Masoni 32 stopnia przechodzą na islam

Islamizacja

Stanisław Krajski dotarł do ciekawych informacji: masoneria ma tego samego boga co islam. Nowość polega na połączeniu islamu z masonerią.

W książce „Śmiertelna pułapka” mason 32 stopnia Jim Shaw, przeszedł na chrześcijaństwo i opisuje świat masonerii, jakiego nie znamy.

Islam powstał w VII wieku

Do VII wieku Arabowie wyznawali pogaństwo, w którym istniało wielu bożków wykreowanych przez ludzi. Jednym z nich był Allah, bóg księżyca.

Mahomet odrzucił inne bóstwa i wybrał Allaha na prawdziwego boga.

Pogańscy arabowie przyjęli poglądy Mahometa, ponieważ znali już mało popularnego bożka Allaha. Nie był dla nich nowością.

Symbolem islamu jest księżyc. Pochodzi od Allaha boga księżyca.

Obecna Mekka, do której zmierzają muzułmanie istniała przed powstaniem islamu. Była świątynią boga księżyca.

Koran to najważniejsza księga muzułmanów. Jest zapiskiem objawień Mahometa.

Twierdzi, że przez 20 lat przychodził do niego duch w postaci archanioła Gabriela i spisał między innymi taki nakaz:

Koran 2:193

„Zwalczajcie ich (niewiernych), aż nie będzie więcej podziału, a religia Allaha będzie dominowała nad wszystkimi innymi. A jeżeli się podporządkują, wtedy zwalczajcie tylko tych, którzy czynią zło (naruszają szariat)”.

Islamiści nie uznają Chrystusa, Syna Boga. Uważają, że zaraz po Allahu był Mahomet.

Taką „prawdę” miał przekazać Mahometowi… anioł.

Pytanie tylko jaki?

Odpowiedź mamy w Biblii:

2 Koryntian 11:14 

„I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości”.

Z drugiej strony wierzą, że Chrystus jako islamista przyjdzie na końcu świata, aby wymordować nie islamistów.

Masoneria to konstrukcja bankierów

Masoneria ma 33 poziomy wtajemniczenia. Tylko mała grupa osób jest dopuszczana do pełnych celów tej organizacji. Tylko oni znają całą prawdę. Natomiast zdecydowana większość masonów nie przekracza pierwszych trzech stopni. Wyższe stopnie zarezerwowane są dla osób zajmujących wysokie pozycje w społeczeństwie.

Najbardziej rozpowszechniona jest struktura organizacyjna tzw. rytu szkockiego, która składa się z trzydziestu trzech stopni wtajemniczenia. Trzy pierwsze stopnie, tzw. teoretyczne, tworzą masonerię błękitną (od koloru obecnego na masońskim fartuchu).

Właściwa organizacja masońska (wewnętrzna) zaczyna się od czwartego stopnia wtajemniczenia i jest podzielona na trzy formacje:

1) Stopnie kapitularne wznoszą się od 4 do 18 (nie wszystkie są dziś w użyciu), tworząc masonerię czerwoną.

2) Stopnie filozoficzne wznoszą się od 19 do 30 (również niektóre z nich są stopniami historycznymi), tworząc masonerię czarną.

3) Stopnie administracyjne wznoszą się od 31 do 33 stopnia, tworząc masonerię białą.

Mason na stopniach kapitularnych wdrażany jest w tajemnice gnostyckiej magii, co z punktu duchowego musi doprowadzić go do ścisłej zależności od złego ducha.

Mason na stopniach filozoficznych dostępuje wtajemniczenia w żydowską kabałę, co z kolei uzależnia go jeszcze mocniej od demonicznych wpływów i dodatkowo od filosemityzmu.

Mason, wstępując na stopnie administracyjne, staje się wyznawcą monizmu gnostyckiego (wiara, że lucyfer jest bogiem) i spełnia funkcję władzy nad masonami z niższych stopni wtajemniczenia.

Więcej – „Prawdziwy obraz masonerii”.

Masonii przechodzą na islam

Na 32 stopniu wtajemniczenia rytu szkockiego następuje przechodzenie na islam. Istnieje organizacja o nazwie Shriners, do której przyjmuje się masonów.

Shirnersi to inaczej „starożytny arabski zakon szlachecki mistycznej świątyni”.

Po zdobyciu 32 stopnia wtajemniczenia, masoni składają przysięgę krwi.

Zaczyna się od słów:

„W imię Allaha boga arabów i Mahometa boga naszych ojców… ten, który szczerze poszukuje islamu, poszukuje prawdziwego kierunku…”.

Wypowiadając te słowa klęczą przed Koranem.

Pan Krajski twierdzi, że Allah jest bogiem i muzułmanów i masonów.

Sufizm to jądro islamu, zbiorcze określenia dla różnorakich nurtów mistycznych w islamie. Profesor Szyszko Bohusz, zwolennik New Age twierdził, że po osiągnięciu siódmego stopnia, muzułmanie uwalniają się od wszystkich praw, modlitw, świąt.

Hasło: „nie ma boga prócz Allaha”, zamieniają na „nie ma boga poza mną”.

Jest to ten sam wątek, który pojawia się w masonerii, gdzie na ostatnim szczeblu wtajemniczenia masoni uważają się za bogów.

Niebezpieczni propagatorzy islamu

Obecnie warto zwrócić uwagę na Cegielskich. Tadeusz Cegielski to były wielki mistrz Wielkiej Loży Narodowej Polski. Jego syn Max Cegielski jest propagatorem islamu w Polsce.

Warto nie kupować jego muzułmańsko-masońskich poglądów. Propaguje kłamliwe hasła typu: islam to pokój/miłość, islam niewiele różni się od chrześcijaństwa, dżihat to nie wojna przeciwko niewiernym, tylko praca nad sobą…

.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: Theo’s Little Bot (talk | contribs)

14 Responses to “Masoni 32 stopnia przechodzą na islam”

 • smyxx on 21 marca 2017

  samo określenie ,że masoni przechodzą na jakąś religię jest niepoważne bo masoneria powstała tylko po to by zwalczać wszystkie wyznania i religie , Mahomet wymyślił islam tylko po to by w jego ramach przejąć wpływy gdzie tylko się da , Tadeusz Cegielski jest w prawdzie masonem i autorem nie tylko książek o tematyce wolnomularskiej ale też zwykłych , nawet ciekawych kryminałów , nigdzie nie zauważyłem by popularyzował islam w Polsce

 • Robert on 21 marca 2017

  smyxx

  za bardzo przeceniasz masonów i masonerie.
  Obecnie to płotki.
  Co do przechodzenia na islam, to źródło podaje że jest to popularne rytu szkockiego.

 • Tadek on 21 marca 2017

  Jaki to islam – czy szyicki czy judeo-sunnicki. Bo to wyjasniałoby sprawę. Judeo-sunnicki islam teo ta sama religia która obowiązuje W Saud Arabii, Izraelu i innych zażydzonych państwach. A masoneria to narzędź sanhedrynu a nie islamu. Islam ten który serwują żydowskie media to przykrywka żydowskiego globalizmu. Następnie, bardzo ciekawa sprawa, skąd się wzięło raptownie 40 tysięcy islamistów na pustyni w Iraku i założyli państwo islamskie, mało tego, przejęli 4500 tys. samochodów opancerzonych [nowiuteńkich] i 1500 czołgów [też nowiuteńkich] i powsiadali ci islamiści i od razu uruchomili pojazdy i ruszyli do ataku i dziwnym trafem w tych pojazdach było pełno pocisków i amunicji. Acha, amerykanie tłumaczyli, że zapomnieli o tych pojazadach jak się wycifywali z Iraku. I też dziwne, że to wszystko działo się blisko Izraela [modlącego się o pokój] i tenże kraik nie zareagował. Mało tego nadal zasila [leczenie islamistów i dostarczanie im wszystkiego co tym „bojownikom potrzeba] tychże z państwa islamskiego. I skąd się wzieli ci bojownicy w liczbie ok. 40 tys. świetnie wyszkoleni, prawdopodobnie zrzucili mudury i pozapuszczali brody by wyglądać jak prawdziwi islamiści. A to obcinanie głów na żywca to jast zapisane w talmudzie. Panowie przeczytajcie Koran Szyicki, i przeczytajcie Koran judeo-sunnicki.

 • smyxx on 21 marca 2017

  masonom generalnie nigdy nic nie wyszło , poza może zorganizowaniem samych USA , stąd od dawna nic nie znaczą , a skoro tak , to po co w ogóle o nich pisać ? Krajski jest zdecydowanym wrogiem masonerii dlatego jego opinie nie są obiektywne , tak samo jak opinie Ludwika Hassa czy Leona Hajna , którzy jako sympatycy czy może nawet „bracia” też nie zachowali obiektywizmu

 • Robert on 21 marca 2017

  smyxx

  nie do końca,
  swojego czasu masoneria służyła za narzędzie.
  Dokonywali rewolucji (francuska) jak i przewrotów.
  Dlatego p. Krajski ma rację, jednak nie rozumie, że dzisiaj masoneria jest tylko symbolem przeszłości.

 • Albatros on 29 marca 2017

  Robert

  ””’Stanisław Krajski dotarł do ciekawych informacji: masoneria ma tego samego boga co islam.””’

  Takiego Boga, jak w starym testamencie w księdze
  Joela( 4: 9) .

  ” Rozgłoście to między narodami,
  przygotujcie się na świętą wojnę,
  wezwijcie bohaterów! ”
  Świętą Wojnę …..??????

  Wiadomo z czego korzysta islam !!!

 • Robert on 29 marca 2017

  Albatros,

  albo to robisz z głupoty albo z niewiedzy.
  Chyba nie rozumiesz islamu, skoro porównujesz go do działań biblijnego Izraela.

 • Albatros on 30 marca 2017

  Robert ,

  albo kpisz ze mnie, albo z siebie …. i na razie nie wiesz jeszcze o tym !!!
  To cytat z biblii !!!!!

  ” Rozgłoście to między narodami,przygotujcie się na świętą
  wojnę ” !!!!! ŚWIETĄ WOJNE !!!!!
  Piszesz:
  ””Chyba nie rozumiesz islamu, skoro porównujesz go do działań biblijnego Izraela””

  BÓG ISRAELA , BYŁ TAKI SAM, JAK WSPÓŁCZESNY ISLAM I MASONERIA !!!

  Gdybyś z religioznawstwa , był tak dobry, jak z ekonomii, geopolityki , byłbyś ….Hm .
  A w tym temacie, jesteś jak …. dziecko.
  Obrażasz bo to łatwe , posądzasz o brak wiedzy, bo takie to proste …… jak dziecko, jak Ś, J. Adwentyści …. a uważasz się , jako WIELKI ZNAWCA i chcesz ICH POUCZAĆ.
  Dla mnie – jesteś Obłudnikiem, biblijnym Niewolnikiem a tego , czego nie ma w tej księdze – JEST NIE DO PRZYJĘCIA DLA CIEBIE !!!

  Wiem, że tego nie opublikujesz, zresztą nie dbam o to !

  Życzę przebudzenia !!!

 • Robert on 30 marca 2017

  Albatros,

  to co prezentujesz jest formą satanizmu.
  Obrażasz samego Boga.
  Czym innym jest zdobywanie ziemi dla własnego narodu, a czym innym jest podbój świata przez islamistów.
  Dlatego nazwałem takie myślenie albo głupotą, albo brakiem wiedzy.

  Mylisz całkowicie pojęcia i wiedzę skoro porównujesz: Izrael biblijny z chazarami żydowskimi i do tego dołączasz system islamistów.
  Pokręcone z poplątanym…

 • Rob Veggett on 28 maja 2017

  Ten obecny papież jezuicki też uważa, że Allah i Bóg Biblii jest tym samym bogiem. Biblia i Koran to prawie to samo wg niego. Jak obie te księgi mogą być tym samym, skoro Koran mówi, że Jezus nie umarł na krzyżu, a Biblia, że umarł. Koran każe mordować niewiernych, a Biblia mówi, zeby nie mordować w 10 Przykazaniach i zeby miłować swych nieprzyjaciół. Czyżby Bóg miał schizofrenię, ze jednym każe mordować i nienawidzić, a innym na odwrót?

 • Rob Veggett on 28 maja 2017

  To Watykan jest twórcą Islamu, czego dowód daje prof. Walter J. Veith (po polsku – ale fragment) – https://www.youtube.com/watch?v=1ew77TStxGY

  A tu po ang. całość – The Islamic Connection: Catholics and Muslims are run by the same powers – https://www.youtube.com/watch?v=7IZzAxLXDRk

 • smyxx on 30 maja 2017

  //Watykan jest twórcą Islamu //……..proszę się zapoznać z historią rzymskiego katolicyzmu czyli tym jaką pozycję w okresie pojawienia się islamu miało chrześcijaństwo w wersji popularyzowanej w Rzymie bo w tym samym czasie to wersja bizantyjskiego chrześcijaństwa miała zdecydowanie większy zasięg wpływów czyli jeśli już Mahomet wykorzystał jakieś „chrześcijańskie aspekty” dla islamu , to z samego położenia geograficznego musiała to być wersja chrześcijaństwa Bizancjum a nie Rzymu , tym bardziej ,że mniej więcej w tym samym czasie ostatni w Europie wyznawcy arianizmu czyli Longobardowie przeszli na katolicyzm , zatem Rzym nie miał żadnych powodów by organizować sobie kolejnego wroga . To już bardziej prawdopodobna jest teza ,że matka Mahometa albo jacyś inni członkowie jego rodziny mogli jeszcze mieć jakieś powiązania z t zw „ruchem ebionickim” czyli jeszcze jedną wersją nauki zbliżonej do poglądów samego Jezusa

 • Marcin on 25 sierpnia 2017

  Mike Tyson przeszedł na islam.Czy jest złym człowiekiem teraz??? Pooglądajcie z nim wywiady i oceńcie sami.

 • Robert on 25 sierpnia 2017

  Marcin,

  to zależy na jakim etapie jest islamizacji.
  System islam ma kilka poziomów.
  Na początku jest miłość, później tak jak w Polsce budowanie meczetów i rośnięcie w siłę.
  Kolejny etap to przykład Niemców i Francji, gdzie następuje powolne przejmowanie kraju.
  Końcowy cel to przykład Syrii, Irak a ostateczny to ISIS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.