Ludzie i dinozaury mieszkały razem

DinozauryDinosaurs” (CC BY-SA 2.0) by  I M A U-M-N-B-N! 

.

Wbrew temu co mówią darwinowi naukowcy, dinozaury nie żyły miliony lat temu. Wykopalisko w Meksyku odkryte w 1944 roku, wskazuje na wspólne zamieszkanie ziemi przez ludzi i dinozaury.

Dlaczego dinozaury osiągały monstrualne rozmiary?

Odkryto rysunki, które wskazują na wspólne życie ludzi z dinozaurami. Na jednym z nich człowiek traktuje dinozaura jako koń wierzchni, na innym go zabija. Z tego wynika, że związki pomiędzy człowiekiem a zwierzętami niewiele zmieniły się na przestrzeni wieków.

Dzisiaj również jedne zwierzęta są zabijane inne trzymane w domu, jeszcze inne w zoo itd.

Jednak skąd tak duże ich rozmiary?

Dr. Jan Pokrywka, który bazuje na badaniach Konstantyna Butejko twierdzi, że przed potopem był inny skład atmosfery. Obecnie ciśnienie atmosferyczne wynosi około 1000 hPa, wtedy było na poziomie 1500 hPa, tlenu o 50% więcej (mierzony w ciśnieniu 1500 hPa),  dwutlenku węgla o 5000% więcej.

W takich warunkach szybciej rosły zwierzęta i rośliny, a olbrzymie dinozaury mogły latać. W dzisiejszej atmosferze, nie mogłyby się unieść do góry. 

Jaszczury miały potomstwo z ludźmi?

Na rysunkach odkryto coś jeszcze… kopulacje jaszczurów z ziemskimi kobietami. Powstawało z tego dziwaczne potomstwo…

Czy jest możliwe, aby z takich związków powstał hybrydowy gatunek?

Czy jest możliwe, aby płynęła w ich żyłach błękitna krew?

Z naukowego punktu widzenia, błękitna krew powstaje poprzez wysoką zawartość jonów miedzi.

Jednak, jak zwierzęta mogły kopulować się z kobietami?

Były inteligentniejsze, niż obecnie, umiały myśleć? 

Jeżeli te rysunki są prawdziwe, to jedyne sensowne wytłumaczenie uprawiania seksu kobiet z jaszczurami znajdziemy w Biblii.

Biblia informuje nas o buncie aniołów. Nazywa ich demonami, którzy zeszli na ziemię i żenili się z kobietami. Z ich związków powstawały potworki przeróżnych rozmiarów zwanych nefilimowie – „Czy wierzysz w olbrzymy?”.

Czy jednak demony mogły przybierać postać jaszczurów?

Za mało danych mamy na ten temat, aby jasno odpowiedzieć na wiele pytań.

Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na osobą – David Icke. Sam wyraźnie powiedział w jednym z wywiadów, że jego wiedza pochodzi od… demonów. Jeżeli to prawda, to zbuntowane postacie duchowe przekazują mu co chcą i mogą nim manipulować jak dzieckiem.

Czy taki człowiek może być wiarygodny?

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na wideo – „Zostaliśmy zniewoleni ekonomicznie, czyli jak ograć międzynarodowego bankiera?” –LINK

Formularz z NeTeS


10 Responses to “Ludzie i dinozaury mieszkały razem”

 • Marcjan on 5 sierpnia 2016

  Nasz Smok Wawelski to był dinozaur. Rzeczywiście kiedyś musiały być całkiem inne warunki atmosferyczne by takie kolosy ważące po 30-40 ton mogły się poruszać po Ziemi albo ważące po kilkanaście ton mogły latać. Na pewno do tych uwarunkowań jakie podaje Pan Pokrywka należy dodać, że była też nieco inna grawitacja, ułatwiająca tym olbrzymom poruszanie się. Potop wszystko zmienił, zmieniła się atmosfera i grawitacja, a dinozaury musiały ustąpić pola mniejszym stworzeniom.
  Co do Davida Icka to przeczytałem większość jego książek. Nie słyszałem tego wywiadu, że czerpie wiedzę od demonów. Sądzę, że w wielu sprawach jego spostrzeżenia Świata są dobre i wartościowe w niektórych może się mylić (być zmanipulowany). Jego teoria o Gadoidach-Reptilianach jest bardzo ciekawa. Trudno w to uwierzyć ale być może są takie istoty.

 • szuwaxpl on 5 sierpnia 2016

  W Peru żył dr Cabrera ze swoją kolekcją rytych kamieni, które oczywiście poprawna nauka uznała za falsyfikaty 😀
  https://youtu.be/NPO6h8M6DI4

  Wystarczy wpisać dr Cabrera Ica Peru i poszukać info na ten temat. Świat wygląda zupełnie inaczej niż ten który niby widzimy i o nim się uczymy.

 • Damian on 7 sierpnia 2016

  Z cała pewnością człowiek taki jak David Icke nie jest wiarygodny. Panie Robercie bardzo lubię czytać Pana artykuły i uważam Pana Stronę za wiarygodna, lecz ten artykuł i dodany filmik zaczyna siać zamęt…

 • Damian on 7 sierpnia 2016

  Co prawda filmik ciekawy lecz wiek ziemi szacuje sie na około 6 tys lat a nie 250 tys. Być może biblia mówi na o nasieniu węża o tych właśnie hybrydach czy reptalianiach. Ale jak juz wyżej napisałem David Icke nie jest moim zdaniem do końca wiarygodny. Biblia mówi jasno ze Bóg Stwórca stworzył zimę dla człowieka i człowieka aby ziemie dzierżawił. Nie ma mowy o dinozaurach. Drugi aspekt Pan Jezus mówił o zrzuceniu smoka na ziemie, ale w postaci raczej duchowej a nie fizycznej.

 • Robert on 8 sierpnia 2016

  Damian, nie widzę tu problemu.
  W jakim punkcie widzisz zamęt?

 • Krzysztof on 8 sierpnia 2016

  Witam serdecznie

  Po pierwsze Ziemia nie ma miliardów/milionów lat, lecz zaledwie kilka tysięcy (niecałe sześć). Oczywiście że dinozaury żyły wśród ludzi, ale nie słyszałem jak dotąd wątku, aby kobiety z nimi współżyły.
  Co do wieku Ziemi i dinozaurów polecam wykłady Kenta Hovinda (dostępna na YT).
  https://www.youtube.com/watch?v=q0EjaTc22f8
  Co zaś się tyczy Nephlim, Chuck Missler wyjaśnia co i jak (również na YT).
  https://www.youtube.com/watch?v=CmFYQLGCRrQ
  Obaj panowie w swych rozważaniach kierują się biblią dlatego gorąco polecam ich wykłady.

  Pozdrawiam

 • Damian on 8 sierpnia 2016

  Skąd wy macie informacje o dinozaurach? Biblia nic o nich nie wspomina

 • Robert on 8 sierpnia 2016

  O dinozaurach nie, ale w Hioba jest opis zwierzęta olbrzyma.
  Nazwa „dinozaur” powstała dużo później.

 • Damian on 9 sierpnia 2016

  Czyli wychodzi na to ze Potop wybił dinozaury… Swoją droga ciekawe czego jeszcze nie wiemy. Wykopaliska archeologiczne niestety sa zatajane.

 • Piotr Tom. on 31 października 2016

  Witam :)
  Zainteresowanym proponuje wykłady: dr. alfred Palla , jest polakiem :) .

  „Czy ludzie żyli w epoce dinozaurów ? cz 1 ”
  https://www.youtube.com/watch?v=zmSu1OW_xas

  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.