Chip dla każdego nowo narodzonego dziecka?

Chipowanie

Pomysł z wszczepieniem każdemu człowiekowi microchipa jest ciągle na tapecie. Technologie mają od dawna, jedynie szwankuje wdrożenie jej.

Kiedyś pan Brzeziński powiedział, że wprowadzenie NWO mocno się opóźnia, ludzie są coraz bardziej świadomi, dlatego nie kupują obiecanek, zakłamanych wypowiedzi ekspertów, propagandy w reklamach i głównych mediach.

Moim zdaniem, nigdy nie zrezygnują z pomysłu chipowania ludzi.

Jest to za bardzo zyskowny kąsek, aby tak łatwo z niego zrezygnować.

Władza nad ludzkością śni im się po nocach.

Dlatego pojawił się pomysł, aby obowiązkowo wstrzykiwać microchip nowo narodzonym dzieciom.

W tej chwili sprawa jest opracowywana na salonach Unii Europejskiej. 

Pomysł będą reklamować w postaci nowoczesnego człowieka, który płaci, otwiera drzwi, identyfikuje się u lekarza, w urzędach: chipem.

Niekoniecznie wszczepionym.

Może być wybór: dla jednych wszczepiony dla innych jako grawer na ręce, piękny tatuaż, nowoczesny design.

Jednak mają duży problem…

Takie chipa można uderzyć wirusem.

Chip musi mieć program/scrypt.

Nie ma dzisiaj domu, samochodu, systemu operacyjnego, komputera, programu, do którego nie można się wkraść.

Był przypadek zaawansowanego hakera, który pracował tylko na programach przez siebie napisanych.

Inni hakerzy znaleźli luki i wkradli się na jego komputer.

Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie popularne programy, którymi posługujemy się w internecie, mają setki dziur, przez które można wejść do każdego komputera, to również chip będzie miał tzw: back door  – tylne wejście.

Należy jeszcze dodać, że fale radiowe, na których działa chip, można dość łatwo przejąć, uszkodzić, przeprogramować poprzez zmasowany atak fal radiowych.

Wtedy zaatakowanie populacji będzie bajecznie proste…

Dla przypomnienia, czym jest ta technologia artykuł z salon24.pl

——————————

Czy już wkrótce każdy obywatel będzie miał obowiązkowo wszczepiany microchip RFID pod skórę? Czy microchipy mogą być niebezpieczne dla człowieka? Dlaczego chcą ludziom wczepiać chipy pod skórę? Czyli o tym, dlaczego wkrótce człowiek może stać się terminatorem.

Co to jest chip RFID?

RFID wykorzystuje fale radiowe zarówno do zasilania układu elektronicznego, oraz przesyłania danych na odległość. RFID zbudowany jest z procesora (IC) i anteny. Czytnik przy pomocy anteny nadajnika wytwarza falę elektromagnetyczną o częstotliwości rezonansowej układu odbiorczego. RFID po skondensowaniu odpowiedniej ilości energii wysyła odpowiedź, która zawiera kod znacznika.

RFID (ang. Radio Frequency Identification) jest powszechnie wykorzystywany do zabezpieczania przed kradzieżą różnego rodzaju produktów w sklepach, ale również w elektronicznych kartach biletów komunikacji miejskiej i kartach płatniczych PayPass.

Chip można wprowadzić pod skórę w ten sposób, aby nikt go nie zauważył. Według rządu USA, tego typu praktyka ma pozwolić na identyfikację osób. W rzeczywistości sprawi, że ludzie będą jeszcze bardziej inwigilowani. Z drugiej strony duża liczba odbiorników RFID pozwoli zidentyfikować na przykład zaginioną, lub uprowadzoną osobę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby oprócz danych identyfikacyjnych Microchip wskazywał również tętno, temperaturę ciała, oraz inne informacje o stanie naszego zdrowia.

Coraz częściej właściciele psów i kotów chcą śledzić swoje zwierzaki za pomocą wspomnianych urządzeń. Wśród naukowców opinie dotyczące wykorzystywania Microchipów u ludzi są podzielone. Ramez Naam, który projektował systemy w firmie Microsoft, twierdzi, że tego typu narzędzia pozwolą monitorować pozycję osób z chorobą Alzheimera. Z kolei autor książek science-fiction Larry Niven uważa, że powinno to być indywidualnym wyborem każdego człowieka.

Na świecie istnieją już osoby, które dobrowolnie zdecydowały się na wszczepienie chipu, który umożliwia im na przykład otwieranie drzwi do mieszkania bez użycia kluczy, za pomocą dłoni.

Microchip w ciele człowieka

Wśród propagatorów „teorii spiskowych” znajdziemy mnóstwo informacji o tym, że wkrótce wszczepianie Microchipów w ciało człowieka będzie obowiązkowe. Pozostaje jedynie kwestią czasu, zanim to się stanie. Czy taki scenariusz może się zrealizować?

Od dawna politycy Unii Europejskiej planują, aby każde nowo narodzone dziecko z Europie miało od razu wszczepiony podskórny implant – mikro chip RFID. Pisały już o tym portale i informowały media między innymi w Finlandii i we Włoszech.

Mikrochip miałby działać jak GPS, będzie wyposażony w mikro jednorazową baterię którą trzeba będzie wymieniać co dwa lata. Ma na celu gromadzić i przesyłać dane na temat zdrowia na bieżąco oraz pomagać w razie zaginięcia czy porwania dziecka.
Nowa technologia została już zatwierdzona przez FDA (Food & Drug Administration czyli Agencja Żywności i Leków), więc może być stosowana także i u ludzi.
Ktoś pewnie powie, że jest to niemożliwe, ale w Polsce się to już zaczęło i w programach telewizyjnych zaczęto już propagowanie chipów jako nowoczesne i bezpieczne.

Czy to oznacza już pełną inwigilacje społeczeństwa? Czy wolność którą mogliśmy cieszyć się w przeszłości przepadnie na zawsze poprzez rozwój technologii kontroli umysłu?

Doktor Mark Gasson z University of Reading w Wielkiej Brytanii przeprowadził ciekawy eksperyment, w którym wszczepił sobie Microchip pod skórę. Badacz udowodnił, że za pomocą chipu można przesłać wirusa komputerowego, który będzie w stanie na przykład zarażać implanty i zakłócić pracę rozrusznika serca. Implanty stosowane w medycynie będą musiały posiadać solidne zabezpieczenia…

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: envantoelements By nelsonart

5 Responses to “Chip dla każdego nowo narodzonego dziecka?”

 • Tomasz on 26 stycznia 2018

  Scenariusze w których ludzie zgodzą się na czip:
  – system ekonomiczny upada, rząd wydaje porcje żywnościowe, ale w celach porządkowych trzeba dać się zaczipować
  – atakuje nas zła obca rasa, pojawia się inna obca, która nas broni oraz usuwa wszelkie choroby – warunek: czip
  – pojawia się śmiertelny wirus, rząd posiada szczepionkę, ale jej aplikacja wiąże się z obecnością czipa
  – „terroryści” wchodzą w posiadanie broni, która jest w stanie zrobić z populacji „chodzące warzywa” – obroną jest czip, który zakłóca działanie takiej broni…

  Scenariusze można mnożyć. Wprowadzanie chaosu na świecie nie jest przypadkowe. Czas pokaże jaki scenariusz wybierze ciemna strona, jeśli ludzie na to pozwolą.

 • Jenny on 26 stycznia 2018

  Biorac czipa zezwalasz na to zeby zostac ubezwlasnowolnionym niewolnikiem,,zamiast ,,wszyscy na jednego to robicie zeby bylo jeden na wszystkich wstyd w glowie sie nie miesci ze daliscie sie zahipnotyzowac

 • mat on 15 lutego 2018

  Moim zdaniem wszczepianie chipów obecnie na masowa skalę jest niemożliwe, z prostej przyczyny, ludzie nie są jeszcze oswojeni z tą technologią, najpierw nastanie internet rzeczy, gdy każda rzecz na planecie będzie miąła chipa, a później nastanie era chipowani ludzi , ale to jeszcze tak lekko20-30 lat, wiecej w artykule: https://finktank.pl/2017/12/07/masowe-szpiegowanie-spoleczenstw/

 • Eva on 23 października 2018

  Przyjedx do czestochowy albo na slasku zobaczysz jak żyje się na chipach biohakerzy bioterrosysci policja

 • malgorzata on 11 grudnia 2019

  wkladaja nielegalnie w psychiatrykach i przy operacjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.