Nowa technologia: leczą nowotwory, Parkinsona…

energia

Trudno mi to komentować… ale nie myślę negować.

Oceń sam/sama.

Na początku trochę technicznie, ale później z górki.

I zawsze pozostaje to samo pytanie: a co jeżeli to prawda?

Wiem, trochę fałszu o reinkarnacji opowiadają, która jest fałszem naukowym, ale sama idea… ciekawa.

Interesujące są te słowa:

„wszystko jest informacją, ból w jakimś miejscu jest blokadą prawidłowej informacji dla komórki, to urządzenie powoduje zdjęcie kodu zniewolenia. Wszystko co jest niezgodne z kodem naszego DNA tworzy blokady energetyczne, gdzie zakłócane są informacje. Urządzenie powoduje usunięcie blokady, przez co ból znika”.

Pytanie, które ciśnie się na usta, to: czy te urządzenia faktycznie działają, czy w każdym przypadku…?

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na wideo – „Zostaliśmy zniewoleni ekonomicznie, czyli jak ograć międzynarodowego bankiera?” –LINK

Formularz z NeTeSFoto: flickr.com

28 Responses to “Nowa technologia: leczą nowotwory, Parkinsona…”

 • P2 on 14 lipca 2016

  ta technologia to element wielkiego zwiedzenia i Apokalipsy:

  https://www.youtube.com/watch?v=DCiNBWxuDIk

 • Robert on 14 lipca 2016

  NA jakiej podstawie tak twierdzisz?
  To wideo o niczym nie przekonuje.
  Nie mówimy tu o poglądach autora, tylko o energii.
  Cały człowiek składa się z energii…

  Jeżeli odrzucimy otoczkę reinkarnacji i innych błazeństw, a pozostawimy czystą naukę, to wynalazek jest do sprawdzenia.

 • Konrad on 14 lipca 2016

  Nareszcie się doczekałem coś o Panu Taratajcio .Może warto przetestować i napisać o tym artykuł o produktach Pana Janka :) A tak poza wątkiem czy tylko nie mi wydaje się ze Nowa Zelandia i Papua Nowa Gwinea zmieniły nieco swoje położenie?

 • Robert on 14 lipca 2016

  Jeżeli masz coś ciekawego o zmianach geograficznych, to daj linka.

 • Grzegorz Król on 15 lipca 2016

  Panie Robercie, reinkarnacja i karma dla mnie to fakt jak to, że właśnie piszę na Pana stronie :) W przeciwieństwie do Pana nie nazywam błazeństwem biednych, zmanipulowanych ludzi Pismem Świętym wierzącym w Chrystusa jako syna Boga. Zastanawiam mnie jedno, wierzy Pan w Chrystusa i Boga a jednocześnie pisze Pan na stronie, że nie reprezentuje żadnych ze światowych religii i zależy panu tylko na prawdzie, czy nie uważa Pan, że to hipokryzja ? Poza tym bardzo ciekawa ta Pana strona a Keshe dla mnie to gość który wyprzedza myśleniem trochę swoje czasy ale to jest właśnie odpowiedź na NWO.
  Wszyscy jesteśmy zarówno „Bogami – w sensie dobrego” jak i „demonami – w sensie złego” tylko grunt co w danej chwili z Siebie uwalniamy, ja staram się swojego „demona” trzymać w ryzach. Dziękuję za filmiki, powinien pan być doradcą ekonomicznym w Partii Kukiz moim skromnym zdaniem, tylko oni mogą na obecną chwilę coś zmienić w Polsce. Serdecznie Pozdrawiam

 • qrde blade on 15 lipca 2016

  Tytuł trochę na wyrost ale wspomniany postęp w rozreklamowaniu wolnej energii prawdziwy.
  Co do ponad wsxelką wątpliwość basolutnie skutecznego bezinwazyjnego leczenia raka to ponad stu lat jest ich kilka tyle że nasze profesorskie eilty są durne lub nadal mało asertywne. Kto nie wierzy nie wpiszę w wyszukiwarkę Raymund ROYAL Rife

 • qrde blade on 15 lipca 2016

  do P2 Nie pisz bzdur gdyż technologia generatorów MC Grava jest przez naprawdę wielu sprawdzona, gdyż jest prosta w samodzielnym montażu i opiera się na nieznanemu plebejskiej nauce wysokospinowemu piątemu stanowi skupienia. Co do zaś prezentowanych linków to przeczytaj to:https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2016/07/10/wytwornia-teorii-spiskowych-czyli-jak-ukryc-prawde-w-morzu-plotek-i-dezinformacji/

 • Robert on 15 lipca 2016

  @Grzegorz Król

  Bardzo proszę… co ma wspólnego wiara w Boga z religią…

  Pozdrawiam

 • Damian on 15 lipca 2016

  Nie podoba mi sie określenie o „UFO” i „reinkarnacji”…

 • qwrtee on 16 lipca 2016

  Kukiz już dawno przyłączył się do chorej władzy i do strzyżenia owiec.
  Dziwi mnie to, że ludzie nie głosuja na Ruch Narodowy.
  Jeśli ludzie nie będą samowystarczalni i będą żyć z podatków jak armia urzędników to chory system będzie pogłębiał się.
  Dojdzie do resetu.
  Co do nowych technologii pozyskiwania energii to najlepiej wybudować wielki wiatrak na wzór https://www.youtube.com/watch?v=HWa21NSQsJw
  Z leczeniem mogłoby być podobnie.
  Ludzie są zagonieni do płacenia podatków i nie mogą rozwijać się w innych dziedzinach.

 • Thor on 16 lipca 2016

  Według mnie Piotr Ślusarczyk kompromituje się już na samym początku tym, że ma koszulkę promującą traffic monsoon. Jest to mlm, czyli oszukańczy system zarabiania.
  Sprawiłeś sobie Robercie któreś z omawianych w filmie urządzeń?

 • boidupa on 16 lipca 2016

  gadu gadu a keshe wkurzyl sie i zaprezentowal v-4 space ship!
  lecimy w kosmos z wlasnym zrodlem nieograniczonej energii!

  co do religi systemow ekonomii itp glupot to odpada przy mozliwosci bycia naprawde wolnym. koniec strachu i szoku pourazowego w j

 • boidupa on 16 lipca 2016

  ale co do kesh technologii plazmy to plazma jest „dobra” tylko dobre intencje pozwalaja na prace wspoldzialnie z nia – bo plazma to wszystko wokol. zli odpadaja posluchajcie wykladow i budujcie i dalaczajcie. do wolnych .

  https://www.youtube.com/channel/UCtQzN7XLiLvTpyUnQAa1mRw

  i polska keshe

  https://www.youtube.com/channel/UCdk1ZQLBPeAyD9-VFJunM8A

 • Grzegorz Król on 16 lipca 2016

  A ja ci powiadam, że ty jesteś Piotr, i na tej opoce zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne nie przemogą go. (Mateusza 16, 18)

  W greckim oryginale zostało użyte słowo „ekklesia”, które dosłownie oznacza zgromadzenie ludzi, czyli Jezusowi chodziło o zbudowanie wspólnoty religijnej, w skrócie religii.

  Zresztą, dla mnie wiara w Boga, reinkarnację i karmę nie potrzebuje u mnie poświadczeń naukowych bo jest głęboką wiarą, tak jak dla wielu ludzi wyznających chrześcijaństwo i Jezusa nie potrzeba poświadczeń naukowych o Zmartwychwstaniu i chodzeniu po wodzie.

 • Robert on 17 lipca 2016

  Grzegorz, reinkarnacji nie ma:

  Hebrajczyków 9:27,28
  „A jak postanowione ludziom raz umrzeć, a potem sąd, tak Chrystus raz jeden był ofiarowany dla zgładzenia grzechów wielu, drugi raz ukaże się nie w związku z grzechem, lecz dla zbawienia tych, którzy Go oczekują”.

  człowiek tylko raz umiera…

 • Robert on 17 lipca 2016

  @Thor

  Nie, nie testowałem.
  Ale przy najbliższej możliwości sprawdzę temat.
  Jeżeli to jest prawda, to niezły… odlot w zdrowsze życie.

 • Dariusz on 18 lipca 2016

  Nie naśmiewam się z wynalazku Pana Keshe, ale widzę dużo fascynacji i pomimo poszukiwań nie udało mi się znaleźć ani jednego programu-filmu z pomiarami wskazującymi rzeczywiste działanie instalacji z zastosowaniem tej technologii.
  Nie poszukuję dowodów na możliwość całkowitego odcięcia się od dostawców energii, ale pokażcie może urządzenie, które daje extra chociaż 100 W co wystarczy na oświetlenie diodami led domu na zewnątrz i podjazdu do garażu. Będę wdzięczny za wskazanie prezentacji takiego urządzenia.

 • Konrad on 31 lipca 2016

  Panie Robercie o położenia lądów dowiedziałem się z rozmowy ze znajomym , jedynie na internecie natknolem się na takie coś mandelaeffect.com/more-moving-countries/

 • Robert on 31 lipca 2016

  @Konrad

  Ciekawe informacje, szczególnie o Polsce.

 • Konrad on 7 sierpnia 2016

  Już ta strona nie działa :) Może pan stracić ta notkę o Polsce jeśli Pan pamieta bo ja chyba to przeoczylem sprawdzając na szybko :)

 • Robert on 7 sierpnia 2016

  Nie rozumiem Konrad, „Może pan stracić ta notkę „

 • Konrad on 7 sierpnia 2016

  Przepraszam ale z edytować się nie dało, chodziło o streszczenie.

 • Jarosław on 12 września 2016

  Panie Robercie czy Ci Panowie pokazani na yutobie nie mają sumienia? Przecież jeden z nich powiedział o skrzynce z Chin która w parę minut leczy z Parkinsona ! Płakałem 15 minut . Jak można o tak sobie powiedzieć o czymś takim ? Choruję 5 lat i bardzo cierpię moja rodzina również a tu taka informacja! To może Pan mi odpowie co mam zrobić?

 • Robert on 13 września 2016

  Proszę się najlepiej z nimi skontaktować przez You Tube.
  Nie wiem czy ta technologia jest na tyle skuteczna, aby wyleczyć Parkinsona,jednak warto spytać i jaki byłby ewentualny koszt takiej próby.

 • Jacek on 27 grudnia 2016

  Panie Robercie:

  „Jezus przechodząc obok ujrzał pewnego człowieka, niewidomego od urodzenia. Uczniowie Jego zadali Mu pytanie: «Rabbi, kto zgrzeszył, że się urodził niewidomym – on czy jego rodzice?» Jezus odpowiedział: «Ani on nie zgrzeszył, ani rodzice jego, ale [stało się tak], aby się na nim objawiły sprawy Boże. ”
  Ewangelia Jana 9; 1-3

  Proszę przeanalizować powyższy tekst (Jezusa a nie jakiegoś Szawła-Pawła) i wytłumaczyć jak powyższe jest możliwe bez reinkarnacji…

  pozdrawiam

 • Robert on 27 grudnia 2016

  Jacek,
  proszę raczej wytłumaczyć, co słowa Chrystusa mają wspólnego z reinkarnacją…

 • Jacek on 28 grudnia 2016

  Ok.
  Jak ktoś może się URODZIĆ niewidomym za karę za SWÓJ grzech?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.