Czy Smoleńsk był próbą wprowadzenia NWO?

 NWO

„Zamachu na Polską Delegację w Katyniu – porwanie jej oraz zabójstwa – prawdopodobnie wszystkich jej członków dokonali żydzi.

Cele zamachu były dwa: 

 • wprowadzenie destrukcji struktur w polskich władzach (głównie w obronie) oraz
 • sprowokowanie do przybycia na uroczystości pogrzebowe wielu szefów obcych państw, których by wysadzono w powietrze podczas tego żałobnego zgromadzenia.

Prawdopodobnie użyto by jakiegoś taktycznego ładunku nuklearnego. Służby tych krajów zorientowały się w sprawie i faktycznie nikt do Polski nie przybył”.

Czy to prawda?

Jedno jest pewne. Ktoś to musiał zrobić, ktoś musiał zamordować blisko setkę osób.

Nie wiemy czy dokonano zbrodni w Smoleńsku czy w Warszawie.

Hipoteza Macierewicza o dokonaniu zbrodni przez Rosjan jest dziecinna i obraża naszą inteligencje.

To, że Rosja maczała w tym palce z ekipą Tuska, to pewne. Ktoś po polskiej stronie musiał to wszystko przygotować.

Jednak to nie oni byli mózgami akcji. Ich zadaniem było sianie kłamstw i zacieranie śladów.

Finansjera zorganizowała Smoleńsk?

Ten fragment artykułu jest sensowny:

„Nuklearny zamach na głowy państw uczestniczące w uroczystościach pogrzebowych mógłby mieć faktycznie daleko idące konsekwencje i byłby na rękę tylko jednej grupie – tej, która od dawna planuje oficjalne wprowadzenie tzw. „Rządu Światowego”.

Są to oczywiście międzynarodowi lichwiarze, ludzie, którzy przejęli podstępem i siłą większość majątku świata, a teraz dążą do zalegalizowania swoich dyktatorskich rządów”.

Takie rozważania są hipotetyczne, jednak nie pozbawione sensu.

Musimy wziąć pod uwagę główny cel finansjery: wdrożenie NWO. Jeżeli tego nie zrobią w ciągu najbliższej dekady, to ich autorski system finansowy zawali się.

Jeżeli mocno studiujesz geopolitykę, to zdajesz sobie sprawę z obecnej sytuacji.

Bankierzy nie mogą doprowadzić do niekontrolowanego kataklizmu finansowego. Nie mogą zrobić czegoś, nad czym nie będą mieli kontroli. Dlatego główne banki świata drukują pieniądze, jednak ta forma nie stymuluje światowego wzrostu gospodarczego i inflacji.

Drugim stymulantem miały być zerowe stopy procentowe obligacji skarbowych. Ostatecznie nie przyniosły pożądanych skutków, dlatego musieli wdrożyć negatywne stopy procentowe. Wynikiem takiego działania jest brak zadłużania tych państw, których odsetki od obligacji skarbowych wynoszą zero i mnie procent.

Jednak inwestorzy nie chcą kupować takiego kota w worku, dlatego wykupuje je EBC, bank Unii Europejskiej. Drukuje euro i skupuje obligacje państw. Gdyby tego nie robił, państwa zbankrutowałyby i w konsekwencji odeszłyby od jedynego systemu bankierskiego.

Jak najszybciej wdrożyć NWO?

Wywołać chaos, wojnę lub kataklizm.

Tak jak po drugiej wojnie światowej nie było opozycji, dlatego bankierzy w Bretton Woods narzucili własny system finansowy, tak samo teraz oczekują na wojnę, która zmiecie oponentów.

Pomimo, że mają w kieszeni wielu polityków, to jednak społeczeństwo budzi się, Grupa Wyszehradzka pokazuje pazurki, Orban ma coraz więcej zwolenników, Rosja i Chiny urosły w potęgę.

To wszystko powoduje, że mogą pomarzyć o warunkach jakie panowały po drugiej wojnie światowej, czyli samowolka i brak opozycji.

Dlatego mogli dokonać próby wysadzenia polskiego rządu i światowych polityków.

W takiej scenerii – braku głów państw, narzuciliby swój nowy system pod jednym rządem.

Jedno jest pewne: bankierzy nie poddadzą się łatwo, będą zatapiać wielu przeciwników.

Ich system się sypie.

Na dzień obecny są bardzo pewni siebie.

Zbrodnie, wojny, kataklizmy… to wszystko przed nami.

Jednak nie łudźmy się. System NWO cały czas jest wdrażany. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jego ważne elementy to CETA i TTIP.

CETA jest prawie pewnikiem. Unia Europejska ma zamiar wdrożyć traktat bez zgody parlamentów krajów członkowskich.

Fragmenty z artykułu – gazetawarszawska.com

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „01 NWO – Illuminati – Control” (CC BY-SA 2.0) by DJANDYW.COM & DJANDYW.TV AKA ANDREW WILLARD

5 Responses to “Czy Smoleńsk był próbą wprowadzenia NWO?”

 • Andrzej on 18 października 2016

  Z grupy Wyszehradzkiej pazury pokazują tylko Czechy i Węgry

 • HeBo on 19 października 2016

  Madry tekst ! gdyby nasi politycy tak mysleli.. bylibysmy dzis gdzies indziej a polska byłaby znaczacym krajem w świecie.

 • Piotr Tom. on 1 listopada 2016

  Bardzo mądry i odważny artykuł.
  ”Hipoteza Macierewicza o dokonaniu zbrodni przez Rosjan jest dziecinna i obraża naszą inteligencje”.
  Potwierdzam! Na własnym terenie zamach? Naprawdę dziecinne….

  Pozdrawiam serdecznie

 • smyxx on 15 grudnia 2016

  kto w tej sytuacji zdołał przeszkodzić tym „macherom” z NWO uruchamiając ten wulkan na Islandii ? i czy w ogóle na tej Islandii są jakieś służby wywiadowcze ,że tak pozwalają komuś „grzebać ” coś przy swoich wulkanach?

 • Marek on 1 lutego 2017

  zaraz po katastrofie w Smoleńsku David Icke powiedział że to elity światowej finansjery zamordowaly Kaczyńskiego ponieważ nie pasował on do światowego układu ja też znając już wcześniej wszystkie te niby teorie spiskowe a raczej fakty prawdy prawdziwej skłaniał bym się do szukania przyczyny i winowajców katastrofy smoleńskiej raczej wśród naszych psełdo przyjaciół, sojuszników angole. Amerykanie.Przy okazji cała wina spadła na Rosjan co przyniosło oczekiwany efekt zwrócenia Polaków przeciwko Rosji. Teraz mamy władze jaką mamy mamy też armię amerykańska w Polsce. I właśnie jest przygotowywany grunt pod następną wojnę na terenie Polski i Ukrainy. SZKODA TYLKO ŻE NIE WIDZĄ TEGO CI TANI POLITYCY ZE WSZYSTKICH PARTI POLITYCZNYCH W POLSCE. zajmują się pierdlilami, albo odwracają naszą uwagę od tego co się dzieje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.