Masakra w Las Vegas to Fałszywa Flaga?

Mordownia w Las Vegas

Wraz z pojawianiem się coraz większej liczby szczegółów wokół wtorkowej masakry w Las Vegas i próbami wyciszenia całej sprawy zarysowuje się dość typowy obraz działania pod fałszywą flagą. 

Obecnie już wiadomo, iż w ataku brało udział wiele osób strzelających z wielu kierunków.

Na 45 min. przed atakiem ludzie byli ostrzegani przez latynoską parę o tym, że nastąpi atak i zginą.

Policja dopadła jedynie domniemanego sprawcę Stephena Paddocka, w którego pokoju hotelowym znaleziono wartą setki tysięcy dolarów broń (ponad 40 sztuk i materiały wybuchowe) i literaturę terrorystyczną powiązaną z ISIS i Antifą.

W jaki sposób można zgromadzić w hotelu taki arsenał nie wytłumaczono.

Brat Paddocka jednego dnia mówi, że to nie jego brat zorganizował atak, a drugiego dnia, że brat był geniuszem i sam wszystko zorganizował.

W poniższej wypowiedzi pomylił się i prawie powiedział, że jego brat nie był „handlarzem bronią?”.

Brat wyraźnie ma założoną słuchawkę i ktoś mu dyktuje co ma mówić:

FBI ujawniły, że w pokoju hotelowym podejrzanego o atak w Las Vegas Stephena Paddocka, znaleziono literaturę Antify i zdjęcia zrobione na Bliskim Wschodzie. Problem polega na tym, że Antify wspierały i dofinansowwały służby amerykańskie…

W ramach tajnej współpracy między Antifą, anarcho-komunistycznymi Kurdami i kurdyjskimi członkami ISIS członkowie Antify nielegalnie przekraczali syryjską granicę, aby otrzymać szkolenie wojskowe od kurdyjskiej milicji.

Powszechne Ludowe Jednostki Ochrony (YPG) kurdów popierane przez USA mają anarcho-komunistyczną politykę, która przyciągała członków Antify z Ameryki i Europy chcących walczyć w tzw. „rewolucji Rojava”. Agencje bezpieczeństwa obawiają się, że po powrocie ci członkowie Antify będą kontynuować „rewolucję w domu”. 

W polityce, która rozpoczęła się w trakcie działań administracji Obamy, amerykańskie wojsko dostarczało broń i szkolenia członkom YPG, z których wielu było bezpośrednio powiązanych z organizacją terrorystyczną PKK.

Polityka ta świadomie pomijała ten fakt pod pozorem walki z ISIS, jednak popieranie terrorystów w walce z terrorystami najwyraźniej nie dało pozytywnych rezultatów.

Po tym jak amerykańskie siły specjalne w Syrii przyczepiały naszywki YPG do swoich ramion pojawiły się protesty i oskarżenia o to, że amerykańskie wojsko wspiera terroryzm.

W rezultacie Pentagon przyznał się do czynów niedozwolonych i stwierdził, że użycie tych naszywek było błędne. W wyniku tego wojsko amerykańskie zostało zmuszone do ponownej zmiany nazwy YPG na „Syryjskie Siły Demokratyczne” (SDF) w celu zapewnienia legalności działań.

Broń i szkolenia wojskowe przekazywane przez amerykańskie wojsko były z kolei przekazywane Zachodnim członkom Antify. Ci członkowie Antify, wraz z Kurdami, byli nieustannie uwielbiani w głównych mediach.

Magazyn Rolling Stone przeprowadził nawet wywiady z kilkoma „zachodnimi lewicowcami”, którzy walczyli po stronie YPG. 

Cała sprawa wokół masakry w Las Vegas jest tym bardziej niepokojąca jeśli weźmiemy pod uwagę otwarte nawoływanie Antify i innych grup terrorystycznych do przeprowadzenia rewolucji i obalenia rządów D. Trumpa.

Wygląda na to, iż te same grupy terrorystyczne jakie były wykorzystywane by obalić rządy w Libii i Syrii obecnie zostały sprowadzone na terytorium USA by przeprowadzić tam kolorową rewolucję w setną rocznicę rewolucji październikowej, której Paddock jest tylko małym elementem.

źródło: www.prisonplanet.pl

Formularz z NeTeSFoto:

3 Responses to “Masakra w Las Vegas to Fałszywa Flaga?”

 • Krzysztof on 6 października 2017

  Osobiście nie wierzę, że człowiek ten sam zorganizował ta masakrę, nawet nie wierzę, że sam się na koniec zabił. Tacy ludzie, walczą do końca, prędzej by uciekał niż się zastrzelił.

 • sceptyk on 10 października 2017

  Czyli Crisis Actors ostatnio modny dobrze opłacany zawód, masoneria lub zastraszać ludzi Kryzysowymi Aktorami. Aby ludność pozwalała im wprowadzić permanentną inwigilację. No cóż wielu ludzi jest naiwnie głupich, wystarczy popatrzeć na lewactwo, liczą że wpuszczani i promowani muzułmanie przez loże masońskie im się kiedyś odwdzięczą. Poza gwałtami i mordowaniem. Niektórzy ludzie, nawet na własnych błędach nie potrafią się uczyć. Tylko przyszłe pokolenia cierpią.
  https://www.youtube.com/results?search_query=las+vegas+crisis+actors

 • Robert on 10 października 2017

  Na tym wideo jest to fajnie wytłumaczone:
  https://www.youtube.com/watch?v=Xafr5vtWWgs

  Nie ma możliwości, aby starsza osoba, wątła, bez szkolenia wojskowego mogła obsługiwać karabin maszynowy.
  A niektóre media podają, że strzelał z dwóch karabinów…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.