Polaku jesteś potomkiem wspaniałego Ludu słowiańskiego

Lachia

Bądź DUMNY i NIE daj sobie wmówić drugorzędnej roli w Europie i świecie.

To lata rządów stawiały nas niczym petentów, degradując naszą tożsamość, podcinając dumę narodowa, wyśmiewając patriotyzm.

Nie dajmy się przerobić na niewolników.

W kronikach Persów, Turków i innych są zapisy i można całą naszą historię zrekonstruować. Problem w tym, że to nazbyt pochlebna dla Polaków wiedza, a poniżająca Niemców.

Chrobremu kazano wszystkie kroniki zniszczyć i zacząć historię od nowa.

A niestety Polacy wywodzą się od Lechitów – biblijna Lechia później Wandalia następnie Wielka Scytia.

Rzymianie z nami przegrywali i dlatego nigdy nie była ta część Europy w ich posiadaniu.

Mówią o tym kroniki biskupa Kadłubka, Dzierzby, Długosza, ruskiego kronikarza Nestora i innych.

Podważa się ich wiarygodność tak jak obozy koncentracyjne niemieckie (co najwyżej faszystowskie) wtłaczając w historię, że były polskie.

To że armia Lechitów ZAWALIŁA ŚWIAT RZYMSKI jest kazusem bizantyjskiej cenzury, która zakazała pisania o Wandalach, aby nie wywoływać paniki. Świadczy o tym relacja Prokopa z Cezarei o zdobyciu przez armię słowiańską miasta Toperos nad Morzem Egejskim, miasto było bronione przez regularną armię bizantyjską a Słowianie, po zdobyciu tej twierdzy, wymordowali 25 tysięcy mężczyzn.

Kim więc jest ten tajemniczy lud Słowian, który podbijał antyczną Europę, którego obecna nauka traktuje jako „prymitywnych niepiśmiennych dzikusów”?

Kim są te „prymitywne dzikusy” którzy kilka tysięcy lat temu posiadali starożytne huty żelaza, np. świętokrzyskie dymarki czy starożytny metalowy przemysł rzemieślniczy przerabiający wytopiony metal na broń lub narzędzia powszechnego użytku? … mówiący językiem „niesłychanie barbarzyńskim”, jak pisał o Słowianach bizantyjski historyk Prokopiusz z Cezarei, kronikarz wojen za cesarza Justyniana.

Na dodatek ostatnie badania genetyczne, gdzie zbadano DNA Słowian, pokazały, że zamieszkują oni swoje ziemię od kilku tysięcy lat.

Mało tego, okazało się bowiem, że Polacy, Lechici, Wandale zamieszkują swoją ziemię już od ponad 10 tys. lat i posiadają inną podhaplogrupę, niż reszta Słowian – Y-DNA R1a1a7.

Na podstawie tychże badań naukowców zachodnich okazało się, że Polska posiada przeszło 10 700 lat egzystencji w rejonach Wisły, Zbrucza i Dźwiny.

Na tych terenach bowiem odkryto masową obecność haplogrupy R1a1a7.

Dotąd uważano, że wszyscy Słowianie pochodzą od Indoeuropejczyków z haplogrupą R1a1, i przybyli do Europy ze Wschodu a na ziemie polskie dotarli ze środkowej Ukrainy.

A może było odwrotnie i to my chodziliśmy pierwsi po ziemi a nasi przodkowie na podbój Wschodu i świata wyruszyli z ziem polskich?

źródło: Słowianie wiara przyrodzona

 

Formularz z NeTeSFoto: „Marché Maisonneuve” (CC BY-NC-ND 2.0) by AV Dezign | www.avdezign.ca

7 Responses to “Polaku jesteś potomkiem wspaniałego Ludu słowiańskiego”

 • Anonim on 10 sierpnia 2017

  Mamy być dumni, że wymordowaliśmy 25 tysięcy mężczyzn?

 • Elżbieta on 11 sierpnia 2017

  To nie jest tak oczywiste trzeba wziąść pod uwage że prawdziwych czystych Lechitów już nie ma .W dziejach naszego kraju wielokrotnie krew została pomieszana z innymi narodami, to fakt niepodważalny.Proszę prześledzić historię wszystkich wojen ,nie jeden obcokrajowiec zostawił po sobie potomstwo.Biorąc to pod uwagę jesteśmy mieszaniną różnych narodów,a coś takiego jak lechicka krew już nie istnieje.

 • Robert on 11 sierpnia 2017

  Elżbieta

  Tu nie chodzi o to, żebyśmy dążyli do zbudowania czystej rasy Lechitów.
  Nie ma to żadnego znaczenia.
  Chodzi o to, aby odbudować historię.
  Nie jest ona usłana różami, bo Lechici i zabijali i wyznawali wielu bożków.
  Jednak trzeba dążyć do odtworzenia historii, ponieważ ten świat chce ją zniszczyć.

 • SARMATA on 12 sierpnia 2017

  Pochodzimy z północnego Iranu( dawniejsza nazwa Arian) Pochodzmy z Królestawa państwa o nazwie ELAM (imię ELA dla dziewczynek do dzisiaj jest pozostałosią naszej pamięci o naszej pradawnej ojczyznie abyśmy nigdy nie zapomnieli skad jestesmy,imiona sie do tego doskonale nadają) ELAM zostało najechane przez Babilon,Ludnosc ELAM-u zaczeła migrować od północy przez ukraine do Polski.Prowadził ich SARMATA który zakłada na ziemiach dzisijeszej Polski,Ukrainy,białorusi,czesci rosji,niemiec wschodnich,słowacji,czech węgier,asutrii. Sarmata zakłada Imperium Lechickie(federacje Lehicką inaczej SARMATIE). Jego syn LECH I ,organizjuje administracyjną LEchię….i sie wszystko zaczyna!!

 • Marcjan on 13 sierpnia 2017

  Trzeba przywrócić naszą historię. Nasza na pewno nie ma 1000 lat a o wiele, wiele więcej. I nawet jeśli już prawdziwych Lechitów nie ma to my dziedziczymy ich geny i historię. Polecam książki Janusza Bieszka i kanał na YT Pawła Szydłowskiego.

 • Inka on 30 października 2017

  Sarmata
  Najpier byli Pro-Elam a oni przybyli na te tereny z Indi dlatego o Pro-Ealm pozniej,Elam a jeszcze pozniej Persowie aktualnie Iranczycy to Indoiranczycy ktorzy nawet aktualnie nazywaja siebie Arianami .Mamy troche wspolnych cech z nimi .Skad wzieli sie Arianie w Indiach ???Zgodnie z zapiskami w sanskrycie -I bogowie o jasnej skorze ,Blond wlosach ,niebieskich oczach zeszli z gory .Co moze oznaczac slowo -z gory?? Niebo ?? Bardziej prawdopodobnym jest iz zeszli z pradziwej gory bo jak wiemy Indie otoczone sa przez Himalaje .Wysokosc tych gor zawsze kojarzyla sie ludnosci w Indiach z czyms boskim a wic ludzie ktorzy z nich zeszli musieli byc Bogami.
  ”Bogowie ” przyniesli ze soba wiedze-WEDY.Wedy(??) toz to slowianskie nieprawdaz?!Moja hiopteza (niepotwierdzona ale bardzo prawdopodobna) Z niewiadomych (jeszcze )przyczyn nasi przodkowie migrowali ze swoich terenow i wedrowali tak dlugo az dotarli do Indi ( moze warunki klimatyczne drastycznie zmienily sie i uniemozliwialy im tam zyc).Tu znalezli spokoj .Pozostali ale nie na dlugo .Po jakims czasie powrocili na swe dane tereny.Droga prowadzila szlakiem nazywanym dzisiaj indo-iranskim.I tak kolo sie zamknelo.Droga ich byla dluga i wielu z nich po drodze pozostawalo w roznych rejonach (Afganistan,Pakistan….Persja……) stad nadal zyja ich potomkowie na tamtych terenach z haplogrupa R1a1 -niebiskie oczy,blond wlosy .rysy slowianskie…Pozdrawiam i Chwala Wielkiej Polsce!

 • Leszek on 21 sierpnia 2019

  Witam. Posiadam wszystkie pozycje Pana Janusza Bieszka. Zgadzam się z powyższymi hipotezami. Opròcz tego, obecnie się przeprowadza badania genetyczne. Wyniki są obecnie takie, że z wyekstrahowanego materiału genetycznego księcia Janusza III Piastowica Mazowieckiego, wyszła haplogrupa R1b z STRu 25(realnie było tylko24 locii. Jest to haplogrupa p o podłożu celtyckim, a pòźniej celto germańskiej(R-M269, oraz L11-U106) linia Do książąt Sachsen-Coburg oraz Elżbiety II, zaś wspòlna mutacja L11, idzie ròwnież do Italoceltòw L11 do P312 do U152), grupa ta to rody Habsburgòw, Bourbonòw, oraz linii do Kròla Artura, linii Dwóch Ròż(Somersetowie, Lancasterowie, a także inne rody Irlandzko Brytyjskie(Spencer) itp. Dużo o tym pisze w eupedia.com co polecam jako lekturę genetyczną dla laikòw. Pozdrawiam. Leszek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.