Czy PizzaGate jest zmyśloną historyjką światowych elit?

pizzagate

Do tej pory nie publikowałem żadnych materiałów dotyczących tzw. PizzaGate. Czytałem wnikliwie dostępne informacje i mocno dziwiłem się tak łatwym definiowaniem tematu przez tak zwane alternatywne blogi.

Charakteryzują się bardzo łatwym wpadaniem w przesadę. Mają pewne poszlaki i dla wywołania sensacji wyolbrzymiają rodem z filmu science fiction rzeczywisty świat.

Co to jest afera PizzaGate?

Afera PizzaGate polega na przejęciu emaili Johna Podesty (pracował dla Hillary i Billa Clinton, był doradcą Obamy) w związku z prowadzeniem śledztwa w sprawie Hillary Clinton.

Podesta używał w emailach słów związanych z pizzą.

Na tej podstawie, alternatywne blogi stworzyły język, którym rzekomo miały posługiwać się osoby związane z aferą. Doszły do wniosku, że tu nie chodzi o pizze tylko o zabijanie dzieci, więzienie ich w lochach, gwałcenie i inne okropności.

Łatwo przypisać tym ludziom takie zachowania, ponieważ pedofilstwo, handel i wyzysk dzieci jest normą w świecie elit politycznych. Szczególnie tych pochodzących z USA. Uwidacznia to książka „Hillary i Bill Clinton – Seks”, gdzie ofiary Billa Clintona dokumentowały jego zbrodnicze, sadystyczne przestępstwa.

Jednak listy Podesty nie dają poszlak, aby zamienić PizzaGate w aferę pedofilską.

Nie jestem zwolennikiem wywoływania taniej sensacji, dlatego uważam, że potrzeba mocnych dowodów na wywołanie takiej interpretacji zdarzeń.

W tej chwili mainstream ma uciechę w ośmieszaniu internetu za wywołanie tego typu skandalu.

Skoro nie ma dowodów, to nie ma sprawy. Wpadanie w bagno fikcyjne, ośmiesza internet i wywołuje tanią sensacje.

To jest droga do dyskredytacji naszej branży. Za wszelką cenę chcą uczynić to globaliści, którzy przegrali w USA prezydenturę przez portale internetowe.

Zapraszam na ciekawą analizę Andrzeja Bazgiera:

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „pesto goodness” (CC BY-NC 2.0) by presta

2 Responses to “Czy PizzaGate jest zmyśloną historyjką światowych elit?”

 • Mariusz on 31 grudnia 2016

  Jednakowoż zdjęcia fresków na ścianach restauracji symbolicznie przedstawiające gwałcenie dzieci i zniewolenie – dają do myślenia. To samo informacje z różnych źródeł o tym ile dzieci znika rokrocznie w stanach i uk. Informacje o tym co wyprawiał Bill Clinton na pokładzie samolotu z okrągłym łóżkiem, właściciel samolotu został ostatecznie skazany wyrokiem sądu za deprawowanie nieletnich delikatnie mówiąc. Wystarczy po prostu połączyć te wszystkie wiadomości, żeby nie mieć wątpliwości, że coś tu mocno nie gra.

 • Robert on 31 grudnia 2016

  Mariusz,

  zgadza się, pedofilia, gwałty to częste przypadki w polityce.
  Jednak czy z listów Podesty wynika to wyraźnie?
  Nie, jest jakiś kod słowny pod którego można podpiąć wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.