Satanizm w Przemyśle Muzycznym i Hollywood

satanizm w muzyce

Będąc na koncercie, nucąc melodie nie zdajemy sobie sprawy, że możemy mieć styczność z demonami.

To one stoją za Hollywood, za ich produktami, za ich tworem.

Tak mówią muzycy i związane z branżą osoby.

Satanizmem rażą i dzieci i młodzież i dorosłych. Miliony ludzi w takt muzyki śpiewa, tańczy, bawi się. Wiele piosenek hollywoodzkich napisana jest pod natchnieniem demonów i ma zakamuflowany przekaz.

Osoba śpiewająca, tańcząca w rytm muzyki zadeklarowanych satanistów, może oddawać cześć demonom, zapraszać ich do swojego życia.

Szczególnie należy zwracać uwagę na zadeklarowanych wyznawców szatana: Madonna, Katy Perry, Miley Cyrus, Britney Spears, Justin Bieber, Beyonce, Tom Cruise, Kanye West, Rihanna, Lady Gaga, Bob Dylan, Metallica i wielu innych piosenkarzy, aktorów.

Czy uważasz, że to fikcja, że świat demonów nie istnieje, nie jest powiązany z muzyką, filmami, bajkami?

To posłuchaj wyznania piosenkarzy hollywoodzkich:

.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „global heat” (CC BY 2.0) by new 1lluminati

7 Responses to “Satanizm w Przemyśle Muzycznym i Hollywood”

 • smyxx on 28 kwietnia 2017

  Jeśli takie osoby jak Madonna czy Lady Gaga są tu postrzegane jako „satanistki”, to w takim razie kim są wykonawcy muzyki death czy black metalowej ? bo oni przynajmniej niczego nie ukrywają , t zn najczęściej są antychrześcijańscy , tylko co z tego wynikło ? nic , po ok dwóch dekadach grania wyczerpali t zw „potencjał twórczy” , cześć z tych zespołów się rozpadła a te co jeszcze grają , to jedynie dla najwytrwalszych fanów bez szkody dla kogokolwiek

 • Robert on 28 kwietnia 2017

  smyxx

  tu nie chodzi o to czy się zespoły rozpadają, to ich sprawa.
  Chodzi o to jaki wpływa mają na młodych.
  Dlaczego jest tyle okultyzmu wśród młodych: oobe i inne badziewia?
  Rodzice i szkoła ich tego nie nauczyli…
  Z jednej strony są chrześcijanami a z drugiej paprają się okultyzmem.
  Szeroki temat, jednak muzyka, jak wiele innych rzeczy ma duży wpływ na teraźniejszość i przyszłość człowieka.
  Warto się obronić…
  W przeciwnym wypadku życie jest trudniejsze.

 • smyxx on 28 kwietnia 2017

  Okultyzm , żydowska kabała , kult Wicca z kursami dla pań na czarownice to wszystko zwyczajny folklor , obliczony na zyski z seminariów i różnych gadżetów np taka „nić Racheli” za 10-15 $ , to ładny pieniądz za kawałek wstążki ,ta kabała co rzekomo studiuje Madonna to zwykła ściema bo jak inaczej wytłumaczyć fakt ,że jeszcze kilka dekad temu była to nauka zastrzeżona tylko dla żonatych żydów po 40 roku życia ?Z kolei ten wpływ samej muzyki może tu być różnie traktowany bo np wg mnie niektóre teksty „diskopolowe” czy udział w imprezach przy tego typu muzyce może bardziej zaszkodzić niż słuchanie death metalu , wszystko zależy od umiaru i zachowania rozsądku

 • Robert on 28 kwietnia 2017

  smyxx

  okultyzm nigdy nie był zastrzeżony, chyba że mówisz o jakieś odmianie okultyzmu.
  Widzę, że słuchasz death metal.
  To twoja sprawa, jednak jeżeli weźmiemy całość to death metal nie można porównać do disco polo.
  W disco polo przynajmniej wiesz, że to co słyszysz to prawda, bo to prosta muzyka i proste słowa.

 • smyxx on 28 kwietnia 2017

  // prosta muzyka i proste słowa.//……..niestety często wulgarne albo przynajmniej epatujące seksem i to w niezwykle prymitywnej formie w death metalu nawet ktoś znający doskonale angielski nic nie rozumie bo ci wokaliści nie śpiewają a ryczą , nie jestem żadnym fanem tego gatunku ale miałem okazję kilka koncertów „zaliczyć ” i nigdy nie zauważyłem agresji wśród widzów , pomijam tu jakieś tańce „pogo” raczej towarzyszące tylko punk rockowym koncertom , zresztą cała muzyka rockowa jest w wyraźnym kryzysie czyli nie zdołała jakby to niektórzy chcieli , zachwiać jakimś porządkiem bo też nigdy nie była narzędziem jakichś demonów lecz zawsze poszukujących nowych brzmień wrażliwych ludzi

 • Iwona on 30 kwietnia 2017

  Symbolika satanistyczna lub lucyferiańska jest formą komunikacji tych środowisk ze sobą, sposobem powiadamiania o swojej działalności. Używanie tej symboliki jest również, a może nawet przede wszystkim rytuałem jak w czasach pogańskich, kiedy to wierzenia skanalizowano do odpowiednich kształtów, figur lub kolorów.
  Ten, kto pozna zaszyfrowane znaki swego nieprzyjaciela, rozpozna swego nieprzyjaciela. Tak na przykład na stronach tzw. ruchów anty Pawłowych aż tętni symboliką lucyferiańską- nawet podwójnie- i w obrazie, i w nazwie. I to już na wstępie wszystkim powinna zapalić się czerwona lampka ostrzegawcza, że to fake news.

 • Dariusz on 1 maja 2017

  Justin bieber jest wysłannikiem szatana, ktory ma palić w piekle uszy biedaków słuchających jego muzyki. Podobnie jak reszta tych „artystów”. Ale czemu robicie z tego paranoję? Jeśli słucham metalu to przez demony? Fakt, wiele młodych ludzi swoje zamiłowanie do metalu obrazuje tragicznym wyglądem i agresją, ale to jest dorastanie. Bo ja nie czuję się w żaden sposób opętany. Dobrze by było, jakbyście wypowiadali sie na temat czegoś, o czym macie pojęcie. Potem sie dziwicie, że chrześcijaństwo zraża do siebie tłumy ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.