Żydzi w polskiej polityce

jude

Dostajemy informacje z różnych źródeł o żydowskim pochodzeniu polityków, artystów, historyków, dziennikarzy. Niewątpliwie reprezentacja żydów pochodzenia chazarskiego w Polsce jest liczna.

Czy stanowią dla nas zagrożenie?

Należy zawsze mieć w pamięci projekt „Judeopolonia”. Żydzi przed wojną chcieli zepchnąć Polaków do roli drugorzędnej, podobywatela. Planowali przekształcić Rzeczpospolite w Judeopolonie, czyli państwo żydowskie. Są to fakty potwierdzone przez historyków.

Na szczęście ponieśli porażkę.

Po zniesieniu komunizmu żydzi chazarscy ponownie przejęli władzę w Polsce. Wielu polityków z pierwszych stron gazet ma żydowskie pochodzenie.

Nie mam nic przeciwko żydom asymilującym się z narodem polskim, którzy są polskimi patriotami i budują niezależną Polskę.

Jednak należy wziąć pod uwagę fakty historyczne. Organizacje żydowskie sponsorowane są z Izraela i z żydowskich rodzin bankowych. W 1902 roku od międzynarodowej finansjery (Rothschild) dostali około 400 mln dolarów na zbudowanie w Polsce Judeopolonii.

Są jedną z nacji, która w każdym zakątku świata perfekcyjnie organizuje społeczność. Razem stanowią potężną siłę. Obliguje ich do tego Talmud.

Te wszystkie fakty zmuszają nas do myślenia. Powinniśmy odkrywać pochodzenie polityków, dziennikarzy i innych zawodów, następnie weryfikować ich zachowania. Nie każdy żyd działa przeciwko Polsce i Polakom. Jednak z racji swojego pochodzenia jest potencjalnym zagrożeniem dla Polski.

Poniżej przedstawiam filmik, który sugeruje żydowskie pochodzenie znanych osób w Polsce. Nie jestem w stanie sprawdzić autentyczności drzewa genealogicznego wymienionych osób. Zdecydowałem się opublikować ten filmik, ponieważ większość z tych osób zdradziło Polskę i pielęgnuje układ okrągłego stołu. Traktuję film jako treść informacyjną, a nie obwiniającą, ponieważ nie mam żadnych dowodów na to, że autorzy filmu dokonali skrupulatnych badań nad pochodzeniem wymienionych osób.

Warto się jednak zastanowić na weryfikacją polityków pod względem ich pochodzenia.

Być może będzie to dla nich bat na dochowanie patriotyzmu.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”420″]

.
. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie chcesz stracić na inwestycjach? Chcesz dowiedzieć się co będzie z rublem, frankiem, dolarem? Nie wiesz jak założyć e-biznes? => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeSPhoto credit: jasoneppink / Foter / CC BY

13 Responses to “Żydzi w polskiej polityce”

 • Piotr on 3 lipca 2015

  tu nic nie trzeba sprawdzać, oficjalnie w spisie ludności przed 89 widnieją ich stare nazwiska.

 • Piotr on 3 lipca 2015

  morderca szynukowycz, stoltzman czy sam wielki lejba kohne

 • Matt on 3 lipca 2015

  ja tam nic nie mowie , ale rokita nawet ubiera sie jak Żyd

 • Jarek on 5 lipca 2015

  „Znam twój ucisk i ubóstwo –
  ale ty jesteś bogaty –
  i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
  a nie są nimi, lecz synagogą szatana.”

  Trzeba zawsze miec na uwadze to ze sa to zydzi chazarowie, lud z pochodzenia tureckiego ktory przyjal judaizm 600lat po Chrystusie, nie maja nic wspolnego z zydami sefadryjskimi(biblijnymi)
  Oczywiscie trzeba ich miec szczegolnie na oku z racji ich haniebnej roli w histori Polskiej.Niestety ale Polska za swoja tolerancje wobec tej nacji zaplacila ogromna cene.

 • Gutek on 9 lipca 2015

  Ci na filmie to przecież tylko „delegacja” znana i wybierana do władz naczelnych w Polsce.
  Teraz zejdzcie na województwa i powiaty zobaczycie ich TYSIACE .
  Dlaczego na filmie pominięto Episkopat POLSKI ?
  I jeszcze nie wszystko ,bowiem trzeba przygladnac się w Polsce RODZINOM MIESZANYM a w nich okaze się ,ze już CZYSTEJ KRWI POLSKIEJ BARDZO MALO !
  Czy to dobrze ?
  Niech każdy zapyta w swej rodzinie NAJBLIZSZYCH .

 • Ewa on 31 lipca 2015

  Witam Pana Panie Robercie i wszystkich przebudzonych
  O tym kto jest żydem w rządzie polskim czytałam wcześniej ale najgorsze jest to, że Polacy ciągle śpią. Jak o tym mówię moim znajomym i rodzinie to patrzą na mnie twierdząc, że opowiadam jakieś bajki. I właśnie to mnie najbardziej przeraża, że chyba większość Polaków ciągle śpi .
  Oby nie było za późno jak się przebudzą. Młodzi zamiast walczyć o swoją ziemię o swój kraj (bo to Polska ziemia) wyjeżdżają za granicę. I właśnie o to im chazarom chodzi aby młodych przepędzić a starych wytępić

 • pan Boguslaw on 8 lutego 2016

  Naprawde to nie sa juz Zarty ! normalnie wszedzie w biurach Zydzi,teraz juz wiem kto zyd bo wydzieraja sie tacy nieprzyjemni ze SZOK a Polke zaraz poznac mila uprzejma pomocna,NO naprawde trzeba cos ztym zrobic.Klocili przecie nas z Rosjanami a Rusek to najstarszy brat Polaka,dotego Ukraine wybrali nam na przyjaciela jak TO Bialorus Polaka Przyjaciel {biala jak bialy Orzel,wszystko co biale to dobre dla Polaka} a zydzi przeciez niesa biali, o jejku tak niemoze byc dalej.Dotej pory pani Grossdorfer nazywa sie {wielowieyska prawdziwa zydowka )czemu jej nikt niezwolni ?

 • Emilek on 8 lutego 2016

  Pani Ewo tak tak zgadzam sie w 1000% naprawde dotego najfajniesze dziewczyny polki madre wszystko prawie w Angli ,ja pochodze ziemi radomskiej to w szkole mialem same blondynki polki dziewczyny takie wspaniale ,a biurach przewaznie zydzi siedza nieprzyjemne nieumianawet wytlumaczyc niczego,TRZEba ztym zkonczyc napuszcze ruskow na serio,Co trzeba zrobi obudzic sie ztego POtwornego snu.

 • franz on 1 marca 2016

  „Nie mam nic przeciwko żydom asymilującym się z narodem polskim, którzy są polskimi patriotami i budują niezależną Polskę” a czy tacy istnieją?, może jakiś przykład?

 • Anna on 19 marca 2016

  Pani Ewo,cieszy mnie każdy głos zrozumienia powagi sytuacji a smuci myśl że na ratunek dla Polski już za późno… Ja też nie potrafię przebić się z informowaniem znajomych o groźbie jaka nad nami zawisła, ludzie jak w narkotycznym śnie widzą i wierzą swoim fantazjom,. Najgorsze zaś jest to że judeizacja Polski trwa od bardzo dawna i myślę że jest w końcowej fazie,
  a że we władzach każdego szczebla jest ogrom żydów więc co można poradzić? Nasze pięć minut wolności znowu zamieniono na srebrnymi… Pozdrawiam Panią i Pana Roberta który na tyle spraw otworzył mi oczy….

 • Robert on 19 marca 2016

  @Anna

  Cieszę się, że pomagamy :)

 • Wojs on 31 marca 2016

  Jarosław Kaczyński też ma – z tego co mi wiadomo – pochodzenie żydowskie. Ja akurat go szanuję, ale nie wszystkie jego decyzje mi się podobają. A szczególnie decyzje jego brata. Mam na myśli m.in. decyzję o przerwaniu śledztwa mordu w Jedwabnem, co automatycznie Żydzi wykorzystali do obarczenia Polaków winą za ten mord. nawet bez konkretnych dowodów. Czy nie dała tu o sobie znać lojalność plemienna?

 • bart on 31 sierpnia 2016

  w polsce rzadzi kto chce i jak chce trzeb sie przyzwyczajac do idiotow!! zydzi,,, niemcy,, nawet ostatnio obama jak byl to publicznie ustawial naszego prezydenta ,,, i cisza!!! nasz rzad ;;; to jednen wieki switowy cyrk ,,a w nim same barany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.