Wodogrzmoty Małe – uwaga na satanistyczne treści

 wodogrzmoty

Współczuję dzisiaj rodzicom małych dzieci. Wybrać dla nich odpowiednie bajki, to ciężka walka. Bo jak wytłumaczyć małemu dziecku, że ta bajka, którą uwielbia połowę przedszkola, połowę szkoły jest satanistyczna?

Dawniej było łatwiej.

Dziecko bez kontroli rodziców z pełnym zaufaniem mogło oglądać: Bolka i Lolka, Pszczółkę Maję, Misia Uszatka. Dzisiaj rynek dziecięcych kreskówek przejął Hollywood, Disney i inne korporacje, które w dziwny sposób promują: znaki okultystyczne, wróżby, zwracanie się do demonów, seksualne dewiacje.

Pewnego dnia postanowiłem o piątej po południu oglądnąć bajkę. Na jednym kanale puszczali disnejowską kreskówkę. Nie wiadomo z jakiej przyczyny pokazali… erekcję psa.

Czy powinniśmy takie rzeczy lekceważyć?

Wodogrzmoty małe

Ostatnio bardzo popularna jest bajka Wodogrzmoty Małe. Dzieci ją uwielbiają. Wystarczy jednak przyglądnąć się kreskówce, aby zauważyć znaki z religii egipskich, starożytnych, które wielbiły szatana pod różnymi symbolami i wymyślonymi bożkami. Teraz te same symbole coraz natrętniej pojawiają się w bajkach.

Najbardziej ulubionym symbolem w religiach satanistycznych, w masonerii, u iluminatów jest oko horusa. Drugim uwielbianym jest trójkąt z okiem w różnych postaciach. Trzecim cyfra „666” pod różnymi schowanymi przekazami. Zazwyczaj zatopiona w scenerii bajki, filmu.

Mamy przykład Wodogrzmotów małych.

Bajka powstała wyraźnie z dwóch względów:

 • aby ocieplić wizerunek iluminatów/masonów i przyzwyczajać dzieci do satanistycznych znaków: oko horusa, piramida.
 • zaakceptować żydów chazarskich – często pojawia się gwiazda bożka remfana (gwiazda pięcioramienna).

Satanizm jest dla ludzi

Oczywiście. Możesz to wszystko zbagatelizować, powiedzieć, że to brednie, wymysł, że dzieci na to nie reagują, tylko wybierają same wartości. Zapewne argumentacją można byłoby spisać całą książkę.

Tylko… nie miej później pretensji do całego świata, kiedy dziecko wyrośnie na młodzieńca, pannice i nagle będzie bardzo łatwo wchłaniać czy więc uwielbiać: wywoływanie duchów, oobe, new age, muzykę popularyzującą satanizm.

Musisz wiedzieć, że ten rodzaj hobby, ten kręg hobbistyczny nie jest zabawą. Oferuje znacznie szerszy wachlarz doznań, jak: wyuzdany, przypadkowy seks, problemy psychiczne, narkotyki, odejście od podstawowych wartości, lekceważenie/plucie na rodziców, nietolerowanie Boga, wyniosły charakterek itd.

Musisz brać pod uwagę, że to właśnie twoje dziecko będzie ofiarą korporacyjnych przekazów. Porównałbym to do szczepionek. Wiele z nich powoduje autyzm, ale nie zapadają na nią wszystkie zaszczepione dzieci.

Czy zaryzykujesz i zagrasz w rosyjską ruletkę?

Podejmiesz takie ryzyko?

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Pobierz bezpłatną publikację o międzynarodowej finansjerze: „Oni znali prawdę” – LINK

Formularz z NeTeSFoto: YouTube.com

19 Responses to “Wodogrzmoty Małe – uwaga na satanistyczne treści”

 • Piotr Marek on 8 kwietnia 2016

  Przepraszam, ale mała uwaga. Oglądałem „Gravity Falls”, i z tego co widziałem symbole takie używane są tam przez „czarne charaktery”, antagonistów, tych, co przeszkadzają głównym bohaterom. Jak to ma coś promować, jak się podświadomie przedstawia to jako zło? Poza tym kreskówkę zdjęto po dwóch sezonach, w finałowym odcinku Billy „piramida z okiem” został zniszczony jako główny wróg. W komunistycznych filmach antagoniści mieli cechy kułaków oraz tych, których chciał system ośmieszyć. Jak tutaj ma to promować iluminatów, skoro są tam przedstawieni jako wrogowie? Gdyby tak było, to by raz, animacji szybko nie zdjęto, a dwa, bohater taki byłby pozytywny. Tam mamy na odwrót. Prawdopodobnie animacja była politycznie niepoprawna, i szybko ją zdjęto, albo jej twórca chciał zrobić celowo coś kontrowersyjnego aby było o nim głośno, przegiął i to zdjęto. PS Na logu Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej też mamy podobny symbol.

 • Robert on 8 kwietnia 2016

  Nie śledzę bajek.
  Artykuł napisałem pod wpływem siostrzenicy dzieci, które uwielbiają tę bajkę i nie są w stanie oderwać od niej wzroku.
  Zobacz ile jest czarnych charakterów w Disney, ile zabawek tego typu jest kupowanych.

  To, że ty tak odbierasz fabułę bajki, to nie znaczy, że robią to samo dzieci.
  To co działa na dzieci niekoniecznie na dorosłych, dlatego należy je chronić.

  Najciekawsze jest to, że sam usprawiedliwiasz twórce bajki… to jest niebezpieczny mechanizm akceptacji tego bajzlu.

  Polecam patrzeć na przekaz pod kątem dzieci i fascynacji złym charakterem, który może być odczytany jako „cool”.

 • leszek on 8 kwietnia 2016

  Panie Robecie to nie że czarna charakteru w DisneyTaki jast postep .Zapraszamy pana do Poznania i wyglosi referat Ja panu to zagwarantuje tataki był JEZIORANSKI

 • Piotr Marek on 9 kwietnia 2016

  Każda organizacja zawsze ma jakiś cel polityczny, i dla iluminatów nie są to znaczki, ale konkretne reformy. Rewolucja ich miała obalić tradycyjny, autorytarny model władzy, w Europie oparty o ideę boskiego pomazańca. Pokazywanie znaczków niezrozumiałych dla dzieci mijałoby się z celem. Proponuję zająć się poważnym tropieniem propagandy ich ideologii w filmach i bajkach między wierszami metodami krypropropagandy, a nie ordynarnego wywalenia na wierzch, które może dać efekt odwrotny od oczekiwanego.
  Jeżeli chce się kolega zająć poważnie tropieniem iluminatów w produkcjach dla dzieci, to polegam wziąć na widelec film „Rocky i Łoś Superktoś”. Przesłanie zgodne z ideałami ich rewolucji plus masa krypto propagandy:
  1) Dobrzy są demo liberałami, źli zwolennikami dyktatury;
  2) Źli są mieszaniną carskich Rosjan i pruskich konserwatystów, nacjonalistów niemieckich (w XIX wieku walczyli z żydokumuną, żydomasonerią, zboczeńcami, iluminatami, dewiantami, jakobinami, karbonariuszami, etc. i ich rewolucjami politycznymi);
  3) Demoliberalizm (docelowa ich ideologia) politycznie poprawny jest ukazany jako absolutne dobro, sprzeciw wobec demoliberalizmu jako zło.
  4) To co postrewolucyjne jest dobre, a to co opozycyjne wobec tego złe
  To cztery takie przykłady zrealizowane elegancko bez żadnego głupiego symbolu oka albo piramidy. To jest skuteczna i niebezpieczne krypto propaganda, a te wszelkie wywalone na wierzch niezrozumiałe znaczki to amatorszczyzna. Za czasów Józefa Stalina za taką amatorkę miało się ochrzan, bo skuteczny przekaz stosuje krypto propagandę a nie ordynarną amatorkę. Jaki się osiągnie cel bombardując kogoś niezrozumiałymi znaczkami? Żaden! Jaki się osiągnie cel przedstawiając swoje ideały jako dobro a tradycję podświadomie przedstawi jako zło? Wszystko! I o to tu chodzi.

 • Robert on 9 kwietnia 2016

  @Piotr Marek

  Jeżeli dla Pana znaki satanistyczne nie stanowią problemu, to mamy całkowicie odmienny punkt widzenia.
  Dla mnie to jest podstawa kwestia.

  P.S. Wszystkie komentarze, które mają przekleństwa lub obrażają autora są automatycznie usuwane.

 • Karolina on 27 maja 2016

  Zgadzam się z p. Robertem w 100 %. Jestem mamą 10-letniego chłopca. Od jakiegoś czasu opowiadał mi o tej bajce, że wszyscy w klasie to oglądają. Nie mamy w domu tv, synek oglądał tę bajkę na komputerze. Muszę szczerze przyznać, że pobieżnie spojrzałam raz , czy dwa, kiedy oglądał bajkę. Nie zdawałam sobie sprawy o czym ona jest. Pewnego dnia synek inspirowany bajką założył sobie zeszyt -jak jego kolega z klasy. Kiedy zobaczyłam to co narysował bardzo się zaniepokoiłam. Były to właśnie znaki satanistyczne. Tknęło mnie wówczas aby bliżej przyjrzeć się bace. Włos mi się na łowie zjeżył, że takie treści serwowane są dzieciom. Dzieci często nie zdają sobie sprawy ze znaczenia symboli i bezkrytycznie je kopiują. Każdy kto ma pojęcie o wymiarze duchowym wszechświata zdaje sobie srawę jakie to jest niebezpieczne. Niestety coraz więcej demonicznych zabawek i bajek zalewa nas i nasze dzieci. Rodzice bądźcie czujni.

 • Kucyk on 3 sierpnia 2016

  Jak tu żyć? Jak powołać nowe życie do tego bajzlu?

 • Ewa on 15 sierpnia 2016

  Wszystkie bajki Disneya są fatalne, tandetne i nie przystaje do polskiej kultury….. dziwię się, że mają fanów. Problem wywoływania duchów zawsze był atrakcyjny dla gówniarzy, zazwyczaj z nadmiaru wolnego czasu. A symbole. …ludzie normalni jak słyszą o masonach, stopniach wtajemniczenia to z politowaniem pukają się w czoło. Grupa dorosłych idiotów zachowujacych się jak gowniarze którzy nigdy nie byli na obozie harcerskim. ….. smutne to i niewiarygodne.

 • Daniel on 16 sierpnia 2016

  Moje dzieci również rysowaly symbole z tej bajki Co więcej – wiedzialy ze oko w trójkącie jest na banknocie $ i powiedzialy ze to jest symbol Iluminati przy czym nie potrafimy wyjaśnić skąd znaja to slowo

 • Mariusz on 20 marca 2017

  ,,Najbardziej ulubionym symbolem w religiach satanistycznych, w masonerii, u iluminatów jest oko horusa. Drugim uwielbianym jest trójkąt z okiem w różnych postaciach.’’
  Tak Pan napisał… Hmmm… Przypuszczam,że nie zainteresował się pan tym symbolem ani przez chwilę. Coś gdzieś zostało usłyszane, resztę można sobie dopowiedzieć jaki to zły symbol, znak itp. Ale… Chwileczkę. Odrobina chęci i jeszcze mniej czasu i wszystko wygląda inaczej… Dlaczego? Już wyjaśniam. Posiłkuję się wiedzą zaczęrpniętą z Wikipedii, ale również z moich wspomnień. Dawno temu, w czasach gdy lekcje religii odbywały się tam gdzie ich miejsce, tzn w kościele, zakonnica prowadząca owe lekcje często nam dawała rysunki do pokolorowania i wklejenia do zeszytu (działo się to w czasie kilku pierwszych klas podstawówki). Na wielu z nich (chodzi mi o rysunki) Bóg wyobrażany był właśnie jako oko wpisane w trójkąt, często z odchodzącymi od niego promieniami…
  Wyjaśnia to między innymi wikipedia:
  ,,Oko opatrzności (również wszystkowidzące oko) – symbol oka otoczonego przez promienie światła lub glorii, zwykle zamknięte w trójkącie. Jest czasem interpretowane jako symbol oka Boga pilnującego ludzi.(…)
  Oko opatrzności jest często odczytywane jako artystyczne wyobrażenie Boga przedstawione w postaci piktogramu składającego się z otwartego oka wpisanego w trójkąt równoramienny, z którego boków widoczne są promienie.(…)
  Symbol w obecnej formie pojawił się po raz pierwszy na zachodzie w XVII i XVIII wieku ale symbole wszystkowidzącego oka mają swoje źródło w mitologii egipskiej i symbolu oka Horusa. XVII-wieczne obrazy oka opatrzności czasami pokazują je w otoczeniu obłoków. W późniejszym okresie symbol oka w zamkniętym trójkącie zaczął być postrzegany jako symbol Trójcy świętej w religii chrześcijańskiej.(…)
  W Polsce oko opatrzności głęboko wrosło w świadomość odbiorców jako symbol boskości.
  W Pszczynie przy ul. Ratuszowej znajduje się kamienica Pod Okiem Opatrzności, która swoje miano zyskała tego symbolu umieszczonego na jej fasadzie. Motyw ten znajduje się również na fasadach polskokatolickiej świątyni św. Kazimierza i kościoła św. Jana Jerozolimskiego w Poznaniu, na ołtarzu wielkim w parafialnym kościele św. Wojciecha w Jeleśni, na ołtarzu w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Górznie, nad ołtarzem w kościele parafialnym pw. św. Jana Nepomucena w Sipiorach, w kościele parafialnym pw. Ducha Św. w Zambrowie, a także w kościele Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej i kościele Marcina Lutra w tym samym mieście oraz w kościele ewangelicko-reformowanym w Zelowie, jak również w kościele w parafii św. Floriana w Brwinowie.
  Oko opatrzności widnieje na herbie i fladze Radzymina. Historia herbu sięga początków XVIII wieku, gdy miasto zostało zagrożone przez zarazę morową. Po jej wygaśnięciu mieszkańcy uwierzyli, że w tych trudnych dniach opatrzność boża czuwała nad miastem, co wyraziło się dość łagodnymi skutkami epidemii. Oficjalnie herb Radzymina został zatwierdzony 3 października 1936.”
  Jak widać symbol ten nie jest symbolem satanistycznym (a właściwie nie tylko, bo jeszcze masoni, iluminaci i kościół rzymskokatolicki)…. Chociaż ciężko znaleźć pośród wielu innych symboli satanistycznych ten omawiany tutaj przeze mnie…

 • Robert on 20 marca 2017

  Mariusz,

  przykro mi, ale wikipedia nie jest prawdziwą kopalnią wiedzy.
  Znaczenie lepiej, jak Pan poszpera w wiedzy organizacji satanistycznych, jak masoneria.

  Oko opatrzności, to oko horusa.
  Ktoś wsadził to do religii katolickiej.
  Katolicy nie protestują, bo wierzą we wszystko co im podsunął.
  Nie tylko oko horusa, ale wiele doktryn ma katolicyzm niezgodnych z Biblią.
  Tylko kto by czytał Biblie…

 • Kamila on 6 kwietnia 2017

  Oko jorusa nie jest tym samym co oko opatrzności. Znaki satanistyczne często przypominają te chrześcijańskie – celowo. Oko horysa jest takie jakby przymrużone a oko opatrzności jest otwarte. Trojkat chrześcijański nie jest taki jakby szpiczasta w górę a chrześcijański ma długa podstawe

 • Robert on 6 kwietnia 2017

  Kamila

  idea jest taka sama zarówno w kk jak i innych organizacjach satanistycznych.
  Wiem, że mamy tendencję do usprawiedliwiania wszystkiego.
  Proszę raczej pomyśleć w drugą stronę: dlaczego kk wprowadziło oko horusa pod postacią oka opatrzności.
  KK powstało w czwartym wieku, religie egipskie duuużo wcześniej.
  Więc kto był pierwszy?
  Kto od kogo kopiował?

 • Julia on 11 sierpnia 2017

  Przepraszam bardzo ale moim zdaniem to jest jedna z najleszy kreskówek jakie znam i jesli chce ja pan oceniac po scenach wyrwanych z kontekstu to raczej jest to nie fair. Nie jest to satanistyczna kreskówka bo bohaterzy walcza z demonem bo wiedza ze jest zly a w każdej kreskówce są czarne charaktery i moim zdaniem to jest dobre bo istnieje tez zlo i nic pan na to nie poradzi. Obejrzał pan choć jeden odcinek? Bo gdyby tak zobaczyłby pan jak wspaniala i pelna tajemnic jest ta kreskówka. Ma ona rowniez wiele morałów i pouczeń i mowi o rodzinie i o fakcie ze nigdy nie mozna jej opuscic. Ta kreskówka jest po prostu orginalna a nie jest kolejnym podrobionym gniotem a to ze pokazane są w niej elementy z innych religii ( nawet jesli) to ugh vo w tym zlego??? Kazdy wie ze istnieja tez inne religie i zawsze beda istniec! I prosze nie zrażać ludzi do tej kreskówki skoro nawet jej pan nie zna!

 • Robert on 11 sierpnia 2017

  Tak, Julia masz rację, gdyby zrobili typowo satanistyczną bajkę, to nie miałaby swojego efektu.
  Problem polega na przemycaniu do normalnego świata, satanistycznych znaków.
  Efekt jest taki, że fani stoją murem za ich strategią… nazywa się to biały satanizm.

 • Mateusz on 13 września 2017

  https://m.youtube.com/watch?v=fZVVEtcGWQ8

 • Natalia on 2 czerwca 2018

  Panie Robercie, ten serial powstał w ogóle, bo reżyser Herisch czy jakoś tak miał stworzyć dla Disneya serial. Pomyślał czym on się interesował gdy był młody i stworzył serial o kosmitach (bo to go interesowało, archiwum X i takie tam). Ponadto głównymi bohaterami są bliźniacy, bo on sam ma bliźniaczkę.

 • Mateusz on 17 lipca 2018

  no w sumie po dłuższym czasie bronienia tej kreskówki, jestem jednak za nieoglądaniem tego

 • Samuel on 27 października 2018

  Moim zdaniem problemem jest wiek widza, kreskówka jest fajna, ale trzeba umieć ją zrozumieć i wyłapać podprogowe informację które są w niej ukryte (dzieci tego nie potrafią), można na nią spojrzeć z kilku stron i zobaczyć co promuje od skrajnie dobrych rzeczy do skrajnie złych, dorosła osoba jest sobie w stanie wytłumaczyć walkę dobra i zła i że te symbole dodają charakteru kreskówce, ale dziecko widzi tylko fajne znaki które są tam pokazane i dość mocno zaznaczone. Osobiście uważam że bajka jest fajna, ale nie jest przeznaczona dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.