Iluminaci – Tajemnica Rodziny Bush

Iluminaci Bush

Najpierw Prescott Bush sponsorował Hitlera i zarabiał na II Wonie światowej, później jego wnuk George H.W. Bush rozpoczął kampanie nowego systemu finansjery: NWO i mógł brać udział w zamordowaniu prezydenta Kennedy.

Niedawno jego syn George W. Bush, przyczynił się do zniszczenia i zamordowania tysięcy ludzi na WTC. Jako prezydent nigdy nie zareagował na fatalnie toczone śledztwo, nie zabiegał o wyjaśnienie zbrodni.

We wszystkich tzw. rodach, pojawiają się te same oskarżenia: orgie seksualne, pedofilia, handel dziećmi, gwałty, morderstwa.

Bushowie to marionetki, suto opłacane prostytutki polityczne…

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: foto z filmu

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.