Globalny, satanistyczny świat

Globalny świat

Ustawa IPN, która wzbudziła tyle kontrowersji i stała się przyczyną wielostronnej nagonki na Polskę jest tylko pretekstem użytym w znacznie większej, mającej globalne znaczenie sprawie.

Wieloaspektowo zagraża ona wielu rządzącym, tym padołem łez socjopatycznym gronom i spiskom, mogąc ujawnić zbyt wiele oczywistych, lecz starannie skrywanych dotąd PRAWD.

Oto one:

1. Obie wywołane i szeroko finansowane przez satanistyczne lobby wojny światowe, były wyłącznie zainicjowane i prowadzone przez rzeszę niemiecką (zwaną Cesarstwem Rzymskim narodu Germańskiego lub inaczej Braci w Wierze w Lucyfera ).

Były one tylko częścią większego planu przejęcia kontroli nad światem, przez satanistyczne NWO. Ogłoszony przez naczelnego satanistę, masona 33 stopnia Alberta Pike plan trzech WŚ, miał doprowadzić do hegemoni satanistów nad światem.

Jest naturalnie nadal w realizacji ….

2. Sataniści satanistami, ale tak naprawdę liczył się wyłącznie globalny, korporacyjny biznes i totalna depopulacja zbyt dużej liczby biednej ludności zamieszkującej Europę oraz tej, która temu rozwojowi mogłaby w przyszłości zaszkodzić.

Wojny były jak dotąd idealną realizacją ww. celów, do tego bardzo silnie zadłużały państwa narodowe biorące w nich udział.

II WŚ miała zetrzeć w pył zbyt niewygodne tym planom żyjące ze sobą nacje Słowian i Żydów oraz liczne mniejszości.

Do realizacji tych celów użyto dwukrotnie bezrozumnych, biorobotycznych Niemców. Natomiast Interesów korporacyjnych pilnowali już inni powszechnie służący satanistycznemu hegemonowi i mamonie najemnicy, mający wiadome pochodzenie, zajmując najwyższe stanowiska w SS i na samych szczytach niemieckiej władzy.

Hitler był natomiast kolejnym satanistycznym pomiotem zawsze tego samego ROT- awirusa i naturalnie przeżył wojnę.

3. W ten sposób wymordowano setki milionów ludzkich istnień po obu stronach konfliktu, starannie i zgodnie z misternie realizowanymi satanistycznymi planami, niszcząc przy tym miejsca będące sercem dawnego narodowego porządku tych państw.

4. W tym miejscu PiS-owski pomysł ubiegania się przez Polskę o niemieckie reparacje, byłby tak naprawdę wymierzonym nie w Niemcy, które są obecnie jedynie obywatelską korporacją, spółką z o.o. realizującą swoje plany na terenie Niemiec, ale byłby ciosem w samo serce satanistycznego, globalnego przemysłowo chemicznego kartelu, który to właśnie tymi sposobami od dawna realizuje swoje satanistyczne plany przejęcia totalnej władzy, nie tylko w UE, ale i na całym świecie.

5. To dlatego miedzy innymi taki medialnie rozgrywany i stale podgrzewany rejwah, uczyniono między desperacko zgodnie żyjącymi Żydami i Polakami, bo poróżnienie nas i obrzydliwe pomawianie Polaków o liczne zbrodnie na Żydach, starłoby na proch asertywne, wspólne dążenie o wojenne odszkodowania w licznie rozgrywanych i podjudzanych wzajemnie, specjalnie ku temu celu aranżowanych konfliktach.

Tak więc za środki wszechwładnego kartelu uczyniono między Polakami i Żydami, zarzewie wzajemnego gniewu i nienawiści, bo to się znacznie bardziej na przyszłość opłaca, niż wypłacenie Polakom i w tym polskim Żydom reparacji za ogromne wojenne zniszczenia.

6. Znów więc wszystkie strony wojennego konfliktu wystąpiły skrycie przeciwko Polsce, Polakom, chichocząc w duchu, że doprawdy doskonale się ten spisek rozwija i to Polacy zapłacą kolejny raz, tym razem Żydom za wojenne zniszczenia i wspólny wyrządzony obu narodom przez satanistów HOLOKAUST.

7. Kolejnym aspektem tej sprawy starannie przemilczanym tym razem przez Żydów jest lista, którą IPN planuje opublikować, na której będą podane wszystkie możliwe dane osobowe wraz z pochodzeniem więziennej obsługi obozów oświęcimskich.

Ta lista, jak i wiele innych oczywistych i dalej przemilczanych powszechnie faktów, ujawnia całą obrzydliwą prawdę o bezkrytycznym, najemnym wysługiwaniu się wiadomych nacji wszechobecnej satanistycznej władzy, co do tej pory starannie przed światem i nauką ukrywano.

8. Wielu tzw. elytom tego żałosnego grajdołu łez, nadal moralnie, bezkrytyczne służącym całej tej chorej globalizacji, lucyferycznemu ONZ, UE, NWO, czarnej arystokracji, Watykanowi i kartelom wydaje się to jedynym, doskonałym sposobem na udane materialne życie, które pozwala zapomnieć o lawinowo rosnącym zjawisku wszechobecnych trucizn w wodzie, powietrzu, pożywieniu, lekarstwach, o przymusowych sterylizujących i depopulujących ludzkie stada szczepieniach, morderczych chemio i radioterapeutycznych procedurach, powszechnej łże nauce, historii, informacji i powolnym, ale stanowczym cofaniu się w rozwoju …

qrde blade

Formularz z NeTeSFoto: Envanto Elements By NomadSoul1

2 Responses to “Globalny, satanistyczny świat”

 • AdamCRX on 4 lipca 2018

  Wojna będzie zawsze o władzę, wpływy, kontrolę.
  Elektroniczny pieniądz, chipy rfid pomogą władcom zdepopulować tyle ludzi ile będą chcieli.
  NWO, sataniści, prawdziwi władcy Ziemi wyprzedzają ludzkość technologicznie o kilkaset lat.

  Kto podskoczy prawdziwym władcom jest uciszany na zawsze.
  Nic nie zmieniło się od stuleci.
  Np. Phil Schneider, Aaron Russo trochę ujawnili i skończyli żywot bardzo szybko.

 • Tomi on 4 lipca 2018

  Witam, podoba mi sie ta strona i tematytyka, a takze dyskusje, Dziekuje. Chcialbym, wpisujac sie w tematyke artykulu, zapytac najpierw czy ogladaliscie film pt. Photon. Moim zdaniem obraz ten przedstawia satanistyczny wszechswiat.
  Pozbawiony idei Boga. FIlm zaczyna sie bardzo sprytnie – od idei punktu, posiada chytrze wprowadzane informacje, ktore maja przekonac widza, ze ukazuje, z pozycji wyzszosci, jedyny sluszny poglad na powstanie wszechswiata, narodziny zycia i zawiera koszmarna prognoze na przyszlosc. Ciekawe, czy podzielacie moja opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.