Te 13 rodzin rządzi światem?

finansjera

Siły cienia stojące za Nowym Porządkiem Świata (NWO) podążają za całkowitą kontrolą ludzkości i zasobami naszej planety. Robią małe kroki w kierunku całkowitego i ostatecznego zniewolenia.

W rezultacie masy pozostają nieświadome faktu, że ich wolność jest stopniowo ograniczana i odbierana.

Siły cienia za programem NWO

Gdzieś na szczycie piramidy stoi niezwykle jelitarna organizacja znana jako „rada 13”. To rodziny w większości: żydowsko-bankierskie zarządzają najważniejszymi wydarzeniami na świecie.

Ronald Bernard, będący byłym członkiem bankierskiej piramidy, uważa że w całej strukturze jest ok. 8 tysięcy osób.

Coraz więcej ludzi uświadamia sobie, że 99% populacji ziemi, kontrolowana jest przez „jelitarną” grupę obejmującą mniej, niż 1% bytów ludzkich.

W ich mniemaniu, mają prawo rządzić ludzkością, ponieważ są bezpośrednimi potomkami starożytnych bogów i uważają się za królewskie rodziny.

Te rodziny to:

 • Rothschild (Bauer lub Bower).
 • Bruce.
 • Cavendish (Kennedy).
 • De Medici.
 • Hanower.
 • Hapsburg.
 • Krupp.
 • Plantagenet.
 • Rockefeller.
 • Romanov.
 • Sinclair (St. Clair).
 • Warburg (del Banco).
 • Windsor (Saxe-Coburg-Gothe).

To nie jest wyczerpująca lista. Często nazwiska powtarzają się, w innych listach dochodzą nowe.

Dynastia Rothschildów jest niewątpliwie najpotężniejszą linią krwi węża na ziemi, a jej szacunkowe bogactwo liczy się w bilionach/trylionach dolarów.

Korzystają ze swojej siły poprzez światowe imperium bankowe, które prawie w całości jest ich własnością.

Najważniejszymi instytucjami, które ciężko pracują, aby ustanowić NWO i całkowicie zniewolić nasz gatunek, są:

 • The City of London (finanse kontrolowane przez Rothschildów) – NIE jest częścią Wielkiej Brytanii.
 • Rezerwa Federalna USA (finanse – bank prywatny, własność Rothschildów) – NIE jest częścią USA.
 • BiS – Bank Rozrachunków Międzynarodowych – główny bank państwowych banków centralnych – NIE jest częścią Szwajcarii.
 • Waszyngton (wojsko, programowanie umysłu, pranie mózgu i wyludnienie) – NIE jest częścią USA.

Wszystkie powyższe instytucje funkcjonują jako pojedyncze państwa, działające zgodnie z własnymi prawami, dlatego na ziemi nie ma sądu, który mógłby je wsadzić do więzienia.

Masoni, jak i inne tajne organizacje, działają jak oddziały, część gigantycznej korporacji światowej.

Pranie mózgu

Innym narzędziem masowego zniewolenia, którego używają przeciwko nam, jest tak zwany system edukacji. Szkoły nie są już tym, czym były, a dzieci uczą się zapamiętywać bez myślenia, bez kreacji, bez wniosków. Albo materiału jest za dużo, jak w Polsce, albo za mało, jak w USA.

W rzeczywistości ten ustalony system edukacyjny jest niezwykle kosztowny i bezproduktywny.

Jaka jest ich największa broń zniewolenia?

Czy edukacja połączona z ciągłą indoktrynacją?

Czy strach, kłamstwa generowane przez religie?

Czy strach przed byciem ukaranym (uwięzionym lub zabitym) przez system?

Czy niewidzialne zniewolenie przez system monetarny?

Moim zdaniem wszystkie powyższe kombinacje miały ogromny wpływ na nasze społeczeństwo i sposób, w jaki myślimy, jednak największą ich bronią jest manipulacja światowym systemem finansowym.

Walutowi niewolnicy

System finansowy ukradkiem zniewolił nasz gatunek. Pracujemy 8-10 godzin w nudnych i przygnębiających środowiskach, niestymulowanych kreatywnością ani konstruktywnością.

W większości przypadków jedyną motywacją do podjęcia pracy jest kolejna wypłata – i bez względu na to, jak ciężko pracujemy, nigdy nie wydaje się, że mamy wystarczająco dużo pieniędzy.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego mega-korporacje (czerpiąc miliardy zysków) płacą dziesiątki milionów swoim dyrektorom generalnym i minimalne wynagrodzenia pozostałym pracownikom?

Zostało to starannie zaprojektowane.

Osoba, która jest ciągle „na krawędzi”, nigdy nie będzie miała czasu na samokształcenie, zdobywanie wiedzy, wiarę w Boga: duchowe przebudzenie.

„Oni” nie potrzebują ludzi wykształconych, zdolnych do krytycznego myślenia i mających duchowe cele.

Nie, tego rodzaju ludzie są niebezpieczni dla establishmentu!

„Oni” chcą posłusznych „robotów”, wystarczająco inteligentnych, aby obsługiwać maszyny i utrzymywać system w ruchu, ale na tyle głupich, by nigdy nie zadawać pytań.

Pieniądze to oko „diabła”

Wszystkie największe problemy na świecie mają swoje korzenie w plagach finansowych: opłacane wojny, opłacane choroby, generowana prostytucja dzieci i dorosłych, czarne religie, grabieże ziemi i surowców, ludzkie niewolnictwo, niepotrzebna śmierć, kredytowe warunki pracy.

Politycy zostali skorumpowani, partie zostały skorumpowane, w większości krajów świata nie ma na kogo głosować. Tak nie jest tylko w Polsce, ale w wielu krajach świata. Nie ma alternatywy, nie ma uczciwych partii.

Wszyscy zostali skorumpowani. Możemy mówić tylko, która partia bardziej, która mniej.

Dlaczego więc potrzebujemy systemu finansowego, partii politycznych?

Są nam kompletnie niepotrzebne.

Politycy boją się, że bez światowych doradców Polska upadnie, nie widzą, że to oni doprowadzili nasz kraj do potężnej grabieży narodowego majątku.

Przez dziesiątki lat przed 1913 rokiem, nie było banków centralnych. Był to jeden z najlepszych okresów w historii świata. Bez inflacji, bez upadku gospodarek, bez upadku walut, bez manipulacji.

Największym złem tego świata są bankierzy i ich system macek, który dotarł do każdego rejonu świata.

Nie ma sensu inwestować własny czas w partie. Dopóki istnieje ten bandycki system, wszelkiej maści służby będą utrudniać, niszczyć, mordować.

Szkoda czasu na takie działania.

Należy postawić na oddolne systemy, programy, rozwiązania, blogi, portale, widea.

My Polacy jesteśmy bardzo kreatywni, potrzebujemy rozlać wiedzę na całą Polskę, Europę i świat.

Dopiero wtedy mogą powstać niezależne, wartościowe, patriotyczne organizacje.

Najpierw zbudujmy społeczeństwo wartościowe, z otwartym umysłem na prawdę, z prawdziwą wiedzą, patriotyczne, uczulone na krzywdę człowieka, a dopiero później wymagajmy zmian.

Takie struktury muszą powstać w każdej rodzinie, w każdym domu.

Warszawski rząd w tym nie pomoże.

To jest jedyna droga do niezależności, do życia poza systemem…

Alexander Light z HumansAreFree.com

Edycja i współautorstwo: Robert Brzoza.

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: Envato Elemnts By jirkaejc

6 Responses to “Te 13 rodzin rządzi światem?”

 • kacperkias on 14 sierpnia 2018

  Czyzby grupy tych manipulatorow mialo zawladnac LUDZKOSCIA ? , nie wierze w taki kontekst -to proba (kolejna) wywyzszenia swego chorego ego !!
  Takie dzialanie, DZIEKI ludzkiej KONSOLIDACJI – doprowadzi ich i tak ,do UPADKU.
  MRZONKI SKLOCONYCH UTOPISTOW ..

 • Tomasz on 15 sierpnia 2018

  Jezus do Piłata „Nie miał byś tej władzy , gdyby nie była Ci dana”. Św Paweł Rz 13 „Wszelka władza pochodzi od Boga”i w rozwinięciu masz się jej bezwzględnie podporządkować .
  Czyżby władza finansowa miała nie pochodzić od Boga ?

  Czemu nie lubimy tej władzy finansowej ?
  Prawdę mówiąc , nie lubi jej ok 3 % , bo tylko tyle ma świadomość architektury monetarnej świata , nie znają jej absolwenci uczelni ekonomicznych , wielu „ludzi światłych” , popiera ją , choć o faktycznych skutkach milczy .
  Odpowiadając na płaszczyżnie religijnej , nie lubimy jej bo to kradzież , wyzysk , niewolnictwo .

  Jest tez druga , ciemna strona tej naszej niechęci . Bo ta kradzież ogranicza nas w naszym pożądaniu dóbr doczesnych , w kreatywności technologicznej , pysze wynikającej z bogactwa , bycia „kimś”

  Ale odłóżmy na chwilę religijne uzasadnienia .
  Połowa ludzkości żyje za mniej niż 2 $ dziennie , 6 mld mieszkańców naszej planety jest biedniejszych niż Polacy . A gdyby tak wyrównać w bogactwie ?
  To przy obecnej świadomości , czyli jej braku , każdy chciałby mieć wypasioną chatę , brykę , konto i żyć beztrosko . Co by to oznaczało dla naszej planety ? Błyskawiczną zagładę .

  Gdyby zaś uczynić bezpiecznym dla środowiska cały nasz „postęp” technologiczny i cywilizacyjny , który smrodzi , truje , degeneruje nas i resztę życia biologicznego na ziemi , to całe przedsięwzięcie cywilizacyjne należało by zamknąć .

  Wraz z rozwojem cywilizacji przemyslowej , pojawiają się ograniczniki – kapitał finansowy , ideologia marksistowska , religia , której wykładnie utożsamiają niemal dobrotliwy , miłosierny komunizm z nauczaniem Chrystusa .
  Czyli , różne formy „raka” , ograniczającego rozwój , rozumiany jako przyrost bogactwa .
  Rozwój , przyrost PKB na poziomie 10 % rocznie , to trudny do wyobrażenia przyrost bogactwa w ciągu pokolenia , policzmy 1,1 do potęgi 25 = 1o ,85 . Czyli w ciągu pokolenia moglibyśmy konsumować 11 razy więcej . Dla uproszczenia nie mówię o bogactwie kumulowanym .

  11 razy większa konsumpcja to jedenascie razy wiecej śmieci , o kumulowaniu się skutków śmiecenia nie wspominając .

  Dlaczego władza finansowa „jest dana” ludziom o mentalności ludożerców ? Dlaczego „jest dana” promotorom depopulacji , zboczeń , komunistom ?
  A czy ktoś wyobraża sobie by „małym się obywać” , jak radził Jezus ? Czy ktoś wyobraża sobie poparcie dla takiego programu ?

  Małym w sensie materialnym , wielkim w sensie duchowym ? Oczywiście nikt .

  No to „Jest nam dana” władza jaką mamy .

  Można też inaczej – to przez diabła , to on trzyma władzę nad ziemią , to on dał władzę ludożercom , a my to niewiniątka , niebożęta , modlimy się „Panie powstrzymaj bezbożników” . Czyli kogo ? Albo w ujęciu „wolnościowców” – mamy wolną myśl i wolną wolę , wybieramy bogactwo i chcemy go jak najwięcej . Ale koniecznie bez odpowiedzialności i jakichkolwiek ograniczeń .

 • stachS on 15 sierpnia 2018

  Pocieszające jest to że Bóg patrzy,(Obj 18:8,10,11) na tą sektę banksterską ze swego najwyższego stanowiska; widzi wszystko, co się dzieje i zdaje sobie sprawę, że żadna grupa ani rząd (który jest na pasku tej banksterki) nie usunie ich. Przeciwnie, to cały dziś istniejący system zniewolenia finansowego i pracy niewolniczej niejako uwięził ludzi, narzucając im styl życia, w którym bardzo trudno jest komukolwiek uniknąć podążania za tym systemem. Nie może on już zmienić kierunku swego pędu, tak jak lokomotywa nie może wyskoczyć z szyn, aby pojechać na przełaj przez pola, tego są świadomi ci pseudo bogowie(wielcy finansiści żydowscy). Ale my tu oddolnie musimy być świadomi przecież to że ten system ściąga na ludzi współodpowiedzialność za zło doczesnego systemu, które go wiedzie ku zgubie. Nikt jednak nie powinien żyć pod wrażeniem, iż nieodwołalnie musi trzymać z tym systemem. Wobec Boga każdy człowiek jest odpowiedzialny za swoje czyny. Dlatego trzeba w porę usłyszeć i zastosować się do wezwania ,,I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli” Objawienie 18: 4,5

 • Robert on 15 sierpnia 2018

  Tomasz

  już od samego początku wysunąłeś zły wniosek.
  Za czasów biblijnego Izraela, to Bóg ustanawiał królów.
  Jednak wielu z nich sprzeciwiało się Bogu.
  Za czasów Chrystusa, Rzym w ogóle nie znał prawdziwego Boga.
  Wierzyli w wielu bożków.
  Tu masz kto prowadzi państwa i polityków:
  Objawienie 16:13
  „I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii, i z ust Fałszywego Proroka trzy duchy nieczyste jakby ropuchy; a są to duchy czyniące znaki – demony, które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi, by ich zgromadzić na wojnę w wielkim dniu wszechmogącego Boga“.

 • qrde blade on 18 sierpnia 2018

  Co wyróżnia sposób myślenia i działania elyt od religijnie OPROGRAMOWANYCH biorobotów czytaj OWIEC?
  Otóż te elyty są uczone, aby być przekonane, że są wolnymi bogami – lub ich progeniturą zdolną do konstruowania własnych planów by władać OWCAMI specjalnie w tym celu PROGRAMOWANYMI do mentalnego i faktycznego niewolnictwa – spolegliwości.

 • anna on 19 sierpnia 2018

  Pisałam 13 tka nie zawsze jest pechowa,ale to im się nie uda ,ZOSTANĄ OBALENI TAK SAMO JAK WIEŻA BABEL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.