W imię naszego bezpieczeństwa, wprowadzą… niewolnictwo

Sztuczna inteligencja

– Halo, czy to pizzeria Giuseppe?
– Dzień dobry, nie, to pizzeria Google.
– Źle się dodzwoniłem?
– Nie, proszę pana, Google kupiło tę pizzerię.
– OK. To chciałbym złożyć zamówienie.
– Dobrze, czy zamawia pan to, co zwykle?
– To, co zwykle? A pan mnie zna?
– Zgodnie z pańskim ID dzwoniącego, ostatnie 12 razy zamawiał pan pizzę serową z dodatkową porcją pepperoni i szynki.
– OK! Taką zamawiam!
– Czy mogę panu zasugerować tym razem, ser ricottę z rukolą i suszonymi pomidorami?
– Co? Nie, ja nie lubię warzyw!
– Ale ma pan podwyższony cholesterol.
– Skąd o tym wiecie?!
– Z pańskiej karty pacjenta w klinice. Mamy wyniki pańskich badań z ostatnich 7 lat.
– No dobrze… ale ja nie chcę pizzy z warzywami – już biorę leki na cholesterol.
– Cóż, nie brał pan ostatnio ich regularnie. 4 miesiące temu zamówił pan opakowanie 30 tabletek w aptece internetowej.
– Kupiłem więcej w innej aptece!
– Nie ma tej płatności na pańskiej karcie kredytowej.
– Zapłaciłem gotówką!
– Ale nie wypłacił pan wystarczającej sumy z bankomatu według wyciągu z pańskiego konta.
– Nie trzymam wszystkich zarobionych pieniędzy w banku.
– Nie widać tego na pańskim ostatnim zeznaniu podatkowym, chyba że jest to przychód, który zataił pan przed urzędem skarbowym.
– Co to jest???? Dosyć! Mam powyżej uszu Google, Facebooka, Twittera i innych WhatsAppów! Wynoszę się w Bieszczady, albo nie, wyjadę na wyspę – bez internetu, gdzie nie ma sieci komórkowych i gdzie nie będziecie mogli mnie szpiegować!
– Rozumiem. Będzie pan musiał odnowić paszport, bo skończył swoją ważność miesiąc temu…

Ta historyjka jest śmieszna, wzbudza obraz fikcyjnego świata, nierealnej rzeczywistości.

Jednak ten świat milowymi krokami podąża w tym kierunku. Wszystkie większe mocarstwa chcą jednego: kontroli nad narodami.

Nie ważne czy są to Chiny, Rosja, USA, żydowski Izrael. Każde z tych państw ma już wdrożone elementy bezzasadnej kontroli człowieka, rodem z systemu komunistycznego, socjalistycznego czy każdego innego posiadającego elementy niewolnictwa. 

Gdyby tylko dostały pełnię władzy nad ziemią, to ludzkość stałaby się niewolnikami. W celu lepszej kontroli, zredukowaliby nas, co najmniej o połowę.

Dlatego mówienie, o którymś z tych państw: sojusznik, przyjaciel, obrońca jest nadętym idiotyzmem.

Chiny wdrażają najokrutniejszy system inwigilacji Chińczyków, na terenie Rosji bezkarnie z uśmiechem na twarzy mordują polskich polityków, w żydowskim Izraelu bezkarnie mordują Palestyńczyków, w USA żywcem przejęli organy państwa i dokonują powolnego niszczenia Amerykanów.

To są elementy totalnej, niewolniczej władzy, którą rządy lub jakieś inne siły, wdrożyły do swoich i podległych im narodów.

Jeżeli coś ekstra nie stanie się, jeżeli dalej system finansjery będzie rządził i dzielił, to wszystkie korporacje rządzone przez pięć amerykańskich super funduszy, wdrożą narzędzia całkowitej kontroli każdego człowieka.

Kiedy będziesz kupował, sprzedawca będzie wszystko wiedział o tobie. Kiedy będziesz się poruszał, system będzie śledził każdy twój krok. To wszystko wdrożą w imię… naszego bezpieczeństwa.

To nie jest fikcja, tylko realia, prawdziwa rzeczywistość.

Za niedługo również, zamiast żywego człowieka, będą obsługiwały nas roboty.

Oby do tego nie doszło, oby jak najszybciej system międzynarodowej finansjery zamienił się w ruinę.

Dzisiaj produkują każdą ilość pieniędzy z kredytów, dlatego ich korporacje są tak potężne, wszędobylskie, wszechobecne, wszechwiedzące.

Nawet rządy państw muszą im ulegać…

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: Envato Elements By iLexx

3 Responses to “W imię naszego bezpieczeństwa, wprowadzą… niewolnictwo”

 • StopNWO on 23 maja 2018

  „Gdyby tylko dostały pełnię władzy nad ziemią, to ludzkość stałaby się niewolnikami. W celu lepszej kontroli, zredukowaliby nas, co najmniej o połowę.”
  Nie o połowę, tylko o 90%. Nawet wydłubali to na pomniku NWO Monument z Georgii i redukcja populacji
  (10 przykazanie psychopatów)

 • Marek on 25 maja 2018

  Niewolnikami to już się urodziliśmy na tej Ziemi – nieskończonej przestrzeni, która planetą-kulą nie jest !
  Dostaliśmy niskowibracyjne ciało i okrojony umysł – idealny dla posłusznego-zaprogramowanego-biorobota- SUPER NIEWOLNIKA ! Umysł człowieka jest programowalną maszyną, która wierzy we wszystkie brednie, jakimi zaczyna się nas obarczać już w chwilę po urodzeniu. Mimo, że jesteśmy stwórczymi istotami, które stwarzają wszystko wg zasady co wewnątrz to i na zewnątrz (inaczej mówiąc: jako w niebie – tak i na ziemi) – spędzamy swoje życie jak żałosne, śmiertelne istoty, które tak naprawdę nigdy nie musiały umierać ! Temat mógłbym rozszerzyć, ale nie wiem, czy będzie to zrozumiałe dla wierzących … w brednie, również te „naukowe”..

 • Marek on 25 maja 2018

  Człowiek jest programowany poprzez powtarzanie, bez znaczenia, czy powtarza sam, czy słyszy/widzi wiele razy te same treści/obrazy. Gdyby to nie działało, nie mielibyśmy reklam, a dzieci i młodzież w szkołach nie musiałyby wkuwać poprzez powtarzanie, tylko podważałyby i kwestionowały „prawdy” podawane w książkach lub przez tzw nauczycieli, ale wyrastałyby samodzielnie myślące, świadome istoty, a masz być tylko sprawnym niewolnikiem, owcą w stadzie i nie wychylać się, bo „wystający gwóźdź jest pierwszy do wbicia” jak mawiają Japończycy :) pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.