Google usuwa z wyszukiwarki nie tylko antyislamskie treści

Google YouTube

Na portalu BreitbartNews.com pojawiły się wywiady z pracownikami Google.

Pracownicy kwestionują lewicowe poglądy, jakie nakazuje stosować korporacja.

W serii wywiadów zatytułowanych „Rebelianci Google”, pracownicy występują pod pseudonimami, ponieważ boją się negatywnych konsekwencji.

W pierwszej rozmowie pracownik o pseudonimie „Hal”mówił o polowaniach i nietolerancji w Google, a także o dyskryminacji na wyższych szczeblach firmy.

Drugi wywiad jest relacją byłego inżyniera Google o pseudonimie „Emmett”, który spędził kilka lat w firmie.

Zemsta Google za publikacje wywiadów może być okrutna dla BreitbartNews.com. Emmett twierdzi, że Google wpływa na klientów Adwords (program Google do tworzenia i sprzedaży reklam) do ściągania reklam z Breitbart i Rebel Media”.

Jednak jest coś ważniejszego:

„Pewna liczba przyjaciół potwierdziła prywatnie, że istnieją wysiłki zmierzające do usuwania z wyników wyszukiwania “nieprawidłowych politycznie (non-PC), antykomunistycznych i antyislamskich artykułów i stron www. W jakim stopniu im się to udało, tego nie wiem”.

Emmett mówi, że osobiście doświadczył lewicowych działań w firmie Google. Planują zakłócić algorytmy YouTube, czyli wyrzucić materiały “nieprawidłowe politycznie” (non-PC) z listy You Tube.

Według Emmetta jest kwestią czasu, kiedy Google zamknie wyszukiwarkę dla Trumpa, Republikanów i prawicowych polityków.

Zgodnie z manifestem James Demore, Emmett mówi o kulturze strachu w firmie, o korupcji, która przeniknęła do kierownictwa wyższego szczebla. Ich zadaniem jest wpłynąć na niższy szczebel kierowniczy i wszystkich pracowników korporacji.

źródło: breitbart.com 

Tłumaczenie: Hubertos

Nasza opinia:

Google jest korporacją, w której udziały mają i bankierzy i finansjera i wszelkiej maści globaliści. Wszyscy oni jak jedna żona pielęgnują poglądy komunistyczne, poglądy czerwonych.

Popierają globalizm, likwidację narodów, jedno państwo, jedną walutę, jedno wojsko.

Mają olbrzymie pieniądze i narzędzia do okłamywania społeczeństwa na olbrzymią skalę.

Jestem przekonany, że dojdzie do sytuacji, kiedy nie znajdziesz w wyszukiwarce Google wielu prawdziwych artykułów o skorumpowanym systemie religijno-politycznym, jakim jest Islam, jak również na wiele tematów religijnych, historycznych, finansowych itd.

Na YouTube wielu blogowiczów, którzy bezmyślnie zaufali korporacji i cały swój marketing oparli na koncie jutubowskim ma potężny problem. Muszą się zdecydować, czy będą mówić kłamstwa i dostawać pieniądze z reklam, czy mówić prawdę i zostaną finansowo na lodzie.

Jutubowskie Google nie wyświetla reklam przy filmach, które używają określonych haseł.

Na wszystkich portalach społecznościowych wielkich korporacji już rozpoczęli akcje „walka z mową nienawiści”.

Jeżeli skomentujesz realia o niebezpiecznym islamie, czy innym temacie, to mogą zamknąć ci konto.

Firmy, które opierają swoje dochody na FB, Google, YouTube, WordPress i innych korporacjach, wcześniej czy później zbankrutują…

Oczywiście pod warunkiem mówienia prawdy o otaczającym świecie.

Jeżeli się sprzedadzą i wezmą udział w okłamywaniu Polaków, to będą pływać w luksusach… ale do czasu.

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: by ALLUM BOKHARI8 

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.