Michelle Obama mężczyzną ?

Wiem, że to totalny absurd mówiąc: Michelle Obama jest mężczyzną.

Też tak uważam.

Zdecydowałem jednak opublikować ten film, ponieważ przedstawia ciekawe dowody, a nie tylko wymyśloną fikcje. Autorka filmiku poważnie podeszła do tematu i dokładnie zbadała figurę pani prezydentowej USA. Okazuje się, że posiada wiele cech mężczyzny.

Nie podejmuję się oceny płci Michelle Obamy, ale w dzisiejszym pomylonym świecie, wszelkie odchylenia są możliwe.

Sprawdź czy cechy mężczyzny prezydentowej to fikcja czy prawda ?

 

[jwplayer player=”1″ mediaid=”11″]
.
.
Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

Formularz z NeTeS


One Response to “Michelle Obama mężczyzną ?”

  • Mateusz on 19 listopada 2015

    W tych wszystkich artykułach brakuje tylko jednego o tajemnicy ksieżyca. Dodatkowo by otworzył ludzia oczy na to czego masonska nauka narzucona uczy dzieci w szkołach. Kazdy myślacy czlowiek zauwazy ze ta nauka to bzdety wyssane z palca. Od dłuższego czasu to obserwuje i chyba nawet zaczne robic zdjecia i porównam je do roku poprzedniego. Myśle ze taki artykuł bardzo by sie przydał. Chętnie bym promował tą strone ale wiekszość ludzi niestety jest ślepa za bardzo urzeczywistniona w tym iluminackim świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.