Jackson, Prince, teraz Van Damme szuka śmierci…?

Van Damme

W dziwnych okolicznościach zmarł Prince, wcześniej Michael Jackson. Przed swoją śmiercią obaj panowie odważyli się na kilka ciekawych wypowiedzi przeciwko obecnemu globalnemu systemowi.

Niedawno do mediów dostał się inny wytwór Hollywood: Jean Claude Van Damme. Chociaż jest już emerytowanym aktorem, a Hollywood ma swoje pieski do promowania kłamstw i obłudy światowej, to jednak tak śmiałe poczynania są bardzo ryzykowne. 

Jean Claude Van Damme następna ofiara banksterów?

Jean Claude Van Damme powiedział:

„Cóż, oni nie wygrają wyborów. Wciąż mamy Rockefellerów. Ludzi takich jak Rothschildowie, te wielkie rodziny, które dominują na kontynentach, nie jest to tylko Francja, ale całe kontynenty. Te rodziny powstały w 1827 roku poprzez 5 synów, one się rozprzestrzeniły…”.

Jedyny fakt, który może uchronić aktora przed konsekwencjami, to wystąpienie we francuskiej telewizji. Gdyby to samo powiedział w amerykańskiej telewizji, nie byłoby przeproś.

Pamiętam aktora Charlie Sheen. W jednym ze sławnych talk show powiedział, że niemożliwe jest, aby budynek nr 7 zawalił się w wyniku uderzenia samolotów w WTC. Niedługo po tym wywiadzie dowiedzieliśmy się, że jest alkoholikiem, babiarzem i z tego tytułu może stracić rolę w serialu.

Była to jego ostania publiczna wypowiedź na temat WTC…

Prince’a już pochowano

Prince zmarł w dziwnych okolicznościach. Dr Kornfeld podał piosenkarzowi buprenorfinę stosowaną jako półsyntetyczny opioidowy lek przeciwbólowy.

Wszystko zaczęło się w samolocie, kiedy Prince źle się poczuł.  Trafił do szpitala w Molinie i był hospitalizowany z objawami przeziębienia. Prawdopodobnie dobił go lek od dr. Kornfeld.

Nie znamy przyczyny jego śmierci, jednak podobny schemat zastosowano z udziałem Michaela Jacksona.

Skąd taka spiskowa analiza śmierci piosenkarza?

Zawsze kiedy umiera człowieka w niewyjaśnionych i dziwnych okolicznościach, należy spytać: „dlaczego?”.

Poniższy materiał odpowiada na to pytanie:

źródło: wolna-polska.pl

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: express.co.uk

One Response to “Jackson, Prince, teraz Van Damme szuka śmierci…?”

  • Steven on 26 lutego 2017

    Też nie będę nic mówił, bo też się boję…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.