Sesja zdjęciowa czy marsz przeciwko terroryzmowi?

strajk700
11 stycznia 2015 roku politycy z całego świata zjechali do Paryża, aby protestować przeciwko terroryzmowi. 

Jeden z portali tak relacjonował zdarzenie:

„Blisko 4 miliony osób przeszło w niedzielę ulicami Francji. Była to największa manifestacja w historii tego kraju – ocenił resort spraw wewnętrznych. W demonstracjach przeciwko terroryzmowi, zorganizowanych po ostatnich zamachach w Paryżu uczestniczyło także wielu europejskich i światowych przywódców. Nie zabrakło Donalda Tuska i Ewy Kopacz.”

W prasie i telewizji można było zobaczyć tłumy protestujących obok premierów i prezydentów państw.

Okazuje się, że politycy przyjechali na sesje zdjęciową. Zgromadzili się w jednym miejscu, zostali odizolowani i zabezpieczeni przez wszelkiej maści agentów i dopiero ruszyli protestować.

Ot taki mały scenariusz filmowy.

Były gwiazdy, reżyser, tylko takie dziwne uczucie tandety pozostaje. Media robią z nich gwiazdy filmowe, a to zwykłe płotki i klauny.

Zobaczcie na te zdjęcia. Tu już nie ma co komentować.

protest

i jeszcze filmik…

[jwplayer player=”1″ mediaid=”244″]

.
Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

Formularz z NeTeS


8 Responses to “Sesja zdjęciowa czy marsz przeciwko terroryzmowi?”

 • nadia on 12 stycznia 2015

  Bez komentarza.

 • Ja on 13 stycznia 2015

  Czytając relacje z wydarzeń z Paryża coraz bardziej przekonuje mnie ,że to prowokacja mająca
  3 cele a przyczyną poparcie dla uznania państwa Palestyny, Francja to uczyniła.
  Pierwszy cel to
  Wywołanie histerii islamofobi w europie I na świecie – osiągnięty.
  Kto na tym korzysta Izrael, USA i UE
  Cel drugi moim zdaniem najważniejszy
  Pod presją społeczną islamofobi odłożenie w czasie lub zaniechanie działań w umocnieniu państwa Palestyna w instytucjach międzynarodowych co zatrzyma starania Palestyny w ściganiu zbrodniarzy izraelskich za akty ludobójstwa – Izrael stwierdził ,że nie wyda swoich żołnierzy.
  Cel trzeci to
  Przyspieszenie działań w celu utworzenia koalicji do walki z państwem islamskim ,które o dziwo działa tam gdzie zamordowano przywódców i zaprowadzając bombową demokrację dodatkowo wrogów Izraela – jakieś koszerne te państwo islamskie nie atakują Izraela i sojuszników USA .
  A przy okazji zyskuje rozpadająca się UE skrzętnie wykorzystując terror do umacniania władzy kosztem pozbawiania i ograniczania praw obywateli i zapowiedź takich działań już była.
  Ostatnia informacja o samobójstwie policjanta coraz bardziej umacnia moje przypuszcenia

 • czytelnik on 13 stycznia 2015

  Jest co komentować ,bo to przecież trening malp .

  Może wiec zaczne od pytan :

  1. Kto dziś może DOSTAC SIE do wszelkiej władzy od dolu do góry ,jak nie przedstawiciel „rodu przebranego” ?

  2. Jak już jest przy władzy czy może choć sam OD SIEBIE powiedzieć jedno zdanie do plebejuszy ?

  3. Po co komu ten międzynarodowy cyrk jaki zademomstrowano w Paryzu kiedy to nawet narzucono
  MIEJSCE w SZYKU DEMONSTRACYJNYM i TO KOMU WODZOM LUDU ?

  4.Dlaczego za szykiem klaunow nie szla nawet obsuga cyrku nie mowiac o plebejuszach – ulica z tylu jak widzimy była pusta ?!

  PUBLIKO SWIATOWA !

  Jak długo jeszcze będziesz spokojnie ogladac takie cyrki –
  – to pytanie piate i ostatnie ?!

  Przy okazji tego tematu mala refleksja z dzisiejszej „portalowej prasówki” :

  W pewnej miejscowości parafianie maja „dość proboszcza” i zadaja jego z miany przez władze,koscielna,ktora go tam osadzila by jemu oraz zwierznikom proboszcza było dobrze,a owieczki-duszyczki się nie licza oby tylko od nich kasa plynela .
  Wiec i tu nasuwa mi się pytanie :
  CO TO NIE MA SILY ABY KAZDA WLADZE SWIECKA i KOSCIELNA/RELIGIJNA ZMIENIC ???

  To, na co się dzisiejszy człowiek wieku XXI godzi przechodzi wszelkie wyobrażania ,a przecież wystarczy tylko BOJKOT WLADZY !

  Jeżeli wejdzie na ten portal jakiś gornik POLSKI to go tez zapytam ,a szczególnie ZWIAZKOWCOW przystojniakow i dobrze ubranych :
  O KOGO DBACIE UDAJAC DZIALACZY i doradzacie tym co WAS FAKTYCZNIE „wybrali”, by gornik pod ziemia strajkowal a wy w garniturkach obradujecie z wrogiem tych gornikow ???
  A przecież wystarczy tym spracowanym gornikom powiedzieć : PRZEJMUJEMY KOPALNIE ,BO SA NASZE a NIE KOPACZOWEJ i
  JUTRO DO TYCH KOPALNI NIE MA PRAWA WSTEPU NIKT z POZA NAS !!!

  LUDZIE !

  Wpierw przypaczcie się swym „kierownikom i doradcom”,związkowcom ,innym podstawionym figurantom !
  Przeciez „na bolkach” chyba już poznaliście się ?

  POLSKA i WSZYSTKO CO W NIEJ DO POLAKOW NALEZY (jeszcze) !!!

  Zauwazcie jak was robia w to co kon pod brzuchem nosi.
  Przykład :
  Zblizaja się wybory na stanowisko prezydenta,zauwazyliscie ,ze wam „ogorek podsuwają ” i drwia z was a slupki poparcia Komorowskiemu maluja w lzemediach ?

  Koncze to zdejmowanie ukierunkowanym klapek na oczach i wzywam DO DZIALAN RATUNKOWYCH !

  ROK 2015 to ROK WSZELKICH ZMIAN !!!

 • sceptyk on 13 stycznia 2015

  https://wirtualnapolonia.com/2015/01/10/tego-nie-uslyszysz-o-charlie-hebdo/
  We Francji promuje się zboczeńców co prowokują i obrażają uczucia religijne ludzi w imię ich tolerancji.
  W Polsce promuje się nowe pokolenie bandytów.
  https://www.prawy.pl/z-kraju/8073-terroryzm-za-nasza-wschodnia-granica-jest-gorszy-od-dzihadu

  Jedna Sodoma i Gomora powstaje w imię: prowokacja > akcja > reakcja

 • Sokół on 15 stycznia 2015

  Pradawna prawda jest tu dziś nieznana, Jak mantra zadziałało kłamstwo szarlatana. Jestem sceptyczny patrząc na ten dramat. I nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach. Oni tak pewni swego, wczoraj na bogato, Dzisiaj błagalnie patrzą na mnie, co ja na to ?Nabrał ich marnie jakiś prestidigitator Poszli triumfalnie pod nóż jak baranów stado. Żeby nie widzieli prawdy dostali zajęcie, Materialne życie, co ucieka coraz prędzej. Słuchali tych, co im obiecali więcej, Że pięknie będzie, że wszystko na patencie. Licz, wydaj, konsumuj i używaj jeszcze, Idź i patrz, kto tu już swe umywa ręce. Ich wina, do tłumu przytul się bezpiecznie, Im styka z kostiumów i dukatów szczęście. Ich kuglarze stworzyli sterylną wersję i mordują codziennie, a mają czyste ręce. Podziwiam tylko jedno – skalę ogłupienia, Żeby zmienić punkt widzenia tworzą pseudo wydarzenia. Bez znaczenia co on ma, czego nie ma, Prędzej wyschnie ocean albo zatonie gleba, Niż ci opętani zrozumieją o co biega Ci zaczarowani, z których każdy duszę sprzedał dziś Skonsternowani zrozumieli, że się nie da żyć,Bo całe człowieczeństwo umiera Ktoś wmówił im, że wojna piekła i niebaNie istnieje tu i teraz i że innej wojny trzeba. Słowa oszczerstw tak stępiły im wzrok, Ich życie jest imitacją, to podrabiany Mario Bros. Biegną i skaczą, jest moneta, gwiazdy, sos, Ale stracą nadchodzącej planszy całą moc. Nie daj omamić się, że chodzi o kasę, rasę, kastę Albo kto ile dał na tacę,Ale nie daj sobie wmówić, że wszyscy są równi, A życie sprawiedliwe od kołyski do trumny.Nie daj opętać się hasłami przeciw braciom,Fałszywym świadectwom, zeznaniom, przesłuchaniom. Tylko nie uwierz w walkę ludzie kontra ludzie, Sam ze sobą walczysz, więc uważaj na iluzję. Nie daj się mamić, że bój jest o tą ziemię, Kto jej nie niszczy, niech pierwszy rzuci kamieniem, Ale nie daj sobie wmówić, że ma być wszystko jedno,Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno. Nie daj opętać się fałszywym prorokom, To nie Żyd, faszysta ani oświecone oko. Walczysz od zawsze tutaj tylko z samym sobą, Stajesz po stronie złej albo idziesz dobrą drogą.

 • sceptyk on 15 stycznia 2015

  Tak, szanujmy się gdy nasze dzieci i pokolenia zepsują moralnie i będą je sobie kupować za grosze. Tylko się szanujmy i miłujmy, niech z gojami robią co chcą mają prawo, w końcu to owieczki, zwierzęta nic nie warte, aby im usługiwać…
  Naprawdę w wybrańców narodu to chyba wierzą tylko osoby z IQ poniżej 20%… Wmówili wszystkim swoje priorytety aby stać się włodarzami świata, a ludzie nadal te bajeczkę łykają jako jedyna słuszna prawda. Ehh.

 • darek on 16 stycznia 2015

  TEN KICZOWATY HOLYWOODZKI SCENARIUSZ NAKRECONY NA ULICACH PARYZA PRZEZ REZYSERA FANTOMASA I WYTWÒRNIE BILDENBERG COMPANY ZNAMY JUZ ZWIELU TAKICH PRODUKCJI NP.JAK TRYLER „9/11″ POLITYKERZY, JAK ICH TAM ZWAC, ILUMINUJA SWOM NEDZNYM OBLICZEM MASONSKIM NEDZE I ROSPACZ I POMYSLEC ZE TE MIERNOTY SPRZEDAJNE KARIEROWICZE SA PRZEDSTAWICIELAMI PANSTW, W DALSZYM CIAGU CHCA NAM WCISNAC TE PRZEZARTA PRZEZ MOLE I KORNIKI CUCHNACA NAFTALINA ROCKEFELERÒW I ROTSCHYLDÒW BASN Z TYSIACA I JEDNEJ WONY PT.” NWO ” . GDY RUSZA JUSZ NAS MILONY TO POLECAM JAKO PIESN PRZEWODNIA UTWÒR NIEMENA ” DZIWNY JEST TEN SWIAT „KTÒRY OBECNIE MA WIELKI PRZEKAZ SPOLECZNY! !!!DIEKUJE.

 • ELZBIETA OLEK on 6 lutego 2015

  Nie zdziwiła bym się, gdyby następnym krokiem tajemniczego programu stało się wykreowanie nowego Lenina…Hitlera czy innego pseudo BOHATERA …..czas pokaże…Obym się myliła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.