Czy atak w Paryżu to fałszywa flaga?

fałszywa flaga

Zamach w Paryżu mógł być czystą akcją terrorystyczną lub zamachem sterowanym przez ludzi, mających na celu zmianę wydarzeń geopolitycznych (fałszywa flaga).

To co niepokoi mnie przy tego rodzaju zamachach, to proste pytania, na które politycy nie mają odpowiedzi. Tak było przy WTC, ataku na dwie wieże w Nowym Jorku oraz w zbrodni smoleńskiej. Po prostej analizie wynikają błędy w prowadzeniu śledztwa. Zazwyczaj tłumaczy się je niedopatrzeniem, brakiem wystarczających dowodów lub polityczną ścianą zamykającą śledztwo.

A co stanie się, jeżeli zamiast błędów i przeoczeń, nazwiemy tego typu śledztwa, celowym działaniem dezinformacyjnym?

Niepokojące działania w zbrodni paryskiej 

 • Jeden z terrorystów miał syryjski paszport.

Czy jest to niedopatrzenie ze strony terrorystów czy wskazanie opinii publicznej, gdzie należy kierować wojsko i bomby w celu ochrony globu przed terrorystami? Przypominam, że po WTC, politycy rozpoczęli wiele wojen w niewinnych państwach: Afganistan 2001 rok, Irak 2002-03 rok, Somalia 2002-03 rok, Iran 2005 rok, Libia 2011 rok, Grecja 2014-15 rok, Ukraina 2014-15 rok, Syria 2014-15 rok.

 • Dzień przed zamachem, Francja wysłała lotniskowiec „Charles de Gaulle” o napędzie atomowym do Damaszku w Syrii.

Po zamachu Hollande wypowiedział wojnę państwu islamskiemu. Jeżeli faktycznie Francja będzie chciała zniszczyć ISIS, to powinna raczej skoordynować ataki z Rosjanami, niż z USA.

Dlaczego?

Amerykanie stracili zaufanie w roli policjanta światowego. Od ponad roku, koalicja amerykańska walczy z ISIS.

Efekt?

Państwo islamskie rośnie w siłę.

W przypadku, gdy Francja dołączy do koalicji amerykańskiej, będziemy mieli dowód na fałszywą flagę przeprowadzonego zamachu. Być może chodziło o poparcie społeczne na przeprowadzenie wojny w Syrii. Wojny nie o zlikwidowanie ISIS, a o przejęcie kontroli nad Syrią i Iranem.

W tej chwili Rosjanie kontrolują obronę Syrii i chronią prezydenta al Asada. Znacznie lepiej przeprowadzają ataki na wojska ISIS.

Jeżeli zbrodnia paryska doprowadzi do wojny w Syrii z udziałem NATO czy wojsk kilku państw, które do tej pory stały na uboczu, jeżeli zamiast zniszczenia ISIS będą walczyć z Syrią, wniosek może być tylko jeden: Paryż to fałszywa flaga. 

Poniżej publikuję analizę okładki z The Economist sporządzoną przez „Ligę świata”. Jest ona jedną z wielu teorii spiskowych, które coraz częściej otwierają drzwi realistycznego świata. 

============================

Pamiętacie nasz artykuł opisujący symbolikę magazynu Economist na 2015 rok?

https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/jaF45typtK2 (Włamano się na naszą stronę aby ten tekst usunąć.)

flaga

Dokładnie widać tam „terrorystę” z kałasznikowem i plamami krwi za jego plecami. Ta okładka przypomniała mi się w piątek zaraz po atakach. Zauważmy, że tak jak w realnym świecie, terroryści stoją za politykami wykonując czarną robotę, czyli zamachy fałszywej flagi.

The Economist należy do rodziny Rothschildów, a jego redaktorem naczelnym jest John Micklethwait (https://ligaswiata.hvs.pl/konferencja-bilderbergow-oczyma-n…/) będący gościem na corocznych spotkaniach grupy Bilderberga (https://ligaswiatowa.hvs.pl/podziekowanie-grupy-bilderberga…/).

Tajemnicze symbole, ponure prognozy są analizą spotkań Bilderbergów, sposobem przekazania ukrytych wiadomości całemu światu.

W prawym dolnym rogu magazynu widzimy dwie strzały z tajemniczymi liczbami i stertę piasku symbolizującego pustynie lub bliski wschód.

flaga1

Dalej na okładce, widzimy koło sterty piasku obraz Leonarda da Vinci, La Belle Ferronière, obecnie obraz znajduje się w Paryskim Luwrze. Strzałki wskazują na obraz i piasek.

Na strzałach widzimy liczby 11.5 i 11.3, są to wyobrażenia dwóch ataków fałszywej flagi w Paryżu.

01.05.2015 – Charlie Hebdo i 11.13.2015 – Paryż. Zauważmy, że daty są uporządkowane według numerologi kabalistycznej.
(1 + 5 + 1 + 5 i 1 + 1 + 1 + 3 + 1 + 5).

Okładka doskonale wskazuje, kto stoi za tymi atakami, bowiem za politykami stoją terroryści z ISIS. Większość ofiar zostało zabitych z karabinów typu kałasznikow.

Na okładce widzimy prezydenta Francji François Hollande … Ukrywającego się za Barackiem Obamą.

ISIS jest narzędziem promującym agendy elit: w tym inwazje na Syrię i pozbawienie praw obywatelskich mieszkańców Europy zachodniej.

Spójrzmy na skutki działania finansowanej przez CIA – ISIS:

„Ordo Ab Chao”

– Zniszczenie życia społecznego, ekonomicznego i kulturalnego Syrii,

– przyspieszenie exodusu Syryjczyków na zachód,

– multikulturowość mająca wprowadzić chaos w Europie,

– przyspieszenie wprowadzenia państwa policyjnego w Europie.

Jak może wiecie grupy specjalne podobnie jak i terroryści nie noszą podczas akcji dokumentów. W ten sposób nie można ustalić z kim mamy do czynienia. Ma to chronić samych wojowników, oraz ich organizacje i rodziny.

A tutaj nawet po zniszczeniu WTC i samolotów mamy dokumenty pseudo terrorystów. Podobną sytuacje mamy we Francji, Anglii, Hiszpanii… Równie dobrze mogli przed akcją złożyć dokumenty na posterunku policji.

Hollande już wie podobnie jak wiedział Bush komu wytoczyć wojnę. Nie ma to jak dobry pretekst i zamach fałszywej flagi, grający na ludzkich emocjach.

Takie działania mają wprowadzić wzajemną wrogość i nienawiść, a także kontrolę i strach.

Mottem masonerii, elit jest ” Ordo Ab Chao „… Porządek w chaosie. Oto ich sposób działania. Oto ich nowy porządek świata.

Savadad
Liga Świata

źródło: fragmenty tekstu z FB.com

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie chcesz stracić na inwestycjach? Chcesz dowiedzieć się co będzie z rublem, frankiem, dolarem? Nie wiesz jak założyć e-biznes? => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeSFoto: FB.com

24 Responses to “Czy atak w Paryżu to fałszywa flaga?”

 • luk on 16 listopada 2015

  Podpisujemy petycje i rozpowszechniamy dalej. Petycja obywatelska o utworzenie Obrony Terytorialnej https://www.petycjeonline.com/petycja_obywatelska_o_utworzenie_obrony_terytorialnej

 • Lukasz on 16 listopada 2015

  Nie rozumiem: „Na strzałach widzimy liczby 11.5 i 11.3, są to wyobrażenia dwóch ataków fałszywej flagi w Paryżu.
  01.05.2015 – Charlie Hebdo i 11.13.2015 – Paryż. Zauważmy, że daty są uporządkowane według numerologi kabalistycznej.
  (1 + 5 + 1 + 5 i 1 + 1 + 1 + 3 + 1 + 5).”
  Gdzie tu uporzadkowanie dat wg numerologii klasycznej? Atak na Charlie Hebdo mial miejsce 7 stycznia 2015, ostatni atak – 13 listopada. Skoro 11.5 ma symbolizowac CH to w ktorym miejscu? Druga data to 11.3 – atak mial miejsce 13 listopada. POwinno byc zatem 11.13 a nie 11.3 zgadza sie?

 • Robert on 16 listopada 2015

  Nie przywiązuje dużej wagi do tych cyferek.
  Oni tak to połączyli, by cyfry zgadzały się w całości.
  Czy naciągane?
  Być może, ale nigdy nie będziemy wiedzieć do końca.
  Symbolika 11,09,01 – (WTC) pojawiała się w wielu filmach przed katastrofą.

 • Itakdalej on 16 listopada 2015

  Ujawniamy tajny raport Bilderbergów.

  Do wyłącznego użytku członków zgromadzenia Bilderberg.

  Uwagi końcowe przewodniczącego zgromadzenia :

  „Trans humanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

  Jeśli nadal będziemy utrzymywać kontrolę nad masami przez klasyczny model pracy najemnej, zbudowanej na masowej produkcji i masowej konsumpcji, to kolejny kryzys uderzy w konsumentów poprzez dystrybucję części majątku utworzonego przez system pracy. Przetrwanie gatunku ludzkiego, ochrona i trwałość biosfery oraz harmonia działalności człowieka z przyrodą, wymaga całkowitej reorganizacji naszych sposobów myślenia, organizacji i produkcji.
  Jak wszyscy wiemy, w rzeczywistości nasz cel realizowany jest poprzez całkowicie bezużyteczną akumulację bogactwa i pozorne ratowanie systemu gospodarczego, który był używany przez nas ,przez ponad trzy stulecia i stał się niezgodny z naszą nową wizją
  przyszłości.
  Celem naszych działań jest życie wieczne, już dziś człowiek, może żyć dwa stulecia dzięki ambitnej idei trans humanizmu, którą musimy rozwijać i propagować w celu wspierania idei
  powstawania nowego człowieka – Super człowieka.

  Szanowni państwo :

  Nasze technologie pozwalają nam obecnie wprowadzić program „rozszerzonej rzeczywistości”. Nasze technologie są w pełni rozwinięte. Jesteśmy gotowi, aby żyć
  dwa stulecia. Nasza nano-technologia pozwala nam naprawić ciało od wewnątrz, dekodować ludzki genom, a to pozwoliło nam ponownie zrozumieć starzenie się komórek. Procesowi temu nie jesteśmy jeszcze w stanie zapobiec całkowicie, ale możemy je spowolnić.
  Nasza wiedza o komórkach macierzystych pozwala nam zregenerować jakiekolwiek tkanki lub narządy, które stają się wadliwe.
  Wreszcie szanowni państwo, nasz ludzki genom pozwala nam wybrać najbardziej odpowiednie i skuteczne elementy dziedzictwa genetycznego, nie mówiąc już o pewnych
  modyfikacjach przez, które możemy w końcu również zwiększyć nasze możliwości fizyczne i psychiczne.
  Nasi znakomici poprzednicy 30 lat temu naiwnie myśleli, że mogą poprawić gatunek ludzki za pomocą metod stosowanych w celu optymalizacji ras psów w drodze krzyżowania. Jednak te wady „nazizmu” pozwoliły nam na poszukiwanie nowych sposobów działania, które pozwoliły nam osiągnąć sukces jaki dziś świętujemy.
  Dotarliśmy w końcu do tajemnicy życia wiecznego, ostatecznego podboju człowieka, by w końcu stać się bogami i mistrzami, tak jak nasi przodkowie.

  Wszyscy tutaj zgromadzeni, jesteśmy Alfą i Omegą tego nowego świata, który otwiera się na nas i dlatego mamy prawo jako twórcy praw i religii rządzić ludźmi i ich życiem.
  Oczywiście rodzi to problemy z uruchomieniem absolutnie ogromnego wyzwania i to było celem naszych komitetów, klubów, bractw uczestniczących w intensywnych seminariach .
  Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że nasze środowisko i planeta, nie może znieść życia wiecznego idącego w dziesiątki miliardów ludzi. Wszyscy tutaj zebrani wiemy, że nieskończony wzrost liczby ludności na świecie jest skończoną aberracją intelektualną.
  Wszyscy musimy zrozumieć, że świat zawsze podzielony był na dwie kasty, śmiertelnych i nieśmiertelnych. Powrócimy do czasów w, których bogowie będą żyć, a niewolnicy będą
  umierać, taki jest los mas pracujących w sytuacji, gdy nie mają nic do stracenia.
  Przypominam wam, że głównym narzędziem kontroli jest dawanie ludziom sztucznej korzyści, oraz dawanie złudzenia straty w przypadku buntu. Wszystkie te rzeczy tworzyliśmy, aby powrócić do nieśmiertelności, kosztem pracy człowieka i jego wkładu w odkrywanie starej technologii, która posłuży tylko nam i naszemu celowi.

  Przypomnę wam najważniejsze działania, które zostały przegłosowane jednogłośnie, zgodnie z zasadami dotyczącymi ochrony prywatności naszych Wielkich Mistrzów.
  Działania te zostaną zastosowane, dostosowane i wdrożone w każdym kraju i obszarze geograficznym. Początkowym celem jest depopulacja i wyludnianie dla ochrony środowiska, z wyłączeniem zakresu naszej zdolności do wykorzystania wszelkich broni jądrowej, która może stworzyć nieodwracalne szkody dla naszej planety.
  Narzędzi mamy niewiele, ale ich łączna skuteczność jest formą wielowymiarowego rezonansu, osiągniemy to, co nazywamy „mnożnikiem sił wojskowych”.

  Jest to zawsze doskonały tryptyk:

  1 – kryzys gospodarczy
  2 – wojna domowa
  3 – masowe epidemie.

  Tak było, jest i tak będzie!

  Za pomocą tych trzech narzędzi osiągniemy ostateczne zmniejszenie populacji światowej z 7 miliardów ludzi, do optymalnej wartości 500 milionów żywych istnień.
  Pomimo naszych ogromnych wysiłków na rzecz zmniejszenia populacji, kieszenie ocalałych mogą zagrozić naszej egzystencji na Ziemi. Jednak te zamożne kieszenie nie powinny spowodować nam większych problemów, ze względu na ich dezorganizację, izolacje i niemożności opanowania wszystkich obecnych technologii, ponieważ ich mała ilość, powinna znacznie ograniczyć ich moc szkodzenia naszym interesom.
  Wierzymy, że w ciągu kilku lat wielu z nich zniknie, a nieliczni, którzy pozostaną, wymrą w ciągu kilku pokoleń. Każda grupa, która będzie nam zagrażać, zostanie unicestwiona, tak jak miało to miejsce wielokrotnie w historii.
  Naszym głównym historycznym wrogiem w realizacji naszego planu były, oczywiście, państwa narodowe.
  Globalizacja, instytucje ponad narodowe, instytucje europejskie i masowa imigracja są wszystkimi narzędziami, które są stosowane z wielkim powodzeniem od lat 30-tych (XX wieku), dziś tożsamość, uczucia i przekonania zostały znacznie obniżone, tak jak uczucia patriotyczne.
  Pieniądze i nieruchomości stały się podstawą wartości . Upolitycznienie mas zostało znacznie zmniejszone, silne narody, teraz stają się kruche i mogą być podważane i niszczone od
  wewnątrz.
  Dlatego musimy kontynuować politykę imigracyjną, co pozwala przyciągnąć znaczne rzesze ubogich z południa do zubożałych krajów Północy. Stale musimy wzmacniać islam jako
  najbardziej radykalny ruch religijny, podsycać nienawiść i brak jedności wśród ludzi.

  Podczas tworzenia załamania gospodarczego, to absurdalne wojny kultur, które rozwinęły się w każdym kraju pod naszym bokiem, zdobędą większość tych krajów poprzez system wojen domowych prowadzonych na wielką skalę, w których każda wspólnota będzie dbać o siebie, by zabić jak największą liczbę członków innych społeczności.
  Czarni przeciwko białym w USA, muzułmanie wobec chrześcijan w Europie …
  Wojny domowe mają ogromną zaletę, niszczą ludzi, bez konfrontacji między krajami, które
  wreszcie mogą doprowadzić do niepożądanej globalnej wojny nuklearnej.
  Wreszcie, gdy wojny zniszczą kraje, będziemy działać na rzecz rozprzestrzeniania się wirusów, takich jak Ebola.
  Nasz projekt 2.0 GM, który przechodzi skuteczne testy zbiera dla nas cenne dane epidemiologiczne i socjologiczne (zachowanie osób zmagających się z chorobami), co pozwala nam określić naszą zdolność do nasycenia systemów zdrowotnych, które w każdym
  przypadku są już znacznie zniszczone, między innymi przez wojny domowe.
  Wszystkie te elementy, zniszczą nieprzygotowanych i podzielonych ludzi, ponieważ są zależni od wszystkich systemów wsparcia, narażonych na nasze działania.

  Załamanie gospodarcze szybko rozprzestrzeni się na całym świecie. Chiny załamią się pod ciężarem problemów społecznych i Rosji, która nadal stanowi wymyślony przez nas problem, teraz, wszystko zmierza do rozwiązania naszego problemu w 2015 roku.
  Nie wykluczamy, że części ludzi nie da się przekonać, za pomocą skierowanej przeciwko nim broni , będą oni bronili się przed przyjęciem programu depopulacji i przystąpienia do naszej
  ideologii życia wiecznego.
  Mimo to ideologia społeczeństwa dwu kastowego i życia wiecznego zwycięży!

  Macie szansę się przyłączyć , albo do 2080 roku wasze dzieci i wnuki będą martwe !!!

  Jesień 2014

  Opracował: Wojciech dydymus Dydymski – Liga Świata

 • Itakdalej on 16 listopada 2015

  Zniszczyć Niemcy – Bilderberg 2015

  Szukający azylu imigranci służą jako tarcza ochronna dla ogromnej armii dżihadystów, zaplanowana na posiedzeniu Grupy Bilderberg operacja zdestabilizuje Europę i jest milowym krokiem na drodze do Nowego Porządku Świata.
  15 sierpnia na niemieckim portalu informacyjnym MZW-Widerstand.info został opublikowany dokument z posiedzenia Grupy Bilderberg. Dokument w języku niemieckim zawiera plan zniszczenia największej gospodarki UE – Niemiec. Co ciekawe, wszystkie złożenia planu zbiegają się dokładnie z tym co proponuje finansista George Soros, lobbysta bankierów z rodziny Rothschild, członek Grupy Bilderberg, organizator corocznego szczytu ekonomicznego w Davos oraz jeden z głównych ideologów Nowego Porządku Świata.
  TREŚĆ DOKUMENTU
  W dokumencie czytamy: „Na drodze do zjednoczenia USA i Europy stoją zróżnicowane bogactwa poszczególnych krajów, dlatego zamiast podnieść poziom krajów biednych łatwiej będzie zubożyć bogatsze kraje Europy. Bogatsze kraje będą musiały pokryć zadłużenie uboższych, najistotniejszym krajem w Europie są Niemcy, dlatego trzeba je zadłużyć na pokolenia, a sami Niemcy muszą zrozumieć, że trzeba pomagać innym i być chętnym do współpracy. Należy do tego wykorzystać wszystkie możliwości, jakie się nadarzą, a jeżeli dojdzie do jakichkolwiek protestów to będą one jedynie ze strony organizacji prawicowych, od których większość społeczeństwa się dystansuje i nie przyłączy się do nich, z tego względu, że poprzez wieloletnie wychowanie społeczeństwa i propagandę nie będą oni ryzykowali, że zostaną posadzeni o prawicowe poglądy. Ze względu na możliwość wojny religijnej muzułmanie bardzo się nam przysłużą w utracie tożsamości narodowej, która musi być wykorzeniona, wszystko musi się dokonać do roku 2018.”
  GEORGE SOROS
  „UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie… UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji… Środki na ten cel można pozyskać emitując długoterminowe obligacje.”
  Soros nie tylko chce zadłużyć kraje UE sprowadzając miliony imigrantów ale utworzył również program o budżecie 150 mln zł na walkę z każdym słowem sprzeciwu wobec tej zaplanowanej inwazji Europy i Polski. Program zwalczania „mowy nienawiści” to projekt kneblowania ust wszystkim oponentom islamizacji Polski, jest on finansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  DŻIHAD W EUROPIE
  Ta armia zmierza prosto do wyznaczonego miejsce docelowego gdzie będzie oczekiwać na iskrę, która zapali Dżihad. W Koranie i muzułmańskiej tradycji dżihad oznacza wszelkie starania podejmowane w imię szerzenia i umacniania islamu: zarówno poprzez walkę zbrojną, jak i nawracanie niewiernych. Do rozpoczęcia świętej wojny z niewiernymi będzie potrzebna początkowa iskra, być może kolejna prowokacyjna akcji Fałszywej Flagi, być może będzie to atak terrorystyczny wymierzony w islamistów.
  W mediach systemowych uruchomiona została wojna propagandowa, w której rozmiar manipulacji przestaje już być akceptowalny przez społeczeństwo. Na ekranach telewizorów przedstawiane są obrazy ubogich rodzin z małymi dziećmi, te dzieci są celem wyłapywanym w tłumie imigrantów przez systemowych operatorów kamer i reporterów telewizyjnych dla poruszenia naszych serc oraz gruczołu łzowego aby zatuszować brutalny obraz muzułmańskiej inwazji Europy.
  W opisanym wcześniej artykule z 15 sierpnia znajduje się jeszcze jedna niepokojąca informacja, o ile plan zadłużenia Niemieckich podatników utrzymaniem milionowej fali emigrantów został już wprowadzony w życie, to realizacja kolejnego planu jest jeszcze przed nami. Niemiecki serwis powołuje się na informacje pochodzące od amerykańskiego oficera NATO, który mówi o użyciu wojsk Blacka Water do wywołania zamieszek i wprowadzenia Wojny Domowej.
  Pragnę zaznaczyć, że podane informacje nie są potwierdzone, niemniej przedstawiony scenariusz wydarzeń daje nam szanse spojrzenia na problem w szerszej perspektywie i samemu ocenić, jak bardzo jest on realny do zrealizowania. Dla wielu ludzi opis wydarzeń będzie odebrany jako kolejna teoria spiskowa ale dla tych wszystkich, którzy uważnie śledzą wydarzenia zarówno w USA (obozy FEMA), jak i w Europie (napływ żołnierzy Państwa Islamskiego), scenariusz wydaje się nie tylko bardzo prawdopodobny ale wręcz pozwala poukładać wszystkie puzzle w jedną całość.
  BLACK WATER (ACADEMI)
  Jest to prywatna organizacja wojskowa założona w 1997 r. Firma jest alternatywnie nazywana firmą najemniczą lub ochroniarską. szkoli ponad 40 000 osób rocznie, z wielu wojskowych służb oraz innych, różnorodnych agencji.
  Blackwater jest obecnie największym z trzech prywatnych przedsiębiorstw, z którymi współpracuje Departament Stanu USA, mającym 987 operatorów, z czego 744 to obywatele Stanów Zjednoczonych. Co najmniej 90 procent dochodów pochodzi z rządowych kontraktów, a dwie trzecie z nich to tzw. kontrakty no-bid, czyli takie, do których realizacji została wybrana tylko jedna firma ze względu na doświadczenie w tej dziedzinie.
  3 października 2007 r. dziennik Washington Post opublikował artykuł o ewakuacji polskiego ambasadora Edwarda Pietrzyka po ataku rebeliantów w Iraku przez helikopter MD-530F firmy Blackwater, wydarzenie było opisane również przez Telewizja Polska i Polska Agencja Prasowa.
  CZARNY SCENARIUSZ
  Scenariusz wydarzeń według amerykańskiego oficera NATO został opracowany przez amerykańskie think tanki i przewiduje w latach 2020-2025 wojny domowe w USA i Europie. Plan przewiduje wykorzystanie żołnierzy z jednostek specjalnych BlackWater, które mają prawo do przewożenia broni na terenie Europy i USA, dzięki czemu najemnicy będą mogli przetransportować na ciężarówkach amunicje pod ośrodki dla uchodźców wielu dużych miast jednocześnie, co miałoby doprowadzić do niewyobrażalnego chaosu w Europie i USA.
  BROŃ DLA „UCHODŹCÓW”
  Zaledwie 2 tygodnie temu grecka policja przechwyciła transport prawie 10 tysięcy sztuk broni, która była transportowana jak pomoc humanitarna dla „uchodźców”.
  Jesteśmy w trakcie kolejnego etapu na drodze do pełnej kontroli społeczeństwa, po stworzeniu chaosu ludzie sami będą prosić o większą kontrolę, sami oddadzą wolność w zamian za zaprowadzenie porządku, według przygotowanego planu 3 kroków: Problem Reakcja Rozwiązanie.

  Źródło: Wolna-Polska.pl

 • Itakdalej on 16 listopada 2015

  Banksterski atak na Volkswagena – prawdziwe przyczyny

  Grzechem Volkswagena było to, że program w komputerze wyczuwa kiedy samochód jest testowany na rolkach, gdyż testy mają powtarzalne fazy (symulacja jazdy po autostradzie, w korku ulicznym, na zwykłej drodze itd.) i wtedy dopasowuje pracę silnika tak, by wyniki pomiarów były w granicach dopuszczalnych emisji zanieczyszczeń. Magazyn Consumer Reports podaje jednak, że większość nowych samochodów ma podobne algorytmy w komputerach pokładowych, rozpoznające czy prowadzony jest test na rolkach czy też nie – z uwagi na niebezpieczeństwo np. automatycznego uruchomienia hamulców. EPA jednak uznała, że w przypadku Volkswagena to, że program komputera rozpoznaje test, jest przestępstwem. Nieważne jest, że to, że samochody Volkswagena emitują więcej zanieczyszczeń w warunkach normalnych, niż w laboratoryjnych jest wynikiem koniecznego kompromisu pomiędzy czystością, a wydajnością.
  Dlaczego więc dyrekcja Volkswagena spanikowała, a prezes Martin Winterkorn zrezygnował. Nastąpiło to na pewno z braku ich wiedzy na temat oprogramowania i założeń jakie były podstawą do jego stworzenia. Doszła do tego presja mediów, które jednogłośnie uznały, że firma dopuściła się skandalicznego oszustwa. Nie ma takiej możliwości by samochody z silnikiem Diesla nie emitowały w ogóle zanieczyszczeń, a uzyskanie takich „norm” jest celem EPA – amerykańskiego zielonego Gestapo.
  Należy się więc zastanowić dlaczego nastąpił atak na największego niemieckiego producenta samochodów (prawdopodobnie po Volkswagenie przyjdzie kolej na Audi i BMW). Sądzę, że może to być ostrzeżenie dla niemieckiego rządu w.s. konieczności przyjęcia nieograniczonej ilości „uchodźców”, którzy dotąd zamieszkiwali tereny planowanego Wielkiego Izraela. Wiadomo, że za „skandalem” z Volkswagenem i „uchodźcami” stoi mafia Rotszyldów, która finansuje tych ostatnich, jednocześnie szukając miejsca dla ulokowania przeszkadzających w influksie żydowskim Arabów. Przy okazji osłabi się Europę i Niemcy, by Wielki Izrael mógł być jedynym na Ziemi mocarstwem. Niemcy, które znów stały się potęgą, choć są na razie kontrolowane przez syjonistów, mogą się stać zagrożeniem dla żydów, szczególnie gdy nastąpi ich exodus do Wielkiego Izraela, po planowanej wielkiej fali antysemityzmu.
  Przy okazji warto przypomnieć poprzedni atak na Niemcy, tym razem Lufthansę – katastrofą samolotu, która to miała być rzekomo spowodowana przez pilota – samobójcę, co przy okazji naruszyło dumę narodową Niemców i ich zaufanie do siebie. Afera z Volkswagenem tylko doleje oleju do ognia.
  To, że niemiecki rząd przestaje się podporządkowywać żydowskiej satanistycznej kabale świadczą plany opuszczenia koalicji antyrosyjskiej, w tym poparcie wraz z Francją działań wojskowych Rosji w Syrii aby zakończyć powodującą fale exodusu wojny. Niemieckie wojska angażują się też w Iraku, po stronie rządowej w rejonie Kurdystanu. Prorosyjskie nastawienie widać też ze strony Austrii i Hiszpanii, tak więc nie ma się co dziwić, że banksterom robi się coraz goręcej. Atak na Volkswagena może być więc próbą zastraszenia tej nowej koalicji.
  Jim Stone zwraca też uwagę na wyjątkowo oszczędne nowe modele Volkswagena, w tym XL1 z pięciokrotnie mniejszym (!) zużyciem paliwa niż w przeciętnych samochodach. Nie trzeba podkreślać jakie może mieć to skutki dla przemysłu petrochemicznego, a także dla promowanego przez banksterskie media oszustwa, że samochody są jedną z głównych przyczyn globalnego ocieplenia. Kolejnym, być może jeszcze większym zagrożeniem dla globalnych terrorystów przemysłowych był przygotowany już do produkcji w Chinach stosunkowo tani samochód elektryczny, którego baterie mają mieć bardzo krótki czas ładowania 15 minut. Volkswagen miał na to przygotowane 22 miliardy Euro, co jest niemal równoważne karze jakie nałożyła nań EPA. Przypadek?

  Źródło: Monitor-Polski

 • Marcin on 16 listopada 2015

  Czy zauważyliście ciekawe zjawisko wyświetlania Krzyża Nerona podczas minuty ciszy na wielu stadionach świata??

  Co o tym sądzisz Robercie?

 • Look on 16 listopada 2015

  Nie widziałem wcześniej tej okładki, ale chciałbym zauważyć, iż od jakiegoś czasu, coraz głośniej słychać o płaskiej Ziemi. W leweym dolnym rogu znajduje się kawałek Ziemi na żółwiu. Tutaj pojawia się pytanie, czy to nie chodzi o ujawnienie płaskiej Ziemi? Kiedyś Ziemia była przedstawiana jako płaska leżąca na żółwiach….. kolejny żółw „pędrakuje” sobie z boku. Można to zinterpretować jako odkrywanie tajemnicy :)

  Pozdrawiam.

 • Kamil on 16 listopada 2015

  Mam pytanie – po co ktoś miałby przychodzić z (być może fałszywym) paszportem, dokonać aktu terrorystycznego i zginąć być może dla interesów rządzących (oficjalnie czy nie) może Francji, USA czy jakich innych krajów?

  To już nie większy sens miałaby teoria, że to faktycznie był zamach terrorystów nie wiadomo skąd i podłożone jednemu z nich te dokumenty?

  Tylko z drugiej strony może to faktycznie (przynajmniej jeden czy niektórzy z nich) byli Syryjczycy po tym co się tam stało (za Kadaffiego było raczej lepiej – nawet dla nas, bo nie było zalewu imigrantów, który może mieć coś wspólnego z tym, że teraz jest tam znacznie niższy poziom życia; nawet dla mieszkających w Syrii chrześcijan było lepiej, bo ponoć nie byli prześladowani, były kościoły, krzyże na cmentarzach, które nie były niszczony, a teraz chyba są tam ich prześladowania).

  Jednak (przynajmniej wg Wikipedii, która wiem, że w wielu rzeczach może być błędna) „(…)w oparciu o rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ do walki z wojskami wiernymi al-Kaddafiemu przystąpiła koalicja wielu państw (np. Francja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Kanada, Włochy, Belgia), między innymi wysyłając samoloty nad tereny objęte konfliktem(…)”, czyli Francja też.

 • Robert on 16 listopada 2015

  Tu nie chodzi o fałszywy paszport, tylko o pokazanie światu, że za zamachem stoją Syryjczycy z ISIS.
  Jest to znakomity pretekst i pozwolenie społeczeństwa do zbombardowania Syrii.

  Tak było w 2001 roku, kiedy znaleziono przy samobójcach paszporty. Od razu rozpoczęto wojny w kilku krajach.

  Do tej pory nie było społecznego zezwolenia na bombardowanie niewinnego kraju, teraz to się zmieni.

 • Robert on 16 listopada 2015

  @Marcin

  Nie znam tematu.
  Daj jakiś link albo wideo.

 • Kamil on 17 listopada 2015

  Jeszcze tu jest dyskusja na ten temat – https://www.facebook.com/groups/400605240072860/permalink/700464900086891/?comment_id=700469030086478&offset=0&total_comments=18&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R%22%7D

  Chodzi mi m.in. o to ale czemu jakiś muzułmanin miałby współpracować z np. Francją?

  Chyba, że on myśli, że tylko szkodzi Francji (bo oczywiście szkodzi ludziom tam żyjącym), a nie wie o tych interesach jakie mogą mieć jacyś rządzący (czy ewentualnie także jakieś „szare eminencje”) z Francji i innych państw.

  Chociaż to i tak są teorie (jednak oparte na różnych poszlakach etc.) i mogą być mniej czy bardziej błędne, ale jednak coś w nich może być prawdziwego (choć nie musi).

 • lech on 17 listopada 2015

  Ciekawostka.Wczoraj Prezydent Francji Hollande stwierdził ze to Francuzi strzelali do Francuzów.Zasugerował rodzaj wojny domowej.Nie wspomniał swowem o islamie.Co się stało dzisiaj.Zgodzono się ze był to atak na Francje,,państwa Unii przyjęły jednomyślnie prośbę Francji o pomoc walce z terroryzmem, powołując się na tzw. klauzulę wzajemnej obrony UE. O takie poparcie poprosił wczoraj Francois Hollande we francuskim parlamencie. Prezydent przywołał artykuł 42, punkt 7 traktatu o Unii Europejskiej.
  Ciśnie się więc pytanie kto kłamie i kto kogo zaatakował.Bo skoro Francuzi zaatakowali Francje,art. 42.7 nie ma odniesienia do sytuacji
  https://litera.fr/category/news/

 • hj on 18 listopada 2015

  Pismo Święte pisze wyraźnie, że Damaszek zostanie zniszczony. Jeśli dodamy do tego obecne ruchy geopolityczne oraz plan 3 wojen światowych, wygląda na to, ze jestesmy na skraju spelnienia kolejnego proroctwa biblijnego, ktore wypelni sie na naszych oczach. Kroluj nam, Chryste!

 • leonardo on 18 listopada 2015

  witam panie Robercie…w tych zdarzeniach jest pewien schemat który od lat zaczyna się układac w całość o czym pan pisał wcześniej europa zaczyna i wielki brat zaczynają być miejscami niespokojnymi do mieszkania na dłuzsza mete …czy ma pan jakies miejsce na ziemi które przy obliczu tych wydarzen ,które mogą się wydarzyć w Europie a mysle ze mówimy o dekadzie ,,,do zamieszkania dla nas europejczykow którego to nie dosięgnie????? warto pomyslec o przeprowadce bo jak się to zacznie może być za pozno…. pozdrawiam

 • Robert on 19 listopada 2015

  @leonardo

  Jeżeli PiS nie sprzeda narodu, to takim miejscem może być Polska.
  Macierewicz powiedział, że nie będzie przyjmowania uchodźców, w sytuacji braku bezpieczeństwa.
  Bardzo dobrze, że Polacy są masowy przeciwni islamizacji.

  Duża szansa jest również w naprawienia wielu błędów i sprzedawczykowości PO.
  Mam tylko nadzieję, że PiS weźmie się za gospodarkę.
  Na razie słychać tylko o podatkach na banki i sieci handlowe.
  To za mało.

  Tak naprawdę, to żadne państwo nie gwarantuje spokoju.
  Nawet Szwajcaria czy Norwegia.
  Dużo zależy od polityków.
  Czy sprzedadzą naród czy nie?

 • leonardo on 19 listopada 2015

  Dziekuje panie Robercie chodziło mi o kraje spoza uni?bo wiadomo ze unie może to cała objac?

  POZDRAWIAM I GRATULUJE CIEKAWEGO BLOGA

 • Rafał on 20 listopada 2015

  Witam Panie Robercie. Nie owijając w bawełne. Wczoraj trafiłem super artykuł, który jasno wytłumaczył mi po co jest wywołana fala imigracyjna -> paneuropeizm (richard cou kalergi). Słyszał Pan coś na ten temat ? Uważa Pan, że elitą oto właśnie chodzi by zabić cywilizacje Europejską, jej narodowość, historie i kulture w ramach rasy mieszanej, która została zaplanowana już dawno.. Tak krótko pisząc, bo myśle, że Pan coś wie na ten temat

 • Rafał on 20 listopada 2015

  Dodam jeszcze, że co 2 lata wpływowi polity co realizują ten plan dostają nagrodę richard cou kalergi np Angela Merkel i Herman Van Rompuy, więc można zrozumieć dlaczego tak konsekwentnie chcą imigrantów.

 • Robert on 20 listopada 2015

  Tak, to jest jeden z powodów ataku islamistów na Europę.
  Chcą przejąć władzę nad kontynentem.
  Na razie odnoszę sukcesy regionalnie. Przejmują miasta i dzielnice we Francji.

  Jednak głównym celem jest osłabienie Europy ekonomicznie.

  Walka mocarstw trwa, dlatego leje się krew.

 • Robert on 20 listopada 2015

  Leonardo, dziękuję za miłe słowa.

 • Itakdalej on 24 listopada 2015

  UE wykorzystuje terroryzm by stworzyć superpaństwo

  Ostatnie zamachy w Paryżu sprawiły, że Unia Europejska niespodziewanie „obudziła się”. Niestety nie możemy tu powiedzieć, że nasi politycy są ślepi, gdyż wszystko to, co dzieje się w związku z napływem imigrantów i terrorystów do Europy, zostało dokładnie zaplanowane. Teraz po prostu przyszedł czas na zrealizowanie pewnych planów.
  Zagrożenie terrorystyczne sprawia, że ludzie zgodzą się na wszystko w obawie przed utratą życia swojego lub swoich bliskich. Jest to coś zupełnie normalnego – ludzie chcą żyć w spokoju, ale źli terroryści na to nie pozwalają. Niestety nasi rządzący sprytnie to wykorzystują i działają na prostej zasadzie – stwórzmy problem i wprowadźmy rozwiązanie.
  Wielokulturowa Unia Europejska dosłownie przekształca się w superpaństwo, tzw. Stany Zjednoczone Europy. Terroryści z Państwa Islamskiego tylko ułatwiają zrealizowanie tego planu. Musi być przecież jakieś zagrożenie z zewnątrz aby wyjaśnić ciemnemu ludowi dlaczego zatwierdzenie nowych przepisów (ograniczeń) jest konieczne.
  Unia Europejska planuje utworzyć jedną silną armię. Mieszkańcy naszego kontynentu zgodzą się na to, ponieważ musimy chronić się przed inwazją islamskich terrorystów. Dzięki tej armii będziemy mogli wzmocnić zewnętrzne granice UE. Układ z Schengen może ostatecznie upaść, ponieważ politycy zgodzili się także na wzmocnienie granic wewnętrznych oraz zaostrzenia kontroli dla wszystkich obywateli. Ewentualnie część krajów wchodzących w skład Schengen może zostać wykluczonych.
  Skoro w Unii Europejskiej istnieje realne zagrożenie ze strony islamistów z ISIL, pojawiła się nawet propozycja utworzenia europejskiej agencji wywiadowczej. Stwierdzono, że współpraca pomiędzy wywiadem poszczególnych państw jest nieefektywna i należy stworzyć jedną agencję, która obejmowałaby całą UE.
  Ostatnio coraz częściej mówi się także o konieczności ograniczenia dostępu do broni palnej. Unia Europejska, podobnie zresztą jak Stany Zjednoczone, chce zatem rozbroić społeczeństwo i pozbawić nas wszelkich praw. Kilka dni temu zatwierdzono już odpowiednie przepisy. Jest to oczywiście celowe – jak dobrze wiadomo, gdy broń jest legalna to każdy może wejść w jej posiadanie, lecz gdy dostęp do niej zostanie ograniczony, wtedy tylko terroryści będą mogli ją zdobyć. Jest to zresztą poprzedzone badaniami, że przestępcy mimo wszystko mogą zakupić broń palną na czarnym rynku.
  Wszystko to składa się w niebezpieczną całość. Plany utworzenia superpaństwa o nazwie Stany Zjednoczone Europy nagle przyspieszyły. Politycy korzystają z tego, że społeczeństwo czuje się zastraszone przez terrorystów, których przecież sami wpuścili na nasz kontynent wraz z tzw. uchodźcami. Teraz zgrywają wielkich bohaterów i nagle postanawiają walczyć z zagrożeniem, które napływa do Europy nieprzerwanie od dłuższego czasu.

  Autorstwo: John Moll

 • Sylwek Jon on 25 stycznia 2016

  Bardzo ciekawy artykuł… najbardziej zastanowiło mnie flagi… i nie dawały mi spokoju te cyfry na nich. Pierwsza 11.5 a druga 11.3 o ile druga symbolizuje zamach w Paryżu z 11 listopada to ta pierwsza nie pasuje… Nie dawało mi spać. W końcu znalazłem odpowiedź. 11 kwietnia 2011 roku był przeprowadzony atak terrorystyczny w Mińsku (Białoruś) w metrze… i to wszystko wyjaśnia. 3 listopada raczej nie był przypadkiem

 • Sylwek Jon on 25 stycznia 2016

  Reasumując 11.05 oznacza/symbolizuje że zostanie przeprowadzony ATAK TERRORYSTYCZNY (data ataku Białoruś Mińsk 11.05.2011) druga stanowi wyznacznik DATY ZAMACHU W PARYŻU (03.11.2015) Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.