Wprowadzają seksualizacje dzieci, a szczególnie dziewczynek

Barby a sex

Istnieje rosnąca epidemia, która niepokoi niektórych naukowców, a mianowicie nadmierna seksualizacja dzieci, a szczególnie dziewczynek.

Niedawne badania wykazały, że dziewczęta w wieku zaledwie sześciu lat bardziej chcą wyglądać jak lalki, które są ubrane w  seksowny, erotyczny sposób, niż lalki ubrane elegancko i bez pobudzania zmysłów.

Te dziewczynki uważają, że bycie piękną wg. tych kryteriów, pozwala zdobyć popularność w szkole, dzięki temu można poznać przyjaciół.

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne wykonało raport z którego wynika, że dziewczynki narażone na wiadomości seksualne w kulturze popularnej są znacznie bardziej narażone na niską samoocenę, depresje, a także cierpią z powodu zaburzeń odżywiania.

Hollywood wraz z branżą muzyczną i innymi organizacjami kradną niewinność naszych dzieci, ich dzieciństwo, a także ich bezpieczeństwo psychiczne i dobre samopoczucie.

To musi się skończyć – myśl w głowach dzieci, że imponują swoim wyglądem i seksualnością, nigdy nie powinna się pojawić.

Hollywood, Disney czy branża muzyczna  jest pod rządami iluminatów. Wiele  razy było głośno o tym, że dzieciństwo w Hollywood to nie bajka, a udręka.

Corey Feldman, Corey Haim i Elijah Wood – oni wszyscy wypowiadali się jak stolica kina jest kontrolowana przez pedofilów. W przypadku dwóch Coreys, informacje te są poparte ich własnymi przeżyciami.

Tłumaczenie: Sobrius

Źródło ang: alternativenewsnetwork.net

źródło polskie: https://www.nwo.report

Formularz z NeTeSFoto: „Barbie nude” (CC BY 2.0) by BarbieFantasies

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.