Czy Korwin Mikke jest Żydem?

mikke700

W internecie krąży filmik zatytułowany „Janusz Korwin Mikke przyznaje się do swojego żydowskiego pochodzenia”.

Filmik jest o tyle ciekawy, ponieważ wywołuje różne emocje. Jedne osoby nie wierzą w pochodzenie żydowskie Janusza Korwin Mikke, inne uwierzyły…

Czy Korwin Mikke jest Żydem?

Zauważ co powiedział Korwin Mikke:

„My Aszkenazim, to my jesteśmy ten naród żydowski”.

Kim są Aszkenazim?

Aszkenazim to Żydzi aszkenazyjscy. Pochodzili z Francji, Niemiec i Wschodniej Europy. Słowo „aszkenazyjski” pochodzi od hebrajskiego określenia „Niemiec”.

.
The Universal Jewish Encyklopedia tak pisze:
„Pierwotne znaczenie Ashkenaz i Ashkenazim w języku hebrajskim brzmi Niemcy [państwo] i Niemcy [naród]. Ojczyzną starożytnych przodków  Niemców jest Media, biblijny Ashkenaz…Chazarowie często nazywani byli Aszkenazim… Około 92% wszystkich Żydów lub około 14.5 mln to Aszkenazim”.

Żydzi aszkenazyjscy to Chazarowie, Mongołowie, Azjaci, którzy masowo przechodzili na judaizm. Przybyli z terenów Azji.

Powyższe zdanie wyciągnięte z kontekstu wskazuje na żydowskie pochodzenie Janusza Korwina Mikke. Przypomnę tylko, że Aszkenazim są – Rothschildowie.  

Czy to prawda?

Zobacz teraz całą wypowiedź:

filmik usunięto

 

. . Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

Form by (e)NeTes


38 Responses to “Czy Korwin Mikke jest Żydem?”

 • Jakub on 17 grudnia 2014

  Witam, ewidentnie na filmiku słychać(w pełnej wersji), że JKM cytuje tę swoją kochankę żydówkę. Wycięty tylko fragment zmienia całkowicie przekaz – tak właśnie materiały kroi rządowa telewizja w celu manipulacji. Nie rozumiem tylko skąd ta hipoteza, która wciąż się powtarza mimo wniosku: Powyższe zdanie !wyciągnięte z kontekstu! wskazuje na żydowskie pochodzenie Janusza Korwina Mikke.
  Pozdrawiam.

 • Krzysztof on 17 grudnia 2014

  JKM uważa się za cybernetyka dlatego mówiąc coś podaje źródło i w ten sposób trudno jest z nim rozmawiać.

 • adon on 17 grudnia 2014

  Nie wiadomo czy sie w duchu identyfikuje z żydostwem, ale na pewno płynie w nim żydowska krew.Łatwo to sprawdzićbadają krew.Kosz w USA coś 500zł. Myślę że 80-90 % ludzi na świeczniku w Polsce ma takie mieszane pochodzenie.Widać to gołym okiem i słychać.To nic dziwnego,miliony obywateli pochodzenia żydowskiego żyły wsród nas i się razem mieszali.Powinniśmy się cieszyć.Polska to jest drugi kraj na świecie,po Izraelu, gdzie żyje tak dużo obywateli z domieszką żydowskiej krwi.Żydowska krew i polski duch to jest potęga.Może ruszyć góry z posad.A dopiero się rozpędza.Mimo trudności.Mimo plucia na prawo i lewo.

 • Michał on 17 grudnia 2014

  Co za różnica, równie dobrze mógłby być murzynem, liczy się podejście do tego co jest „normalne”. Szkoda że jest tak mało podobnych mu osób.

 • sceptyk on 17 grudnia 2014

  Dlatego jak już to tylko Ruch Narodowy i Krzysztof Bosak, Marian Kowalski, może to i prości ludzie liderzy, ale Polacy.
  https://rgrunholz.wordpress.com/2014/12/11/od-globalizmu-do-narodow/

 • sceptyk on 17 grudnia 2014

  adon@ Tylko że o to chodzi że Twoi starsi bracia w wierze, gardzą „głupimi polaczkami”, ponieważ wiedzą z pokoleń kim są, nawet jak nie podobni do żyda, jasne włosy niebieskie oczy. Ale zostali poinformowani że mają takie pochodzenie. Natomiast dużo ludzi Polaków ma wymieszaną ich krew, tylko że w przeszłości ich drzewo genealogiczne gdzieś się wymieszało, nawet bardziej przypominają żydów z wyglądu niż Ci co wiedzą, że nimi są. Tyle że poprzez zawiłość losu ich pochodzenie zostało zapomniane, różne rodziny zastępcze, domy dziecka, uwielbienie żydów do romansów i zdrady(nie oszukujmy się oni lubią mieć wiele kochanek) jednak nie uznają po ojcu takiego dziecka, tylko po matce. Co nie zmienia, że i tak geny ich zostały przekazane Polskim dzieciom.
  Czasem nawet walczą takie osoby ze swoimi krewniakami żydowskimi, nie wiedząc że też mają taką krew w Sobie. Krew królewska smocza to zerówka, ponoć Jezus taką miał i potomki Abrahama. Dlatego nadaje się dla wszystkich ludzi przy transfuzji krwi. Potem są inne odmiany krwi, Semici mają podobną Arabowie , Palestyńczycy, Izraelici bodajże RH+ tam przeważa. Tak więc po tych mieszanych stuleciach, co nikt nie wie kto jest naprawdę kto, a krąg grupa żydów syjonistów, poza ortodoksyjnymi co się rozpoznała, atakuje wszędzie poza zagranicą Polaków, Naród Polski. Jako swoich wrogów, bandytów, jest skończonymi idiotami, to tak jak by Polonia z Chicago atakowała Polaków, bo mogą być żydami. Ich problemem jest to, że nie chcą żyć w Izraelu, tylko mieszkają w Polsce, a nie dają Polakom uszanowania, tylko uważają się za lepszych od nich. Zapomnieli, że żaden Naród na świecie, nie uratował tyle żydów co Polacy, normalni żydzi powinni być za to wdzięczni do końca życia, że obcy im zupełnie Naród za nich walczył.
  Ale oni tylko patrzą na to co im się opłaca, niszcząc nawet swoich, gdy nie mają pewności co do pochodzenia.

 • Piotr on 17 grudnia 2014

  Dodajmy, że JKM lobbuje za GMO. Nie widzi w nim nic złego… ciekawe czy sam też nim karmi… Januszek może być sztuczną opozycją… taka bomba z opóźnionym zapłonem…

 • adon on 17 grudnia 2014

  Ale w Ruchu Narodowym u góry też same mieszańce.Każdy mieszaniec powinien zrobic obowiązkowo badanie krwi i zlożyć przysięgę na wierność Polsce i jej interesom.I zgodzić się na to, że gdy zdradzi Polskę, to można bezkarnie na nim dokonać kastracji.

 • adon on 17 grudnia 2014

  sceptyk@ To jest badanie krwi na poszukiwania korzeni genealogicznych. https://www.obdna.pl/ustalanie-pochodzenia

 • Michał on 17 grudnia 2014

  Widzę, że ten portal trochę jest lepszy od gazety wyborczej. Zaczyna się tak samo, czyli zdanie wyciągnięte z kontekstu, niekorzystny komentarz i już wszyscy wszystko wiedzą. A na końcu filmik bez cięć. Nawet propagandy Pan nie umiesz siać?

 • adon on 17 grudnia 2014

  Piotr@ JKM wysługuje się lichwie.Zrobiłby z nas jeszcze większych niewolników niż jesteśmy.Kapitalizm z głową tak,wypaczenia nie.

 • HKW on 17 grudnia 2014

  Potwierdzam. Trafna wypowiedz.

 • Robert on 18 grudnia 2014

  Pomyśl Michał chwilę.
  Korwin Mikke przez wiele grup opozycyjnych oskarżony jest o pochodzenie żydowskie.
  Oczywiście takie pochodzenie nie skreśla go, jeśli nie służy żydowskim rodzinom bankowym.
  Jeżeli jest z nimi spokrewniony, to nic nie nie zrobi dobrego dla Polski.

  Ten filmik, udowadnia, że Korwin Mikke opowiada, co jego kochanka żydówka sądzi na tematy historyczne.
  Ja osobiście nie znam nikogo, kto nie jest żydem a ma kochankę żydówkę.
  Oczywiście to może być przypadek, ale nie musi.

  Wiesz dlaczego przegrywamy od ponad 25 lat?
  Ponieważ ślepo patrzymy w oczka wodzom partyjnym. Jeżeli coś zrobią złego to sami to tuszujemy i usprawiedliwiamy ich.
  To jest zła droga.

  Nie ma wyjścia, musimy postawić na PiS, Korwina czy inną opozycje. Każdy z nich jest umoczony. I o tym należy mówić.
  Każdy musi wiedzieć, że oni niczego nie zmienią, jeżeli my ich do tego nie zmusimy.
  Dlatego każde ich brudy należy pokazać, bo w przeciwnym razie urosną w piórka i pójdą na układy.

 • sceptyk on 18 grudnia 2014

  https://abelikain.blogspot.ie/2014/10/synagoga-szatana-wedug-andrew.html
  Może nie warto patrzeć tylko na krew, bo się może po badaniach okazać że jesteś tym kogo nie lubisz, mając dużo ich krwi. Lepiej wyznawać zasadę jestem tym kim się czuję czyli Polakiem, a nie jakimś Chazarem. Po co wracać do przeszłości jak po tylu tysiącleciach wszystkie Narody są wymieszane, dlatego osoby które uważają się za lepszą rasę, nazywając innych gojami są największymi rasistami i nazistami. To oni są tak naprawdę źli, nie ludzie których próbują zniszczyć poprzez depopulację, nazywając się rasą wybraną, panów, najwyższą.
  Trzeba też pamiętać, że wielu z mądrych żydów ujawniło zbrodnię masońskie, byli to nieliczni sprawiedliwi żydzi którzy sprzeciwili się tym zbrodniczym planom swoich rodaków, mieli dostęp do informacji, mieli moralność i to oni ujawnili plany zniszczenia swoich braci, jednak złych w swych zamiarach. W filmie „zniesławienie”
  https://www.youtube.com/results?search_query=znieslawienie
  też się trafiają tacy sprawiedliwi ludzie, lub w filmie „Hebron moja ziemie” – oba dokumenty
  https://www.youtube.com/results?search_query=hebron+moja+ziemia
  https://www.youtube.com/watch?v=6uxTANxnyi8

 • Arni on 18 grudnia 2014

  Mnie tak naprawdę nie interesuje czyjeś pochodzenie a raczej jego czyny. Niestety wspomniani, w ogromnej większości swoimi czynami pokazują swoje prawdziwe oblicze. I dotyczy to również JKM, robiącemu obecnie wodę z mózgów szczególnie ludziom młodszego pokolenia.

  Robercie, po raz kolejny nie mogę się zgodzić z Twoją przychylnością do PiS, JKM i w ogóle partii politycznych. Sam piszesz, ze każdy z nich jest umoczony, ale namawiasz do postawienia na nich. Jak nie trafiają już do Ciebie merytoryczne argumenty, to może trafią cytaty z Biblii, która się zawsze podpierasz: „Ale mowa wasza niech będzie: Tak, tak; nie, nie; a co więcej nadto jest, to od złego jest.” ,
  „Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach. ”
  Tak więc, jak według tego, można po raz kolejny stawiać na tych ludzi, którzy niczego nie zmienią? Nawet gdyby udało się jakimś cudem pokazać ich wszystkie brudy, to i tak wyprą się wszystkiego twierdząc, ze robili to dla dobra ludzi albo, że jest to zagranie i nagonka konkurencji politycznej.
  My mamy ich do zmiany zmusić? To znaczy w jaki sposób? Współpracując z nimi ?
  I tak z ostatniej chwili, pomimo, że zebrano 2,5 mln podpisów pod referendum mającym na celu zablokowanie prywatyzacji lasów, to późną nocą, po przedstawieniach teatralnych mających odwrócić uwagę od meritum, prawie że przegłosowano prywatyzację lasów https://miziaforum.wordpress.com/2014/12/18/sprzedaz-lasow-pierwsza-transza-to-36-tys-hektarow-lasow-ministerstwo-ma-plan/
  Zrobiono to już zresztą nie pierwszy raz, więc mówienie, ze się ich do czegoś zmusi, to jest demagogia. Są za mocni, by w jakimkolwiek stopniu ulec społeczeństwu. Mają za sobą pieniądze, prawo, media, służby i wojsko a w ostateczności pomoc nowych „przyjaciół”.
  Po raz kolejny mówię, nie tędy droga. Oni tylko czekają na to by walczyć z nimi ich metodami. Niestety walka ta ma z góry ustalonego zwycięzcę.
  Robercie, czy naprawdę nie możesz sobie wyobrazić, że wygrać z nimi można, tylko nie wchodząc z nimi w układy i system (w tym partyjny) jaki nam proponują?

 • Robert on 19 grudnia 2014

  Arni masz dobre chęci, ale jeżeli tak postawimy sprawę, jak Ty mówisz, to nigdy nic nie wywalczymy. Wtedy nas zniszczą, jak nie biedą to chorobami np. GMO.

  Jeżeli wszyscy są w jakiś sposób umoczeni, to należy takich wybrać, którzy chcą zmieniać Polskę, a nie są agentami finansjery.
  To jest najważniejszy warunek.

  Zarówno Korwin czy Jarosław K. mówią wiele rzeczy z sensem. Robią błędy, ale walczą o wiele słusznych spraw.
  Ja ich nie skreślam.

  W Polsce nic nie wywalczysz bez dostania się do sejmu.

  Cytujesz Biblie, zauważ, że Chrystus nie nawraca sprawiedliwych tylko grzeszników.

 • HKW on 19 grudnia 2014

  W jednym tylko człowieku widzę nadzieje i wierze, iż na nim można polegać. Jest nim Leszek Zebrowski !

  Chciałabym tego Polaka widzieć na czele polskiego rządu.

 • Jarek on 19 grudnia 2014

  JKM to świr w czystej formie, i nie powinien publicznie się wypowiadać, jego partia i członkowie jak najbardziej są wg mnie pozytywnym bohaterem na brudnej scenie politycznej, ale bez JKM w roli głównej niestety….

 • Prestidigitator on 20 grudnia 2014

  Korwin podobno jest nie tylko żydem ale i masonem co nie zmienia faktu ze czesto dobrze gada natomiast dziadek Kaczynskiego podobno był zydem i carskim zolnierzem a sam Kaczynski prawdopodobnie nie jest polakiem (jezeli chodzi o pochodzenie).

 • adon on 20 grudnia 2014

  Ale tacy są prawie wszyscy nasi politycy. Mieszańce.
  Kto do czego dąży i komu sprzyja widać było najlepiej podczas głosowania w sprawie Lasów Państwowych.
  Po czynach ich poznacie , nie po gadaniu.
  Korwin na pewno by głosował jak PO i PSL.
  Za sprzedażą w obce ręce Polskich Lasów.
  Korwin faktycznie czasami dobrze gada,tylko trzeba pamiętać że w wolnej konkuręcji to my nie mamy z nimi szans.
  Maja za duże fundusze i możliwości.
  Możemy tą dysproporcję wyrównać tylko poprzez działania czynnika państwowego,tak jak to robi Orban na Węgrzech.
  Dlatego tak ważne są nadchodzące wybory w Polsce.
  Tylko PIS daje nam szansę na diametralną zmianę obecnego kolonialnego układu jaki panuje w Polsce.
  Mnie też się nie wszystko podoba w PIS, ale będę namawiał wszystkich,by na nich głosowali i sam też ich poprę.

 • Prestidigitator on 20 grudnia 2014

  Korwin w latach 90 gdy byl poslem chcial lustracji, rozliczenia komunistow (tak tylko przypomne)

 • Arni on 21 grudnia 2014

  A ja przypomnę, ze tusk obiecał zmniejszenie podatków do 15% i likwidację abonamentu, kaczyński zakaz GMO i rozliczenie wszystkich afer… kazda partia i ich główny przekręt zawsze coś obieca, by plebs wybrał ich do żłobu.

  Dziwię się ciągle, kiedy się obudzicie i przestaniecie powtarzać te obiecanki przekrętów zamiast odciąć ich od koryta a najlepiej koryto to raz na zawsze zlikwidować.

 • Arni on 21 grudnia 2014

  Tak, mam dobre chęci ale przy tym i dobre pomysły które pokrywają się z tymi, które opracowują ludzie obudzeni.
  Poprawienie tego systemu a nie jego całkowita zmiana jest tylko traceniem energii i biciem piany pod bandę bankiersko-polityczną.

  Zgodzę się, że każdy polityk, nie wyłączając JKM i Kaczyńskiego coś ciekawego i dobrego obieca. Gdyby tego nie robili, to nawet otumanieni propagandowo ludzie, by ich nie wybrali. Ale czy walczą o to co obiecali ? Na pewno nie. Nikt ich do tego nie zmusi, nawet „Konstytucja” Tak działa SYSTEM.

  Ale wychodząc naprzeciwko Twoim założeniom o wybieraniu tych polityków, którzy pomimo, że są umoczeni, to jednak chcą zmienić Polskę i nie są agentami finansjery, zapytam o konkretne nazwiska. Przy okazji zapytam też który z tych co wymieniłeś i wymienisz mówił w jaki sposób zlikwidują narastający dług państwowy, zakażą kreacji pustego pieniądza, zmienią Konstytucję w art, 220, przestaną być sługą bankierów, koncernów, tajnych grup, oficjalnych organizacji światowych i religii wprowadzających NWO… Jeśli pomimo tego sa to nadal Twoi wybrańcy i pupile, to przynajmniej niech tak zostanie. Masz do tego prawo, nie masz jednak prawa by tych ludzi promować publicznie. Czyta Cię wielu ludzi, w tym jak widać wielu nie do końca zorientowanych w sytuacji. Nie wiem czy zauważyłeś że zachwalając tych ludzi i ten system stajesz się ich pomocnikiem w jego utrwalaniu a tym samym jednym z nich.
  Do sejmu, by coś zmienić oczywiście trzeba się dostać, ale na pewno nie pod rękę z tymi co z wyrachowania niszczą ludzi i kraj. Nie tędy droga.
  Cytuję Biblię, chcąc pokazać, przynajmniej tym którzy w nią wierzą, że powinna być ona głównym drogowskazem w swoim postępowaniu. Bo wzór taki nie powinien być czerpany od tych polityków z różnych opcji, zasiadających w pierwszych ławach kościelnych i poklepujących się z hierarchami.
  Chrystus na pewno chce nawracać, niestety nigdy nie da się nawrócić wszystkich. Nawet jemu nie udało się to z jego oprawcami czy nawet uczniem. Obecnie szkoda liczyć na nawrócenie masonów czy iluminatów. Tam nie ma takich możliwości. Gdyby nawet stał się cud, to taki delikwent staje się od razu martwy. A taki raczej nie zmieni już systemu politycznego lub bankierskiego :-)

 • Robert on 21 grudnia 2014

  Arni, nikogo nie promuje, ani nie mam swoich idoli.
  Natomiast nie mam zamiaru tylko karmić siebie i innych pięknymi hasłami i ideami.

  Zadaniem jest wygrać wybory parlamentarne. Można to zrobić tylko poprzez PiS, pisałem o tym.
  Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to ja się do nich nie przyłączam.

  Takie mamy czasy, że nie ma krystalicznych polityków. Jeżeli ktoś chce czekać na nich, to szybciej się śmierci doczeka, ponieważ takich polityków trzeba wywalczyć.

  Sami do sejmu nie trafią.

  Nie widzę na dzień dzisiejszy agentury finansjery w Kaczyńskim ani w Korwinie. Więc o tym piszę.

  Polecam Ci podać konkretne rozwiązania z nazwiskami, ponieważ idee są dobre, ale nimi nie zwyciężysz dobrze zorganizowany komunizm sejmowy.

 • Robert on 21 grudnia 2014

  Arni wypunktuj chociaż swoje pomysły.

  Hasła typu odciąć od koryta fajnie brzmią, tylko co dalej.

  Jak to chcesz zrobić.

  Słucham…

 • HKW on 22 grudnia 2014

  https://www.petycjeonline.com/a/18709

 • zmądrzyj on 24 marca 2015

  @Jarek jesteś tumanem w czystej formie dlatego odmawiam ci prawa głosu i oddychania tym samym powietrzem. Zgłoś reklamacje do tego który cie spłodził stanie zamroczenia alkoholowego.

 • Mateusz on 11 kwietnia 2015

  Tutaj zgadzam się z Panem Robertem . Trzeba poprzeć Korwina albo Kaczyńskiego . Kaczyński po Smoleńsku ma zadrę ze Stronnictwem Pruskim ( PO ) więc będzie się starał ( przy bardzo mocnej presji ze strony narodu ) JKM też ma swoje za uszami ale jest człowiekiem o dużej charyzmie , w większości spraw się z nim zgadzam ( ostatnio mówił o wyprowadzeniu ludzi w wypadku fałszu wyborczego ) nie wiem na ile to są realne słowa ale wiem jak on oddziałuje na młodych ludzi tak jak Kaczyński na starszych . Ideami nie zwyciężymy a siłą oddziaływania na ludzi .

 • mfali on 13 kwietnia 2015

  raczej sie nie nabralem na tej prowokacje :)

 • Krystyna on 17 kwietnia 2015

  Jeżeli moje pytanie zostanie wykasowane na temat Pana JKM znam inne drogi nagłośnienia jak{prokuratura, prasa}. Ja się pytam czy Pan JKM zwrócił około 7oo zł do IX Oddziału NBP w Warszawie przy ul Nowogrodzkiej 59, które pobrał na początku lat 90-tych. P:roszę o sprawdzenie…

 • Zdzich on 17 maja 2015

  Tak przeglądowo, to każdy anty-systemowiec wyzywany jest od żydów. Nie zastanawiają sie nawet nad etymologią nazwiska takiego, jak np. Braun, mając nadzieje, że nikt nie zauważy różnicy pomiedzy typowo-niemieckim nazwiskiem Braun, a żydowskim Braunstein.
  Jesli chodzi o JKW, to wystarczy udać sie na groby jego przodków i zobaczyć na nich krzyże, a nie gwiazdy Dawida.
  Tymczasem wyciemniane są małżeństwa z Żydówkami, czyli oficerami prowadzącymi Mosad’u, takich typów jak Komorowski, Sikorski, i Duda.

 • Jan Rychter on 17 czerwca 2015

  Co za bzdura. To portal dezinformacyjny jak TVN24 i reszta tej hołoty. Pan Korwin cytuje słowa swojej kochanki, a nie mówi o sobie, że jest Aszkenazim, czy Żydem. Ludzie opanujcie się i nie publikujcie BZDUR. A do autora publikacji, ogladał Pan film z p.JKM, który Pan zamieścił?

 • Robert on 17 czerwca 2015

  @Jan Rychter

  Uspokój się człowieku i rusz inteligencją.

  Artykuł jest skierowany do takich ludzi, jak, którzy nie przyjmują krytyki swoich wodzów/idoli.
  Przez takie zachowania Solidarność została ograna.

  Ten tekst jest prowokacją w celu myślenia, a nie ślepego powtarzania słów wodza.

  Myśl, a dopiero później pisz.

 • lolo on 8 sierpnia 2015

  to sie nazywa manipulacja.
  odpowiedź dla lemingów.

 • Queseek on 4 września 2015

  Polacy, żydzi i numery PESEL
  Opublikowane dnia 24 Października 2012
  Portal: Stop Syjonizmowi, dzisiaj https://wolna-polska.pl/

  Pani dr Halina Wróbel (Nr. PESEL to specjalny matematyczny kod)

  DO PROKURATORA GENERALNEGO
  PANA ANDRZEJA SEREMETA
  PROKURATURA GENERALNA
  W WARSZAWIE
  ul. Barska 28/30
  Dotyczy oznakowania numerów identyfikacyjnych (w Polsce PESEL) u Żydów.
  Zgodnie z art. 82 Konstytucji RP mówiącym: „Obowiązkiem obywatela polskiego jest wierność Rzeczpospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne” niniejszym informuję o możliwości popełnienia przestępstwa przez mniejszość żydowską. Z przeprowadzonych przeze mnie badań wynika, że mniejszość żydowska oznakowała swoich członków w numerach ewidencyjnych PESEL, w sposób skrótowo opisany w poniższej pracy. Znakowanie numerów PESEL z wykorzystaniem Numerologii (będącej częścią żydowskiej Kabały) – jest działaniem mafijnym, rasistowskim, sprzecznym z zasadami Konstytucji RP. Równość wszystkich obywateli wobec prawa jest dobrem zagwarantowanym prawem w Konstytucji RP.
  Żydzi nie po to ukryli swoje pochodzenie z międzynarodówki żydowskiej, aby teraz chcieli z entuzjazmem potwierdzać każdorazową ich dekonspirację jako (polskojęzycznych w Polsce) – Żydów. W każdym opanowanym przez nich kraju – doprowadzili do:
  -zupełnego zepsucia obyczajów,
  -do planowego i celowego zubożenia ludności nie-żydowskiej,
  -do atomizacji (rozbicia, skłócenia i terrorystycznego, policyjnego zastraszenia) – lokalnej społeczności polskiej, nie-żydowskiej
  -do „wyciszenia” czyli zabójstwa (20 osób zginęło w katastrofie wojskowego samolotu CASA, który 23 stycznia 2008r. rozbił się w okolicach Mirosławca. Lecieli nim uczestnicy konferencji ”Bezpieczeństwo lotów”, Smoleńsk (96 osób zginęło10 kwietnia 2010r.), liczne „samobójstwa” nie tylko w więzieniach) ………… lub dyskryminacji rdzennych Polaków we wszystkich dziedzinach życia.
  –do wygnania z Polski milionów rdzennych Polaków w poszukiwaniu na emigracji środków do życia – pracy, dachu nad głową, ludzkiego, cywilizowanego traktowania przez miejscowe władze.
  Wszystkie dane osobowe (imię, nazwisko, pesel) osób wymienionych w tej pracy uzyskano z publikacji w Monitorze Polskim numer 29 poz. 462 Załączniki 1 – 44

  ———————————————————————-
  Nazwiska Chazarów polsko-języcznych, wrogów Narodu Polskiego:

  Janusz Korwin – Mikke
  Nr. PESEL 4 2102701674
  729 NIE JEST rozbite przez 701=8, (bo 6,8 i ich sumaryczne składowe – nie rozbijają numeru identyfikacyjnego)
  po ostatniej 6 ma u Chazar – żyda wystąpić 1×74
  w tym peselu 4 2 102701 6 74
  jest nawet 2x 74 pozostaje 74 74 66 Chazar.

  Donald Tusk
  Nr. PESEL 57042203898 czyli: 7979 88 Liczne łączenia odległe.(2+2+3 i 9, czyli 79). Chazar, żadnych wątpliwości

  Jarosław Kaczyński
  Nr. PESEL 4906180459279
  88 79 K+/9 obustronnie na 2 pozycji (piękny przykład Chazarskiego pesela)

  Antoni Macierewicz
  Nr, PESEL 48080303592
  729 888 (piękny przykład Chazarskiego pesela)

  Leszek Cezary Miller
  Nr. PESEL 46070302497
  7298 79 Chazar

  Tomasz Nałęcz
  Nr. PESEL 491029001875
  7966 99 oraz 1×75 – Jest 1×75
  w dopisanych zwarte 79, jest potwierdzeniem Chazara

  Jolanta Fedak
  Nr. PESEL 600921/04446
  79 668 na ost. poz. – cyfra kontrolna-6; na 6 pozycji – 1. Obustronnie na 1 miejscu są 2×6 (66) – dwie identyczne cyfry. Suma cyfr obu części numeru – to 18/18 Chazarka

  itd.

 • Alex on 8 grudnia 2015

  Żyd czy nie żyd dla mnie JKM to kontrolowana opozycja. On nigdy nie daje rozwiązania on tylko zgarnia tych którzy otworzyli oczy oburzonych prowadząc ich w kozi róg. Pokazuje patologię systemu którą większość się domyślała.
  Właściwie jest nieszkodliwy neutralny lubi swoje zajęcie i nigdy nie zamierzał być ani prezydentem ani premierem. Po prostu taką odgrywa rolę w razie rewolucji będzie kontrolował grupę przebudzonych. Taki czarny koń dodatkowa karta do gry globalistów.

 • Bogusław on 15 marca 2016

  wszyscy razem jesteśmy krzyżówką różnych narodów, nie ma czystej krwi u nikogo, ważne kto się kim czuje, Żydów jest mało, ci co uważają się za żydów w większości są potomkami Chazarów, nie mających nic wspólnego z genetycznymi Żydami wymieszanych w dziejach historii z innymi. Trochę historii.
  Bogusław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.