Czy Adolf Hitler przeżył wojnę?

hitler600

.Adolf Hitler zawsze wzbudza duże emocje. Jego śmierć w kwietniu 1945 roku jest co najmniej zagadkowa.

Oficjalna wersja mówi, iż popełnił samobójstwo strzelając z pistoletu w głowę i przegryzając fiolkę z cyjankiem. Następnie esesmani mieli spalić jego ciało. Nie potwierdza tego strona rosyjska, która ma więcej spekulacji, niż twardych faktów.

Co przemawia za mistyfikacją śmierci Hitlera w 1945 roku?

Dość mocny argument.

Oprócz poniższego dokumentu należy pamiętać o operacji „Spinacz”, czyli zwerbowaniu specjalistów nazistowskich w poczet organizacji amerykańskich.

Amerykanie, zamiast osądzić morderców i oprawców ludzkości, przygarnęli ich do siebie. Prawdopodobnie ponad 700 byłych pracowników III Rzeszy dostało pracę w NASA, CIA czy innych organizacjach. Wielu z nich było naukowcami, a wielu typowymi mordercami bez żadnych cech człowieczeństwa.

Skoro Amerykanie planowali dużo wcześniej ochronę tak wielu nazistów, to bardzo dziwne, że nie wiedział o tym Adolf Hitler. Przecież taka akcja musiała być przygotowana od dłuższego czasu. Nie tylko sami zainteresowani musieli o tym wiedzieć, ale również agenci służb innych krajów. Dlatego wykluczam brak wiedzy Hitlera o operacji”Spinacz”.

Teoretycznie każde państwo mające własne służby powinno śledzić przynajmniej część zbrodniarzy hitlerowskich. Można bardzo realnie przypuszczać, że rządy krajów z jednej, jak i z drugiej strony wiedziały o całej akcji.

Hitler również musiał wiedzieć. Osobiście nie wierzę w jego samobójstwo, w czasie, kiedy mocarstwo wywoziło morderców do USA. Również należy wziąć pod uwagę fakt, że Hitler pochodził z rodziny Rothschild.

Zapraszam do artykułu, który przedstawia kolejny argument przeczący śmierci Hitlera w 1945 roku. Nikt z nas nie może sprawdzić autentyczności tego dokumentu, ale warto odnotować taki fakt. 

—————————————————————-

Do dzisiaj jest bardzo wiele poszlak wskazujących na to, że historyjka o Adolfie Hitlerze, który rzekomo zginął w bunkrze w Berlinie jest nieprawdziwa. W rzeczywistości wódz III Rzeszy ewakuował się drogą morską do Hiszpanii, w której rządził wtedy zaprzyjaźniony z nim generał Franco. Ostatecznie, wraz z Ewą Braun, miał się dostać do Argentyny i tam spokojnie dożyć do lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Odnaleziono nawet interesujący dokument z FBI, który zdaje się potwierdzać tę historię.

Dokument jest znany już od kilku lat, ale nadal nie spotkał się z odpowiednim zbadaniem. Wynika z niego, że amerykańskie służby miały informacje o tym, że Adolf Hitler był widziany w Argentynie, konkretnie w południowych Andach.

Wygląda na to, że wszyscy wsparli oficjalną historię jakoby w zgliszczach przed bunkrem odnaleziono szczątki niemieckiego zbrodniarza. Przez lata wskazywano nawet na rzekomo znajdującą się w kremlowskich archiwach czaszkę Adolfa. Jednak dodatkowe badanie czaszki wykazało, że należała ona do kobiety. To jednak nie przebiło się do opinii publicznej.

File 23022

Rosjanie bronili się potem, że nigdy nie twierdzili, że to na pewno czaszka Hitlera zawsze powtarzano, że jest to jedynie bardzo prawdopodobne. Nie można się zatem dziwić brakowi wiary w zapewnienia Rosjan o śmierci Adolfa Hitlera, których efektem było kontynuowanie poszukiwań zbrodniarza.

File 23023

Z informacji, jakie rzekomo zgromadziła FBI, Hitler często zmieniał miejsce pobytu, a służby były już na jego tropie. Sam fakt prowadzenia takich poszukiwań świadczy o tym, że sprawa nie została długo zamknięta przez Amerykanów.

File 23024

W dużej mierze sprawa śmierci Hitlera przypomina sprawę śmierci Osamy Bin Ladena. Też nikt tego nie widział, ale kręgi rządowe twierdzą, że wróg został zneutralizowany. Pozostaje uwierzyć na słowo, że oficjalna wersja historii, jest właśnie tą prawdziwą.

źródło – innemedium.pl

.
Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

P.S. Pobierz 5 bezpłatnych e-booków i raportów – SzokWiedzy.pl

One Response to “Czy Adolf Hitler przeżył wojnę?”

  • Michal on 15 września 2015

    100% prawda. Szczatki w Moskwie nie sa Hitlera co dowiedziono nieraz a Ewa Braun rowniez zmarla poza Niemcami. W bunkrze znaleziono zwloki sobowtorow, ktorych usmiercily sluzby. Hitlera miano widziec w Hiszpanii lub Argentynie ake Hiszpania wydaje sie malo prawdopodobna, jako ze w Europie kazdy go kojarzyl, w Argentynie juz niekoniecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.