Krew na rękach Rothschildów

Wojna

Jedne źródła podają o bilionach dolarów, inne o trylionach. Nie ma to żadnego znaczenia, jaki jest prawdziwy majątek Rothschildów.

Jedno jest pewne, są najbogatszą rodziną świata. Należą do tzw. międzynarodowej finansjery.

Tak naprawdę, to oni zbudowali system finansowo-kredytowy. Mechanizm kredytu istniał dużo wcześniej, jednak to oni zorganizowali system, stopniowo wykupywali najlepsze przedsiębiorstwa, najlepsze pomysły.

Dzisiaj są centrum decyzyjnym tzw nierządnicy.

Poprzez system finansowo-kredytowy mają wpływy w każdym państwie świata. Jedne zniszczyli, inne skolonizowali, jeszcze inne przejęli na własność.

Od dawna twierdzę, że polityk to jeden z najgorszych zawodów świata.

Dlaczego?

Bo w pewnym okresie kariery, uderzysz w ścianę z napisem: Rothschild. Co oznacza przekupstwo, łapówkę, zdradę. Bez względu na to, czy działasz na rynku lokalnym czy globalnym.

Rothschildowie mają udziały w każdej korporacji. Oddziały korporacji są w każdym państwie. Wykupują wszystko co możliwe, a najlepiej całe branże.

Należy sobie uświadomić, że Rothschildowie mają pod opieką największy bank świata: FED. Mogą drukować każdą ilość dolarów i wrzucić do obiegu.

Być może słyszałeś od uczciwych prawników o lukach w każdym prawie czy to bankowym, cywilnym, handlowym. Luki, czyli tzw. wytrychy, nie są napisane przez nieudolność ustawodawców.

W każdym komputerze, oprogramowaniu, komórce jest tzw. backdoor, czyli tylne drzwi, wejście do twojego komputera, komórki, prywatności.

Tak samo jest w każdym prawie na świecie.

Działa to w ten sposób, że funkcjonuje grupa super opłacanych finansistów. Ich zadaniem jest np. wprowadzić do obiegu trzy tiry dolarów, które Ameryka przywiozła z Syrii, tony złota z Ukrainy…

Dzięki lukom w prawie i wszelkim tzw. kruczkom, wprowadzają do systemu biliony dolarów.

Dlatego korporacje nie tylko amerykańskie są tak potężne, bo mają dostęp do każdej ilości pieniędzy.

Wykupują najlepszych ludzi, najlepsze systemy, najlepsze pomysły. 

To jest przyczyną tak potężnego sukcesu rodziny Rothschild.

Mogą dać ci miliony lub miejsce na cmentarzu.

Tu nie ma pytajnika.

Dla ich idei umiera, ginie miliony ludzi na świecie. Są w stanie zniszczyć każdą osobę, każde państwo, każdą gospodarkę.

Jeżeli znajdziesz się na ich drodze, np. chrześcijanie w Syrii, to zmiotą cię z powierzchni ziemi.

Mają na rękach miliony istnień…

 

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Blood and Goo” (CC BY 2.0) by ssoosay

4 Responses to “Krew na rękach Rothschildów”

 • ISKRA on 21 listopada 2017

  Czy 7 miliardów ludzi na świecie nie może fizycznie unicestwić gangu rotshildow?

 • zmierzamy do NWO on 22 listopada 2017

  @ ISKRA – niestety nie może bo nie ma jedności wśród ludzi, każdy sobie rzepkę skrobie – KASA dla wielu jest najważniejsza i tu już ich Rotszyldowie mają!!!

 • chciec to móc on 27 listopada 2017

  Czy nie mozna ich aresztowac? Przeciez wystarczy zarekwirowac ich posiadłosci zamkni w europie np francji anglii,wystarczy wejsc z wojskiem do city of london corp. i ich aresztowac a potempostawic przed tryubunałem stanu światowym…kara smierci jak nic im sie nalezy

 • Dorota on 21 października 2018

  Jakiś superbohater się przyda :p po drugie są Ci którzy się przyzwyczaili do tego systemu i dla nich dobrze jest jak jest:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.