Niektórzy  ludzie już mają Micro chipy

Chipowanie

Kto chciałby wszczepić sobie mikro chipa?

Niektórzy ludzie bardzo chcą wprowadzić chipa do swojego ciała.

„Jestem gotowa” – mówi Charlene Li, główny analityk grupy Altimeter.

Mała firma z Wisconsin, Three Square Market ogłosiła ​​rozpoczęcie chipowania pracowników. Zaoferowała implantację swoim pracownikom jako wygodę dla nich w celu wyeliminowania identyfikatorów.

Zamiast niego chip jest ich identyfikacją. Mogą również płacić przez chipa za przedmioty zakupione w firmie. 

Charlene Li mówi:

„my kobiety, zazwyczaj nie mamy na zewnątrz kieszeni w ubraniach, więc musimy nosić torebkę, w której mamy: kluczyki, telefon i inne rzeczy. Gdybym miała chipa, nie musiałabym nosić tych rzeczy. Wszystko robiłabym przez chipa”.

Czy chipowanie jest bezpieczne?

Należy zgodzić się z tymi poglądami w jednym wymiarze: wygoda, szybkość, łatwość obsługi. Każdy z nas chciałby płacić, kupować, przechodzić identyfikacje w kilka sekund. I taką wygodę i szybkość umożliwiają chipy.

Jednak… gdyby korporacje, rządy obsługujące chipy były uczciwe, to można uznać ten gadżet za świetny krok cywilizacyjny.

Jednak prawda jest dużo trudniejsza.

Niewłaściwe zachowanie, pogląd, komentarz na temat władz, ich poczynań, może spowodować zablokowanie chipa. W takiej sytuacji jesteśmy bezbronni. Kiedy pod chipa podepniemy całą naszą identyfikacje personalną, zawodową, bank, historię choroby, to po wyłączeniu chipa nie istniejemy.

To są potężne negatywy używania jakichkolwiek chipów, gadżetów, które chcą przejąć kontrolę nad naszym życiem.

Bardzo łatwo można wyobrazić sobie następującą sytuacje:

osoba zachipowała całą swoją rodzinę…

Szybko jest obsługiwana w sklepach, w bankach, na poczcie, na lotniskach.

Jednak nagle ktoś z rodziny choruje. Ma nowotwór. Medycyna ma do zaoferowania śmiercionośną chemioterapie.

Rodzina dowiaduje się o lekarzu, który leczy naturalnymi terapiami: wlewy dożylne z witaminy C, amigdaliną i innymi skutecznymi substancjami. Wyleczalność ma bardzo wysoką.

Rodzina udaje się do lekarza.

Kiedy przychodzi do zapłaty przez chipa za produkt i usługę, system wykrywa, że produkty nie są na liście leków korporacyjnych, a lekarz nie ma autoryzacji korporacyjnej medycyny.

Płatność zostaje zablokowana.

Nie ma płatności, nie ma produktów, nie ma efektów wyleczenia nowotworu.

Kiedy system wykrył, że mąż i żona korzystają z alternatywnych lekarzy, że w kilku miejscach próbują zapłacić za nieautoryzowane produkty, blokuje konto bankowe.

Rodzina nagle nie może spłacać kredytów, nie ma za co kupić jedzenia… nie ma pieniędzy…

Wyjaśnienie sytuacji trwa tygodnie… miesiące, a bank upomina się o raty kredytowe…

Dlaczego tak się stało?

Ponieważ w przeszłości, w przypływie wiary w reklamy, w otaczający system, rodzina zaszczepiła się i przekazała swoje życie w ręce niezidentyfikowanego systemu.

System głaszcze cię po głowie, jeżeli wykonujesz jego nakazy, kiedy myślisz tak jak nakazuje, kiedy chodzisz w odpowiednie autoryzowane miejsca.

Kiedy wykryje twoją samowolność, blokuje twoje konto.

Nie ma już gotówki, nie ma dokumentów papierowych, nie ma historii choroby w teczce papierowej.

Wszystko jest w systemie komputerowym, który został zablokowany.

Powyższa historia jest tym co czeka ludzkość, kiedy wyeliminują gotówkę, kiedy narzucą nam numery identyfikacyjne, kiedy zaoferują jedno konto, w którym mieści się całe nasze życie, cały nasz byt.

To będzie początek systemu niewolniczego o jakim mógł pomarzyć Hitler czy Stalin…

Edycja i tekst: Robert Brzoza

Tłumaczenie: Hubertos

Fragmenty tekstu z: infowars.com

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Tokyo Fall 2013” (CC BY-ND 2.0) by ChrisDancy

3 Responses to “Niektórzy  ludzie już mają Micro chipy”

 • hansi on 4 sierpnia 2017

  Dobre, warto kolportować, tłumaczyć bydełku, że wrota rzeźni już tuż-tuż :)
  ALE…
  Niezbyt szczęśliwe wydaje mi się podanie przykładu „raka”..
  Owszem, przykład doskonały i w 100% trafny, bo TAK będzie, włącznie z zablokowaniem wypłacania emerytury, co MNIE czeka za parę latek, gdy np. ODMÓWIĘ jakichkolwiek „szczepień”, a za kilka lat BĘDĄ „szczepienia”, nie tylko noworodków i dzieci, ale i ludzi starych, w celu ich szybszego wykończenia, przecież to logiczne..).
  Bydełko jest uczulone przez masywna propagandę Radziwiłłów, Posobkiewiczów, „profesorów” Radzikowskich i innych Brydaków, że to „teorie spiskowe” i przestanie natychmiast czytać, gdy dojedzie do miejsca, gdzie pada hasło „szczepienia”, albo „medycyna alternatywna”. Jakiś INNY przykład należy tu podać obrazowo, a zacząć można już od np. braku opłaconego „abonamentu” RTV :)
  Albo po prostu zwykłej awarii TECHNICZNEJ systemu, co zdarza się coraz częściej, a afera goni aferę :)
  Ale i tak – obawiam się, że wołamy na puszczy…
  Zresztą – PRZEPOWIEDNIE są przepowiedniami, NIE po to, żeby zapobieganie wykluczyło ich spełnienie :)
  Muszą się po prostu spełnić…
  I opisana w nich przyszłość – po prostu nas czeka i nie ma zmiłuj, ani przebacz, hej 😀 …
  Pozdrawiam serdecznie.

 • Marcjan on 4 sierpnia 2017

  Kobiety lepiej jak nosicie te duże torebki. Przynajmniej macie się czym bronić! Żadnych chipów. Nie możemy się na coś takiego zgodzić. Będą mieli wtedy nad nami pełną kontrolę jak nad chomikami w klatce. Coś powiemy nie tak po ich myśli to zablokują chipa i nie istniejemy, nic nie kupimy, nie zapłacimy rachunków, nigdzie nie pojedziemy. Po prostu umrzemy z głodu. A o to im chodzi. Iwigilacja totalna i kontrola tego co robimy!

 • mloo on 5 sierpnia 2017

  dobry tekst

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.