Czy Imperium Lechitów istniało naprawdę?

Polska flaga

Wielu włodarzy, chce wykreślić polską dumę, polską potęgę, polską przeszłość.

Przez wielu Lechici/Lachici są wyśmiewani. Drwią z naszej przeszłości. 

Nie znamy dokładnie historii naszego kraju. Nie wiemy co jest prawdą, a co fałszem. 

Jednak jest coraz więcej dowodów na istnienie Lechii/Lachii.

Nie bagatelizuję informacji, ale upubliczniam, ponieważ wierzę, że to wszystko może okazać się prawdą.

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Poland Grunge Flag” (CC BY 2.0) by Free Grunge Textures – www.freestock.ca

4 Responses to “Czy Imperium Lechitów istniało naprawdę?”

 • Piotr on 28 lipca 2017

  jeśli to się okaże prawdą, wtedy wyjdzie również na jak że chrześcijaństwo to fikcja :) Ciekawe co autorze wtedy zrobisz :)

 • Łuki on 28 lipca 2017

  Czyli historia w szkole jest fałszowana,kto ma wpływ na program historii w szkołach? kto kontroluje MEN? Masoneria watykańska? Oakzuje sie że wszystko jest zafałszowane łacznie z medycyna i ekonomia ale akurat tam prym widzie fundacja rokefelera? Lehia naprawde istniała pierwszy raz sie spotkałemz tym okresleniem od emigranta irańskiego z którym pracowalem w anglii,on był hisotrykiem i opoaiwadł mi ze ja i polacy to pozostałosc po Lechi,Sarmatii,poteznego imperium. On twierdzi ze w Iranie wszyscy o tym wiedza i maja w bibliotekach oryginalne księgi kroniki jeszcze starsze niz nasza Prokosza,nawet bitwy sa opisane jak Lechia walczyła z Persją(Iranem) albo ja walczyła z Cesarstwem Rzymskim. Wtedy myślałem ze cos mu sie pokręciło w głwoie! a teraz rozumiem!

 • Robert on 28 lipca 2017

  Piotr

  zależy co masz na myśli pod pojęciem: chrześcijaństwo. Już dawno ten termin został podkopany, poprzez wrzucanie do jednego worka wielu religii fałszywych.
  Ale jest nowy termin: sługi Pomazańca.

 • pello on 1 sierpnia 2017

  Wynika z tego jasno że Watykan to nasz najeźdzca i okupant,a ta wiara która nam siła narzucili to fąłszywa wiara pod kotrolą watykańska. Gdzie jest nasza prawdziwa wiara słowiańska lechicka? Co sie z nami stało,przeciez mysmy wyznawali arianizm wedyjski czyli wiedzę! Trzeba sie pozbyc z naszych swiętych słowiańskich gór sleża,jasna góra,łysa góra tych zakonów które tam stacjonuja i pilnuja zeby nasza wiara sie nie odrodziła!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.