Wojna kebabowa: czy muzułmanie trują nas kebabem?

Kebaby

Autor filmu sugeruje, że budki z kebabem służą do walki z innowiercami.

Kebab to potrawa arabska. Odmian kebabu jest około dwadzieścia. W Polsce najbardziej popularna odmiana to obracające się pieczone mięso.

Ich właściciele to głównie wyznawcy Islamu.

Mają używać sztuczne mięso lub różową pulpę czy sosy o toksycznych składnikach.

W imię walki z nie islamistami, podobno wrzucają do kebaba:

 • paznokcie,
 • włosy łonowe,
 • kał,
 • mocz,
 • ślinę,
 • bakterie coli,
 • czerwonkę,
 • pierwotniaki,
 • grzyby,
 • wirusy,
 • i inne odpady.

Autor podkreśla, że to nie jest reguła, ponieważ zdarzają się porządni muzułmanie.

Czy to jest prawda?

Czy prawdą jest wrzucanie odpadów, moczu, kału i innych zanieczyszczeń do kebabów?

Po poznaniu czym jest system polityczno-religijny Islam, wiem, że będą z nami walczyć wszelkimi metodami.˛

Ich zadaniem jest narzucić Islam Europie, a tych, którzy się nie zgodzą na ich system, wyeliminować.

Romuald Szeremietiew, były p.o. ministra obrony narodowej opowiadał zasłyszaną od żony historię. W dużym mieście na Wybrzeżu zakonnice prowadzą żłobek.

W żłobku jest muzułmanka. Jej rodzice, schludni, uśmiechnięci, życzliwi. Pewnego dnia dziewczynka przytuliła się do zakonnicy i powiedziała: kocham cię, a po chwili dodała – jak dorosnę to cię zabiję, ale tak żeby cię nie bolało – Link.

To jest prawdziwy Islam.

Za fasadą uśmiechu, życzliwości kryje się okrutna twarz wyznawców Mahometa i Allaha.

Dlatego twierdzę, że system polityczno-religijny jakim jest Islam, powinien być w Polsce zakazany.

Co do Kebabów, to chyba już nie zjem, ponieważ jestem w stanie wyobrazić sobie tak perfidną wojnę kebabową muzułmanów z nami.

Dobrze byłoby, aby sanepid zbadał budki z kebabem i podał do publicznej wiadomości dokładny skład kebabów.

Najlepiej jednak jeść polskie potrawy i produkty.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Fast food kebab” (CC BY-NC-ND 2.0) by frozen jek

3 Responses to “Wojna kebabowa: czy muzułmanie trują nas kebabem?”

 • Słowianin Sławmo-mir on 10 czerwca 2017

  Sanepid i inne kontrolujące organa maja to gdzieś….to skompromitowana instytucja…wroga Polsce! Za komuny działała dość sprawnie, ale jak Chazaria przejęła władzę to ta instytucja przestała spełniać swoje zadanie. Teraz są zarejestrowani w pewnym konsorcjum…bo już nie bronią Polski i Polaków tylko głównie sprzedają zatrute przymusowe szczepionki. Naprawdę wiem co pisze, bo badałem problem. O tym wspomina między innymi Dr. Jaśkowiak …zdaje się w 41 wideo blogu. Np. pewien facet w całej Polsce prosił, aby Sanepid, lub inny państwowy organ zbadał od strony chemicznej co dodają do podpasek higienicznych dla kobiet…jest niebezpodstawne podejrzenie, że je nasączają pewna chemią, której zadaniem jest wywołanie bezpłodność i innych komplikacji zdrowotnych…żadna placówka Sanepidu nie chciała się pojąć tematu. Wszystkie odmówiły badań. Więc sami zobaczcie do czego to już dochodzi. To tak jak facet (były agent służb specjalnych) przychodzi na komisariat z dokumentami wielkiego przestępstwa, a policja odmawia przyjęcia dokumentów. Nawet Komenda Krajowa tzw. Główna odmawia!!! Do tego już dochodzi. Policja boi się ruszać spraw, które dotyczą grubych ryb, którzy czasami brylują w TV jako orędownicy demokracji. Ja też słyszałem, że Arabowie do tego mięsa wkładają dziwne rzeczy….to nie jest mój pierwszy artykuł, który o tym wspomina. Ja od 30 mat jestem wege…ale jakbym nie był to od Araba nigdy bym nic nie kupił…jakby każdy przejawił choć trochę konsumenckiego patriotyzmu to by zaraz markety, banki, czy kebaby znikły jak znika zaraza po zaaplikowaniu odpowiedniego leku.

 • Yanna on 11 czerwca 2017

  Słowianin Sławmo-mir
  Święte słowa! Sanepid to instytucja widmo. Ale wracając do kebabów, nastała moda na wszystko co nie nasze rodzime. Kiedyś za komuny, było pełno barów mlecznych, smażalni placków ziemniaczanych itd… Dzisiaj, by otworzyć taką smarzalnie, trzeba udowodnić sanepidowi że jest higieniczna i odpowiada normom, które są wzięte z księżyca! Ale jak tu walczyć z widmem?!

 • Mieszko on 12 czerwca 2017

  Wczoraj żołądek dostał rozstroju po zjedzeniu kebaba ze znanej firmy na A…..a. chocbym nie wiem ile jadl pizz na miescie, macdonaldow itp takiego bolu zoladka nie mialem od dawien dawna gdy jako dzieciak jadalo sie rozne świństwa. To przestrzegam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.