Zapraszamy do Nowego Portalu

robertbrzoza.pl

Witaj Drogi Czytelniku :)

Od 2013 roku napisaliśmy kilkaset artykułów na tym blogu.

Teraz czas na zmianę, na nowy krok.

Otworzyliśmy nową stronę. Jest wykonana przez naszych programistów, przez co, nie działa na programie należącym do korporacji.

Przyjdzie taki czas, kiedy ograniczą dostęp do wszelkich blogów należących do WordPress, Google i innych korporacji.

Dlatego my już dziś reagujemy na potrzeby przyszłości. Zapraszam cię do naszego portalu, gdzie codziennie publikujemy najlepsze artykuły:

https://robertbrzoza.pl

 

Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto:

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.