W jaki sposób globaliści planują depopulacje?

death

Postanowiłem opublikować artykuł, który będzie nie do przełknięcia dla większości Polaków. Wiem, jest bardzo kontrowersyjny, ale sprawdziłem źródła pochodzenia materiałów i wydają się wysoko prawdopodobne. Artykuł jest analizą współpracy Watykanu z profesorem John Schellnhuber, który ma bardzo kontrowersyjne poglądy. Opowiada się za… depopulacją ludności i wprowadzeniem rządów NWO.

Niesłychaną sprawą jest dlaczego Watykan zatrudnia i współpracuje z takimi naukowcami?

W religii jest ten sam problem, jaki istnieje w polityce. Jeżeli wierni danego kościoła zgadzają się na wszystko, potakują, nie myślą, nie sprawdzają doktryn w Biblii, to powstają odstępstwa.

Ten artykuł jest przestrogą dla Kościoła Katolickiego i jego wiernych, aby zadawać pytania w wielu ważnych sprawach.

Tekst ukazał się na prestiżowej stronie naturalnews.com.

Watykan popiera depopulacje?

Zwolennicy depopulacji podejmują kolejne kroki do eliminacji sześciu miliardów ludzi na ziemi, w celu dostosowania planety do jej zasobów i wytrzymałości.

Tym razem, sposób wyludniania może być aprobowany przez Watykan. Profesor John Schellnhuber został wybrany jako przedstawiciel watykańskiej grupy do spraw klimatu.

Jego kandydatura jest bardzo kontrowersyjna. Jakiś czas temu powiedział, że planeta jest przeludniona o co najmniej sześć miliardów ludzi.

Watykan ma wydać oficjalną deklarację Kościoła na poparcie radykalnego wyludnienia w imię „nauki i ulepszenia klimatu.” „Encyklika, ukaże się 18 czerwca w Watykanie”, donosi Breitbart.com.

Schizofrenia Schellnhubera

Schellnhuber marzy o „Planetarnym Trybunale” umacnianym przez „Konstytucje Ziemi”, które sprawowałyby władzę nad każdym narodem i rządem na świecie. Jest on zwolennikiem wszechmocnego, koncentrującego się na poprawie klimatu światowego rządu, który będzie rządził planetą. Opowiada się za „dyktaturą pod pretekstem naukowym”.

Uważa, że globalna demokracja może być zorganizowana wokół trzech podstawowych działań, a mianowicie:

 • Konstytucji Ziemi – będzie górować nad Kartą Narodów Zjednoczonych i ustanowi pierwsze zasady w dążeniu ludzkości do wolności, godności, bezpieczeństwa i stabilności;
 • Rada Globalna – byłaby to grupa osób wybieranych bezpośrednio przez wszystkich ludzi na ziemi, gdzie przynależność nie jest ograniczana geograficznie, religijnie, kulturowo.
 • Planetarny Sąd – będzie ciałem prawnym, ponadnarodowym, otwartym dla niesprawiedliwości, zwłaszcza w odniesieniu do naruszenia Konstytucji Ziemi.

Schellnhunber jest przekonany, że nowy światowy rząd może stworzyć „wolność” dla ludzkości, z nowym Planetarnym Sądem prowadzonym przez Trybunał Konstytucji Ziemi, który deklaruje, że planeta może posiadać tylko miliard ludzi.

A co z pozostałymi 6 miliardami ludzi? – (dopisek Rober B.)

Nowa konstytucja ziemi będzie opierać się na globalnym rządzie, który może nakazać zagładę miliardów istot ludzkich w celu „ratowania klimatu.”

Co ma zawierać encyklika papieska?

„W encyklice na temat środowiska, oczekuje się, że papież zatwierdzi, iż eksploatacja zasobów ludzkości planety przekroczyła naturalne granice ziemi”, pisze –  The Guardian.

Gubernator Jerry Brown mówi, że Kalifornia ma zbyt wielu ludzi, a to oznacza, że populacja Kalifornii musi być znacznie zmniejszona.

Watykan i Jerry Brown połączą wysiłki z innymi zwolennikami depopulacji, jak Bill Gates, który kiedyś powiedział, że szczepionki mogą przyczynić się do zmniejszenia liczby ludności na świecie o 10 do 15 procent.

W jaki sposób dokonuje się depopulacji?

Według Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Kenia, organizacji finansowanej w części przez UNICEF, szczepionki podane młodym kobietom zawierały chemikalia sterylizacji.

Inne szokujące doniesienia pochodzą z miasteczka w Meksyku. 75% dzieci, którym podano szczepionki zostały hospitalizowane lub zmarły. 

Ponieważ jesteś jednym z celów globalnej depopulacji, na pewno chcesz zwiększyć świadomość, jak ten proces może być zrealizowany.

Jeśli chodzi o depopulacje, istnieją dwa podejścia uznane przez globalistów:

 • Powolny efekt wyludnienia. Metoda ta skupia się na tajnej sterylizacji za pomocą szczepionek, darmowej pigułki antykoncepcyjnej oraz działania edukacyjne, które próbują przekonać kobiety do nierodzenia dzieci. Chodzi o to, aby powoli populacja się zmniejszała. Można nazwać to „bez przemocy” drogę do stopniowego zmniejszania populacji.
 • Szybki efekt wyludnienia. Metoda ta polega na strategii szybkiego zabijania, aby zasadniczo zamordować miliardy ludzi, obwiniając za to na przykład aerozolową broń biologiczną (Ebola). Wprowadzenie agresywnych wirusów nowotworowych w szczepionkach, globalna wojna nuklearna, celowe zrzuty broni EMP które niszczą sieci energetyczne, i tak dalej. To są oczywiście bardziej nikczemne, podłe próby wyludniania, które wchodzą w skład globalnego morderstwa na masową skalę.

Metody „powolnego wyludniania” funkcjonują od 1970 roku. Ich skuteczność jest słaba.

W związku z powyższym, globaliści widzą siebie jako „współczujących ludzkości”, powołując celowo program depopulacji i zapobiegając w ten sposób katastrofalnym, niezamierzonym wyludnieniom globalnym, jak na przykład śmierć po katastrofalnym załamaniu globalnego ekosystemu. W taki sposób uzasadniają tajne programy sterylizacji w szczepionkach.

Innymi słowy, usprawiedliwiają się w ten sposób, że depopulacja czyli morderstwo sześciu miliardów ludzi, to droga do miłości i ochrony ekosystemu!

Zabijanie jednej osoby nazywa się morderstwem. Zabijanie sześć miliardów ludzi nazywają „ratowaniem klimatu.”

W jaki sposób to zrobić, aby społeczeństwo się nie zorientowało?

To łatwiejsze niż myślisz. Można wypuścić wirusa w publicznym miejscu np. na lotnisku. Stamtąd wirus rozmnoży się i rozprzestrzeni na cały świat, powodując powszechną śmierć i wyludnienie. Jednocześnie umożliwiając kontrole nad populacją i rządami państw, jak: kwarantanny przymusowe, ograniczenia w podróży, szczepienia przymusowe, punkty kontrolne na drogach.

Jest to rodzaj idealnego modelu państwa policyjnego i daje rządom uzasadnienie do wprowadzenia medycznych chipów RFID.

To fakt, że wojsko w USA już dawno opracowało i przetestowało wirusowe bronie biologiczne, aby potencjalnie wykorzystać je jako broń wojenną.

O ile umowy międzynarodowe twierdzą, że takie badania zostały porzucone, to tylko głupiec wierzy w te puste obietnice. W rzeczywistości, badania są jedynie przesunięte w stan ukryty, finansowane z „czarnych budżetów.”

Obecnie rząd Stanów Zjednoczonych posiada szczepy wirusów, które mogą zdziesiątkować (słowo „zdziesiątkować” oznacza zabić 1 na 10, tak na marginesie, to nie znaczy, „wyeliminować”), ludzkość w mniej niż rok czasu. Może to być „przypadkowo/celowo” wypuszczony wirus w dowolnym miejscu na świecie bez wcześniejszego uprzedzenia.

Oczywiście, jeżeli planujesz wypuścić śmiertelny wirus aby zdziesiątkować ludzkość, należy najpierw sprawdzić, czy wszystkie elity globalistów otrzymały szczepionki przeciwko wirusowi. Te szczepionki będą produkowane bez rtęci, aluminium, formaldehydu i MSG, które można znaleźć w szczepionkach dostępnych na rynku, co czyni je znacznie bezpieczniejsze.

Ludzie pozostawieni są sami sobie.

W tym scenariuszu, zgadnij, kto będzie mógł przetrwać?

Ludzie, którzy używają ziół leczniczych, mieszkają na wsi i odżywiają się zdrowo, czy osoby nie mające wiedzy o przekrętach, połykające propagandę światową? 

źródło: naturalnews.com

Tłumaczenie: Kasia B. Edycja: Robert Brzoza
.
. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. O papieskim poparciu NWO, fałszywego ocieplenia klimatu, globalizmu piszą nawet włoskie dzienniki. Zapraszam do kolejnych informacji w artykule „Papież Franciszek dołączył do wyznawców religii Globalnego Ocieplenia?”

Formularz z NeTeSPhoto credit: hansvandenberg30 / Foter / CC BY

19 Responses to “W jaki sposób globaliści planują depopulacje?”

 • Szogun ho no tu on 17 czerwca 2015

  Bardzo „mocny” ten artykuł.Teraz rozumiem skąd się nagle ostatnio wziął wirus Mers.Oni ciagle cos wynajdują w swoich laboratoriach zobaczycie ze za rok będzie wirus Srers,Kers potem Fers itd. Oczywiście sugerują nam szczepienia.Nadejdzie czas że będziemy dostawac mandaty za brak szczepień a wostatecznosci będą nas chcieli szczepić siłą.To się nazywa „faszyzm” i dzieje się to na naszych oczach.

 • Michał on 17 czerwca 2015

  Mogłbys Robert przyblizyc cos o tym szczepieniu ktore wybiło 75% dzieci w Meksyku? Z gory dziekuje.

 • Robert on 17 czerwca 2015

  Odsyłam do artykułu na stronie – https://www.naturalnews.com/050075_Vatican_climate_science_world_depopulation.html

  To jest od nich info.

 • Michał on 18 czerwca 2015

  Dzieki za info. Tam jest napisane, ze na 52 zaszczepione dzieci 2 zmarlo a 37 trafilo do szpitala. Szok.

 • piotr on 19 czerwca 2015

  Polecam filmy serii Zeitgeist. Na początku trudno uwierzyć ale jednak dużo rzeczy się pokrywa

 • damian on 19 czerwca 2015

  ktos chyba sie naoglądał za dużo filmów si-fi. wtedy bedą zyć ci,ktorzy maja pilnowac planety,czyli z tych tzw instytucji – Konstytucja Ziemi,Rada Globalna,Planetarny Sąd a reszta ludzi pojdzie w odstawke i bedą umierac poprzez takie dezycje o depopulacji. wtedy świat sie przewróci do góry nogami a ci co maja zyc to beda żyli. nie ma takiej opcji zeby głowy poszczególnych państw sie na to zgodzili. tak jak usa czy rosja. predzej putin sam wysadzi w powietrze tych ktorzy chcieli by to zrobic.. świat sie na to zgodzi.. paranoja i to nie przejdzie nigdy

 • Kulov on 1 lipca 2015

  Damianie, przykro mi to pisać ale myślałem podobnie- że nie da się tego ukryć, nie zgodzą się na to itp. Im więcej czytałem tym więcej łączyło się w całość. Smiałem się z teorii spiskowych, że tyle ich jest, a potem odkryłem, że wszystko się łączy w jedną całość. Teraz nie myślę „jeśli to nadejdzie „tylko kiedy? Głowy poszczególnych państw to elementy układu kolego. Jedyne we wszystkim pocieszenie to, że jest Większy Plan niż to co uknują ludzie i demony- i w tym jedyny ratunek.

 • Adam on 29 lipca 2015

  rządzą jankesi, KKK, mordują kogo chcą, gdzie chcą, wciąż dla kolejnych idei, np; demokracja, chodzi oczywiście o władzę, no i depopulacja, wszystko dookoła jest przez nich sterowane, chemtrails, HAARP, cały ten syf, bo jak wiadomo to ludzie chorzy psychicznie

 • lunarna on 29 lipca 2015

  Jedynie Putin nie podporządkował się depopulacji dlatego możni robią wszystko żeby go ośmieszyć, sponiewierać, zrobić z niego potwora odpwiedzialnego za wojnę, która jest nieunikniona.

 • arthurgordon on 26 października 2015

  Klawisz -to więzień z wyboru.Superrząd musiałby tkwic w jakimś cholernym kokonie.Zboczeńców i „wizjonerów” jednak nigdy nie zabraknie.

 • Alekx on 7 listopada 2015

  To nic odkrywczego dla ludzi w temacie, proponuję obejrzeć lotnisko w Denver, z lotu ptaka i od wewnątrz jak również od podziemi i kto w okolicy tego lotniska skupuje posiadłości. Artykuł fajny dla nowicjuszy ja szukam dalej i pozdrawiam.

 • biznescafe on 26 grudnia 2015

  Takie informacje budzą niepokój. Ostatnio nowo wybrany minister środowiska (PiS) zainteresował się smugami samolotowymi tzw. Chemtrails. Od razu zaczął być wyśmiewany z tego powodu. Wydawać by się mogło że osoba wybierana na to stanowisko jest na tyle kompetentna, że jeżeli budzi to jej niepokój to faktycznie coś jest na rzeczy.

 • Halina on 29 stycznia 2016

  Ludzie nie wierzą w te sprawy które tu są opisane ale w końcu uwierzą tylko że za późno ta. zagłada zbliża się wielkimi krokami . Wystarczy przyjrzeć się jak leczą lekarze , trzeba do nich ciągle chodzić i do Apteki oczywiście a żeby człowiek był wyleczony to już pobożne życzenie i marzenie ściętej głowy — to jest straszne .

 • Daniel on 8 kwietnia 2016

  Najważniejsze, to uczyć się historii. Bo kto nie zna przeszłości, nie zrozumie teraźniejszości. Nie dać sobie wybrać mózgu, wątpić i podejrzewać. Mieszkam na wsi, więc łatwiej mi odpowiednio dobierać jedzenie. Pije głównie wodę, używam ziołowych herbat z roślin, które sam zbieram. Niestety konopi nie wolno uprawiać, a to bardzo fajna używka. 😉 Nie dajmy się zabić po prostu. Peace for all.

 • Artur on 21 kwietnia 2016

  Do Haliny: straszne to jest to :” trzeba do nich ciągle chodzić i do Apteki oczywiście a żeby człowiek był wyleczony to już pobożne życzenie i marzenie ściętej głowy”. Proponuję spróbować wziąć życie i zdrowie we WŁASNE ręce. Proponuję publikacje Słoneckiego-oczywiście z rozwagą i rozsądkiem ,trochę ruchu, optymalnego jedzonka i można wiele zmienić – w każdym wieku. A lekarze i apteki nigdy do końca nie wyleczą bo wtedy stracą klienta i źródło dochodu- prawda stara jak kapitalizm. Pozdrawiam

 • Jola on 4 lutego 2018

  Ja już teraz rozumiem, że rak to najlepsza metoda na wybicie miliardów ludzi. Mogliby jednak bardziej humanitarnie to robić. Powolne umieranie i patrzenie miesiącami, jak się męczy bliski człowiek i męczenie się razem z nim to metoda okrutniejsza od zabicia go w kilka sekund. Życzę tym decydentom tego samego, co przechodzimy teraz my. Amen.

 • Marcin on 5 sierpnia 2019

  A kto będzie utrzymywał tych wszystkich wazniakow te elity, które przeżyją???? Który rząd pozwoli sobie na zabicie swoich niewolników?

 • Shaman on 14 marca 2020

  03.2020 korona wirus …..

 • Aśka on 4 maja 2020

  Bardzo by chcieli, ale to nie takie proste. Broń biologiczna zabija głównie młodych ludzi, taki jest jej cel (poborowych) i bardzo krótko działa, no i jak młodzi wymrą, to kto na nich będzie robił? Sztuczna epidemia – 6 mld trupów na raz? Dopiero skażenie i prawdziwa cholera na całe lata, też bez sensu. Wojna nuklearna – skażona gleba i woda na dziesiątki lat. Najbardziej prawdopodobna jest sterylizacja szczepionkowa i chyba do tego to zmierza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.