Co musisz wiedzieć na temat Billa Gates

Bill Gates

Jakim cudem „Windows” jest głównym systemem operacyjnym większości wyprodukowanych komputerów świata?

Czy to przypadek, czy Microsoft zbudował genialny produkt?

Od początku powstania systemu operacyjnego, Windows posiadał pełno dziur. Nigdy w swojej karierze system nie był bezpieczny dla użytkowników komputerów. Można go lubić lub nie, jednak o bezpieczeństwie zapomnij używając Windowsa.

Na siłę, bez opcji wyboru wrzucili nam go do kupowanych laptopów i komputerów stacjonarnych. Bez względu na to czy chcesz czy nie dostajesz wraz z komputerem wgrany Windows.

Każdy ogarnięty haker z łatwością dostanie się do naszych komputerów poprzez tzw. back door, czyli błędy/dziury w systemie Windows.

Nie przeszkodziło to twórcy Windowsa, Billowi Gatesowi, zrobić na fatalnym produkcie miliardy.

Nie wiem czy miał szczęście, czy to kolejna korupcja światowa.

Niektórzy mówią, że Windows, to dzieło służb specjalnych. Został celowo napisany z dziurami, aby łatwo mogli wkradać się do komputerów odpowiednich osób.

Czy Bill Gates jest filantropem?

Jeżeli ktoś propaguje szczepienia, nie mówi o ich fatalnych skutkach, o dzieciach autystycznych, to jest zwykłym oszustem, a nie filantropem.

Z jednej strony świat wypromował Gatesów na świętych, którzy pomagają biednym ludziom, z drugiej strony jego inwestycje są haniebne.

Jeżeli jesteś uczciwy, to nigdy nie zainwestujesz w korporacje, które trują społeczeństwo.

Jego inwestycje w Coca Cola, Pepsico, Burger King czy McDonalds nie mają nic wspólnego z łatką uczciwego filantropa niosącego dobro światu.

Wymienione firmy nigdy nie powinny istnieć w uczciwym świecie, ponieważ karmią ludzi toksyczną chemią.

Jednak nie przeszkadza to Billowi Gatesowi wydawanie pieniędzy na depopulacje narodów. Bo tym jest inwestowanie w korporacje Monsanto.

Produkty tej firm powoli uśmiercają nieświadome społeczeństwo.

Niosą na cały świat zmodyfikowane produkty GMO i wiele innych toksyn.

.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Bill Gates: The Windows portrait” (CC BY-NC-ND 2.0) by tsevis

6 Responses to “Co musisz wiedzieć na temat Billa Gates”

 • Roberto Napoli on 26 maja 2017

  wiecie że w Rosji i Islandii zrobiono badania na temat składu burgerów w MC Donald?? Mówie o tych krajach bo tylko te dane zostały udostepnione dla opinii publicznej w niemczech czy francji zabroniono podawać. Tak wiec wracajac do skałdu to po analizie burgerów stwierdozno że w 23% burgerów znalezino 1-3% ilość ludzkiedo DNA!!! firma sie tłumaczyła absurdalnie że widocznie to czesci włosów czy paznokci lecz DNA pobrane wskazywało jednoznacznie na ludzkie ciało!! Oznacza to że oni nawet w celach albo ekonomicznych(tańsze mięso czy jakos moze tak),albo przestepczych(pozbywaja sie ciał ) albo rytualnych(satanizm),dodają ludzkie mięso do burgerów!! Przypominam ze burgery sa wytwarzane w kilkunastu fabrykach na cąłym swicie i dostep do tych fabryk jest pilnie strzezony!! Jedzac hamburgera jeszcz z 23% prawdopodobieństwem kotleta z 3% ludzkim mięsem!!

 • smyxx on 26 maja 2017

  @Roberto Napoli …………….akurat świń czy bydła nie brakuje stąd te podejrzenia o dodawanie ludzkiego mięsa do tych burgerów jest niepoważne bo ile by tych trupów należało zorganizować by był z tego jakiś konkretny zysk?poza tym przeważnie zmarłych ktoś tam grzebie albo spala czyli jest jakaś kontrola dalszych losów trupa czyli zaledwie jakaś tam niewielka liczba zmarłych mogłaby tu stanowić ten „produkt zastępczy” do tych burgerów , przy czym już samo pisanie o takim zjawisku jest na tyle odrażające ,że nikt normalny by do takiego procederu nigdy nie dopuścił , te paznokcie , włosy czy ślina oraz to ,że różnice ludzkiego DNA i tego świńskiego nie są aż tak bardzo od siebie odległe mogły wpłynąć na wyniki tych badań ,o ile w ogóle do takich badań doszło

 • Kotlet mielony on 29 maja 2017

  Re;snyxx

  Chyba niedoceniasz pomysłwoosci i cięca kosztów firm korproacyjnych,oni zrobia wszystko zeby zarobic i nie zdziwłbym sie gdyby zarzad wpadł na pomysł wkrajania ludzkich ciał:

  1-oszczednosc na pogrzebach zysk na spozyciu
  2-oszczednosc na adminstracji
  3-mozna serwowoac usługi odpłatne grupom przestepczym,krajom,agendom wywiadowczym,mafiom jako sposób pozbywania sie ciał-kolejny zysk

  pamietaj skoro korproacje bez zadnej litosci morduja noworodki szczpeionkami z rtecia aluminium itd to nie maja zadnych hamuklców zeby zastosowac jakze i ten pomysłowy proceder zarobkowy.Wszystko co da sie zjesc jest zyskiem!!

 • Kotlet mielony on 29 maja 2017

  aha….Ciał nie brakuje bo jest na globie prowadzonych w tym momecie ponad sto konfliktów zbrojnych(w w eikszym badz mniejszym stopniu),do tego inne zgony.

 • smyxx on 29 maja 2017

  Kotlet mielony on 29 maja 2017……………………….OK, możliwe jest wszystko , przy czym sama organizacja tych trupów czyli podjęte wysiłki konspiracyjne to wg mnie również nie małe koszty , samo utrzymanie takiej tajemnicy wśród setek czy tysięcy w skali świata ludzi musiałoby też przecież kosztować bo wiedza w tak skandalicznej sprawie musiałaby mieć swoją cenę

 • roman on 3 czerwca 2017

  Po szczepionkach Bila Gejtsa setki kobiet w Afryce poroniło, promotor rakotwórczego GMO wstrętny depopulator. Od lat nie używam jego systemu, tak samo jak nie używam wyszukiwarki gogle która zapisuje historie wyszukiwania użytkowników. Polecam system Linux i dystrybucje Linux Mint 18.1. Czy Xubuntu, Manjaro, bardzo proste i bezpieczne systemy, całkowicie darmowe. A wyszukiwarkę google zastąpić duckduckgo, ix-quick lub startpage.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.