Chemtrails – ukryta wojna z narodami

Smugi Chemiczne

Chemtrails/smugi chemiczne to broń przeciwko ludzkości. Nie ma żadnych rozsądnych wytycznych, które pozwalałyby na wypuszczanie z samolotów toksyn.

Do niczego nie jest nam potrzebne aluminium, które tonami opada ze sztucznie tworzonych smug chemicznych. Nie dość, że trują człowieka, zwierzęta, to również gleby. A przecież zdrowe jedzenie jest podstawą do normalnego życia. Kiedy przerzucamy się na papki żywnościowe oferowane przez koncerny, to po kilku latach takiego jedzenia pojawiają się choroby.

Lekarze słusznie nadmieniają, że choroby to wynik złego jedzenie. Jednak nie dodają, że to koncerny trują nas chemikaliami zawartymi w produktach spożywczych.

Jeżeli państwo nie jest w stanie obronić nas przed coraz gorszym pożywieniem, toksyczną ich zawartością schowaną za symbolami, produktami GMO, a do tego pozwala na Chemtrails, to obywatel nie ma dużego wyboru.

Nawet ta zdrowa żywność uprawiana w ogródku posiada chemię.

Kto jest odpowiedzialny za trucie milionów ludzi?

Akcja smug chemicznych obowiązuje na całym świecie. Jest jakąś tajną umową pomiędzy politykami, wojskiem, organizacjami i nie wiadomo kim jeszcze.

Jest całkowicie nielegalna. Bo jak legalnie można truć narody?

Nie wiem czy bronią się przed tym Rosjanie i Chińczycy, ale w USA, Polsce i w Europie jesteśmy przynajmniej raz w miesiącu truci. Z góry wylewają na nas aluminium i wiele innych toksyn.

Najczęściej rozpylają je przed deszczem.

Jak to możliwe, że akcja trucia społeczeństwa odbywa się w tylu krajach, a politycy nie protestują?

Skąd ta zmowa milczenia?

Kto im nakazuje niszczyć narody, środowisko, otoczenie?

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Chemtrails” (CC BY-NC 2.0) by baghee58

8 Responses to “Chemtrails – ukryta wojna z narodami”

 • Małgorzata on 19 maja 2017

  Teraz to nawet codziennie jest rozpylane to świństwo -w maju a jest dzisiaj 19 to już 10 razy gazowali (zapisuje w kalendarzu). Najbardziej denerwuje mnie to,że nie wiem jak to zmienić-co zrobić aby nie gazowali.Zwykły,szary człowiek jest bezsilny…..

 • qrde blade on 19 maja 2017

  Ostatnio bardzo modne jest grilowanie elektromagnetyczne z dronów, stacji GSM, ect. z wykorzystaniem rozpylonego w powietrzy spray’u nanocząstek chemicznych w tym Baru.powodującego nadciśnienie krwi, a więc jest odpowiedzialny za wylewy, udary, zapaści, bezsenność, lęki, nieporadność, zagubienie, apatia, itd. Technologia znana jest od przeszło 100 lat, a jej słynny wynalazca zgnił w więzieniu i został prawie całkowicie zapomniany wraz z jego cudowną wprost technologią. Przedtem naturalnie władza skrupulatnie zniszczyła mu życie i przywłaszczyła, ukryła naukowe odkrycia. Tym wynalazcą był Raymund Royal Rife odkrywca czułych mikroskopów i niesłuchanie skutecznej metody leczenia raka za pomocą bezprzewodowych fal elektromagnetycznych doprowadzając do osobniczego rezonansu komórki raka i za pomocą ustalonej częstotliwości drgań rezonansowych dezintegrując je poprzez zniszczenie ich błony komórkowej. Ta technologia zamiast skutecznie leczyć, co ponad wszelką wątpliwość udowodniono na blisko 2 tysiącach beznadziejnych dla ówczesnej medycyny przypadków posłużyła do stworzenia sekretnej broni przeciw ludzkości do walki z takim jak WY ( naturalnie jeżeli staniecie się tego mentalnie dla SYSTEMU WŁADZY warci ). Jest naturalnie również wiele innych metod trucia, ale przecież nie oto chodzi…
  W niewolniczym celu, dla kontynuacji władzy stworzono OPROGRAMOWANIE dla niewolniczych biorobotów ( RELIGIA, DURNA, SZKOLNA, ŁŻE NAUKA, AKADEMICKA WIEDZA, FAŁSZYWA BIEŻĄCA INFORMACJA ) – wszystko, to ma służyć i od wieków służy wyłącznie ogłupianiu i mentalnemu niewolnictwu stad, gdyż prawie wszyscy na tym łez padole spełniamy, czy tego chcemy czy nie rolę tanich, prostych BIOROBOTÓW do roboty i innych uciech, które dotychczas przy użyciu ww. metod same ulegały dezintegracji. To się zmieniło z powodu braku światowych wojen i teraz dodatkowo jeszcze system musi stale replikujące się zbędne dla niego bioroboty rozlicznymi metodami eliminować i to na masowa skalę stwarzając naturalnie pozytywnie motywowane pozory i intencje rozpylając trucizny z powietrza, przymusowo szczepiąc, trując lekarstwami, które eliminują wyłącznie skutki, zatrutą związkami fluoru, chloru i glinu wodociągową wodą, zatrutą glifosatami żywnością GMO, której się celowo nie bada i nie oznakowuje, medycznymi procedurami, łże mediami, wojnami i terroryzmem.
  Obudźcie się ludziska, gdyż nie ważne jest w co wierzycie i co wiecie, jeśli prawdziwie wiecie. Era sztucznej inteligencji nastała i stada biorobotów stały się zbędne !

 • kik on 19 maja 2017

  raz w meisiacu??? to lata kilka razy dziennie, bo ok 4 samoloty na raz I tworza tzw kratke na niebie. najwiecej jest tego nad miastami I miasteczkami. mi to bardziej wyglada na substancje ktore maja na celu albo wywolanie efektu cieplarnianego albo powoduja ogupia nie ludzi aby bbyli podatni na informacje z telewizji

 • Intek on 19 maja 2017

  Drobne korekty…

  Rozpylają coraz intensywniej i nie raz w tygodniu a kilka razy dziennie. Pyłki-nanocząsteczki związków opadają same (cieższe-grubsze frakcje) z deszczem także lecz to one włąsnie powodują powstawanie tych niezapowiedzianych deszczów. Powodują przyśpieszoną kondensację pary wodnej zawartej w atmosferze, co w konsekwencji tworzy chmury i obfite deszcze…

 • xx45 on 21 maja 2017

  Są kraje gdzie nie ma chemitrali. Np. Indie. Piszę z osobistego doświadczenia. Natomiast w Polsce – to zjawisko obserwuję od wielu lat. Nie kojarzę dokładnie od kiedy, ale chyba ta data pokrywa się z wstąpieniem naszego państwa do NATO.
  Pozdrawiam myślących!

 • Jurek75 on 21 maja 2017

  Nikt , słownie nikt nie zadał sobie trudu sprawdzenia , czy dany samolot lecący na niebie jest rejestrowany jego przelot na google air map . Chodzi mi o celowość wylotu . Tj . od -do , i czy każdy samolot jest w tym REJESTRZE . Można sprawdzić czy na niebie przelatuje jakieś „UFO” , które nie ma celu wylotu i nie widać go . Bo robienie „siatki ” na niebie jest lataniem , pozornie, bez celu .

 • Wszystkowiedzący Bogdan on 22 maja 2017

  Niestety nie mozna sie uchronic przed geoinzynierią .tak musi byc po prostu .Beda truc i beda robic jeszcze gorsze rzeczy.Kiedys byly cywilizacje (nasze) ktore bardzo dawno temu upadly choc dysponowaly technika wieksza niz nasza obecnie.
  Widac tak musi byc ze dochadzac do jakiegos poziomu wszystko szlag trafia i zaczynamy on nowa.
  Moze i dobrze ze tak jest bo metody gnebienia ludzi sa coraz bardziej wyrafinowane wprost proporcjonalnie do pułapu tzw „postępu”

  Pozdrawiam

 • Jan on 15 czerwca 2017

  Mili komentujący ! Jeśli chodzi o częstotliwość trujących
  przelotów w woj. łódzkim /nad moją głową/; zawiera się pomiędzy 30 a 40 przelotami dziennie.
  Przy niskiej podstawie chmur , tylko je słychać. Chcę Państwu powiedzieć , iż samoloty komunikacyjne też mają zamontowaną instalację „opryskującą”. To trzeba nagłaśniać gdzie się tylko da bo ludzie tego nie wiedzą. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.