Satanizm w Przemyśle Muzycznym i Hollywood

satanizm w muzyce

Będąc na koncercie, nucąc melodie nie zdajemy sobie sprawy, że możemy mieć styczność z demonami.

To one stoją za Hollywood, za ich produktami, za ich tworem.

Tak mówią muzycy i związane z branżą osoby.

Satanizmem rażą i dzieci i młodzież i dorosłych. Miliony ludzi w takt muzyki śpiewa, tańczy, bawi się. Wiele piosenek hollywoodzkich napisana jest pod natchnieniem demonów i ma zakamuflowany przekaz.

Osoba śpiewająca, tańcząca w rytm muzyki zadeklarowanych satanistów, może oddawać cześć demonom, zapraszać ich do swojego życia.

Szczególnie należy zwracać uwagę na zadeklarowanych wyznawców szatana: Madonna, Katy Perry, Miley Cyrus, Britney Spears, Justin Bieber, Beyonce, Tom Cruise, Kanye West, Rihanna, Lady Gaga, Bob Dylan, Metallica i wielu innych piosenkarzy, aktorów.

Czy uważasz, że to fikcja, że świat demonów nie istnieje, nie jest powiązany z muzyką, filmami, bajkami?

To posłuchaj wyznania piosenkarzy hollywoodzkich:

.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „global heat” (CC BY 2.0) by new 1lluminati

10 Responses to “Satanizm w Przemyśle Muzycznym i Hollywood”

 • smyxx on 28 kwietnia 2017

  Jeśli takie osoby jak Madonna czy Lady Gaga są tu postrzegane jako „satanistki”, to w takim razie kim są wykonawcy muzyki death czy black metalowej ? bo oni przynajmniej niczego nie ukrywają , t zn najczęściej są antychrześcijańscy , tylko co z tego wynikło ? nic , po ok dwóch dekadach grania wyczerpali t zw „potencjał twórczy” , cześć z tych zespołów się rozpadła a te co jeszcze grają , to jedynie dla najwytrwalszych fanów bez szkody dla kogokolwiek

 • Robert on 28 kwietnia 2017

  smyxx

  tu nie chodzi o to czy się zespoły rozpadają, to ich sprawa.
  Chodzi o to jaki wpływa mają na młodych.
  Dlaczego jest tyle okultyzmu wśród młodych: oobe i inne badziewia?
  Rodzice i szkoła ich tego nie nauczyli…
  Z jednej strony są chrześcijanami a z drugiej paprają się okultyzmem.
  Szeroki temat, jednak muzyka, jak wiele innych rzeczy ma duży wpływ na teraźniejszość i przyszłość człowieka.
  Warto się obronić…
  W przeciwnym wypadku życie jest trudniejsze.

 • smyxx on 28 kwietnia 2017

  Okultyzm , żydowska kabała , kult Wicca z kursami dla pań na czarownice to wszystko zwyczajny folklor , obliczony na zyski z seminariów i różnych gadżetów np taka „nić Racheli” za 10-15 $ , to ładny pieniądz za kawałek wstążki ,ta kabała co rzekomo studiuje Madonna to zwykła ściema bo jak inaczej wytłumaczyć fakt ,że jeszcze kilka dekad temu była to nauka zastrzeżona tylko dla żonatych żydów po 40 roku życia ?Z kolei ten wpływ samej muzyki może tu być różnie traktowany bo np wg mnie niektóre teksty „diskopolowe” czy udział w imprezach przy tego typu muzyce może bardziej zaszkodzić niż słuchanie death metalu , wszystko zależy od umiaru i zachowania rozsądku

 • Robert on 28 kwietnia 2017

  smyxx

  okultyzm nigdy nie był zastrzeżony, chyba że mówisz o jakieś odmianie okultyzmu.
  Widzę, że słuchasz death metal.
  To twoja sprawa, jednak jeżeli weźmiemy całość to death metal nie można porównać do disco polo.
  W disco polo przynajmniej wiesz, że to co słyszysz to prawda, bo to prosta muzyka i proste słowa.

 • smyxx on 28 kwietnia 2017

  // prosta muzyka i proste słowa.//……..niestety często wulgarne albo przynajmniej epatujące seksem i to w niezwykle prymitywnej formie w death metalu nawet ktoś znający doskonale angielski nic nie rozumie bo ci wokaliści nie śpiewają a ryczą , nie jestem żadnym fanem tego gatunku ale miałem okazję kilka koncertów „zaliczyć ” i nigdy nie zauważyłem agresji wśród widzów , pomijam tu jakieś tańce „pogo” raczej towarzyszące tylko punk rockowym koncertom , zresztą cała muzyka rockowa jest w wyraźnym kryzysie czyli nie zdołała jakby to niektórzy chcieli , zachwiać jakimś porządkiem bo też nigdy nie była narzędziem jakichś demonów lecz zawsze poszukujących nowych brzmień wrażliwych ludzi

 • Iwona on 30 kwietnia 2017

  Symbolika satanistyczna lub lucyferiańska jest formą komunikacji tych środowisk ze sobą, sposobem powiadamiania o swojej działalności. Używanie tej symboliki jest również, a może nawet przede wszystkim rytuałem jak w czasach pogańskich, kiedy to wierzenia skanalizowano do odpowiednich kształtów, figur lub kolorów.
  Ten, kto pozna zaszyfrowane znaki swego nieprzyjaciela, rozpozna swego nieprzyjaciela. Tak na przykład na stronach tzw. ruchów anty Pawłowych aż tętni symboliką lucyferiańską- nawet podwójnie- i w obrazie, i w nazwie. I to już na wstępie wszystkim powinna zapalić się czerwona lampka ostrzegawcza, że to fake news.

 • Dariusz on 1 maja 2017

  Justin bieber jest wysłannikiem szatana, ktory ma palić w piekle uszy biedaków słuchających jego muzyki. Podobnie jak reszta tych „artystów”. Ale czemu robicie z tego paranoję? Jeśli słucham metalu to przez demony? Fakt, wiele młodych ludzi swoje zamiłowanie do metalu obrazuje tragicznym wyglądem i agresją, ale to jest dorastanie. Bo ja nie czuję się w żaden sposób opętany. Dobrze by było, jakbyście wypowiadali sie na temat czegoś, o czym macie pojęcie. Potem sie dziwicie, że chrześcijaństwo zraża do siebie tłumy ludzi.

 • espada on 9 czerwca 2020

  Nie kazdy metal jest zly. Ogolnie to black,death,trash jest zly bo tam samo brzmienie jest demoniczne. W muzyce takiej wychwala sie zlo,okultyzm(wiem bo sama kiedys bylam fanka dimmu borgir i inn) Problem polega na tym ze ludzie tego sluchajacy maja znieczulone sumienia,wrazliwosc ich kuleje. Normalny chrzescijanin co zyje w lasce uswiecajacej i ma zaufanie do Boga,ma ducha sw odrazu rozpozna ze w tej muzyce sa nieczyste moce. To jak wygladasz,jakie pokazujesz symbole,o czym spiewasz mowi to kim jestes bezwzgledu na to po co to robisz,czy dla kasy czy dla slawy. Jednak ta muzyka raczej rzadko jest grana dla kasy,ale dla pokazania kim sie jest,”wyrazania” siebie poprzez „sztuke” czyli bluznierstwa i swietokradztwa przeciw Bogu jedynemu prawdziwemu. (to sie nie bierze z nikad) Ludzie grajacy taka muzyke sa spetani mrocznymi silami(poczytajcie kiedy o muzykach co popelniali samobojstwa po jakims czasie). Sluchajac/grajac takiej muzyki otwierasz sie na swiat demonow,dajesz im droge,zapraszasz ich do siebie a ci wchodza z wielka przyjemnoscia i juz pozniej nie oddadza tego terenu tak latwo. To nie jest „tylko” muzyka. Ona oddzialowuje na ludzi bardzo mocno. Jednak nie kazdy metal jest demoniczny. Ja np lubie gothic metal. Tam nikt nie spiewa o diable,piekle itp. Sa przepiekne lityki o przemijaniu,uczuciach,melancholi iitp.
  Kolejna sprawa – muzyka ta co leci w tv pop,np lady gaga,kate perry itp. Oni sa slugusami,biednymi istotami,sluzacymi masonom. Dzieki ich „przyslugom” sa slawni i bogaci,niestety podpisawszy pakt – tracisz dusze. Wiekszosc gwiazd pop podpisala pakty z demonami w zamian za kase,slawe itp. Nie zdaja sobie sprawy z konsekwencji. Zwykle ich klipy pokazuja demoralizacje pod plaszczykiem „nowoczesnosci” – wiadomo o co chodzi – rozpusta,narkotyki itp. Czesto wystepuje tez okultyzm,ale ukryty,tylko kumaci zauwaza ich symbolike w klipach. Masoneria rzadzi showbiznesem. Jesli ci celebryci nie zmienia zdania za zycia,po smierci trafiaja prosto na potepienie,tam gdzie ich czeka pan ktoremu sluzyly za zycia.
  Ostatnia sprawa. Opowiem wam jedno wydarzenie.
  Kiedys jako nastolatka bylam fanka black metalu. Jako dorosla osoba w wieku 20 lat spotkalam Chrystusa i nawrocilam sie,zmienilam zycie. Po jakims czasie bedac w kosciele,podczas mszy gdzie poslugiwal ks Bashobora z afryki bylam tam obecna. On sie modlil do ducha sw i duch sw przyszedl. Ludzie mieli upadki w duchu sw(kilka osob). Ja pamietam wtedy ze zle sie nagle poczulam,musialam usiasc. Dano mi krzeslo i siedzialam przez jakis czas – bylo mi bardzo slabo,duszno. Ogolnie zle sie czulam. Bashobora sie modlil,inni sie modlili. Czulam jak cos ze mnie ‚wychodzilo.’ Nie wnikam w szczegoly.
  Dlatego,mala porada – jesli ktos odnajduje Boga i chce isc za Nim a bym uwiklany w jakis okultyzm lub muzyke satanistyczna – radze isc do ksiedza na modlitwe uwolnienia. Wyrzec sie dawnego swinstwa w ktorym sie siedzialo,duchow ktore byly za to odpowiedzialne, bo one beda siedziec w tobie nawet po nawroceniu. Nalezy przerwac lancuchy najlepiej najpierw poprzez spowiedz.

 • Robert on 9 czerwca 2020

  Espada
  pomyśl chwilę, jakiego ducha żeście dostali na tej mszy?
  Jeżeli byłby to Duch święty, to byś się źle poczuła, czy raczej byłabyś radosna, tak jak opisuje to Biblia?
  Nie namawiaj ludzi do złych rzeczy, ten gość/ksiądz przekazał wam złego ducha.

 • espada on 9 czerwca 2020

  To byl duch sw,a ja sie zle czulam bo wychodzily ze mnie demony black metalu ktore w sobie nosilam. nienamawiam do zlego tylko dobrego. nie sluchajcie takiej muzy!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.