George Soros to nazistowski kolaborator

George Soros

George Soros to osoba, która powinna zostać skazana na karę śmierci za zbrodnie popełnione przeciwko ludzkości. Jego sławetnym wyczynem było „przemaglowanie” funta brytyjskiego.

Oficjalnie pokazał siłę międzynarodowej finansjery. Przeprowadził dewaluacje funta i mocno wpłynął na finanse państwa.

Zarobił ponad miliard dolarów. Brytyjskie ministerstwo skarbu określiło straty na kwotę ponad 3 mld dolarów.

To był sygnał i ostrzeżenie dla wielu państw.

To był pokaz sił.

Funtowskiego dila nie zrobił sam. Jest wynaturzeniem bankierów. Nie należy do ścisłego kierownictwa, jednak ma pozwolenie na wykonywanie wszelkich plugastw na świecie.

W Polsce jest jeszcze hołubiony przez polityków, którzy dostali w łapę zielone dolary. Nie można inaczej nazwać ludzi, jak przeciwników Polski, którzy chwalą zmiany po 1989 roku.

Zostały przeprowadzone za pieniądze Sorosa. To jego fundacja Batorego zaglądała do kieszeni solidarnościowych polityków. Komuchów nie trudno było przekonać, ich system walił się, więc nie mieli wyjścia. Oddali Polskę korporacjom, wraz ze sprzedawczykami solidarnościowymi, czyli Wałęsą, Michnikiem, Kuroniem, Geremkiem, Balcerowiczem i ich pomocnikami.

Organizował to wszystko Soros.

Alex Jones w poniższym materiale wyjawia kolejne fakty o zbrodniarzu finansowym. Sam będąc żydem w młodości okradał innych żydów.

Skoro nawet żydzi nie są w stanie wsadzić go do paki, to proszę zrozumieć, jak mocną posiada ochronę.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeS


Link: „George Soros” (CC BY-SA 2.0) by boellstiftung

3 Responses to “George Soros to nazistowski kolaborator”

 • HeBo on 29 października 2016

  Mocny ale jakże trafny tytuł artykułu!

 • Marcjan on 29 października 2016

  Soros „przemaglował” funta, maczał palce w ukraińskim majdanie a teraz finansuje KOD w Polsce by u nas zdestabilizować sytuacje. Ma mocne plecy jeśli zrobił szkodę wielu Żydom w młodości i wpływa na inne kraje.

 • Steven on 26 lutego 2017

  Operacja na spadek Funta to był rok 1992? 1993? I w kilkanaście godzin banda Sorosa okradła UK na ok. 3 mld Ł. Piszesz, że „to był pokaz sił.” Moim zdaniem to był pokaz głupoty Brytyjczyków, bo doskonale wiedzieli kto zaatakuje a nawet kiedy to się stanie. Niewiele mogli zrobić „przed”, ale „po”?!
  Zamiast doprowadzić Sorosa przed trybunał, skazać i powiesić, to uznali go za … finansistę a nie za gangstera finansowego. To samo Soros zrobił i w innych krajach na świecie i tylko w kilku z nich do dziś ma nakaz aresztowania wskutek bezterminowego listu gończego, ale to są kraje dalekie, azjatyckie. W Europie i pozostałych krajach świata traktowany jest jak wielki guru finansów a jego nazwisko wymawiane jest „na wdechu”…
  Sądzę jednak, że na te „operacje” Soros ma jakieś nieformalne pozwolenie – na to z Funtem tez miał! – inaczej zostałby po prostu „odpalony” i to bez żadnych ceremonii. Zresztą jeśli śledzić jego działalność na świecie, to nie rozumiem, że jeszcze ten „kuzynek diabła” – tak nazywany jest na Dalekim Wschodzie – chodzi jeszcze żywy po tym ziemskim padole i wszędzie zachowuje się z butą jakby wszędzie był u siebie. A te dystyngowane BARANY (szefowie rządów) przyglądają mu się i z nienawiścią, i z podziwem – jednocześnie!
  Doprowadził do ruiny gospodarczej – a poprzez to i do humanitarnej i śmierci – miliony ludzi na świecie…i jeszcze żyje.
  Nie rozumiem tu nic!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.