WTC: amerykańska demokracja pielęgnuje kłamstwa, oszustwa, zbrodnie

world trade center

Od 11 września 2001 roku, minęło wiele lat, a my dalej nie znamy prawdy.

Powstało dziesiątki filmów, setki domysłów i opinii na temat terrorystycznego ataku w Nowym Jorku.

Co tam zdarzyło się naprawdę?

Czy kiedykolwiek dowiemy się prawdy?

Oficjalnej, nigdy. Chyba że powstanie nowa era jakości politycznej, epokowa zmiana systemowa, porzucenie wiekowych kłamstw historycznych, ekonomicznych, medycznych, politycznych.

Ale do tego daleka droga.

Jest tak dużo pytań, wątpliwości i nieprawidłowości, że aż mury krzyczą do polityków: „kłamcy, oszuści, zbrodniarze”. W normalnym, uczciwym kraju, rząd podałby się do dymisji, a sąd skazałaby wielu urzędników państwowych na karę więzienia.

To jest kolejny dowód na przecenianie USA, jako praworządnego i godnego naśladowania kraju. Takie porównania, o przykładnej amerykańskiej demokracji, zdarzają się nawet znanym, uczciwym dziennikarzom.

Ameryka dla wielu osób jest niezrozumiałym krajem. Z jednej strony sławetne sądy, które ścigają bezprawie, z drugiej strony wiele niewyjaśnionych zbrodni. Jest to o tyle zastanawiające, że na ich temat pytania same cisnął się do ust zwykłemu zjadaczowi chleba.

Dlatego trudno zrozumieć, „elitarną” masę polityczną, po najlepszych prywatnych uczelniach, nie dostrzegającą nieprawidłowości w prowadzonych śledztwach.

Problem zrozumienia mechanizmów panujących w Ameryce jest bardzo prosty. Dostrzega się tylko te afery, które dotyczą małych rzeczy lub są mało ważne z punktu politycznego czy ekonomicznego. Duże sprawy, nigdy nie zostały dokładnie zbadane, poczynając od morderstwa na prezydencie Kennedym, poprzez WTC, morderstwa uczniów w szkołach, a kończąc na Bostonie. Niestety, ale USA jest bardzo korupcyjnym krajem, porównywalnym do PRL, ZSRR czy wielu innych dyktatorskich krajów.

Rząd i politycy amerykańscy żyją schowani za fasadą uczciwości. Od lat propagowana jest wolność i swoboda, ale tylko w tych dziedzinach, które są priorytetami, jak seks, homoseksualizm, narkotyki itd. W wielu stanach narkotyki są zalegalizowane. Bardzo szybko stanie się tak w całym kraju.

Może pomyślisz, że to wszystko przypadek i niedoskonałość demokracji. Jest to częsty argument wszelkich potakiwaczy i kłamców medialnych. Demokracja nigdy nie była doskonałym systemem. Służy tylko i wyłącznie cwaniakom politycznym. 

Po analizie mechanizmów panujących w polityce światowej, dużo łatwiej zrozumiemy morderstwo w Smoleńsku na polskiej elicie 10 kwietnia 2010 roku. Satelity amerykańskie dokładnie nagrały obraz zaistniałej katastrofy, ale my nigdy nie zobaczymy zdjęć. Znakomitym argumentem przeciwko Rosji byłoby pokazanie światu zdjęć ze Smoleńska. Całkowicie obnażyłoby zbrodnie rosyjską, w którą wierzy większość Polski.

Taki jest główny przekaz nowego filmu „Smoleńsk”.

Wtedy zjednoczenie Europy przeciwko Putinowi byłoby bardzo łatwe. Mieliby argumenty do rozpoczęcia wojny światowej pomiędzy Rosją, a demokracją amerykańską. Dokonaliby to o czym marzą, czyli rozpoczęcie wojny, zrujnowanie krajów i narzucenie systemu NWO.

Ten zabieg przeprowadzili po drugiej wojnie światowej. W Bretton Woods narzucili obecny system finansowo-kredytowy całemu światu. Dzięki temu przez tyle lat sprawują kontrolę nad gospodarkami świata.

Tylko jest problem. A co jeżeli Putin tego nie zrobił?

Jeżeli jego i Tuska zadaniem było matactwo ?

USA pada na kolana, kończy się okres amerykańskiego panowania nad światem. Za niedługo wykluje się nowe mocarstwo światowe.

Czy po zmianie warty, poznamy prawdę o World Trade Center? 

Dla przypomnienia przedstawiam dwa filmiki, które dają dużo do myślenia:

.
. . Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

Formularz z NeTeS„WTC” (CC BY-NC-ND 2.0) by Henrique Oscar Loeffler

One Response to “WTC: amerykańska demokracja pielęgnuje kłamstwa, oszustwa, zbrodnie”

 • Piotr Tom. on 31 października 2016

  Witam serdecznie :)
  Sprawdziłem wiele filmów, na ten temat, zamachu dokonała finansjera i rząd USA. Nie było żadnych terrorystów. Trzeba umieć naprawde świetnie latać, być zawodowym pilotem, żeby tak precyzyjnie uderzyć. Już conajmniej połowa społeczeństwa amerykańskiego wie (nie wierzy) wie, co zrobił im własny rząd . . . . .

  Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.