Dlaczego papież Franciszek całuje żydowską elitę w rękę?

papież

Bardzo trudno komentować takie zdarzenia. Media głównego nurtu milczą o tych sprawach. Religianci wolą nie oglądać, a co dopiero komentować.

O czym mowa?

Papież Franciszek Bergoglio podchodzi do elity żydowskiej i całuje ich w rękę.

Przyznaj, ciężko w to uwierzyć. Gdyby ktoś opowiedział taką historię, to należałoby parsknąć śmiechem. Jednak kiedy możemy takie sceny oglądnąć, to nagle śmiech znika, a pojawiają się pytania.

Dlaczego zwierzchnik Kościoła Katolickiego, najważniejsza osoba w religii katolickiej, całuje żydowską elitę w rękę?

Czy taki gest nie oznacza poddaństwa?

Mamy zwyczaj całowania w rękę kobietę. Ale nikt nie całuje w rękę mężczyzny. To jest niegodne i wręcz niesmaczne.

Nawet, gdyby Państwo żydowskie miało takie zwyczaje, to głowa Kościoła Katolickiego nigdy nie powinna się na to zgodzić. Przecież, judaizm oczernia chrześcijaństwo. Szydzą z Syna Boga, którego zamordowali. Do dzisiejszego dnia oczekują przyjścia Mesjasza. Cały Nowy Testament nie istnieje dla nich.

Pomiędzy katolicyzmem, a judaizmem znajduje się  przepaść. Przynajmniej powinna taka istnieć.

Niesłychane.

Papież Franciszek podchodzi do elity żydowskiej, jak poddany, sługa, osoba niższego szczebla.

To wideo daje wszystkim spekulantom, którzy uważają katolicyzm za wielką nierządnicę pstryczka w nos. Nie ma takiej możliwości, aby katolicyzm był biblijną nierządnicą. Gdyby tak było, to elita żydowska całowałaby ręce papieskie. Nic takiego się nie dzieje. Nie ma żadnej wzajemności.

Papież wręcz czuje się bardzo skrępowany.

,
ekonomia Robert Brzoza

Formularz z NeTeSFoto: YouTube.com

37 Responses to “Dlaczego papież Franciszek całuje żydowską elitę w rękę?”

 • Łukasz Warszawa on 1 października 2015

  paranoja!

 • zip on 1 października 2015

  Serio nawet nie wiecie, że to nie ejst papież Franciszek Bergoglio, lacz albo papież Franciszek, albo Jorge Mario Bergoglio? Nieuki.

 • o0-K on 1 października 2015

  To jest jakiś absurd. Tytuł nieprawdziwy. Papież nie całuje żadnej elity w ręce. Całuje tych, którzy przeżyli Holokaust, w ten sposób oddając im cześć. Zaślepieni antysemityzmem katotalibowie: przywołuję wspomnienie św. Maksymiliana Maria Kolbego: żydow należy litościwie nawracać, z miłością bliźniego, nie wolno ich nienawidzieć. Pycha i pogarda to wielkie grzechy.

 • Robert on 1 października 2015

  @oo-K

  Artykuł nie jest o żydach, tylko o papieżu.
  Nikt tutaj nie mówi o nienawiści do żydów.

  Reszty nie komentuje…

 • Katarzyna Maria on 2 października 2015

  Jestem oburzona i wsciekla bo jest mi wszystko jedno elita czy ci co przezyli holokaust – Jezus nie nauczal rob z siebie pajaca ! – tylko kochaj blizniego swego jak siebie samego.Madrzy ludzie sa swiadomi , ze milosc bez szacunku jest nic nie warta – dlatego osmieszanie stolca piotrowego jest grzechem glupoty lub juz nie wiem czego Mam nadzieje , ze Papierz w imie milosci blizniego i pokory nie zacznie calowac w reke Georga Sorosa i jemu podobnych. Zaczynam zastanawiac sie ,czy nie bylo czegos na rzeczy w plotkach o nim.

 • Antonio on 2 października 2015

  Żydzi to starsi bracia w wierze jak mawiał św.Jan Paweł. II i tutaj postawa Papieża Franciszka jest gestią kurtyazji i szacunku

 • Jacek on 2 października 2015

  Jezeli dobrze bysmy sie nad tym zastanowili ,to prawdopodobnie okazalo by sie ze papiez zachowal sie bardzo poprawnie.

  Tak jak zrobil by to Jezus

 • kk on 2 października 2015

  Oczywiście, że jest to poddaństwo. Nierządnicą są Żydzi :)
  https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/05/31/jak-zydzi-zrobili-z-watykanu-babilon-wielki/

 • Rafał on 2 października 2015

  tzn ze Papież będzie całować w rękę każdego kto przeżył holokaust?! prawda jest taka że Jezus był żydem, ale obecni żydzi ani etnicznie i ani wyznaniowo nie są „spokrewnieni” z Jezusem !

 • Ewald on 2 października 2015

  ,,Antonio

  Żydzi to starsi bracia w wierze jak mawiał św.Jan Paweł. II i tutaj postawa Papieża Franciszka jest gestią kurtyazji i szacunku”
  Jacy bracia w wierze ?!..
  To barbarzyńska FASZYSTOWSKA NACJA, której wiara nie ma nic wspólnego z wartościami chrześcijaskimi, ani nawet ludzkimi !
  https://www.youtube.com/watch?v=XK6oV5BBOeo

 • richard on 3 października 2015

  Żydzi to starsi bracia w wierze jak mawiał św.Jan Paweł. II
  małe wyjaśnienie to nie oni są starsi a my Słowianie,
  po badaniach grup głównych krwi Słowianie 17 tyś lat,
  żydzi akadyjscy/Chazarowie 6 tyś lat,akuratnie
  na odwrót od codziennej bytności po zapałki mogą biegać
  szalom,alejkum szalom,tak jakość…

 • Tomek on 3 października 2015

  Ludzie,przecież chrześcijaństwo/katolicyzm też wymyślili i stworzyli żydzi.Jezusa ukrzyżowali z zrobil z niego reklamówkę,byśmy to my bezmyślnie szli za nim jego śladami.Żydzi to koczownicy wyjatkowo przebiegli,podstępni,podli,perfidni,wyrachowani,znają socjotechnikę,psychologię,sofistykę,dualizm,sztuczki,zwody,prowokacje,naszą już zdeformowaną przez nich mentalność,naturę,wyobraźnię,świadomość.Żydzi to kameleony,potrafią się przebierać w szaty,zakładać maski,mówić ludzkim głosem(kiedy trzeba,konieczne,opłacalne),nieść „patriotyczno”-„nacjonalistyczno”-„wyzwoleńcze” sztandary i transparenty,wzmacniać .To istoty ,które potrafią wejść niepostrzeżenie i zlać się z tłumem.Dodatkowo cechuje ich wyjątkowa solidarność,integracja,lojalność,poświęcenie,agenturalność,konspiracja.

 • Tomek on 3 października 2015

  Rządzenie światem jest proste jak wypas owiec – 2

  Opublikowano: 28.02.2013 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo, Wierzenia

  Odcinek o religii powinien mieć numer 1, ponieważ całe nieszczęście ludzkości zaczęło się i wciąż trwa za sprawą religii. Ale jako pierwszy napisał mi się ten o demokracji, a że jestem w gorącej wodzie kąpana od razu wrzuciłam go na blog.

  Proszę mi wybaczyć chrześcijański (a nawet słowiański) europocentryzm, ale jest mi on bliski o tyle, że urodziłam się, wychowałam i do dziś żyję w (post)chrześcijańskiej Europie. Wiem, że gdzieś daleko są różne inne religie, ale nie będę się teraz nimi zajmować, ponieważ nie znam ich, ani skutków ich praktykowania, aż tak dobrze. Skutki chrześcijańskiego prania mózgu natomiast odczuwam w wyjątkowo przykry sposób, również w dziedzinach, w których (teoretycznie) nie powinno ich być, np. w ateizmie i racjonalizmie.

  Unikam katolików jak tylko mogę, ale i tak moje uszy rani powtarzane do znudzenia zdanie, że chrześcijaństwo to NASZA TRADYCJA, to wiara OJCÓW NASZYCH.

  Ale to jeszcze nic! Parę razy omal nie spadłam z krzesła widząc w telewizorze „polskich” celebrytów, z uniesieniem i ekscytacją zapewniających, że nasza tradycja wywodzi się z… palestyńskiej pustyni! Jakaś niespełna rozumu panienka z okienka egzaltowała się, że kiedy czytamy opisy biblijne, są one tak realistyczne, że czujemy powiew palestyńskiego wiatru na twarzy i słyszymy beczenie palestyńskich owiec. Pewien znany koczownik za dużo podróżował po świecie, przez co chyba pomylił kraje, bo w Boże Narodzenie, przy dźwiękach żydowskiej muzyki (!) pląsał radośnie na tarasie palestyńskiej willi, krzycząc euforycznie, że TU jest NASZA TRADYCJA, NASZA KULTURA, NASZA WIARA, a palmy szumiały „tradycyjnie” i „patriotycznie” do wtóru jego słów!

  Że co??? Że niby Palestyna to nasza ojczyzna? Czy oni w tej telewizorni już kompletnie na łeb upadli?

  Karmią nas na siłę bzdetami, jak gęś hodowaną na francuskie wątróbki. Słuchając tych pierdoletów jak nic skończymy dokładnie tak samo, jak owa gęś! Albo raczej jak Palestyńczycy.

  Jaka tradycja? Jaka Palestyna? Gdzie Słowianie, a gdzie Semici??? Gdzie Rzym, a gdzie Krym?

  Wiem, że w czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym, ale ośmielę się przedstawić kontrowersyjną tezę, że Polacy to SŁOWIANIE i że Słowianie od zawsze zamieszkiwali żyzne, mlekiem i miodem płynące tereny Europy Środkowej i Wschodniej, a nie pustynie Dalekiego Wschodu. Skoro Bóg zasiał Słowian w Europie Środkowej, to z woli Boga Słowianie tam mają kwitnąć. Mówiąc zrozumiale: Europa Środkowa należy do Słowian, a nie do górali spod góry okopconej przez Chwałę Pana.

  Na ziemiach zamieszkanych przez Słowian TRADYCYJNIE I OD WIEKÓW praktykowano POGAŃSTWO. Dokładniej mówiąc „pogaństwo” to pogardliwa nazwa, nadana naszej tradycji przez „starszych braci w wierze”. Naszą tradycją była Gnoza, czyli Wiedza (Wedy), przez naszych wrogów, przewrotnie nazwana satanizmem. Tak ją nazwano, żeby nas odstręczyć od mądrości naszych Ojców, naszej prawdziwej Tradycji i prawdziwej Wiedzy.

  Naszą tradycję celowo zniszczono, a na jej miejsce, siłą, narzucono nam religię kanibali i lichwiarzy, której skutki są dla nas tragiczne. Banda cwaniaków konsekwentnie i celowo zamieniła Europejczyków (a później Afrykańczyków, Azjatów i Amerykanów), w stado bezmyślnych i zniewolonych baranów, przeznaczonych do strzyżenia, dojenia i odzierania ze skóry, co po kolei wykażę i udowodnię!

  Pranie mózgu zaczyna się już we wczesnym dzieciństwie, czyli od ilustrowanych książeczek, jakie kupujemy naszym milusińskim. Książeczki, zamiast przedstawiać nasze przedwieczne tradycje i przybliżać dzieje naszych Słowiańskich Ojców przekazują nam dzieje Abrahama, Mojżesza i króla Dawida. Nie mamy pojęcia, jak żyli i w co wierzyli Słowianie, ale bez zająknienia potrafimy wymienić historię 12 pokoleń Izraela.

  Czy dzieci Izraela potrafią równie płynnie wyrecytować historię 12 pokoleń Piastów Kołodziejów?

  W innych książeczkach i na kolorowych obrazkach, rozdawanych pod kościołem zachwyca śliczny, mały pastuszek ze szczerozłotym kijaszkiem, otoczony przez stado nie mniej uroczych, ślicznych, bieluśkich i puchatych jak kłębuszki wełny owieczek, z równie złotymi różkami, kopytkami i dzwoneczkami na szyjach. Pastuszek czuwa nad ich bezpieczeństwem, prowadzi je na łąki zielone i nad rzeki z czystą wodą. Owieczki są takie bezgranicznie ufne i kochające. Pastuszek jest śliczny jak aniołek, a nawet może być jeszcze śliczniejszy, jeśli jest nim sam Jezus.

  Ach, jakież to cudne… Cóż za sielanka!

  Sielanka??? Pomyśl samodzielnie, ludzka istoto, myślenie nie boli! Przecież owce są hodowane dla wełny, mleka, mięsa i skór! Co w tym sielankowego? I to my, ludzie, mamy być tymi baranami? Jeśli tak, to jest oczywiste, że ktoś nas hoduje! Że nas doi, strzyże, a może zabija i odziera ze skóry? I to ma być urocze?

  Ta religijna alegoria ze ślicznym pastuszkiem otoczonym przez białe owieczki wcale nie jest piękna. Ona jest obraźliwa dla ludzkości. Ona jest PRZERAŻAJĄCA! Jak można zachwycać się alegorią, w której rozumne ludzkie istoty przedstawiane są jako pędzone przez pastucha z kijem hodowlane zwierzęta, i to jeszcze te, będące synonimem najgorszej głupoty? I co z tego, że kij jest szczerozłoty? Czy walnięcie złotym kijem mniej boli, niż taki sam cios zadany żelaznym prętem?

  Jak można wierzyć w bezinteresowność pasterza? Pasterz chce mieć jak najliczniejsze stada, ale nie dlatego, że kocha swoje owce, lecz wyłącznie dla osobistych korzyści. Żeby uniknąć problemów pasterz zrobi wszystko, żeby jego stada były bezwolne, nieświadome i żeby nigdy się przeciw hodowcy nie zbuntowały. Żeby to osiągnąć trzeba owcom wyprać mózgi.

  Po przyjęciu chrztu przez Mieszka I misjonarze przedstawili nam „propozycję nie do odrzucenia”: kto nie chce przyjąć obcych naszej mentalności wierzeń przywleczonych z kraju tak odległego i obcego jak z innej planety, ten będzie torturowany, łamany kołem, ścięty, utopiony lub spalony na stosie. Ponieważ nikt nie chciał, żeby jego ukochane dzieci wpadły w łapska okrutnych oprawców, zaczęto, dla ich bezpieczeństwa, przymuszać je do wyznawania nowej, fałszywej religii.

  Katolicy oburzają się, gdy nazywa się ich „młodszymi braćmi w wierze”. Skąd to święte oburzenie? Przecież wyznajecie, drogie owieczki, żydowską religię! To oczywiste, że jesteście młodszymi braćmi w wierze, bo to jest ich religia! Oni są starsi, a wy jesteście młodsi. Modlicie się do żydowskiego, krwiożerczego bóstwa, a żydowskiego buntownika i żydowskich świętych wynieśliście na ołtarze! Z „syna” zrobiliście boga, chociaż narzucone wam święte pierwsze przykazanie wyraźnie mówi co następuje: „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną”. Skoro nie możecie mieć innych bogów, to jak możecie z Jezusa robić Boga?

  Na tej planecie od tysięcy lat praktykowano składanie krwawych ofiar ze zwierząt i ludzi, a nawet różne formy kanibalizmu, ponieważ „bogowie” używali krwi jako papu. Robili to Majowie i Aztekowie – wszyscy o tym wiedzą. Ale że robili to również Rzymianie – tego już nie wiemy lub wiedzieć nie chcemy. A właściwie dlaczego w dzisiejszych czasach bogowie mieliby zrezygnować ze swoich uczt? Przeszli na wegetarianizm?

  A chrześcijaństwo? Czy na pewno nie ma nic wspólnego z krwawymi praktykami? A co robi ta straszliwa figura wisząca na krzyżu przy ołtarzu? A picie krwi i jedzenie ciała człowieczego – czyż to nie ohydny, satanistyczny kanibalizm? Tak, tak, wiem, tylko symboliczny, w żadnym razie nie dosłowny! OK, ale dlaczego chrześcijanie kultywują taki właśnie, makabryczny, a nie dowolny inny symbol? Dlaczego przerażamy tym nasze niewinne dzieci, każąc im brać w tym udział? Czy zastanawiamy się nad tym, jakie są tego skutki dla ich wrażliwej psychiki?

  Tak, wiem, „robimy to na pamiątkę ukrzyżowania”.

  Obawiam się, drogi katoliku, że nie masz pojęcia o religii, którą z taką dumą i poczuciem wyższości nad kanibalami praktykujesz. Oto cytaty z „Księgi Kapłańskiej 27”…

  Wykup pierworodnych bydła [26-27]: „Jednak nikt nie będzie poświęcał Panu pierworodnego bydlęcia, które i tak już należy do Pana. Czy to jest cielec, czy to jest baran, należy on do Pana. Jeżeli chodzi o bydlę nieczyste, to można je wykupić za sumę twego oszacowania, dodając do niej jedną piątą. Jeżeli nie będzie wykupione, to będzie sprzedane według sumy twego oszacowania.”

  „Poświęcenie przez “cherem” [28-29]: „Jeżeli kto poświęci co ze swej własności dla Pana jako “cherem”: człowieka, bydlę albo część gruntu dziedzicznego – to ta rzecz nie będzie sprzedana ani wykupiona. Każde “cherem” jest rzeczą najświętszą dla Pana. Żaden człowiek, który jest poświęcony dla Pana jako “cherem”, nie może być wykupiony. Musi on być zabity.”

  Księga Barucha 2 [1-3]: „Wypełnił Pan słowa swoje, które wypowiedział przeciw nam, sędziom naszym, sądzącym Izraela, przeciw królom i zwierzchnikom naszym, przeciw każdemu z Izraela i Judy. Nigdzie pod niebem nie było ono tak spełnione, jak je spełnił w Jeruzalem według tego, co było napisane w Prawie Mojżeszowym, że ktoś z nas będzie jadł ciało swojego syna i córki.”

  Jana 6 [48-59]: „Jam jest chleb życia. Ojcowie wasi jedli mannę na pustyni i pomarli. To jest chleb, który z nieba zstępuje: kto go spożywa, nie umrze. Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje ciało za życie świata”. Sprzeczali się więc między sobą Żydzi mówiąc: “Jak On może nam dać [swoje] ciało do spożycia?” Rzekł do nich Jezus: “Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim. Jak Mnie posłał żyjący Ojciec, a Ja żyję przez Ojca, tak i ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie. To jest chleb, który z nieba zstąpił – nie jest on taki jak ten, który jedli wasi przodkowie, a poumierali. Kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki”. To powiedział ucząc w synagodze w Kafarnaum.”

  Teraz już wiesz – wyznajesz religię kanibali. Jeśli chcesz żyć wiecznie i dostąpić zbawienia musisz jeść ludzkie mięso i pić ludzką krew. Ty robisz to symbolicznie, bo należysz do kasty podludzi, czyli bydła ofiarnego. Reprezentanci elit robią to dosłownie, ale ty w to nigdy nie uwierzysz. Bo to są przecież teorie spiskowe!

  Skoro już wiesz owieczko, że jesteś dojona, czas dowiedzieć się, w jaki sposób cię strzygą i odzierają ze skóry.

  Cwani lichwiarze, bojący się stanąć do uczciwej, zbrojnej walki podrzucili wam niczym kukułcze jajo religię, dzięki której mogli was złupić bez ryzyka przelania choćby jednej kropli własnej krwi. Starsi bracia w wierze mają swoje hasło, którego przestrzegają z żelazną konsekwencją: „nigdy nie zapomnieć, nigdy nie wybaczyć”, ale wam dali inne…

  Łukasz 6 [27-36]: „Lecz powiadam wam, którzy słuchacie: Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. Jeśli cię kto uderzy w [jeden] policzek, nadstaw mu i drugi! Jeśli bierze ci płaszcz, nie broń mu i szaty! Daj każdemu, kto cię prosi, a nie dopominaj się zwrotu od tego, który bierze twoje. (…) Jeśli pożyczek udzielacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, jakaż za to dla was wdzięczność? I grzesznicy grzesznikom pożyczają, żeby tyleż samo otrzymać. Wy natomiast miłujcie waszych nieprzyjaciół, czyńcie dobrze i pożyczajcie, niczego się za to nie spodziewając. A wasza nagroda będzie wielka, i będziecie synami Najwyższego; ponieważ On jest dobry dla niewdzięcznych i złych. Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny.”

  Łukasz 12 [58-59]: „Gdy idziesz do urzędu ze swym przeciwnikiem, staraj się w drodze dojść z nim do zgody, by cię nie pociągnął do sędziego; a sędzia przekazałby cię dozorcy, dozorca zaś wtrąciłby cię do więzienia. Powiadam ci, nie wyjdziesz stamtąd, póki nie oddasz ostatniego pieniążka.”

  Dzięki takim naukom „duchowym” owieczki są pokorniutkie, dają się strzyc, golić, doić, zarzynać i odzierać ze skóry i nie tylko nigdy, przenigdy się nie buntują, ale kochają nad życie rzeźnika swojego i gotowe są oddać życie w jego obronie. Po co owieczki macie się buntować, skoro nie życie doczesne jest ważne, lecz zbawienie w niebie? Ochoczo bezzwrotnie „pożyczajcie” wszystko co macie swoim wrogom, a najchętniej tym, którzy was nienawidzą, biją, wykorzystują i gnębią i zwrotu (swojej własności) nigdy się nie domagajcie. Ale jeśli wy, gdy już hojną ręką rozdacie wszystko i zostaniecie nadzy na mrozie, przyparci ciężką biedą weźmiecie pożyczkę od tych, którym wszystko oddaliście, to nie tylko nie liczcie na to, że jej nie spłacicie w całości, ale wiedzcie, że lichwiarze zedrą z was wielokrotność tego, co wzięliście. A jeśli nie będziecie mieli czym spłacić, to odbiorą wszystko waszym dzieciom i wnukom. A jeśli i tego będzie mało, sprzedadzą was i wasze dzieci w niewolę. Za to nagroda wasza będzie wielka: stracicie nie tylko dach nad głową, ale również mlekiem i miodem płynącą ojczyznę. Bo po co wam ona? Nie zasługujecie na nią, są tacy, którzy lepiej się nią zaopiekują. Wezmą grzech posiadania na własne barki – widzicie, jacy są dla was dobrzy? A wy, od Ojca w niebie dostaniecie łąki zieleńsze i miód słodszy. Po śmierci.

  Dzięki podobnej filozofii upadł Starożytny Rzym. Nasza cywilizacja również wali się w gruzy. Polska również. I gdzie podział się majątek krainy mlekiem i miodem płynącej? Nic w przyrodzie nie ginie, co najwyżej zmienia właściciela. Skoro troszczyliście się o dobro materialne obcych, a własne widzieliście tylko w niebie, to macie dokładnie to, na co zasłużyliście. Miałeś chamie złoty róg… A jeśli ośmielicie się bronić (poniewczasie) ojczyzny, zostaniecie uznani za faszystów i anty…itów… no, jakichś rasistów i skończycie w pierdlu z piętnem najgorszej hańby. Nikt wam już ręki nie poda, bo przecież to wy robicie pogromy niewinnym ofiarom, prześladujecie mniejszości, wysiedlacie i przejmujecie pozostawione mienie. Jesteście winni i zasługujecie na wygnanie. Zamkną was za to w obozach FEMA, a w najlepszym razie ześlą na pustynię, gdzie będziecie paść chude kozy. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

  Ach, biedne my owieczki, kto nas uratuje? Może ci, którzy nas ostrzegali, że nadciąga NWO i lichwiarze?

  Ci, którzy gromko biją na alarm i obiecują ci wyzwolenie od NWO i lichwiarzy powiedzą ci to samo: masz się trzymać świętego Kościoła („naszej tradycji”), masz bronić kapłanów, nie wolno ci szukać nigdzie, poza chrześcijaństwem, bo tam czyha diabeł i potępienie! Ci, którzy krzyczą, że szatan chce rozbić rodzinę powiedzą ci to samo: że tylko święty Kościół i święte nauki Jezusa ją uratują.

  Czy jesteś pewna, owieczko, że wiesz, czego o rodzinie nauczał twój boski pasterz i zbawiciel? Tak? No to posłuchaj, bo obawiam się, że nic nie wiesz:

  Łukasz 14 [26]: „26 Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem.”

  Łukasz 14 [49-53]: „Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął Chrzest mam przyjąć i jakiej doznaję udręki, aż się to stanie. Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam. Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej.”

  Mateusz 10 [34-37]: „Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien.”

  Skoro nie uratuje nas Kościół i Jezus, to może dokona tego ateizm i racjonalizm?

  Owca racjonalistyczna niczym nie różni się od owcy parafialnej. Owca to owca, więc musi mieć pasterza. Owca o wszystko pyta księdza lub Barta, ale nigdy nie myśli samodzielnie i nie jest zdolna do własnego osądu.

  Odchodzicie od Kościoła, dokonujecie apostazji i jesteście dumni ze swojego przebudzenia. W rzeczywistości jesteście cały czas manipulowani i w dalszym ciągu pasieni jak owce. Upadek Kościoła był zaplanowany już dawno. Chrześcijaństwo spełniło już swoją rolę ogłupiania owiec, a teraz tworzona jest religia Nowej Ery, Ery Wodnika. Będzie to kult nauki i rozumu. Będzie w tym dokładnie tyle samo nauki i rozumu, ile było duchowości i miłości w odchodzącej Erze – czyli czeka nas kolejne oszustwo: ściema dla owiec i lemingów!

  Racjonalistyczne owce są tak samo bezmyślne i wierzące, jak owce religijne. Wierzą w wiadomości przekazywane przez media, w autorytety naukowe, w teorię Darwina, w globalne ocieplenie, w energetykę jądrową, w postęp naukowy w postaci GMO, w akademicką ekonomię, w naukową medycynę z jej onkologią i wakcynologią, w demokrację, w instytucje takie jak Unia Europejska, WHO czy ONZ i inne bzdury. Trzeba być mocno zahipnotyzowanym, żeby nie widzieć, że to wszystko jest iluzją.

  Kapłani porzucili miejsce przed ołtarzem i zamienili je na katedrę wyższej uczelni. Z tej katedry dalej głoszą kazania dla wiernych i dalej przedstawiają swoim uczniom do wierzenia duby smalone, niektóre żywcem wzięte z Biblii, którą rzekomo z pogardą odrzucają, np. teorię wielkiego wybuchu. Nikt tej zbieżności nie zauważa, bo samodzielne myślenie dawno zanikło za sprawą prania mózgów religią.

  Czy można dyskutować z człowiekiem wierzącym w religię lub naukę?

  Nie da się! Jedynym celem wierzącego jest pozostać w wierze. On wdaje się w dyskusje tylko po to, żeby udowodnić sobie i innym, jak niezłomnie jest wierzący. Jest jak stuletni dąb opierający się huraganowi lub osioł, który się zaparł w kapuście. Po 2 tysiącach lat niszczenia mózgów lękiem i przymusem ślepej wiary człowiekowi można wmówić dosłownie wszystko. Nie ma takiej bredni, której ludzkie owce nie przyjmą za prawdę, jeśli zostanie ona podana przez księdza lub uczonego („laureata nagrody Nobla” w szczególności). Ze zwykłej ospy wietrznej zrobiono straszaka na miarę czarnej śmierci i masy w to uwierzyły. Żadne, nawet najbardziej niezbite dowody nie przekonają czciciela bałwana „postępu naukowego”, że GMO to śmierć.

  Można wam wmówić wszystko, drogie owieczki. Za oknem wielki lodowiec, niespotykane opady śniegu zaskoczyły Europę, również Południową, i USA, ale media trąbią, że doświadczamy tragicznych skutków globalnego ocieplenia. Mało tego! Im więcej śniegu, im większe mrozy i im zimniejsze lata, tym bardziej jest to uznawane za naukowy dowód na ocieplenie. Bo nauka to nie to, co ty prostaczku widzisz, lecz to, co wynika z obliczeń i teoretycznych symulacji.

  Jak powiedział George Orwell: „Tylko inteligent może w coś takiego uwierzyć – żaden zwykły człowiek nie mógłby być takim durniem”.

  Na onkologii umierają niemal wszyscy pacjenci, ale to jest jedyny legalny sposób leczenia. To jest nauka!

  Dzięki diecie makrobiotycznej i terapii Gersona zdrowieją niemal wszyscy pacjenci, ale to jest nielegalne. To nie jest nauka!

  Pamiętajcie, żeby rzucać kamieniami za szarlatanami pokroju Gersona, bo to mordercy i kochać onkologów, bo to zbawcy (dają wam upragnione życie wieczne). A teraz sięgnijcie do kieszeni i oddajcie ostatni grosz najbogatszym instytucjom na świecie – bo nie stać ich na walkę z rakiem.

  Dajecie się zabijać i jeszcze za to płacicie, genialne! Tylko owce mogą być tak „mądre”!

  No więc pytam jeszcze raz – kto was uratuje, drogie owieczki?

  Nikt was nie uratuje. Musicie się uratować same. Musicie przestać być stadnymi baranami pod wodzą pasterza i stać się wolnymi, rozumnymi istotami ludzkimi. Zapomnijcie o Kościele, nauce, politykach – to wszystko ściema. Jedyne, co was uratuje, to PRZEBUDZENIE! Potrzebujemy masy krytycznej, która zmieni świat. To właśnie ty możesz być kroplą, która przeleje kielich!

  Autor: Maria Sobolewska
  Źródło: Jestem za, a nawet przeciw

 • Tomek on 3 października 2015

  ·

  „Grzegorz Wxx 3 miesiące temu
  `Kamieniem milowym dla Kościoła w początkach III w. był Kalikst, dzięki któremu chrześcijaństwo przemieniło się z sekty w kościół. Zrezygnował on z dawnego fanatyzmu i rygorystycznych zasad otwierając gminę rzymską na szerokie rzesze. Św. Hipolit Rzymski pisał o nim, że w młodości był hersztem rozbójników portowych. Za oszustwa finansowe został skazany na kopalnie Sardynii. Tam związał się z kolei z grupą chrześcijan a po wyjściu z więzienia przejął władzę w gminie chrześcijańskiej. Warto pamiętać, że w swych początkach chrześcijaństwo rozwijało się zasadniczo wśród marginesu społecznego. Nie była to religia tzw. porządnych obywateli. Jako zarządca gminy rzymskiej Kalikst dozwalał zamożniejszym chrześcijankom na posiadanie legalnych kochanków. Jako że były to związki nieprokreacyjne, więc chrześcijanki owe mogły stosować antykoncepcję i aborcję. „Uczy cudzołóstwa i mordowania jednocześnie” – grzmi przeciw niemu świątobliwy Hipolit, „Tego to człowieka nauczanie rozprzestrzeniło się na cały świat”.

  Papież Damazy opłacał specjalną grupę gladiatorów-osiłków, aby gruchotała kości wiernym konkurencyjnego papieża.

  Rolą Państwa Kościelnego, jak to sobie musieli wyobrażać władcy chrześcijańscy, którzy zgodzili się na wykreowanie takiego tworu (nad którym później już nie mogli zapanować), było błogosławienie mieczy, łuków i toporów. Nie było taką rolą na pewno przewodnictwo moralne czy odkrywanie prawa Bożego. Papież miał nie tyle nauczać i pouczać, co celebrować i chwalić.

  Nekrofilnym ekscesem w chrześcijańskim dziedzictwie Europy był synod trupi. Formalnie był to sąd jednego papieża nad jego poprzednikiem. Po dziewięciu miesiącach od pochówku wygrzebano z ziemi trupa papieskiego, po czym najwyższa hierarchia kościelna pod przewodem nowego papieża przez kilka dni znęcała się nad rozsypującym się papieżem.

  Jednym z najbarwniejszych papieży był Benedykt IX – aż trzykrotnie obejmujący papiestwo. Pierwszy raz jeszcze jako młodzieniaszek otrzymał papiestwo jako prezent od wpływowego ojca. W czasie swojego pierwszego pontyfikatu prowadził życie playboya. Z czasem się jednak zakochał i postanowił odsprzedać urząd swojemu krewnemu. Później jeszcze dwukrotnie zostawał papieżem.

  „Ze wszystkich zboczeń seksualnych, czystość jest najosobliwszym” – zauważył trafnie Anatol France. To ona rodziła największe patologie, frustracje i tendencje aspołeczne i antyhumanistyczne. Choć niektórym się może wydaje, że problem z pedofilią w Kościele to kwestia ostatnich dekad, w istocie jednak już tysiąc lat temu w „Księdze Gomory” świątobliwy Damiani wyklinał księży, którzy wykorzystywali sakramenty do tego, aby molestować dorastających chłopców.

  Liczni papieże prowadzili wojny a w okresie pontyfikatu Jana XXII aż 2/3 wszystkich jego wydatków stanowiły wydatki wojenne.

  Niezwykle interesujące bywają także przedpontyfikalne dzieje późniejszych „ojców świętych”. Na początku XV w. Duch Święty postanowił, że Namiestnikiem Chrystusa zostanie były pirat z Neapolu, który nieco wcześniej zrobił błyskotliwą karierę jako skarbnik Państwa Kościelnego. W istocie dzieje papiestwa dalekie są od pompatyczności. Oto w porcie jednego z europejskich miast jest wielki pomnik nagiego papieża trzymanego na ręku przez prostytutkę…

  https://ryuuk.salon24.pl/399378,tortury-swietej-inkwizycji
  Tortury Świętej Inkwizycji.
  „Ażeby prawda dobyła się z twoich ust i abyś poniechał obrażania uszu sędziów, niniejszym osądzamy i skazujemy cię na poddanie męczarniom i torturom.”
  Oficjalnie na tortury zezwolił papież Innocenty IV w swojej bulli „Ad extirpanda” w 1252 roku, gdyż wcześniej wcale nie były aż tak popularne, jak to się uważa. To dla wielu pewnie zaskakujące, ale to właśnie Inkwizycja upowszechniła stosowanie tortur, nawet wobec dzieci. Tłumaczenie „Ad extirpanda” dosłownie znaczy „Do wyplenienia”.
  Już w 1245 roku Innocenty IV upoważnił inkwizytorów do udzielania rozgrzeszenia swym sługom z wszelkich aktów przemocy. W 1256 roku Aleksander IV nadał wszystkim inkwizytorom prawo wzajemnego rozgrzeszania się z tzw. kanonicznych nieprawidłowości.
  Metoda sznura– jeśli byłeś dzieckiem to ta metoda była bardzo prawdopodobna. Wobec nieletnich stosowano tą ciekawą torturę, polegającą na związywaniu ciasno rąk cienkim sznurem. Gdy już wystarczająco napuchły, stosowano na przemian luzowanie i zaciskanie więzów w odpowiednich miejscach, czym wywoływano dotkliwy ból, którego dzieci nie potrafiły znieść.
  Gruszka–bardzo ciekawy przyrząd, miał być używany głównie dopochwowo albo też doodbytniczo. Wepchnięty i rozkręcany „instrument” miał zwiększać mocno swoje rozmiary i rozrywać ciało. Zważywszy na silne unerwienie w tym miejscu, ten wynalazek mógł powodować koszmarne cierpienia. Zaiste, coś takiego mógł wymyślić jedynie inkwizytor.
  Tu wizerunek owego cacka. Można by rzec, że pierwsze sex-shopy należały do Inkwizycji.

  Gruszka była jednak obarczona pewnym błędem konstrukcyjnym, który w wielu wypadkach (jeśli owo narzędzie nie zostało wykonane z należytą starannością) nie pozwalał na jej pełne rozkręcenie (skrzydełka się blokowały, czasem nawet wyłamywały). Więc najprawdopodobniej była ona rzadko stosowana.
  Próba wody– z pewnością najpopularniejsza metoda przesłuchań, z uwagi na jej prostotę i czystość (nie brudziła i nie wymagała użycia wyrafinowanych urządzeń). Polegała ona na wlewaniu do gardła takiej ilości wody, by u ofiary wywołać uczucie, że się topi. Mała próba wymagała użycia około 10 litrów, duża 20 litrów wody. Dla zwiększenia efektu kaci bili torturowanego po brzuchu. O jej ogromnej skuteczności świadczy to, że z rąk inkwizycji przejęło ją gestapo i NKWD. Jest ona stosowana po dziś dzień, ostatnio przez „najbardziej demokratyczny kraj na świecie”, i występuje pod nazwą „waterboarding”.
  Próba ognia– kolejna, bardzo popularna metoda. W swej najprostszej formie polegała po prostu na przypiekaniu nóg ogniem. Dla zwiększenia efektu smarowano skórę olejem. Jednym z najsławniejszych przypiekanych za herezję był wielki mistrz templariuszy, Jakub de Molay (nie muszę mówić, że przyznał się do wszystkiego).
  Strappado– pozwalało ofiarę powiesić za przeguby rąk (związane na plecach), a ciężary u nóg lub ręce kata powodowały wyrywanie kończyn ze stawów. Znowu bardzo prosta (wystarczył sznur i drabina) i skuteczna metoda przesłuchań, dlatego także często stosowana. Wyrwane ze stawów ręce heretyków (stosowano to także wobec czarownic) zawsze można było nastawić (kaci zdobywali w tym względzie dużą biegłość) a wobec ofiary zastosować inną metodę. Wówczas uważano, że ta metoda nie powoduje trwałych obrażeń, ale był to pogląd całkowicie błędny.

  Zgniatanie palców– początkowo dwie deski skręcane śrubami, pomiędzy którymi umieszczano palce ofiary. Później ten przyrząd został technicznie rozwinięty, a nawet zminiaturyzowany, także można było go nosić przy sobie i stosować wedle okazji (zwłaszcza podczas gościnnych występów). Wbrew pozorom ten przyrząd wzbudzał prawdziwą grozę – nawet lekko okaleczone dłonie nie nadawały się później do pracy, a efektem miażdżonych kości mogło być kalectwo (nawet utrata palców). Oczywiście bulla Innocentego IV nakazywała tak stosować tortury, by nie doprowadzić do trwałego kalectwa, jednak róznie to bywało … a inkwizytorzy zawsze mogli siebie rozgrzeszyć z tych „kanonicznych nieprawidłowości”.
  Krzesło inkwizytorskie– makabryczny „fotel” wyposażony w zapięcia, pozwalające na utrzymywanie ofiary w bezruchu oraz w kolce i palenisko pod siedzeniem. Bardzo wygodny (wygodny oczywiście dla katów:) dla prowadzenia wielogodzinnego przesłuchania, pozwalający też na łączenie różnych metod. Krzesła miały różne wymiary, kształty i fantastyczne odmiany.

  Uwięzienie– Inkwizycja jest chyba pierwszą instytucją, która z pełnym rozmysłem stosowała metodę uwięzienia jako tzw. areszt wydobywczy. Ludzi przetrzymywano ich w celach, z których w zasadzie nie mieli żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym. Jedną z charakterystycznych cech tej tortury było to, że podejrzanych o dopuszczenie się herezji traktowano o wiele gorzej niż heretyków, którym udowodniono już winę. Często cela inkwizycyjna była ciemna, wilgotna i zarobaczona. Albo tak malutka, że nie można było się w niej wyprostować, oraz posiadała jeden otwór w podłodze na odchody, i drugi w ścianie (nie było drzwi, gdyż skazanego po prostu zamurowywano), przez który podawano jedzenie.
  12następna »

  Wiezienie było też oczywiście najpopularniejsza z kar stosowanych przez Inkwizycję, zwykle bez określenia terminu (uwolnienie leżało całkowicie w gestii inkwizytora).
  Więźniów pozbawiano możliwości przystępowania do sakramentów – jedynym wyjątkiem była spowiedź, ale, co bardzo interesujące, bez możliwości uzyskania rozgrzeszenia. Fakt ten wyraźnie wskazuje na to, że wszyscy aresztowani przez Inkwizycję byli przez nią z góry traktowani jako winni herezji, zanim jeszcze zapadł wyrok w ich sprawie.
  Tych kilka w gruncie rzeczy prostych metod było podstawą działalności, jaką stosowano dla zdobycia królowej dowodów, czyli przyznania się do winy. Takie gargantuiczne przyrządy jak sławne wahadło (znane z opowiadania Edgara Allana Poe) mogło służyć jedynie jak efekt psychologiczny. Po prostu nie nadawało się do użycia (ostrze grzęzło w ciele), mimo iż wyglądało przerażająco. Podobnie było z żelazną dziewicą, czyli swoistego rodzaju trumną wystylizowaną na postać kobiety, z kolcami skierowanymi do środka. Najprawdopodobniej owe kolce lekko wbijano w ciało nieszczęsnego lokatora dziewicy, a ten sam zadawał sobie cierpienia każdym swoim ruchem. Na naszych terenach nie występowała, choć czasami pobożna ludność wykazywała się inwencją i zamykała ofiary (np. czarownice w Doruchowie) w beczkach z obowiązkowymi napisami „Jezus, Maryja, Józef”.
  Inkwizytorzy szybko się zorientowali, że w odpowiednim zmiękczeniu oskarżonego bardzo pomaga już samo pokazanie narzędzi tortur, co właśnie może być powodem wymyślania takich absurdalnych narzędzi jak gruszka, wahadło, czy żelazna dziewica. Odpowiednie pokazy zalecali w swych podręcznikach Bernard Gui i Mikołaj Eymerich, twierdząc, że jest to bardzo skuteczne. Mieli rację, gdyż wielu rezygnowało z oporu na sam widok niektórych narzędzi i było gotowych przyznać się do wszystkiego.
  W końcu wśród podejrzanych zwykle było niewielu prawdziwych heretyków, zdolnych do wytrzymywania straszliwych tortur. Zwykle byli to ludzie przypadkowi, ofiary plotek i donosów, wymuszonych strachem.
  ryuuk.salon24.pl/351005,narodziny-inkwizycji
  https://ryuuk.salon24.pl/399065,inquisitorium-proces-inkwizycyjny
  Leszek Biały „Dzieje inkwizycji hiszpańskiej”.
  Jonathan Kirsch „Historia prześladowań religijnych”.
  T. Maciejewski „Narzędzia tortur, sądów bożych i prób czarownic”.
  H. Ch. Lea, History of the Inquisition of the Middle Ages – jest to pozycja obowiązkowa dla każdego interesującego się ta problematyką, choć nieco już stara, do tego nie ukazała się w jeżyku polskim(…)”
  Pokaż mniej

 • Tomek on 3 października 2015

  Illuminati ujawnieni
  18/08/2010 — Jacolo

  23 Votes

  Quantcast

  ‘Illuminati’ to ogólna nazwa tajemniczej organizacji, która rządzi światem z ukrycia. W 2006 włoski arystokrata i mason Leo Zagami wystąpił z tej grupy i dostarczył dokładnych i ciekawych informacji. Według niego grupa ta składa się z trzech frakcji: Jezuici jako skrzydło myślicieli, syjoniści – skrzydło finansowe oraz kawalerowie maltańscy jako skrzydło militarne. Niniejsze opracowanie uwzględnia wszystkie informacje udzielone przez Leo Zagami.

  1517 – katolicki ksiądz Martin Luter zaprotestował przeciwko korupcji wewnątrz kościoła i Watykanu i rozpoczął ‘reformację protestancką’., co spowodowało oderwanie się od kościoła królestw protestanc-kich, oraz wszczęcie inkwizycji, gdyż kościół katolicki uznał reformację za herezję. Niepełnosprawny (były żołnierz) fanatyk religijny Ignacy Loyola zorganizował w obrębie kościoła zakon Jezuitów, którego celem było zwalczanie reformacji oraz podbicie świata dla katolicyzmu. Zakony Jezuitów pow-stały na całym świecie, Jezuici budowali szkoły, uczyli dzieci katolickich elit oraz stali się spowiednikami monarchów. Ta ostatnia funkcja oznaczała, że udzielali monarchom porad religijnych oraz używali swojej pozycji do wszczynania religijnych i imperialistycznych wojen jako katolickiej anty-reformacji.
  Jezuici byli prześladowanymi i wyrzuconymi z wielu krajów za ich zachowanie, do czasu kiedy rząd fran-cuski zaczął domagać się od papieża Klemensa XIV całkowitego zakazu ich funkcjonowania. Papież wiedział, że podpisywał na siebie wyrok śmierci ale wyraził zgodę i uznał Jezuitów za stałe zagrożenie dla pokoju. Swój zakaz Wydał w 1773, a ich generała osadził w więzieniu. Działalność Jezuitów została zakazana prawie w każdym kraju. Wkrótce papież Klemens został otruty i umarł powolną śmiercią.

  1776 – wykształcony przez Jezuitów Adam Weishaupt stworzył organizację zwaną ‘Bawarscy Illuminati’. Weishaupt głosił, że nienawidzi Jezuitów, ale swoją organizację oparł na modelu ich zakonu. Jej celem były: przejęcie kontroli nad wszystkimi znaczącymi jednostkami świata, jak również stworzenie globalnego rządu zwanego ‘Nowym Porządkiem Świata’. Dniem założenia tej organizacji był 1 maja.

  Organizacja Illuminati rozrastała się poprzez loże masońskie i osiągnęła ponad 3000 członków. Na początku działalność jej była zakazana kiedy książę Bawarii poznał zamierzenia Weishaupta. Wtedy Illuminati podjęli działalność wewnątrz organizacji masońskich poprzez grupę zwaną Jakobinami, w celu doprowadzenia do rewolucji francuskiej. Rewolucjoniści przeprowadzili egzekucję króla Francji, jak również wielu przywódców francuskiego kościoła katolickiego oraz użytych w tym celu masonów. Mason Napoleon Bonaparte zaatakował państwa papieskie i wziął papieża jako zakładnika, który wkrótce zmarł. Wykształcony przez Jezuitów Emanuel Joseph Sieyes zorganizował zamach stanu i w ten sposób Napoleon stał się dyktatorem rewolucyjnej Francji. Następny papież wzięty również przez Napoleona jako zakładnik, ukoronował go na cesarza, oraz zdecydował o przywróceniu działalności zakonu Jezuitów.

  Drugim skrzydłem Illuminati są syjoniści. Syjonizm jest filozofią uważającą żydów za rasę przywódców świata i pochodzi od czasów starożytnego Egiptu oraz mistycznej tradycji znanej jako kabała.

  Kabalistyczny bankier Mayer Rothschild założył pierwszy nowoczesny bank międzynarodowy, kiedy wysłał swoich pięciu synów do głównych stolic Europy w celu stworzenia jego filii. Rothschildowie zgromadzili swoje fortuny poprzez finansowanie wszelkiego rodzaju konfliktów, a ich statki były jedynymi które mogły kursować kanałem między Anglią I Francją w czasie wojen napoleońskich. Natan Rothschild, mieszkający w Anglii specjalnie podał niekorzystny wynik bitwy pod Waterloo, przez co spowodował sztuczne zawalenie się londyńskiej giełdy, co pozwoliło mu na wykupienie angielskiej gospodarki (angielski pens za dolara) oraz przejęcie Centralnego Banku Anglii i w ten sposób zapanował całkowicie nad gospodarką angielską. Agenci Rothschildów zaczęli zakładać prywatno-publiczne banki centralne na całym świecie po to, by syjonizm mógł wykorzystywać gospodarki tych narodów.
  Syjonizm jest finansowym skrzydłem Iluminatów, zaś Rothschildowie stali się bankierami kościoła katolickiego od co najmniej 1823.
  1861 – po wybuchu wojny domowej w Ameryce między północą i południem z powodu opłat celnych i niewolnictwa, ówczesny prezydent północnych stanów Abraham Lincoln obwiniał za nią Jezuitów. Uważał, że nie byłoby wojny gdyby Jezuici nie obiecali poparcia kościoła stanom południowym. Lincoln był również skłócony z amerykańskimi bankierami kiedy powierzył kongresowi drukowanie narodowej waluty, przez co zaatakował pozycję banków. Został zastrzelony pięć dni po zakończeniu wojny.
  Amerykańscy agenci Rothschilda prowadzili ciągłe walki z rządem z jednego powodu – udzielenia im pozwolenia na drukowanie pieniądza. Konspiratorzy ci odnieśli sukces w 1913 kiedy pod nieobecność większości kongresu z powodu świąt Bożego Narodzenia, przepchnęli ustawę o Banku Rezerw Federalnych. Wówczas wprowadzili również tzw. zmianę w punkcie 16 konstytucji bez zgody wymaganej większości 3 stanów tak, by mogli Amerykanów opodatkować nielegalnie.

  Jednym z agentów Rotschilda był doradca prezydenta Woodrow Wilsona, płk Edward Mandel House. On to prowadził dyskusję z brytyjskim ministrem spraw zagranicznych na temat sposobu włączenia Stanów Zjednoczonych do udziału w pierwszej wojnie światowej. Mouse podszepnął, że gdyby Niemcy zatopili okręt z wieloma amerykańskimi pasażerami na pokładzie, byłoby to możliwe. Tak więc luksuso-wy statek pasażerski ‘Lusitania’ został zatopiony wraz z pasażerami przez niemiecką łódż podwodną. Statek ten był ważnym celem wojskowym gdyż przewoził 3 miliony serii amunicji dostarczonej przez innego agenta Rotschlda – J P Morgana. W ten sposób Ameryka stała się uczestnikiem w pierwszej wojnie światowej w 1917, po czym rząd brytyjski udzielił zgodę Lordowi Walterowi Rothschildowi na utworzenie państwa żydowskiego na terenach Palestyny, była to tzw. Deklaracja Balfour’a.

  Amerykański agent Rotschilda – Jakub Schiff – sfinansował rosyjskich rewolucjonistów Leona Trockiego I Władimira Lenina. Rewolucja wybuchła w 1917, przez co stworzyła komunizm. Lenin został dyktatorem Związku Sowieckiego, i kiedy zmarł w 1924, Leon Trocki zaangażował Józefa Staliina w walkę o władzę po Leninie. Trocki zaproponował rewolucję, zaś Stalin myślał o narodowym imperium sowieckim. Walkę wygrał Stalin, przez co chwilowo zablokował syjonistów. Amerykański agent Irwing Kristol stał się wiel-kim zwolennikiem Trockiego i ojcem nowoczesnego neo-konserwatyzmu amerykańskiego.

  Agenci Rothschilda stworzyli w USA organizację zwaną Radą Stosunków Międzynarodowych (CFR) w 1921, a jej celem było promowanie amerykańskiego imperializmu i socjalistycznej propagandy. CFR jest siostrzaną organizacją brytyjskiego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (RIIA), stworzoną wokół organizacji Rotschildów w 1902, i jej celem jest propagowanie brytyjskiego imperializmu i socjalistycznej propagandy. W pracach CFR bierze udział wiele znaczących osób z Ameryki, i to właśnie oni pracują nad stworzeniem Nowego Porządku Świata.
  Dwanaście banków z grupy Banku Rezerw Federalnych zorganizowało upadek nowojorskiej giełdy w 1929, co wywołało światową depresję, kiedy to bardzo wielu ludzi straciło swój majątek, który został przeniesiony na własność super-bogatych.

  1932 – przy poparciu brytyjskiego imperium stworzono królewską dyktaturę Arabii Saudyjskiej, pod jej władanie oddano dwa najświętsze miasta islamu – Mekkę i Medynę, co z kolei spowodowało niezadowolenie wśród pozostałych wyznawców tej religii, jak również możliwe zderzenie cywilizacji. Rodzina królewska Arabii Saudyjskiej zawsze utrzymywała bardzo bliskie związki z imperium brytyjskim.

  1933 – Hitler mianowany kanclerzem Niemiec, komuniści podpalili Reichstag. Hitler oskarżył o ten akt konspirację komunistyczno-syjonistyczną i ogłosił stan wyjątkowy, przez co stał się dyktatorem Niemiec. Kiedy oficer niemiecki Adolf Rall powiedział, że pomagali w podpaleniu członkowie organizacji nazistow-skiej, został zamordowany przez SS i Gestapo Hitlera.
  Partia nazistowska powstała na podwalinach bractwa okultystycznego znanego pod nazwą ‘Stowarzy-szenia Thule’ I przy wsparciu amerykańskiego stowarzyszenia okultystycznego ‘Czaszki I Piszczeli’, która istnieje przy znanym uniwersytecie amerykańskim Yale od 1832, założona przez rodziny szmuglujące opium. Każdego roku wybieranych jest piętnastu synów ‘najznamienitszych’ rodzin ze wschodniego wybrzeża, którzy stają się jej członkami. Rodziny te to głównie międzynarodowi dilerzy narkotykami i agenci. Jej celem jest rządzenie Ameryką.

  Dziadek George’a W Bush’a – Prescott Bush, był wykształconym przez Jezuitów członkiem tej organizacji. Był zamieszany w próbę obalenia rządu w 1933 i zainstalowania w jego miejsce dyktatury w stylu nazistowskim. Podczas drugiej wojny światowej pomagał również w finansowaniu niemieckiej firmy IG Farben – giganta przemysłowego w machinie nazistowskiej wojny. Firma ta współpracowała z Johnem Rockefellerem, który był amerykańskim agentem Rothschildów. Alianckie bombowce unikały zrzucania bomb na IG Farben, przez co została ona zniszczona tylko w 15 procentach.
  John Rockefeller współpracował również z rządem brytyjskim by zmienić amerykańską opinię publiczną w kwestii włączenia Ameryki w drugą wojnę światową. Ówczesny prezydent Franklin D Roosevelt słuchał rad Rockefellerów i zablokował Japonię by sprowokować ją do ataku: umieścił okręty wojenne w pozycji zagrożenia i nie upublicznił nawet japońskiego ostrzeżenia, że w przypadku nie usunięcia blokady amerykańskiej, Japonia będzie zmuszona zaatakować Pearl Harbour.
  Międzynarodowa siatka bankierska Rothschildów finansowała obie strony konfliktu wojennego i zrobiła astronomiczne zyski, podczas gdy życie straciły miliony ludzi. Syjoniści użyli swoich wpływów dyplomatycznych by Naziści zamordowali miliony niewinnych żydów, ponieważ to dawało im powód do stworze-nia Izraela.

  Powstanie państwa izraelskiego wzmocniło siłę syjonistów i było konieczne dla Iluminatów, ponieważ Jezuici wyznają starożytną żydowsko-chrześcijańsko-rzymską przepowiednię ‘objawienia’. Gdyby miał nastąpić Armageddon, Izrael musiałby istnieć, zanim zostałby zniszczony. Wtedy właśnie spodziewane jest przyjście AntyChrysta by rządził światem pod wodzą Lucyfera, z tronu w mieście Jerozolima.

  Hitler doszedł do władzy przy wsparciu kościoła katolickiego, podpisał konkordat w czasach Piusa XI określający sposób współpracy obu potęg: Niemiec i Watykanu. Hitler podziwiał hierarchię kościoła i na niej wzorował się tworząc własną organizację. Jego prywatna elitarna armia – SS – była odwzorowaniem struktur zakonu Jezuitów. Kapitana SS Heinricha Himmlera uważał za własnego Ignacego Loyolę, a siebie za papieża nazistowskich Niemiec. Himmler był członkiem braterstwa Thule, a jego wuj był Jezuitą. ‘Ojciec’ Himmler był ważnym administratorem SS i pomimo aresztowania w Norymberdze zmarł z niewiadomych powodów zanim mógł stanąć przed sądem.

  Trzecią grupą wchodzącą w skład Illuminati jest organizacja Kawalerów Maltańskich – organizacja katolicka współpracująca z innymi nie-katolickimi noszącymi tę samą nazwę. ONZ uważa ją za niezależną organizację (Niezależny Militarny Zakon Malty). Jej początek datuje się od krucjat przeciwko islamowi. Kawalerowie Maltańscy pozostają pod zarządem arystokratycznych dynastii zwanych ‘czarnym szlachectwem i stanowią wojskowe skrzydło Illuminati.
  Hitler również doszedł do władzy dzięki wsparciu brytyjskiego króla Edwarda VIII i jego rodziny, zaś ‘monarcha W Brytanii jest przywódcą ‘Czcigodnego Zakonu św Jana’ – protestanckiego odpowiednika Kawalerów Maltańskich.
  Kawalerowie Maltańscy w czasie drugiej wojny światowej byli dowódcami nazistowskich agencji szpie-gowskich na froncie wschodnim. Książę Anton Turkul został dowódcą sowieckich szpiegów. Po wojnie Kawalerowie Maltańscy przeszmuglowali zbrodniarzy wojennych poza granice Niemiec, przy pomocy Watykanu, zniesławionymi ‘szlakami szczurów’. Jeden z Kawalerów – William Donovan, jest uważany za ojca amerykańskiej CIA, zorganizowanej na wzorze hitlerowskiej SS. Inny Kawaler – Allen Dulles – został jej pierwszym dyrektorem I nadzorował ‘Operację Spinacz’ polegającą na wywożeniu zbrodniarzy wojennych do USA w celu wykorzystania ich ‘talentów’. Część zbrodniarzy zostało przyjętych przez Związek Sowiecki dla tego samego celu kiedy to organizowano zimną wojnę między komunizmem i kapitalizmem.

  Po drugiej wojnie światowej powstała ONZ w celu ułatwienia współpracy między narodami. Organizacja ta ściśle współpracuje z ‘New Age’ znaną pod nazwą ‘Społeczności Wieku Wodnika’ w celu promowania religii jednego świata poprzez wydawcę New Age zwaną ‘Lucis Trust’, początkowo zwaną ‘Wydawnic-twem Lucyfera’.

  1943 – amerykański kongres rozpoczął śledztwo dotyczące działalności dużych fundacji amerykańskich zwolnionych od podatku. Śledztwo to znane było pod nazwą Komitetu Reece’a. Śledczy wykryli, że pewne wielkie fundacje amerykańskie nadużywały swojego statusu (nie płacenia podatków) w celu obalenia Konstytucyjnej Republiki USA.
  Okazało się również, że Instytut Rockefeller’a usiłował sfinansować zmianę amerykańskiego systemu edukacji na sowiecki wraz z jego programem, poprzez finansowanie historyków, którzy umożliwiliby tę zmianę. Komitet Reece’a został zbyt wcześnie rozwiązany pod zarzutem ‘antysemityzmu’.

  1945 – Książę Bernhard (Holandia) został mianowany pierwszym szefem grupy zwanej ‘Bilderberg’, składającej się z najpotężniejszych jednostek świata, spotykającej się w wielkiej tajemnicy każdego roku, a jej celem jest również promowanie Nowego Porządku Świata. Książę Bernhard był również agentem hitlerowskiej SS, pracował dla IG Farben, był członkiem Zakonu św. Jana.

  Pomysł wojny z Wietnamem powstał w 1956, kiedy nowojorski kardynał Spellman we współpracy z CIA wprowadził katolicki reżim w Płd Wietnamie. Kardynał wzywał USA do odegrania większej roli w Wietnamie. Prezydent JF Kennedy na krótko przed śmiercią rozkazał CIA obalenie tego reżimu, oraz wycofanie 1000 amerykańskich żołnierzy z regionu. Podpisał również swój wyrok śmierci kiedy wydał rozporządzenie drukowania banknotów przez Min Skarbu oraz kiedy zagroził rozwiązaniem CIA. Dyrektorem CIA był wówczas Kawaler Maltański John A McCone, który przyczynił się do wzmożenia działan Amerykanów w Wietnamie po ogłoszeniu kłamliwej informacji o zaatakowaniu amerykańskiego okrętu wojennego przez łodzie torpedowe należące do Wietnamu Płn w Zatoce Tonkińskiej. Region dookoła Wietnamu znany był pod nazwą Złotego Trójkąta z powodu największych na świecie plantacji i produkcji opium/heroiny. Narkotyki te były szmuglowane w ogromnej ilości w czasie wojny wietnamskiej do USA przez CIA samolotami firmy Air America.

  Ojciec George’a W Busha – George H Bush, członek stowarzyszenia ‘Czaszki i Piszczeli’, były dyrektor CIA, kiedy był wice-prezydentem za czasów Ronalda Reagana, nadzorował brutalną politykę zagranicz-ną USA wobec Ameryki Płd, podczas gdy CIA szmuglowała tony kokainy na teren Ameryki Płn. Trasa przemytu kokainy kończyła się w Mena, Arkansas, podczas gdy Bill Clinton – gubernator tego stanu, był odpowiedzialny za przyznawanie pożyczek państwowych ułatwiających pranie pieniędzy z przemytu narkotyków. On to sprzeciwiał się przeprowadzeniu śledztwa w sprawie przemytu, a nawet zakazał go kiedy znaleziono dwóch młodych chłopców zamordowanych w pobliżu lotniska Mena. CIA szmuglowała samolotami do USA narkotyki, a w drodze powrotnej do Ameryki Pld broń, jeden z tych samolotów rozbił się w Nikaragui.
  Jedyny ocalały z wypadku przyznał się do brania udziału w tej nielegalnej operacji zbrojenia i zaopatrzenia wojowników nikaraguańskiej ‘kontry’, oraz w nielegalnym handlu bronią z Iranem w celu odzyskania zakładników, co stało się skandalem pod nazwą Iran-Kontra. Podczas przesłuchań prowadzonych przez kongres na jaw wyszedł plan wprowadzenia przez rząd amerykański stanu wyjątkowego, nazwany Rex-84, oraz że gotowe były obozy karne na terenie całych USA, które miały być zarządzane przez FEMA (Agencję ds. Stanu Wyjątkowego). Ujawniono również dwa inne plany ‘Garden Plot’ do kontroli rządu oraz ‘Cable-Splicer’ do kontroli społeczeństwa w przypadku wprowadzenia stanu wyjątkowego.

  1979 – w stanie Georgia postawione zostały, nie wiadomo przez kogo, ogromne granitowe tablice, znane pod nazwą ‘Kamieni Przewodnich’ z wyrytymi na nich w wielu językach różnymi zasadami ‘New Age’. Tablice te między innymi wzywają ludzkość do zmniejszenia populacji świata do 500 milionów (1/12 obecnej populacji) ‘by zachować równowagę w przyrodzie’. Na tablicach widać napis RC Christian – pseudonim osoby/organizacji odpowiedzialnej za owe tablice. Prawdopodobnie jest to nazwa ‘Rosicrucians’ czyli Różokrzyżowcy. Blisko z nimi związany był założyciel Illuminati – Adam Weishaupt.

  1981 – ujawniona została włoska loża masońska znana jako P2, zrzeszająca wiele osobistości, której celem było obalenie włoskiego rządu i wprowadzenie faszystowskiego państwa. P2 związana była z operacją CIA pod nazwą ‘Gladio’/Miecz, organizującą ataki terrorystyczne powodujące napięcia społeczne. Członkami P2 byli zarówno hierarchowie Watykanu jak i włoskiej mafii, a interesy robili z udziałem bankiera – również należącego do P2 – Roberto Calvi. Był szefem banku który splajtował, a sam został zamordowany. Masoni zarządzani są przez brytyjską rodzinę królewską.

  1989 – George H Bush zamieszany w seks skandal z udziałem nieletnich męskich prostytutek odwiedzających nocami Biały Dom. Republikański lobbysta Craig J Spence był uważany za przywódcę tego kryminalnego procederu I został zamordowany zanim mógł być przesłuchany. Zaopatrzeniowcem w tym procederze był znany republikanin Lawrence E King, a nieletnich odbierał z katolickiego sierocińca pod nazwą ‘Miasto Chłopców’ w stanie Nebraska. Sierociniec był klientem banku kredytowego należącego do Kinga (Franklin Trust). Urzędnicy federalni i stanowi zamienili ofiary w oskarżonych, w czym brały udział amerykańskie media, oraz zarządzono zakaz pisania o sprawach wykorzystywanych chłopców.
  Ta kryminalna organizacja używała ofiary skandalu jako kurierów narkotykowych oraz jako uczestników zorganizowanego przez CIA projektu prania mózgu pod nazwą ‘Monarch’.
  Jeden z pokrzywdzonych w tym procederze opisał sytuację kiedy był zmuszony do zgwałcenia nawet młodszego dziecka, a potem do patrzenia kiedy było mordowane. Powiedział też, że był zmuszony do znieważania ciała tego dziecka, podczas gdy wszystko było filmowane. Wydarzenie to miało miejsce w porosłej drzewami części Kalifornii, z opisu podobnej do ‘Bohemian Grove’. Jest to miejsce wyłącznie dla mężczyzn, którzy każdego roku oddają się tam tajemnym rytuałom. Klub ten zatrudnia wiele męskich prostytutek i rokrocznie odbywa się tam ceremonia kremacji, kiedy to ważni członkowie klubu ubrani w okapturzone szaty odbywają ceremonię ofiarowania dziecka u stóp ogromnego posągu sowy. Klub założony został na terenie należącym do Jezuitów koło San Francisco, jego patronem jest św Jan Nepomucen, którego posąg zdobi teren. Rodzina Bushów to ważni członkowie klubu.

  1993 – dobrze znany kryminalnej rodzinie Buszów – Bill Clinton – zostaje prezydentem. W młodości należał on do organizacji masońskiej ‘DeMollay’ i był edukowany w kontrolowanym przez Jezuitów uniwersytecie Georgetown. Studiował również na Oxfordzie jako stypendysta Rhodes współpracującym z Królewskim Instytutem Stosunków Międzynarodowych. Bill i Hillary Clintonowie mieli też zajęcia w owym instytucie spokrewnionym z amerykańską Radą Stosunków Międzynarodowych, oraz w klubie Bilderberg. Bill Clinton brał również udział w spotkaniach w Bohemian Grove.

  1993 – w Waco, Teksas – grupa chrześcijan zaczęła przeczuwać walkę ze zwolennikami Nowego Porządku Świata oraz przewidziała również powrót ‘Jezusa’. Grupa ta zamieszkiwała własny teren, była dobrze uzbrojona I nazywała się grupą Dawida. Kiedy przeciwnicy weszli na ich teren, wybuchła walka, w której śmierć ponieśli 6 Dawidowców i 4 przeciwników.
  Ogłoszono 51 dniowy rozejm, a Bill Clinton był odpowiedzialny za nielegalne użycie sił ‘Delta’. Na teren wjechały czołgi wystrzelające gaz CS, podczas gdy komando opuścili ich wozy i zaczęli strzelać z broni maszynowej. Kilka godzin póżniej czołgi wjechały na teren ponownie i wystrzelały miotacze ognia. Kiedy teren stanął w płomieniach, kobiety i dzieci schroniły się w betonowym pomieszczeniu w jego centralnym punkcie. Wtedy zdetonowano ładunki wybuchowe umieszczone na dachu pomieszczenia i zamordowano wszystkich zebranych wewnątrz. W całym zajściu zamordowano 80 Dawidowców.

  Dwa lata później, w rocznicę masakry, zdetonowano ładunki umieszczone w dużej ciężarówce przed budynkiem rządowym w Oklahoma. Czynu tego dokonali rasistowscy ekstremiści antyrządowi, którzy sfinansowali go poprzez dokonywanie rabunku banków. Pomagali im w tym iinformatorzy z FBI oraz ich specjalista w budowie bomb. Rząd obwinił za ten czyn jedynie ekstremistów oraz zaatakował ruch Konstytucyjnej Milicji. Ruch ten który wzmagał na sile od czasu wypadku w Waco, przez ten atak stracił na ważności mimo, że nie brał udziału ani też nie miał nic wspólnego z wybuchem w Oklahomie.

  11 wrzesień 2001 – siły Nowego Porządku Świata zamordowały 3000 niewinnych ludzi w Nowym Jorku. Podczas gdy porwane samoloty podążały do celu, najprawdopodobniej kierowane automatycznie, piloci obrony powietrznej przeżywali wielkie zamieszanie, ponieważ właśnie wtedy symulowali podobny atak powietrzny. Wice prezydent Dick Cheney przejął kontrolę nad dowodzeniem obrony powietrznej i był odpowiedzialny za wydanie rozkazu w wyniku którego obrona powietrzna poniosła klęskę. Kiedy samo-loty uderzyły w cel, bliźniacze wieże zapadły się na skutek kontrolowanej demolicji. Trzeci budynek w tej grupie pod nazwą WTC7 również uległ kontrolowanej demolicji. W czasie trwania tego ataku, członek Czaszki i Piszczeli George W Bush był odpowiedzialny za odgrywanie roli prezydenta USA z upoważnienia jego szefów – Illuminati.
  Oni również przygotowali teren do trzeciej wojny światowej z udziałem George’a W Busha, podczas gdy niszczono Stany Zjednoczone: ‘Patriot Akt’ zmieniono w ustawę i prezydentowi przekazano uprawnienia dyktatorskie. Rozpoczęto ‘wojnę z terroryzmem’ i pozwolono na imperialistyczną okupację Iraku i Afganistanu. Firmy takie jak Haliburton mogły osiągnąć rekordowe zyski, podczas gdy USA coraz szybciej zmierzały ku bankructwu. Rozpoczęto również przygotowania do stworzenia Unii Północnej Ameryki poprzez tajemne ‘Partnerstwo Bezpieczeństwa i Dobrobytu’, a Illuminati rozpoczęli regionalizację świata by wprowadzić jeden rząd światowy.
  2009 – ONZ poprzez Światową Organizację Handlu wprowadza ‘Codex Alimentarius’ jako prawo międzynarodowe. Codex zezwala wprowadzenie dużej ilości toksycznych chemikaliów do produktów spożywczych, przy równoczesnym całkowitym zakazie stosowania lub restrykcji witamin i minerałów, określając je jako toksyny.
  Głownym architektem Codexu jest niemiecki naukowiec – nazistowski zbrodniarz wojenny zatrudniony w IG Farben – Fritz TerMeer. ONZ przewiduje, że kiedy Codex stanie się prawem międzynarodowym i wejdzie w życie, spowoduje minimum 3 miliardy zgonów na świecie.

  https://www.illuminatiexposed.com

 • Tomek on 3 października 2015

  caryca katarzyna – „- Widzisz pułkowniku, kiedyś mój pradziad opowiadał mojemu dziadkowi swoją rozmowę z Rosjaninem Paninem, który opowiedział mu swoje spotkanie z carycą Katarzyną. Mój prapradziad zadał mu podobne pytanie, właśnie Rosjaninowi, którego spotkał w Warszawie w 1763 roku. Panin, zaczął wtedy od zdania, które mego przodka zdumiało: Widzisz Panie Wilczurski. Naród, który jest niewolnikiem słów jest, najlepszym materiałem na niewolnictwo. Po chwili namysłu mówił dalej. Panie Wilczurski, Caryca Katarzyna wysyłając mnie na misję do Polski powiedziała, te oto słowa:
  Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można podbić i przesiedlić w celu zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku – to małe narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę Pana – to narody o podłej duszy, od kolebki niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu. Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu – to Polacy. Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie jeszcze z kim; narzuca to europejska równowaga sił. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce. Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości. Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu… Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces Panin! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Zadanie to jest wielkie Panin, lecz i efekty będą wielkie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność. Ale ja tego nie doczekam Panin, zaczniemy jednak ten proces.

  – I dlatego Panin kiedyś zginą, unicestwią się sami!…”

 • Tomek on 3 października 2015

  „RFiD, BioChip, XChip i PayPass
  Pojęcia wymienione w tytule tego tekstu w większości przypadków nie mówią nikomu nic konkretnego, ot techniczny żargon wykreowany przez banki i koncerny …
  Proponuje ich jednak nie lekceważyć i zapoznać się z ludzkim opisem powyższych anty technologi !!!
  Są to soczyste nazwy komercyjne służące przyciągnięciu potencjalnych (naiwnych) klientów oczekujących zupełnie czegoś innego po zaoferowanym im przez sklep lub bank produkcie…
  Co prawda sporo osób opowiada na temat powyższych technologi zasłyszanymi sloganami , poglądami i opiniami psychologów zatrudnionych na potrzeby kampani reklamowych …
  Jednak aż 94% osób nie ma pojęcia co znajduje się w ich telefonie, laptopie, dekoderze , konsoli, karcie płatniczej lub telewizorze ! Bo po co prawda?!
  Użyteczność technologiczna powyższych wynalazków jest tak naprawdę znikoma – poza wykreowanym sztucznie wizerunkiem reklamowym, którego celem jest kontrola nad każdym kto świadomie lub nieświadomie uzbroi się w technologiczne gadżety z w/w „udogodnieniami „…
  (jako specjalista od sprzętu i technologi wiem ,że każde z tych rozwiązań, może być zastąpione produktem ,który w żaden sposób nie kontroluje klienta i użytkownika – ale cel tych produktów jest jasny: kontrola zagłuszona reklamą i nakazem autorytatywnym – media, fałszywe wpisy na blogach, komentarze, nagonka, manipulacja psychologiczna – podburzanie ciekawości i ego potencjalnego klienta …)
  Cyfrowy pieniądz, rewolucja, bezstykowość, technologia zbliżeniowa, wygoda, komfort , nowy wymiar płatności … Każdy chce lub będzie chciał to mieć – aby mieć? … Moda, trend, nakaz społeczny, wymóg firmy, chwili , nacisk otoczenia, znajomych lub buractwo uzbrojone w nikły iloraz inteligencji , logiki i fantazji …
  Jak nie strzela i nie podkłada bomb jest bezpieczne – czyżby ?
  Warto przypomnieć, iż telefon komórkowy od początku swego istnienia mógł być: podsłuchiwany, namierzany, kontrolowany i sprawdzany poprzez nadajniki GSM, system nadawczo – odbiorczy samego telefonu, oraz dane osobowe pozostawione u operatora sieci i zapisane na karcie SIM …
  Kolejnym etapem inwigilacji było wprowadzenie geolokacji oraz odbiorników GPS ( plus standardu a-GPS – wspomaganie namierzania GPS i GSM) co pozwalało na oszacowanie pozycji geograficznej użytkownika z większa dokładnością niż pozwalał na to sam system nadajników GSM.
  Firmy reklamowe, producent telefonu, banki, developerzy, wojsko, marketing, policja… Mogły cię namierzać , podsłuchać , zbierać informacje na temat zawartości twojego telefonu, zbierać informacje na temat pokonywanej przez ciebie trasy, odwiedzanych sklepów, zbierać informacje zawarte w aplikacjach użytkowych …
  (preferencje zakupowe, najchętniej używane aplikacje, najchętniej odwiedzane sklepy… Gdybyś sprawdzał ilość przesyłanych danych zauważysz ,że w procesach bezczynności zachodzą połączenia sieciowe wymuszane przez operatora lub aplikacje bez Twojej wiedzy i przyzwolenia)
  (zastanów się co w słowie Android- oznacza iD?! powszechność, taniość i pozorna otwartość tego systemu wypromowały go na następcę systemu Java, który królował w telefonach w latach 90 (XXw), telefon stał się dobrowolnym dowodem tożsamości (iD) oraz portfelem i pamiętnikiem waszego życia do, którego oprócz was ma dostęp państwo, korporacje i służby specjalne)
  Jednak uwierz mi, że to dopiero początek inwigilacji … Kolejnym krokiem było przejmowanie obrazu ruchomego oraz zdjęć z twojego apratu, kontrola twoich połączeń internetowych , poczty email, stanu twojego konta bankowego…

  W obecnej chwili system INDECT (system globalnej kontroli elektronicznej sprzężony z bazami policji, wojska, służb specjalnych, dronami, komórkami, komputerami, telewizorami, systemem satelitarnym, kamerami monitoringu miejskiego, bankami…) kontroluje twoje przemieszczanie po mieście , skanuje twoją twarz, zapisuje twój głos, filmuje, poznaje odruchy, śledzi procesy technologiczne twojego sprzętu, kontroluje użytkowanie kart płatniczych, komunikacji miejskiej, kart lojalnościowych…
  A wszystko to za twoim przyzwoleniem !
  Ale ja się na to nie godzę – powiesz ! Mylisz się ! Już się na to zgodziłeś!
  Położ na stół swój telefon i portfel …
  A teraz posłuchaj bo tego nie powie ci operator komórkowy, bankier, sprzedawca, polityk, ksiądz ani media i kolega…
  Codziennie będą cię nakłaniać do inwestowania w rzeczy, których nigdy nie potrzebowałeś, nie kieruj się modą i nakazem społecznym, nakazem banku i drwinami znajomych głupców oraz głosem sprzedawców ! (pamiętaj oni pracują nieświadomie dla systemu)
  A teraz otwórz swój portfel wyciągnij sieciówkę i kartę płatniczą, karty rabatowe i lojalnościowe oraz paszport …

  Karty sieciowe (min: Poznań – PEKA) są uzbrojone w technologie RFiD czyli posiadają antenę nadawczo – odbiorczą pozwalająca na odległość kontrolować twoje poczynania, dane personalne oraz modyfikować twoje dane personalne w sposób zdalny i nie kontrolowalny…
  System INDECT, może zaznaczyć cię na liście osób poszukiwanych lub na liście osób, którym należy się bacznie przypatrywać. Informacje te wpływają na twoją kartę, a skanery miejskie pozwlają cię zlokalizować na terenie całego miasta, kraju…
  (Planopolis – według założeń EU są to miasta więzienne ,wymogi tych miast w Polsce spełniają już : Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków, Szczecin … Rewolucja ta dokonała się po cichu na wasze żądanie … chcieliście igrzysk w cieniu ,których zmodernizowano miasta, przepisy, nakazy i doprowadzono do bankructw miast, a pośrednio także firm i zakładów pracy. Dotacje, ach dotacje ,bierzcie bo za darmo :-) nakaz autorytatywny i reklama działają )
  Teraz obejrzy swoją kartę płatniczą, debetowa czy kredytową… w większości przypadków znajdziesz na niej chip, pasek magnetyczny oraz napis świadczący o wykorzystaniu technologi PayPass.
  Żaden, podkreślam to żaden bankier nie udzieli ci prawdziwej informacji na temat zastosowanych w Twojej karcie technologi …
  PayPass najprościej rzecz ujmując to system bezstykowych płatności nie zabezpieczonych kodem pin do kwoty mniej więcej 50 złotych … Tyle mówi bank, reklama …
  System PayPass wykorzystuje dobrze znany wam chip oparty na technologi nadawczo – odbiorczej RFiD .Dzięki odpowiednim czytnikom każdy cwaniak ściągnie wam pieniądze z konta bez dotykania waszego portfela i wymuszenia od was PINu. System INDECT odczyta wasze dane , skataloguje je i udostępni każdemu kto ma uprawnienia do inwigilacji obywatela, a w samej Polsce mamy takich służb (jawnych) aż 9 !
  Nieświadomie mamy więc przy sobie instrumenty samokontroli – piętna, które przyjęliśmy jak każdy dobry niewolnik dobrowolnie- ba prosiliście o to: komórka, sieciówka, karta bankowa, niekiedy zegarek, brelok, kluczyk od auta… A teraz rozejrzy się po domu… Telewizor z dostępem do netu, konsola, laptop, palmtop, tablet ,lodówka, auto, zegarek …
  Nadal sądzisz ,że jesteś wolny, nikt cię nie kontroluje , nie obserwuje … jesteś niezależny …?!
  Mogę pozbawić cię złudzeń gdy podpadniesz niesubordynacją, słowem, czynem… odetną cię od systemu, zablokują konto i namierzą w kilka sekund … Oto twoja wolność, technologia i demokracja…
  Jak wiecie w 2010 /11/12 Lidze Świata udało sie zablokować wprowadzenie PLiD czyli dowodu osobistego opartego na technologi RFiD.
  Jednak zagrożenie to ciągle wisi nad głowami uśpionych, zacofanych i obojętnych Polaków …
  Polski rząd zafundował nam już paszporty biometryczne, tajny program obserwacji INDECT , drony, wszechpotężne państwo policyjne, cenzurę radia, prasy i telewizji, miliony bezproduktywnych urzędników, obowiązkowe szczepienia, dotacje z EU, których kosztem obarczeni są mieszkańcy polski płacąc za każde pożyczone euro z własnej kieszeni 1,20 euro…

  Od 1 stycznia 2013 do polskiego obiegu wejdzie stosowany już w USA, Grecji, Hiszpani, Anglii i Niemczech… chip x sygnowany przez firmy hitachi i sharp.
  Chip ten wielkości pyłku kurzu będzie wdrukowywany w gazety, rospylany nad głowami demonstrantów, wbudowany w urządzenia powszechnego użytku …

  Ostrzegałem was od 10 lat non stop przed skutkami technokratyzacji…teraz radźcie sobie sami ! Sami przyjeliście piętno niewolnictwa! Są sposoby aby się odciąć , aby odejść od systemu państwa policyjnego … Musicie sami tego chcieć !
  Głuchych, ślepych i obojętnych ignorantów cieżko prowadzić ku prawdziwej wolności opartej na duchu a nie popędzie i nałogu !
  W każdej chwili swego niewolniczego istnienia wasze numery statystyczne,
  skojarzone z waszymi nazwiskami są obrabiane przez systemy teleinformatyczne 100 mln razy dziennie ponieważ jesteście tylko zastarszoną, kontrolowaną statystyką : co określa wasz statut jako :
  Niewolnik nr …
  Warto rownież wspomnieć ,iż wasze ciała podobnie jak ciała zwierząt są doskonałymi bateriami ,które służą podtrzymywaniu w waszych organizmach biochipów zawierających w sobie czysty lith …
  Ginekolodzy, dentyści, specjaliści od szczepień … codziennie umieszczają w waszych organizmach cuda biotechnologi ,których awarie (wyciek lithu) powodują owrzodzenia, poparzenia raka, guzy i śmierć …
  Testy na ludziach i zwierzętach w ramach programów biomedyczynych i eugenicznych trwają od lat 40-tych (XXw)…
  Programy zapobiegawcze, przymusowe zabiegi medyczne, szczepienia, badania kontrolne, mamografia, inwazyjne badania ginekologiczne… służą napędzaniu testów medycznych (testy tego typu przeprowadzano na zlecenie rządu USA przez dr.Mengele na terenie obozów koncentracyjnych. Dziś wyniki tych eksperymentów są dostępne w waszych lekach i jedzeniu) ,które przekładają się na zysk koncernów farmaceutycznych i biomedyczynych – jednak nie o zyski się tu rozchodzi bo po co im pieniądze ,które są ich własnym produktem ?! …
  Kontrola medyczna przekłada się na stopniowy proces depopulacji ludzkości oraz zmianę definicji człowieczeństwa poprzez manipulacje genową.
  Wojciech Dydymski”.

 • Tomek on 3 października 2015

  „Watykan : Kontroluje on finansowo swe kreacje – Syjonizm i jezuicką Masonerię oraz sprawuje władzę nad światem za ich aktywną pomocą, samemu ukrywając swe oblicze w ich cieniu. Rządy polityczne są jedynie marionetkami w rękach kolejnych papieży. Największym marzeniem papieży na przestrzeni wielu wieków było przeniesienie stolicy z Rzymu do Jerozolimy oraz odbudowa Świątyni. Po to odbywały się wyprawy krzyżowe, po to powstał Zakon Templariuszy, potem Zakon Krzyżacki. Po to także powstał Zakon Jezuitów”. „Watykan jest w pozornej opozycji do rządu oraz do Żydów w postaci Radia Maryja czy TV Trwam. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że ci PANOWIE są po tej samej stronie a z nas robią durni grając komedie opozycji jednych ku drugim.Radio Maryja czy synagogi to jest jak na razie ta sama strona grająca przed nami komedię. Podobne bogactwa Watykan ma w niemal wszystkich państwach na świecie i sprawuje on największą władzę na świecie. Dokładnie jak to omawia księga Objawienia”.

 • Alex on 8 grudnia 2015

  Watykan i NWO to ta sama firma jak Jing i Jang biały papież pseudo pokoju i czarny papież jako lucyfer na szczycie piramidy którą zarządzają Jezuici. Judaizm, illuminaci, masoni agencje, rządy to tylko ich komórki oddolne. Pełna symbioza i współpraca. Poza tym żydzi to nie naród tylko religia. Pocałunek to symbolika poddaństwa i współpracy.

 • Robert on 8 grudnia 2015

  Alex, Watykan to nie jest NWO. To nie są połączone organizacje.

  NWO to system finansowy międzynarodowej finansjery.

  Jezuici to nie jest szczyt piramidy.
  żydzi to naród (państwo żydowskie) jak i religia – judaizm.

 • rafal on 9 grudnia 2015

  Papież właśnie pokazał że jest neirządnicą jadącą na bestii..
  Dlaczego? To bestia raczej prowadzi nierządnicę a nie na odwrót..
  każdy papież to DUCHOWA PROSTYTUTKA bez wyjątku..

 • grzegorz on 12 grudnia 2015

  Po pierwsze Izrael bez USA nic nie znaczy, zostałby zniszczony w tydnien za swoje postępki. Po drugie USA bez dolara jako pieniądza swiatowego tez nic nie znaczy bo drukowanie zielonych skończyloby ise inflacją i biedą. Zniszczenie dolara jest kluczowe dla ujarzmienia bestii.

 • ad-amm on 12 grudnia 2015

  Tak właśnie ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi”.

 • Paweł on 13 grudnia 2015

  TOMEK, chce Ci się tyle pisać? Nie masz co robić? :) wątpię czy innym chce się czytać to co piszesz

 • Wojtek on 24 grudnia 2015

  Czy to tylko jeden odosobniony przypadek kiedy papież pocałował kogoś w rękę?
  Czy każdego kto przeżył holocaust i spotkał się z papieżem ten całował w rękę?
  A Polacy którzy przeżyli obozy koncentracyjne albo rosyjską katorgę na Syberii też byli tak wyjątkowo traktowani przez papieża?
  A może tylko żydzi mają monopol na holocaust ?

 • Alicja on 1 stycznia 2016

  Niesamowite jest to o czym piszecie. Dzięki.

 • Agnieszka on 9 stycznia 2016

  Wystarczy znaleźć na necie jaką przysięgę papież jezuita składał i wszystko będzie jasne. A w sumie to jeden pies jaka religia. W nich Boga prawdziwego nie ma. W żadnej.

 • rick on 14 lutego 2016

  Zadaniem Bergolio jest „patronat” nad religią ŚWIATOWĄ stworzoną pośrednio przez II Sobór Watykański. Nowa religia to religia neokatolicka nic nie mająca wspólnego z tą prawdziwą sprzed 1958roku. (Niestety trzeba poczytać czym jest modernizm, i jakie zmiany wprowadzono do liturgii żeby to dobrze rozumieć)
  Religia światowa to konglomerat wszystkich religii POD SZTANDAREM neokatolickiej. Nazywam ją neo – bo prawdziwa nigdy by tego nie zrobiła, zresztą nie robiła.
  Tak więc już dziś mamy stworzony najważniejszy element NWO – czyli JEDNĄ RELIGIĘ. (oczywiście następnym etapem będzie „podmiana” wszystkich bogów włącznie z tym jednym prawdziwym na tego WŁAŚCIWEGO, czyli Lucyfera) Zresztą już KATOLICY modlą się do BOGA, KTÓRY jest „zlepkiem”, „zestawem” wszystkich bożków. (wielu mówi, że np. bóg muzułmanów jest taki sam jak Bóg katolicki) .Dla Bergolio Bóg jest jeden, czy to Allach, Jahwe, Budda, Siwa itd. On – jak i KATOLICY wierzą tak naprawdę w takiego „NADboga”, który jest jednocześnie innymi bogami. Oczywiście, jeszcze 70 lat temu – wszyscy zostaliby ekskomunikowani – bo mamy modlić się do jednego Boga, który ma Syna. Bożkowie nie mają Syna Jezusa.
  NWO to taki Anty- kościół, którego struktury już są. ONZ,WHO,NATO, UNESCO, UE, kluby Bilderberga, Trójstronne – to struktury polityczno- wojskowe NWO. Wszystkie uniwersytety i politechniki są tworami podległymi NWO, a niektóre bezpośrednio stworzone (jak w USA uniwersytety w Yale).
  W tym Anty-Kościele chodzi o to aby stworzyć podobną strukturę jaką miał kościół katolicki w czasach średniowiecza. Tyle, że ma odbywać się kult Lucyfera, Syna Jutrzenki (wcale nie pokażą go z rogami).
  Na samej górze będzie taki lucyferiański papież. I pod tą władzą dopiero będzie świat. Wielka Finansjera jest tylko NARZĘDZIEM. To Masoni są MÓZGIEM , na ktorego czele są iluminaci. Zasadniczo można powiedzieć, że z kościoła katolickiego niewiele zostało. To są takie czasy jak za Jezusa, gdy nie było ani jednego kościoła katolickiego. Teraz mamy trudniejszą sytuację, bo wydaje się że kościół katolicki jest, ale on jest tylko materialny – został przejęty przez sektę neokatolicką, kontrolowaną przez masonów.
  Tak więc stąd wynika ten cały zamęt, którego nigdy nie było w takim stopniu.
  Stąd też wielu mówi, że powinno odmawiać się Różaniec, bo mądrych na te czasy mało a może wcale. (bo na mszach przeważnie modlimy się do tego NADboga, (trzeba znać księdza!))
  Można księdza sprawdzić i zapytać się: „Czy np. islam prowadzi do potępienia czy zbawienia ? – Jeśli odpowie wymijająco lub że islam jest „dłuższą drogą” – to bądźcie pewni, że on składa ofiarę fałszywemu bogu. Religia katolicka do 1958 zawsze mowiła, że tylko ONA JEST PRAWDZIWĄ, pozostałe są FAŁSZYWE i prowadzą do potępienia. Proste:)

 • Katarzyna on 20 marca 2016

  Poczytajcie co wy piszecie… Katalicy… Wszyscy są be tylko wy jesteście cacy… Wyzywanie innych religii… Wstyd mi za takie wypowiedzi jak wasze

 • grze on 7 czerwca 2016

  Zdaje się że ci żydzi to ocaleni z holokaustu po jakiś ciężkich przeżyciach. Może chciał im okazać szacunek. Ale zdecydowanie przesadził.

 • czytelniczka on 11 czerwca 2016

  Czytam te wszystkie komentarze i nie wierzę abyście tak myśleli .
  Papież to głowa kościoła .
  To tak samo jakby król kłaniał się swym poddanym . W czym ten naród żydowski est lepszy od innych ? Nie uciekam od wiary ale nie popieram tego co zrobił.
  Jeżeli ma tak być to na tym świecie jest tyle ciężkich umęczonych ludzi różnymi wojnami ,różnymi chorobami,jest tyle bólu i krzywdy w narodzie ,że powinien przed wszystkimi chylić czoła i całować po rękach .
  Tak nie powinno być ,ale pewnie w obawie przed czymś tak postąpił ,może jest finansowany przez ten naród więc teraz się kłania ,bo następnym razem nie dostanie .
  Nie wierzę ,księżom za to ,że tyle zła czynią jako pedofile ,a władza kościelna ich jeszcze chroni zapewniając bezpieczeństwo .Mam szacunek do papieża ,ale nie popieram tego ukłonu.

 • Rob Veggett on 24 lipca 2016

  Watykanem rządzi żydowska sekta masońska B’naj B’rith, zresztą jak i „polskim” nie-rządem.

 • Rob Veggett on 24 lipca 2016

  O ZAKONIE PAPIEŻA FRANCISZKA!!!
  „Jezuici sprytnie zmanipulowali społeczność światową przerzucając winę na Żydów i Watykan i „niewidzialnych” Illuminati. Do tych dwóch grup podsycana jest nienawiść. Jezuici celowo umieszczają na wysokich stanowiskach wyrachowanych Żydów aby wzbudzić nienawiść do tego narodu i tworzyć antysemityzm. Syjoniści to komuniści. Syjonizm jest terminem ukutym przez Jezuitów. Żydzi ortodoksyjni nienawidzą syjonistów.
  Marks był masonem 33 stopnia, Żydem syjonistą, wyznawcą Lucyfera. Ojciec Marksa kaznodzieja Baptysta, nie chciał miec nic wspólnego z własnym synem.
  Syjoniści są zarządzani przez Watykan”

 • Aialai on 15 sierpnia 2016

  Nie całuje żydowskiej elity w rękę – to STIWRDZENIE i PODPISY w tym filmie to czysta MANIPULACJA!

  Całuje na znak szacunku dłonie zaówno kobiet, jak i męzczyzn, którzy przeżyli obozy koncentracyjne. Oświęcim, Buchenwald itp. To jest wyraz SZACUNKU, ale niestety, wielu z Was nie ma pojęcia co to jest szacunek.

 • Robert on 15 sierpnia 2016

  @Aialai

  Mam pytanie: czy całujesz na znak szacunku mężczyznę w dłoń?

 • Tekst on 13 marca 2017

  Ej to naprawdę jest dziwne. Sporo czytałem o Rothschildach i to jest bardzo dziwne….

 • MiSta on 11 czerwca 2017

  Jak żyję to nie widziałem takiego czegoś realu.
  No w filmach tak.
  Całowali króla w pierścień na dłoni.
  Całowali ojca chrzestnego też w pierścień na dłoni, ale to dotyczyło mafii .
  Zaraz , zaraz , w mafii – czyżby tu były układy mafijne.
  Soros pierze kasę Watykanu ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.