Zobacz, jak sztuczna inteligencja zabija

sztuczna inteligencja

Miniaturowe drony przeprowadzają atak z milimetrową precyzją.

Na filmie pokazany jest symulowany atak na mężczyznę, którego sztuczna inteligencja namierzyła przez internet i zabiła:

Film został opublikowany przez kampanię Stop Killer Robots, międzynarodową koalicję, która ma na celu zakazanie autonomicznej broni.

Grupa chce, aby ONZ uchwaliła przepisy zabraniające rozwoju tego rodzaju technologii, czyli sztucznej inteligencji zdolnej do precyzyjnego zabijania.

„Pracuję w AI od ponad 35 lat. Potencjał, jaki może przynieść ludzkości ta technika jest ogromny, nawet w samoobronie, ale umożliwienie maszynom wyboru zabijania ludzi, będzie niszczycielskie dla naszego bezpieczeństwa i wolności. Tysiące moich kolegów naukowców zgadza się, że mamy taką możliwość, aby zapobiec przyszłości, którą właśnie widzieliście” – mówi Stuarta Russella z University of California w Berkeley”. 

Doskonale wiemy, że ani ONZ, ani żadna inna organizacja nie ma takich uprawnień do zakazania produkcji i używania autonomicznej broni.

Ten punkt był szeroko omawiany na spotkaniu grupy Bilderberg we Włoszech, który odbył się na początku czerwca 2018 roku.

Jeden z punktów programu brzmiał:

 4 – Sztuczna inteligencja, czyli jak najszybciej wprowadzić sztuczną inteligencję, co wiąże się z pełną kontrolą nad ludzkością.

Prace nad sztuczną inteligencją trwają od lat.

Ma posłużyć do całkowitej kontroli ludzkości, jak i do precyzyjnej eliminacji przeciwników systemu.

Nikt tego nie zatrzyma, chyba że ten system karmiony bankierskim kredytem, runie w ognistą przepaść i takie projekty nie będą miały źródła finansowania.

źródło: killuminati.pl

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: Envato Elements By digitalstormcinema

3 Responses to “Zobacz, jak sztuczna inteligencja zabija”

 • Jan123 on 21 czerwca 2018

  Nie ma czegoś takiego jak sztuczna inteligencja.
  Są programiści, algorytmy (sieci neuronowe itp.) i maszyny wykonujące polecenia.

 • Robert on 21 czerwca 2018

  Jan123

  sztuczną inteligencje nazywamy np. latającego robota, który wykryje poszukiwaną twarz i zlikwiduje bez ingerencji człowieka.
  Nie mówimy o sztucznej inteligencji, która sama myśli i podejmuje decyzje.
  Do takiego poziomu, nigdy nie dojdą.

 • agat on 25 czerwca 2018

  czipy z kropelką rycyny to najlepszy sposób na wyłączenie każdego niegrzecznego osobnika w precyzyjny sposób. Lub takiego, który już swój limit czasu osiągnął.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.