Dokument FBI – Adolf Hitler nie zginął w 1945 roku

Adolf Hitler

Według oficjalnej wiedzy, Adolf Hitler zastrzelił się 30 kwietnia 1945 roku, a jego żona Ewa Braun zażyła cyjanek. Jednak nikt nie widział, jak Hitler pociąga za spust.

Do tej pory nie odnaleziono ciała, kości Hitlera. Rosjanie pierwsi weszli do bunkra i nie odnaleźli zwłok rzekomo zakopanych w obrębie bunkra.

Stalin cały czas twierdził, że Hitler nie umarł. Później przez kolejne lata Rosjanie zmieniali wersje wydarzeń.

To jest cała Rosja: manipuluje, kłamie, nie podaje prawdy. Tak było w sprawie Hitlera, jak i Smoleńska i wielu innych zbrodni.

FBI świadczy o Hitlerze

11 lat po wojnie w roku 1956, FBI oficjalnie zamknęło dochodzenie (dokument na filmie w 15 minucie i 55 sekundzie). Z dokumentu wynika, że schronił się w Argentynie.

Z tego wynika, że na pewno nie znaleziono ciała Hitlera w bunkrze lub zwłok zakopanych przed bunkrem. Gdyby tak było, to FBI nie prowadziłoby śledztwa przez 11 lat.

FBI zamykając tak późno śledztwo samo przyznaje się do ucieczki Adolfa Hitlera i Ewy Braun.

Po cóż nam więcej dowodów, skoro ten pochodzący z FBI jest najmocniejszy?

Film dokumentuje zamknięcie śledztwa po 11 latach:

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Adolf Hitler, Along with Mussolini’s son” (CC BY-NC-ND 2.0) by Jared Enos

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.