Eksterminacja białej rasy w Europie?

naród

Dokładnie w takim kierunku zmierza świat.

Tu nie ma pytań, ani gdybań.

Chcą totalnego rozkładu rodziny, wiary, narodów, dobrych obyczajów.

Najchętniej splugawiliby wszystkich zwyrodniałym seksem, przekonwertowali umysły w zwierzęce instynkty, zamknęli w fikcyjnej rzeczywistości.

To jest kierunek, w którym podąża Unia Europejska, główne media, główne portale, sprzedajne hieny zwane autorytetami.

Richard Nicolaus Coudenhove – Kalergi ojciec chrzestny Unii Europejskiej, tak powiedział:

„Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny.

Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską”.

O czym mówi Kalergi?

O zniszczeniu narodowości i powstaniu 8 mocarstwa – chazarskiego Izraela.

Po co to wszystko robią?

Kiedy społeczeństwo, naród jest jednomyślny, trudno nim kierować, narzucać własną wolę, permanentnie okłamywać. Jeżeli natomiast podzielimy naród, wrzucimy do środka plewy, to nastąpi rozpad jednomyślności. Wymieszane społeczeństwo łatwo podporządkować.

Autor poniższego filmu, zmierza jeszcze dalej. Twierdzi, że nie można było przewidzieć Holocaustu, tak samo nie będzie można przewidzieć eksterminacji białej rasy w Europie.

Czy to  nie jest za daleko wysunięta hipoteza?

Po ludziach chorych psychicznie, możemy spodziewać się wszystkiego.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na wideo – „Zostaliśmy zniewoleni ekonomicznie, czyli jak ograć międzynarodowego bankiera?” – LINK

Formularz z NeTeSFoto: flickr.com

4 Responses to “Eksterminacja białej rasy w Europie?”

 • Ewa on 5 czerwca 2016

  Moim podstawowym odniesieniem do problemów społecznych, międzyludzkich jest Biblia i Porządek Naturalny dany przez Boga, nie zakłócony przez człowieka, będę więc często odnosiła się do niego jako nadrzędnego wzorca.
  Porównam Europę do ekosystemu , układu w ktorym funkcjonują rózne organizmy połaczone ze sobą siecią, społeczną, kulturową, religijna, historyzną i ekonomiczną. Gatunki ekosystemu muszą być różnorodne ale o silnych więzach i zaleznościach. Dzięki tym specyficznym powiązaniom całość realizuje określoną funkcję nadrzędną ozywiście jeśli w ekosystemie jest zachowana homeostaza czyli równowaga. Wszyscy wiemy jakie skutki niesie zaa soba zaburzenie ekosystemu, o co „walczy” ( albo i nie) Greenpice i wszyscy zieloni , teoretycznie o zachowanie równowagi ekosystemów.
  Najłatwiej zaburzyć go poprzez Introdukcja (łac. introductio – wprowadzenie, wstęp) – wprowadzenie nierodzimego lub niższego taksonu pochodzącego z innego geograficznie regionu, jako nowegatunkugo elementu danej biocenozy. Introdukcja ma zwykle negatywny wpływ na środowisko. W jej wyniku zostają przełamane przez człowieka naturalne bariery izolujące gatunki. W nowym środowisku introdukowany gatunek nie ma wrogów naturalnych, co może prowadzić do nadmiernego wzrostu jego liczebności, zakłócenia równowagi w biocenozie, a przez to zagrozić gatunkom rodzimym. Wprowadzenie gatunków obcych często prowadzi do wyginięcia gatunków rodzimych.
  To co obserwujemy w Europie, na podstawie obserwacji Natury i „politpoprawności” UE, smiało mozemy nazwać – Intodrukcja, obcy element , „uchodźcy” na tak masową skalę sprowadzani i przyjmowani w Europie, zagrażający wyginięciem rodzimego gatuneku. Brak naturlanego wroga( patriotów) z równoczesnym łamaniem systemu obronnego całego systemu.
  GINIE GATUNEK EUROPEJSKIEGO CZŁOWIEKA PRZEZ INTODRUKCJĘ !!! PYTAM GREENPICE GDZIE JESTEŚCIE ?!!!

 • Stella189 on 3 września 2016

  Doprowadzą w końcu do powstania zoo Frankensteina.To chore,wypaczone umysły które dla władzy i pieniędzy zrobią wszystko-najbardziej ohydną rzecz…

 • Zbyszek on 4 września 2016

  Noooo…przecie ludzkość pochodzi z Afryki….to byli pierwsi ludzie. Biblia nic nie mówi czy byli biali czy czarni.

  A kto stworzył Eskimosów czy żółtych Chińczyków, których jest 3/4 populacji ludzi ???

  Jak by tak Chińczyki przemaszerowali przez Europę to by został tylko deptak….bez jednego trawnika.

  Zwycięzcą będzie żółta rasa !!…zresztą już jest.

 • blue on 4 września 2016

  @Ewa

  „PYTAM GREENPICE GDZIE JESTEŚCIE ?!!!”

  Wolą (usunięte – admin )na plażach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.