Motocykl na wodę. Czas wdrożyć do Polski!

.Motocykl na wodę

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z istnienia darmowej, albo bardzo taniej energii. Problemem jest nie tylko odkrycie mechanizmu działania, ale znalezienie stałego sponsora, który będzie inwestował i chronił odkrycia.

Bardzo trudno zrozumieć myślącym osobom, dlaczego tak drogo płacimy za benzynę, ropę, gaz. Co jakiś czas słyszymy o odkryciach w domowych garażach, taniego paliwa do silników. Te pomysły upadają, odkrywcy je sprzedają, państwo, które powinno pielęgnować i chronić innowacje, oddało tę dziedzinę w ręce prywatnych korporacji.

Tu jest problem.

Uprzejmie donoszę o kolejnym, niebagatelnym odkryciu.

Ricardo używa wody jako paliwa

Przez dziesięciolecia pojawiały się opowieści o pojazdach, które mogą jeździć używając wody jako paliwa, a teraz możemy rzeczywiście zobaczyć jeden z nich w akcji. Motocykl T Power H20 został opracowany w Sao Paulo w Brazylii przez niejakiego Ricardo Azevedo.

Motocykl może przemierzać do 310 mil (ok. 500 km) na jednym litrze wody!

I co najważniejsze, nie wymaga specjalnego rodzaju wody. Azevedo pokazał, jak wlewa do zbiornika zanieczyszczoną wodę z pobliskiej rzeki.

Motocykl działa poprzez połączenie akumulatora z systemem spalania wody, który pomaga w produkcji energii elektrycznej.

Na wideo pokazującym jego wynalazek, Azevedo wykorzystuje czystą wodę do zasilania motocykla. Aby udokumentować, że nie jest to paliwo, pije ją.

„Zaletą tego motocykla współpracującego z wodorem, który pochodzi z wody, jest to, że oparem, który wydobywa się z rury wydechowej jest para wodna. Różni się to od benzyny, którego oparem jest tlenek węgla” – wyjaśnia Azevedo.

Nie jest łatwo być odkrywcą

Wynalazek Azevedo mógłby całkowicie zmienić branżę transportową. Państwo otrzymywałoby mniej podatku nałożonego na paliwa, ale więcej pieniędzy zostałoby w kieszeniach społeczeństwa. Spożytkowaliby je kupując inne towary, w których również są podatki. Dlatego w żadnym wypadku budżet państwa nie straciłby na wprowadzeniu wynalazku do Polski.

Problem jest inny.

Do tej pory takie wynalazki były ukrywane przed społeczeństwem. Odkrywcy sprzedawali je, byli dyskredytowani, więzieni, a nawet zabijani. Jednym z przykładów jest Nikola Tesla, którego wynalazki są do dzisiaj ukrywane i użytkowane przez korporacje.

Najlepszym sposobem, aby utrzymać Azevedo i jego wynalazek w bezpieczeństwie jest rozpowszechnianie wiedzy o nim. Gdybyśmy mieli normalne państwo i uczciwych polityków, to rząd wysłałby grupę specjalistów, aby ocenić przydatność wynalazku i możliwość jego odkupienia.

Takich wynalazków jest coraz więcej, dlatego miejmy nadzieję, że żyjemy w czasach, w których zostaną one wdrożone, a my będziemy cieszyć się tanią energią.

Zapraszam na film:

[jwplayer player=”1″ mediaid=”496″]

źródło: anonhq.com

.
. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie chcesz stracić na inwestycjach? Chcesz dowiedzieć się co będzie z rublem, frankiem, dolarem? Nie wiesz jak założyć e-biznes? => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeSFoto: YouTube.com

3 Responses to “Motocykl na wodę. Czas wdrożyć do Polski!”

 • Dawid on 7 sierpnia 2015

  Mogę się założyć, że ta technologia jest już od dawna znana naukowcom, inżynierom, państwom i korporacjom. Dlaczego więc tego nie wprowadzają na rynek? Z oczywistego powodu – bo wtedy utraciliby monopol. Nie trzepaliby już miliardów ze sprzedaży ropy. Nie mieliby możliwości sztucznego manipulowania cenami. Każdy człowiek miałby wodę za darmochę w rzece, jeziorze czy z deszczówki.

 • JAN1 on 7 sierpnia 2015

  To zbyt piekne by bylo prawdziwe. Osobiscie w szkole podstawowej narysowalem sobie schemat silnika na wode . sporo lat temu,problem jest w efektywnym energetycznie rozkladzie wody na wodur i tlem bo wiazanie jest niezwykle silne.

 • JAN1 on 7 sierpnia 2015

  Tytulem wyjasnienia jako dodatkowy komponent poza benzyna owszem. jest wiec bak z benzyna i dodatkowo mocna pradnic produkuje wodor i tlen ktory domieszkiwany jest do mieszanki benzynowej w ilosci kilku procent by podniesc efektywnosc spalania . takie instalacje w polsce sie zaklada. Ale zeby sama woda w to malo prawdopodonme

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.