Rozbiór Polski i przejęcia władzy przez masonerię i banksterów!

 Polska flaga

Wygląda na to iż masoneria jest w przededniu całkowitego i jawnego przejęcia władzy w Polsce!

W każdej chwili  CAŁKOWITA władza w Polsce może być JAWNIE i W ŚWIETLE REFLEKTORÓW (i w ramach PRAWA!!!) bezoporowo scedowana na rzecz masonerii i banksterów!!!

Wszystko to stać się może błyskawicznie!

Na dniach, tygodniach czy miesiącach,  przy całkowitej nieświadomości społeczeństwa polskiego i niezrozumieniu przez polskie społeczeństwo sytuacji w jakiej znajduje się Polska!!!

Dodatkowo, grozi nam niewidzialny i niezrozumiały dla zwykłego człowieka (bo nie terytorialny), scenariusz rozbiorowy Polski,  który być może właśnie w tej chwili już się realizuje!

Chwile grozy przed nami!

To jest realne niebezpieczeństwo na najbliższy nam czas! Uczestniczymy w walce z czasem o przetrwanie naszego narodu i naszego kraju – Polski!!! Mobilizujmy siły i uświadamiajmy w tempie ekspresowym naszych współbraci Polaków!

Żądajmy od rządu PIS, NATYCHMIASTOWEGO masowego druku nowego polskiego pieniądza papierowego, dzięki któremu będziemy w stanie regulować płatności po zaniknięciu pieniądza elektronicznego!!!

Czas krachu i zaniknięcie pieniądza elektronicznego nadchodzi!!! 

Jeśli nie będziemy mieli papierowych pieniędzy, jesteśmy skończeni, bo nie będziemy mieli czym płacić za towary i nie będziemy mieli czym wypłacać wynagrodzeń!!  Niemcy już to robią i drukują na potęgę banknoty starej waluty (marki)!!!

A nasz rząd co robi???

Brata się z banksterami i z masonami!!!

Czyli brata się z naszymi wrogami, z wrogami całej ludzkości, z oprawcami, którzy już zaplanowali krach finansowy na który jesteśmy całkowicie jako naród zupełnie nieprzygotowani!

My, obywatele polscy jesteśmy bezbronni!!!

Czy obecny rząd polski pod płaszczykiem wiary i patriotyzmu współuczestniczy w realizacji masońsko-banksterskich planów dla Polski i dla świata??!

A plan ten to totalne zniewolenie i destrukcja wszystkich narodów świata jako niezależnych, suwerennych bytów!!!

Masoni wiedzą że jeśli chcą osiągnąć sukces w swym przedsięwzięciu, to według prawideł geopolitycznych muszą zacząć od zniewolenia i całkowitego przejęcia Polski!

„Na początku XX wieku brytyjski naukowiec i polityk Halford MacKinder stworzył nową naukę – geopolitykę. Po koniec I-szej Wojny Światowej napisał książkę pt.”Ideały demokratyczne a rzeczywistość” (Democratic Ideals and Reality), w której zawarł trzy zasadnicze fakty:

 • TEN KTO RZĄDZI EUROPĄ WSCHODNIĄ, TEN DOMINUJE W CAŁEJ EUROPIE,
 • TEN KTO RZĄDZI EUROPĄ, TEN DOMINUJE NAD „WYSPĄ ŚWIATA”,
 • TEN KTO RZĄDZI „WYSPĄ ŚWIATA”, TEN DOMINUJE NAD CAŁYM ŚWIATEM”’(cytat z książki pt.”Czy Ameryka przetrwa do roku 2009?” Gen.Wacław Henrykiewicz-Bakierowski).

Polska w tej chwili stoi nad skrajem przepaści! Polska jest w wielkim niebezpieczeństwie! A członkowie rządu zapewniają Polaków że są bezpieczni, usypiając tym samym czujność narodu!!! Co za obłuda, fałsz i zakłamanie!!!!

Czy masońsko-bankierski rząd światowy już wkrótce rozpocznie swe oficjalne rządzenie Polską i światem właśnie z terenów Polski??

Na to się zanosi! Londyńskie CITY wspomagane przez władze w Warszawie, zamierza przeprowadzkę nad Wisłę!!!  Kto mieczem wojuje od miecza ginie! Czy polski rząd już zupełnie stracił poczucie przyzwoitości i sprzymierzył się z szatanem??!!!

Czy PIS wszedł w koalicję z masonerią i banksterami i czy kieruje nas ku przepaści oraz zupełnej utracie suwerenności??!

Historia lubi się powtarzać!

To od nas teraz zależy czy pozwolimy, aby na naszych terenach rozegrał się scenariusz najgorszy dla Polski. Scenariusz niewidzialnego i definitywnego  rozbioru Polski oraz jawnego przejęcia władzy przez masonerię i banksterów!

Potrzebna jest nowa konstytucja, w której wpisane będzie, że zasoby naturalne i woda na terenie Polski należą do narodu Polskiego, oraz zakaz pożyczania pieniędzy na procent!!!

Autor: Biuletyn Inspiracyjny

źródło: akademiapolityczna.wordpress.com

Formularz z NeTeSFoto: „Polish flag” (Public Domain) by freestocks.org

10 Responses to “Rozbiór Polski i przejęcia władzy przez masonerię i banksterów!”

 • Jakieś 2 lata temu dotarło do mnie, że nie korzystam z polskiego banku i mamy podobno tylko jeden polski bank PKO, dlatego mam zamiar go wspierać w promocji.

  Nie wiem o co chodzi dokładnie z tym rozbiorem Polski, ale wierzę, że do niego nie dojdzie. Nie ma takiej siły!

 • Gnostic Sophia on 2 czerwca 2017

  https://innemedium.pl/wiadomosc/najwiekszy-grobowiec-w-polsce

  „… Dla szybkiego zatem porównania: natychmiast po zbliżonej liczebnie katastrofie smoleńskiej rodziny ofiar otrzymały wszystko – pomoc polskojęzycznego psychologa, mnóstwo polskojęzycznych pieniędzy, darmowe polskojęzyczne porady prawne, bizantyjskie rekompensaty oraz całą resztę przywilejów włącznie z nadętym do groteskowych rozmiarów, korowodem pompatycznych pogrzebów na których toczyli pianę polskojęzyczni kapłani. Żałoba narodowa, czarno biała telewizja i nawet Internet poszarzał – dosłownie jakby nastał koniec świata a ludzkość straciła… no właśnie… kogo? Nadludzi? Półbogów? Niezastąpionych biblijnych megamocnych herosów? Kto ze zmarłych pod Smoleńskiem dokonał… czegoś? Czegokolwiek?

  Proszę mnie nie posądzać pochopnie o brak empatii lub jakąś bezduszność tylko przerwać lekturę chwilą zadumy po czym rozwiązać samodzielnie poniższe, nieskomplikowane zadanie:

  Zastanów się głęboko i wymień poczciwy człowiecze, chociaż jedno nazwisko oprócz pary prezydenckiej, z ponad setki ofiar katastrofy smoleńskiej. Czas minuta, start.

  I jak?

  Słabo, prawda?

  Nie martw się poczciwy człowiecze, całkiem dobrze ci poszło. Problem byłby poważny, gdybym ci zadał podchwytliwe pytanie o dwa, trzy nazwiska no ale jak widzisz nie jestem bezdusznym sadystą… i oszczędziłem ci sam wiesz czego…

  Tak więc, po tej „narodowej tragedii” czy ktoś z obywateli zauważył jakąkolwiek różnicę lub zmianę swojego życia? Czy brak tych którzy zginęli w wypadku lotniczym odbił się jakoś na losie trzydziestu milionów Polaków? Tak ja wiem że mochery od czasu katastrofy noszą na przygiętych barkach co miesiąc krzyże pokutne, no wiem o tym, ale to nie oznacza zmiany ich życia ponieważ ten rzadki gatunek już tak ma, że dziecinnieje przed śmiercią. Oni przecież pokutowali jeszcze przed katastrofą ponieważ jeszcze za szczeniaka usłyszeli od stulejarzy, że mają grzech pierworodny i przerąbane u matki boskiej a więc od tamtej pory i tak nie robią nic innego tylko błagają kawałek drewna o przebaczenie. Ich życie nie uległo zatem absolutnie żadnej zmianie – po prostu ich pokuta po katastrofie smoleńskiej zrobiła się bardziej zorganizowana. I regularna zupełnie jak fazy księżyca. Wcześniej bezładnie to robili, w luźnych niezorganizowanych grupkach, w piątek, świątek, nawet w szabas, a teraz mają miłą dla oka zbiórkę co miesiąc w wyznaczonym miejscu pokutnym. Wygląda to tak przyjemnie że aż miło popatrzeć, bowiem to jak pokaz dojrzałych czirliderek. Nie ma co prawda połykaczy ogni i tych zręcznych ludzi chodzących po linie lub żonglerów skaczących przez płonące obręcze ale i tak jest to bardzo ładne kiedy oni tam pokutują i czynią taniec deszczu przy dużym kawałku drewna. Folklor jest zawsze w swym źródle po prostu uroczy.

  A więc zapytajmy jeszcze raz: czy jest ktoś ze zwykłych Polaków kto żyje zupełnie inaczej od czasu katastrofy smoleńskiej?

  Bo z mojej opartej na niezliczonych źródłach wiedzy wynika, że każdy z tych którzy zginęli w tej katastrofie został zastąpiony natychmiast po prostu kimś z drugiego szeregu i wszystko toczy się dokładnie tak samo jak wcześniej. Dosłownie jakby nic się nie stało. To tylko fakt, a poza tym kiedy wypadki chodzą po zwykłych ludziach, nikt z polityków nie uprawia z tego powodu publicznie lamentów, no bo czyż nie? Paru zawsze obowiązkowo uda się na miejsce nieszczęścia podlansować odrobinę swoje notowania no i to tyle ich zainteresowania jakąś tragedią. Nigdy żadna z ofiar żadnej katastrofy, a bywały przecież większe, nie otrzymała takiej pomocy jak rodziny smoleńskie. Nigdy – ani jednego razu. A przecież wszystko co jest dookoła zbudowali zwykli ludzie a nie zawodowi kłamcy, nieprawdaż? Żaden polityk, żaden kapłan, żaden prezydent i to w całej historii Polski tak naprawdę nigdy nie stworzył… niczego. Kiedy im się przytrafi statystyczny wypadek to do lamentów jednak zmuszają zwykłych ludzi zakazując im zabaw i rozrywki w ramach swojej prywatnej przecież żałoby. Konstytucja tymczasem twierdzi jasno – wszyscy obywatele są równi. Dlaczego zatem po politykach ludzie są zmuszani do żałoby a po zwykłych ludziach politycy jakoś nie lamentują? Zamiast zabawy zwykli ludzie muszą w nieskończoność słuchać przykrych dla ucha, niedorzecznych popierdółek jak to prezydent Wałęsa sam jeden obalił komunę, jak prezydent Kwaśniewski obalił prezydenta Wałęsę – największego pojedynczego obalacza ustrojów totalitarnych, jak to prezydent Kaczyński obalił prezydenta Kwaśniewskiego, który obalił obalacza ustrojów, a tak prawdę mówiąc oni wszyscy obalili jedynie pół litra podczas tej pompatycznej walki. Walczą bowiem od dekad dosłownie o wszystko ale jakoś dziwnym trafem żaden z nich nie wywalczył jeszcze niczego. Jak podają niezliczone źródła głupich wiz do Ameryki nie mogą załatwić żeby Polacy mogli pojechać do Waszyngtonu na weekend i zobaczyć osobiście Obieraka Bananów na swoim wybiegu. Nie mogą od drugiej wojny światowej wywalczyć dla Polaków godnych zarobków, a biorą się za bary ze skrzynką wódki. Wywalczyli jedynie bezrobocie, terror fiskalny, zamordyzm gospodarczy, masową emigrację nie mającą na całym świecie precedensu gdyż dziejącą się w kraju bez wojny, klęsk i w którym panuje demokracja oraz dobrobyt, oraz napadli na kilku niewinnych pasterzy w jakichś wioskach na zadupiach świata. Co ci wszyscy prezydenci tak naprawdę reprezentują, co nie byłoby pustym śmiechem?

  Jedynie pusty śmiech zatem po nich wszystkich pozostał. Śmiech i trochę żenady. Żaden Polak nigdy nie otrzymał żadnej pomocy od żadnego prezydenta. Chociaż nie, bo jeśli już mam być szczery to muszę uczciwie uderzyć się w pierś i przyznać że jeden ze zwykłych Polaków otrzymał – jak podają niezliczone źródła – od prezydenta zmarłego pod Smoleńskiem dobre słowo: Spieprzaj dziadu – przekazał temu wyróżnionemu Polakowi osobiście prezydent no i tego typu gest do końca życia zapamięta obywatel dziad wyróżniony. Cała reszta Narodu jednak, nawet na życzliwe słowo niestety nie może liczyć. Na całe szczęście Karma to surowa Pani i potrafi dojebać a że szczególnie uwielbia pyszałków i tych którzy podnoszą rękę na Polaków… no cóż, karmiczna odpowiedź na pychę poleciała tym razem z epickim rozmachem biorąc na warsztat ich wszystkich hurtem.

  Skrytobójcze morderstwo dla doraźnych politycznych korzyści naczelnego wodza generała Sikorskiego także okazało się w ramach Karmy iście druzgocące dla zdradzieckich Anglików – ich imperium bezpowrotnie upadło i nigdy się nie podniesie, ciapate murzyństwo zalało wyspy, jest tam gruźlica, wściekłe krowy, woda pitna z antybiotykiem, fluorem i psychotropami, chemiczne żarcie, syf i toksyczne opryski, które wzięte razem wykańczają Anglików zupełnie jakby byli karaluchem, co nie jest przecież aż takie niedorzeczne jakby się mogło wydawać.

  Szwecja, która napadła na nas w niosącym zagładę jednej czwartej Narodu Potopie teraz sama ma Potop i stoi na krawędzi zagłady. Totalnej.

  Niemcy jak wyżej.

  Rosja, która pod rządami Niemki połasiła się z innymi Niemcami na nasze rozbiory, sama została rozebrana na kilkanaście państw i ciężką bolszewicką czkawką jej się odbiło zagarnięcie razem z naszymi rdzennymi ziemiami miliona nieoswojonych z tą ziemią żydów. Ponad sześćdziesiąt milionów ofiar kosztował ich ten bardzo poważny błąd, jakim był rabunek Polski.

  Trzeci niemieckojęzyczny zaborca, skończył jak dwóch powyższych. Jego imperium i imperator zginęli marnie a obecnie zdradzieccy Austriacy, którym Sobieski wcześniej uratował dupy, ponownie są zalewani islamem z którego tym razem już się nie wyrwą za prędko. Mogą sobie jodłować z rozpaczy i wsadzić palca w dupę – jak ci stulejarze z biegunką zza wielkiej wody – ale tym razem odsieczy wiedeńskiej nie będzie i guten abend Austria – kraik który dał światu Fritzla, Hitlera i najgorsze obozy zagłady. Jeśli jeszcze kiedyś urodzi się tam Mozart to będzie się nazywał Muhammad Ibn Mozart i komponował będzie smętną nutę do meczetu.

  Karma to nie przelewki jak widać. Karma to zwykły fakt. Nad Polakami zawsze czuwa opatrzność i choćby nie wiem jak pewny siebie był kolejny okupant zawsze ostatecznie kończy marnie jak wszyscy poprzedni. A że wszyscy poprzedni byli o niebo od obecnego potężniejsi – los aktualnego który jest najlichszy z nich wszystkich jest naprawdę nie do pozazdroszczenia, tym bardziej że z każdym dniem prawda na jego temat nieustannie wycieka jak woda przez durszlak i sytuacja okupanta szybko się… zagęszcza.

  Jeśli zatem uczciwie się wysmarkać, otrzeć łzy z napełnionych pustym śmiechem oczu i podsumować na podstawie niezliczonych źródeł na chłodno spuściznę ofiar brzozy smoleńskiej, dojdziemy oczywiście do wniosku że kompletnie nic nie pozostało po tych którzy zginęli w tej katastrofie. Przemówienia z których nic nie wynika. Homilie, których nikt nie czyta i niedopite butelki. Słowem nic wartościowego. Kompletnie zero realnych dokonań, no może oprócz szalejącego bezprawia, urzędniczego debilizmu oraz powszechnej nędzy.

  Po bezimiennych ludziach natomiast, którzy postawili od podstaw ten wspaniały tytułowy Grobowiec jest wszystko – darmowa ekologiczna energia i to w kosmicznych ilościach, poprawa tym samym warunków życia dziesiątek tysięcy korzystających z niej Polaków, oraz piękne sztuczne jezioro zbudowane niesłychanym nakładem pracy i wspaniale się komponujące z otaczającą przyrodą.

  O zmarłych stwórcach tego budowlanego cudu jednak się nie mówi w ogóle. Ale oni tam nadal są i czekają na sprawiedliwość. Nawet szeptem się nie wspomina o jakichkolwiek odszkodowaniach za ich niewolniczą pracę, do jakiej zmusił ich polskojęzyczny okupant, który nie wybierany przez nikogo zagarnął w Polsce po wojnie całą władzę bezprawnie. Nie ma i nigdy nie było żadnej uroczystości ku czci tych którzy tam zginęli, mszy, minuty ciszy, żałoby lub chociaż jednej procesji pokutnej lub zwykłego znicza. Niczego. Nawet przyrodzone do poruszania się na klęczkach mochery zawiodły na całej linii. Nie ma proszę ja was najskromniejszej nawet tabliczki wymieniającej ich imiona i zasługi dla Narodu. Nie ma dosłownie niczego. Ofiary zwyczajnie wyparowały z pamięci i to tak skutecznie, że nie ma o nich nawet słowa wzmianki w całym Internecie – czy możecie w coś takiego uwierzyć?

  A jednak!

  A same rodziny ofiar nie tylko nie otrzymały nigdy od państwa żadnej pomocy, lecz wręcz usłyszały na temat zmarłych (lub zabitych) wyłącznie ordynarne kłamstwa. Zrozpaczone rodziny, żony, wdowy, dzieci, szukały, pytały cierpliwie całymi latami lecz zamiast uczciwej odpowiedzi usłyszeli że ich ojcowie, mężowie no tego, że oni… uciekli! Ot tak po prostu. Byli ludzie no i ich nie ma.

  Nie bez powodu porównuję do siebie te dwie zbliżone do siebie liczebnie katastrofy. Powtarza się bowiem po raz kolejny i to dosłownie historia Polaków pomordowanych w Katyniu. Zamordowali ich oczywiście – jak podają niezliczone źródła – żydzi, ale wszystkie rządy jak jeden twierdzą już blisko 70 lat że nasi oficerowie… uciekli. Uciekli lub ewentualnie zabił ich system – komunizm jakiś niedobry lub stalinizm jeszcze gorszy. Ewentualnie faszyzm.

  Największym chichotem historii jest już wspomniana katastrofa smoleńska. Ci którzy tam Polecieli I Spadli, nie polecieli tam przecież bowiem ujawnić Polakom katyńskiej prawdy. Mimo iż nie tylko niezliczone źródła od dekad podają prawdę o tej żydowskiej zbrodni na Narodzie Polskim ale też sami sprawcy tego mordu z Izraela przyznali się do niego udzielając wywiadów prasie jak jakieś gwiazdy rocka. Władze które udały się do Katynia nie poleciały ujawnić tej oczywistej prawdy Polakom. Jak podają niezliczone wręcz źródła oni polecieli dalej uchlewać się, dalej udawać, że się modlą i dalej okłamywać Naród, że mord na Polakach zorganizował sowietyzm, stalinizm, hitleryzm albo komunizm jakiś. Wersji do koloru do wyboru ale – wbrew niezliczonym źródłom – żadna oficjalnie nie mówi że to robota żydostwa. Tymczasem prawda jest taka, że jak podają niezliczone źródła i ten i tamten antysłowiański system stworzyli żydzi i to żydzi stanowili niemal 90 % NKWD i to żydzi z NKWD osobiście zamordowali pod Katyniem 45 tysięcy oficerskiej elity Polaków. Rosjanie tego nie zrobili. Oni nawet nie mogli tego zrobić z tego bardzo prostego powodu, że oni także zostali tam zamordowani. Rosjan przecież zostało pod Katyniem zamordowanych również 45 tysięcy. Dokładnie w tym samym okresie czasu zamordowano tych rosyjskich oficerów i zrobili to dokładnie ci sami żydzi z NKWD, którzy wymordowali polskich oficerów. Nawet szeregowych Rosjan mordowano za to że nie chcieli strzelać w tył głowy Polakom. I oni też tam leżą pomordowani. Plan był taki żeby wszystkim ofiarom podrzucić fałszywe żydowskie dokumenty a po wojnie oskarżyć o ten mord Stalina, po to aby go utrącić ze stanowiska za… zorganizowany ludobójczy antysemityzm a następnie przejąć w Rosji pełnię władzy. Taki był plan ale wujek Adolf go pokrzyżował, kiedy niedługo po mordzie katyńskim runął z pianą na mordzie na Rosję. Odnalazł ciała naszych Rodaków, wykopał razem z Czerwonym Krzyżem i ujawnił światu tę zbrodnię wojenną wszechczasów. Taka jest właśnie obiektywna – oparta na niezliczonych źródłach – katyńska prawda i polskojęzyczne władze, które poleciały i pod Smoleńskiem spadły nie poleciały tam ujawnić Polakom tej właśnie obiektywnej prawdy na temat tej zbrodni wojennej. Ta nie mająca precedensu w historii czystka etniczna jest ludobójstwem, które nigdy się nie przedawni, bowiem o tym kto miał umrzeć decydowała jedynie narodowość i żaden żydowskiego pochodzenia generał lub biskup lecący do Smoleńska oczywiście nie zamierzał nawet jednego słowa prawdy powiedzieć na ten temat Polakom. Lecieli tam w dalszym ciągu kłamać, po drodze zginęli marnie, a teraz to na ich temat można sobie posłuchać kolejnych kłamstw i dezinformacji, jakich niestrudzenie dostarcza światu na przykład polskojęzyczny Antoni. Kłamstwo rodzi kolejne kłamstwa a okłamani ich natłokiem żydokatolicy co miesiąc celebrują ich śmierć i dźwigają pokutne krzyże zupełnie jakby oni cokolwiek w Katyniu albo Smoleńsku zawinili. Paranoja dosłownie, kiedy się okazuje do czego naprawdę mogą doprowadzić w sumie rozsądny Naród te niezliczone kłamstwa. Nigdy jednakże nie jest tak źle aby nie mogło być… jeszcze gorzej. Prawo Murphiego nie pozostawia złudzeń – jeśli coś można zepsuć, nawet teoretycznie tylko, wówczas na bank ktoś to weźmie i do końca spier*oli. Niedługo zatem te moherowe ofiary jahwistycznej patologii koronują sobie nieżywego człowieka na coś w rodzaju zombie-króla Polski no i to już będzie obłęd totalny… bowiem będą ucztować żrąc jego ciało i chłeptać jego krew popadając w jeszcze głębsze kanibalistyczne bagno, no ale nieważne. To w końcu sprawa co najwyżej dla egzorcystów ewentualnie psychiatrów… i dlatego konieczna będzie teraz oczyszczająca ciało i ducha…

  Dziw ogarnia, że coś tak debilnego jak żydokatolicyzm dali sobie wcisnąć Słowianie. Pewnie będą protestować teraz i odżegnywać mnie od czci i wiary no ale moi drodzy parafianie nie wiem czy wiecie, a bardzo mocno w to wątpię, ale to wy baranki boże modląc się do swoich tak zwanych „wszystkich świętych” modlicie się do… żydów po prostu! Jak zatem nazwać tego typu przypadki?

  Żydokatolik jest odpowiednią nazwą – nową lecz trafną – tak samo jak te dziwaczne zjawisko, które wcześniej nie miało właściwej nazwy, gdyż po prostu nie istniało. Teraz już nazwa jest – słowo, „żydokatolik”, które stworzył nie stwórca jakiś magiczny ale zwykły Słowianin.”

 • Andrew on 2 czerwca 2017

  Co za bzdury.Autor się nawet pod tym osobiście nie podpisał,już jak to wypuszczali to wiedzieli że wstyd.Garść bredni bez faktów,na dniach(?).No nie wierzę

 • qrde blade on 2 czerwca 2017

  W Polsce oficjalnie nadal obowiązuje Konstytucja II RP czyli konstytucja kwietniowa z 1935 roku ( nigdy nie odwołana) , a narzucona nam przez niemckich aparatczyków konstytucja kwaśniewskiego z 1989 roku, która nie została usankcjonowana niezbędnym poparciem społeczeństwa w referendum jest celową manipulacją w destrukcyjny sposób niszczącą ciągłość państwa polskiego. To naturalnie ma bardzo daleko idące negatywne konsekwencje dla narodu polskiego o których mówi jedyny prawnie usankcjonowany obecny prezydent IIRP hrabia Jan Potocki . Tymczasem, aby kolejny raz zmanipulować naród polski PiS i prezydent czyni starania kolejnej zmiany konstytucji Polski, bez załatwienia nurtujących spraw zapewnienia jej ciągłości skutkującymi prawami do reparacji wojennych od ZSRR i Niemców ! https://youtu.be/pxSzoJoUng8
  Ponieważ nadal nie ma ciągłości z IIRP nie ważne są żadne zawarte przez polski rząd wcześniejsze umowy międzynarodowe ( również między innymi te dotyczące emisji złotówki, ect. )

 • Robert on 2 czerwca 2017

  Andrew,

  opublikowałem ten tekst, ponieważ wiele wątków może się zrealizować.
  Piszę i dokumentują je na geopolityce.
  Napisz proszę co według ciebie jest brednią?
  Porozmawiajmy o geopolityce.

 • smyxx on 2 czerwca 2017

  W całym tym tekście nie ma ani jednej konkretnej informacji poza tym ,że londyńskie „City” ma się przenieść do Warszawy , przy czym ta rewelacja ma już ponad dwa miesiące i jest raczej tak ,że to londyńskie City ma przyciągać ewentualnych inwestorów do Londynu a nie odwrotnie

 • Robert on 2 czerwca 2017

  smyxx

  autor nie przekazuje specjalnego news, tylko informuje o upadku banksterki.
  Takie informacje należy często przekazywać, ponieważ będzie potężnych krach.

 • Leszek S. on 3 czerwca 2017

  Od kilku miesięcy wydaje mi się, że Masoni szykują coś dużego na dzień 5 lipca. Będzie to początek okresu urlopowego światowej leming-gnozy. Ich święty spokój może zakłócić wszystko. Krach gospodarczy – czy jak piszesz monterano-elektroniczny – jako preludium do klejnych etapów jest jednym z przewidywanych aspektów przewrotu na świecie.

  Kolaps pod nieobecność większości na „swoich” stanowiskach będzie łatwiejszy do „opanowania” przez PRZYGOTOWYWANĄ mniejszość, która w mgnieniu oka odpowiednimi decyzjami, ustawami a także dyrektywami wojskowymi ustali nam najbliższą reorganizowaną przyszłość.

  W Polsce oblicze przwrotu ma twarz przypominającą rysy Morawieckiego…

  Czemu uważam, że 5 lipiec jest tym terminem? Ze względu na 9/11. 11 wrzesień (2001) zapisany liczbami (cyframi) rzymskimi – w kolejności miesiąc dzień – wyglądają tak:
  IXXI.

  Masoneria uwielbia homonimy i rebusy liczbowe a przede wszystkim chaldejską i pitagorejską numerologię. W tym wypadku AKRONIM ów wyglądałby tak:
  VIIV.

 • Boguslaw on 3 czerwca 2017

  „PO było grupą przestępczą!”
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  https://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

 • janek on 5 czerwca 2017

  1917-rewolucja komunistyczna–oplacona i organizaowana przez oligarchie konsorcjum rotszilda czyli city of london corp.
  1939-2 wojna swiatowa czyli kominacja operacyjna konsorcjum rotszilda

  1945 stowrzenie obozu pracy czyli ZSSR-pod kierownictwem chazarskiej syjonistycznej oligarchi -rosja tylko zarządcą ZSSR

  1977-City of london zarzadza pierestrojke czyli zamkniecie obozu pracy pod szyldem komunizm

  1981-Polska sie buntuje projekt solidarnosc wymyka sie spod kontroli,konsorcjum Rotszilda w celu chronienia swoich fabryk,kopalń wprowadza stan wojenny za pomoca swoich agentów Kiszczak Jaruzelski.

  1989-zmiana systemu na III RP czyli spieniężenie majątku i doprowadzenie do upadku firmy PRL
  1991-zarejestrowanie Poski jako firmy w izbie handlowej w city of london
  1992-wejście pod system korproacyjny city of london

  2017-zakonczeni procesu wyprzedazy majatku firmy Polska III RP.

  Wszystko jest zawsze zarzadzane i sterowane przez oligarchie city of london,kiedy prezydent kaczynski i sławomir skrzypek sie zbuntowali i nie chcieli przyjac porzyczki od MFW zadluzajacej Polske na setki miliardów,to agentura city of london zorganizawała zamach w smoleńsku.

  GRU(wywiad wojskowy rosyjski)-jest załozona opłacana i w pełni kontrolowana przez CIA oraz wywiad angielski…w srodowisku KGB jest nawet nazywana „zakonem”

  W.S.I. to jedna ze spółek córka GRU-wykonuja rozkazy z GRU.

  Obecnie w Rosji istnieje konflikt miedzy KGB(FSB) i GRU do tego dochodzi ooło 500 tajnych stowarzyszeń (masoneria) która rzadzi Rosja i ma tam swoje interesy,rosja takze jest zarejstrowana w izbie handlowej w city of london.

  wszystko jest własnoscia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.