Iluminaci – Tajemnica Rodziny Bush

Iluminaci Bush

Najpierw Prescott Bush sponsorował Hitlera i zarabiał na II Wonie światowej, później jego wnuk George H.W. Bush rozpoczął kampanie nowego systemu finansjery: NWO i mógł brać udział w zamordowaniu prezydenta Kennedy.

Niedawno jego syn George W. Bush, przyczynił się do zniszczenia i zamordowania tysięcy ludzi na WTC. Jako prezydent nigdy nie zareagował na fatalnie toczone śledztwo, nie zabiegał o wyjaśnienie zbrodni.

We wszystkich tzw. rodach, pojawiają się te same oskarżenia: orgie seksualne, pedofilia, handel dziećmi, gwałty, morderstwa.

Bushowie to marionetki, suto opłacane prostytutki polityczne…

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: foto z filmu

One Response to “Iluminaci – Tajemnica Rodziny Bush”

  • sceptyk on 30 listopada 2018

    Jest dobra książka Ludzie z cienia. Historia tajnych stowarzyszeń – John Lawrence która opisuje pod koniec jak rodzina Bushów ukrywała rodziny bankierów które sponsorowały nazistów, oraz była odpowiedzialna za śmierć Kennedy’ego. Skull and Bones łapanka młodych zdolnych studentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.