Tak katowali polskich patriotów, serce pęka z bólu…

polska historia

Po zakończeniu drugiej wojny światowej niemieccy naziści zostali pokonani. W takich warunkach powinien zawitać pokój dla wszystkich Polaków.

Jednak, rzeczywistość okazała się tragiczna.

Obozy pracy i obozy koncentracyjne, w których Niemcy niszczyli Polaków po 1945 roku, stały się kaźnią dla polskich patriotów.

Sądy, które powinny bronić polskich obywateli, działały na rzecz Moskwy, na rzecz bandyckiego porządku jałtańskiego, dlatego wszyscy patrioci byli mordowani, szkalowani, torturowani.

Dokumentem jest poniższy film:

.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „UNION RALLY ON THE DOCKS …” (CC BY 2.0) by mrbill78636

Przeczytaj koniecznie:

2 Responses to “Tak katowali polskich patriotów, serce pęka z bólu…”

 • Krzysztof on 28 lutego 2017

  Zolnierze NIEZLOMNI nigdy nie moga bac Wykleci ani PRZEKLECI!!!!

 • Robert on 1 marca 2017

  Krzysztof

  jest to również prawidłowa nazwa, ponieważ zostali wyklęci przez przeciwników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.