Czy Lotto to wielki przekręt finansowy?

Kumulacja Lotto

Wiele osób marzy wygrać pieniądze w grach hazardowych.

Grają, grają i… rzadko wygrywają.

Miękką formą hazardu jest Lotto. Miękką, ponieważ jednorazowo tracisz tylko tyle, ile zapłaciłeś za kupon.

Milionerów Lotto przybywa. Chociaż osoba na wideo nazywające siebie „byłym pracownikiem Lotto” ma odmienne zdanie. Twierdzi, że te wygrane, to olbrzymi przekręt.

Co ciekawe, wielu z osób, które wygrywają miliony po latach znowu wracają w ten sam punkt finansowy, co przed wygraną. Często z bagażem nałogów, z chorobą psychiczną, upadkiem moralnym, z kiepskim zdrowiem. Zamiast zainwestować wygrane pieniądze, przejadają, czyli według zasady: łatwo przyszło – łatwo poszło.

Od dłuższego czasu krążą po internecie informacje o przekrętach w Lotto. Co złośliwi lub dobrze poinformowani, twierdzą, że z Lotto finansowane były akcje czerwonych przeciwko narodowi.

Ile w tym prawdy?

Nie mam pojęcia.

Jednak w wielu instytucjach wywodzących się z PRL, gdzie dostępne są olbrzymie pieniądze, dochodzi do przekrętów.

Dlatego można zadać pytanie: czy Lotto nie służyło czerwonym do finansowania własnych projektów?

Poniższy filmik jest ciekawy.

Autor twierdzi, że 98% pieniędzy trafia do przygotowanych wcześniej kieszeni, a tylko 2% do uczestników gry:

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: www.lotto.pl

5 Responses to “Czy Lotto to wielki przekręt finansowy?”

 • Marcjan on 4 sierpnia 2017

  LOTTO to podatek od szczęścia. Nie gram w te gry często ale zazwyczaj się nić nie wygrywa. Wiem, że kiedyś kiedy były te stare kupony z banderolą, z lat 80-tych można było częściej wygrać. Teraz coś jest nie tak. Gra więcej osób niż kiedyś więc lotto ma więcej pieniędzy. Nie wiem czy na finansowanie czerwonych. Jest wiele filmów pokazujących jak maszyny losujące kulki robi przekręty, nie tylko w Polsce.

 • Bruno on 13 sierpnia 2017

  Wystarczy spojrzeć na wyniki kolejnych losowań, bardzo często (na moje obserwacje prawie zawsze) powtarzają się pomiędzy kolejnymi dwoma-trzema losowaniami od 2 do 3 te same cyfry. Ma to za zadanie mamić hazardowych graczy, że istniej system, który mogą złamać jak wyślą coraz więcej kuponów. Szóstkę to trafi co najwyżej zasłużony tajniak lub aparatczyk w stylu Bolka.

 • Jan.M on 22 sierpnia 2017

  Polecam dwie strony:
  https://www.lotto.pl/lotto/wyniki-i-wygrane
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lotto_%28gra_liczbowa%29
  Kupon na dużego lotka kosztuje 3 zł.
  Lotto nie musi kompletnie nic oszukiwać.
  Po prostu wysokość wygranych jest śmiesznie niska.
  Tak jakby w ruletkę obniżyć wygrane 3 razy.
  Stawiasz 300 zł na parzyste i wygrywasz nie 300 a 100.

  Kłaniają się podstawy matematyki.

 • lucas on 28 listopada 2017

  ja w życiu trafiłem 7 trójek i jedną 4 -ke gram moze 2 razy na miesiac . pewnie wiecej w totka „wsadziłem ” ale nie jakoś za dużo .

 • Andrzej on 18 lutego 2020

  Spotkałem się na którymś forum z wypowiedzią osoby, która, albo namiętnie gra w lotto i namiętnie traci swój domowy budżet, albo zna zakulisowe działania speców TS od perfidnych mechanizmów oszukujących miliony ludzi w Polsce. Osoba ta w sposób logiczny powiedziała, a właściwie zasugerowała METODĘ DEFINITYWNIE WYKLUCZAJĄCĄ OSZUSTWA TS PODCZAS LOSOWAŃ! Sposób ten jest dziecinnie prosty… Niech Mennica Państwowa dostarcza do TS komplety kaset zaplombowanych fabrycznie, w których będą oznaczone cyframi piłeczki. Mennica byłaby gwarantem uczciwości, a społeczna Komisja, która w niewiadomy sposób powstała, nie byłaby fasadą dla ukrycia oszustwa. I co? Można by to zrobić? Na pewno, aczkolwiek nie byliby zadowoleni dotychczasowi odbiorcy kuponów z zaznaczonymi TRAFIONYMI, czyli wygranymi…kuponami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.