostaliśmy zniewoleni ekonomicznie, czyli jak ograć międzynarodowego bankiera?” –LINK

Formularz z NeTeS


Przeczytaj koniecznie:

One Response to “David Duke – żydzi są na piedestale rządów światowych”

 • Zygmunt on 9 grudnia 2019

  Do tej pory zadnych komentarzy? Nikogo ten temat nie interesuje, tak juz chyba nasze spoleczenstwo zostalo znieczulone, albo zniechecone, ze ludzie sie boja odezwac. W sumie ta nacja to temat rownie obrzydliwy, co ciekawy, z racji chocby tego, jak im sie to udawalo, udaje i raczej w przyszlosci dalej bedzie udawalo oglupiac, zastraszac i manipulowac. Fakt, maja juz wszystkie potrzebne do tego srodki, ale ludzie maja swoj rozum i powinni to widziec, czesciowo czuc przez skore co jest prawda a co nia nie jest. Tym bardziej, ze oni sami od czasu do czasu te prawde glosno mowia, w rozny sposob, czasem wprost a czasem nie tak calkiem wprost, ale dla nawet przecietnego umyslu jest ten przekaz calkiem jasny. Nawet jezeli nie w pelni jasny, to na tyle zastanawiajacy, ze nalezy sprawdzic, co sie za nim kryje. Jezeli ktos sie moja wypowiedzia zainteresuje, to podam, ad hoc, 2 przyklady tego, o czym mowie. A jak zaczne i sie troche przygotuje, to mam tych przykladow duzo wiecej, tyle ze nie pamietam wszystkich szczegolow, ktore sa potrzebne zeby moje przyklady zweryfikowac.
  Czy ta histowia z chasrami jest prawdziwa, tego sam tez nie wiem. Jest pociagajaca, to prawda, potwierdza sie jakby sama przez to, ze kryje sie za nia fakt zawlaszczania sobie przez tych s… od zawsze cudzej osobowosci (patrz denuncjacje Polakow w czasie i po powstaniach a potem przejmowanie ich majatkow, nazwisk i rodowodow). Przypisuje sie tymze chasarom rowniez to, ze napadali swoich sasiadow biorac ludzi masowo w niewole i handlowali nimi na masowa skale, tak jak pozniej w czasie kolonializowania Ameryki, kiedy to handel niewolnikami byl jesli nie w 100% to w ogromnej wiekszosci w rekach zydow. Jakich by nie bylo, chazarskich czy nie. To stalo sie rowniez, oprocz oszustwa i korupcji, zrodlem ich bogactwa, a bogactwo dalo tym kreaturom wladze, coraz wiecej wladzy i dzisiaj juz chyba pelnie wladzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.